Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

a tak mi się skojarzyło, po nocy to sama rozumiesz.... a mariusza to nie zreformojusz, ten typ tak ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak ale teoria nic nie da w tym wypadku, praktyki trzeba mu, jak się kiedyś przekona na własnej skorze przekona kiedyś, to rację nam przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie zjebki mi juz dajecie ja nie chce juz zabiegac o wszystko a driga polowka nic porpostu tyle chyba mi takze sie cos nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze tak,jak w wojsku jebac karac nie wyrozniac. ZARTOWALAM MARIUSZ taki mam dzis dzien,sorrki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kobietka nie ta była dla tej wymarzonej to posprzątasz ,zakupy zrobisz, kurze zetrzesz, nawet ręczne pranie trzaśniesz jak trzeba!!!! i będziesz szczęśliwy że masz dla kogo!!!!! kasia, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Jola ze tak,przeciez My tak potrafimy facecika przekonujaco prosic,ze nie ma siły zrobi co trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki rodzaj sportu mężczyźni najchętniej uprawiają na plaży? - Wciąganie brzucha na widok każdej młodej dziewczyny w bikini. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Panie w tak pieknie rozpoczynajacym sie dniu choc ciemnym poniewaz pogoda jak zwykle ostatnio waly kreci wiec ciemno i pada niestety pozdrawiam !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a zarazem zegnam panie do wieczorka zapewne poniewaz jade sobie na miasto poszlajac sie hehe zakupki zrobic itp moze jakies spotkanko nie wiadomo hm pozdrawiam do potem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ pustkami tu świeci ???!!!! wkońcu dorwałam się do kubła kawy cały dzień bez to koszmar dla mnie :( pogode mam dziś paskudną ,cały dzień pada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×