Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

na tym czacie to same gowniary siedza lub mezatki ktore nie chca zdradzac mezow a opowiem cos ciekawego bylem dzis sie spotkac z jedna 19 latka bardzo silnie zakochana we mnei na maxa a dla mnie to chyba troche za szybko wiec nei wiem co zrobic heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przygody tylko mu w głowie! myśl poważnie, to poważne się będątrafiać! słyszałeś o sile persfazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak bym była facetem ,powiedzialabym ;wykozystac i rzucic hahahaha.Nooooooo ale nie jestem,wiec pogadac szczerze hihihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba milosci lub zwiazki jestem na tak ale po co mam kochac za dwoje lub te co m isie podobaja ja nie w ich typie nie moja wina wiec chyba skusze sie na ta co pisalem wczesniej jesli juz zakochana to co jeszcze tylko ja i bedzie luzik heeh powiem wam szczerze chcialbym rodzinki w przyszlosci ale po co sie zamartwiac jak nie mam wiec nei mysle otym i korzystam z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no tak to sie nie da......Nic na siłe .Znasz to powiedzonko'bo w tym cały jest ambaras,zeby dwoje chcialo na raz'a nie ''jeszcze ja''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludziki.U mnie pada,wreszcie coś podziałam w domu a nie tylko spacerki -duperelki:).Miłego dnia życzę🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, a u mnie słońce świeci, chociaż chłodniej troszkę!!! może się nie rozpada, to na spacerek skoczę, może pare wiosennych fotek dzieciakom pstryknę!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie umnie pogoda zrypana burza wiatr i grad pada kule jak diabli leca no i pozatym czarno mam za oknem he wiec trzeba siedziec w domku niestety ale dobrze ze necik jeszcze dziala no i ze kafe jest he pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ach spieszyłam się było ograniczenie a ja niewidziałąm a może niechciałam widzieć:p :p:p spory mandat mi wlepili i punkty karne :( jestem 😠[ piratom drogowym muwimy stop] Mariusz mieszkasz odemnie pare miejscowości dalej i uciebie taka pogoda , widziałam te hmury nad tobą :p mnie omineły słonce mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie są wszyscy ???????????????????? czekam z kawą!!! może jej aromatyczny zapach was przywoła!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna piraciku,ty se uwazaj ;)NONONO!!!!Co tam u was ,jak dzien minął?U mnie deszczowo cały czas,ale dzien zleciał super szybko:)Oby tak dalej i bedzie OKIKOKI:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×