Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

my pokąpani...po dreszczowcu...można posiedzieć troszkie... a tu jest ktoś czy już niema nikogo ? własnie Kaśka już kilka dni nieodzywa sie nam ,Kaśka czym tak zajęta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moi drodzy!!!:)Nie bylo mnie tu kupe czasu,az mi sie stesknilo za wami robaczki;)Ja to zalatana ostatnio,w sobote i niedziele z mezusiem pogaduchy to na telefon to na gg iczas zlecial jakos tak:)dzis od rana w biegu ,ale sukieneczka zakupiona to babska proznosc polechtana:Phihihi.Jeszcze tylko kilka wizyt na solarium i cialko mozna pokazywac;)A czy jest tu ktos o tej porze jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki nie wiem co tam pisalyscie bo sie ruszylo ami sie czytac nei chcialo , dodalem sobie nowe focie na naszej klasie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam wszystkie Wasze nowiuskie zdjątka--sliczota normalnie:):):).A ja jeszcze fryzjera dzis zaliczylam-toć wiosna idzie:)zmiany potrzebne od zaraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, a gdzie ty tak się mocno pokazywać zamierzasz??? Fotki obejrzałam właśnie, jeziorko super! pomyśleć że w życiu na Mazurach nie byłam, a szczęściarzom jeziora za płotem wylewa!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Jola jak to gdzie ??Na zakupy co dzien chodze,i do szkoly czasem na jakies zebranko hehehe.A tak powaznie to dla siebie ,zeby sie lepiej czuc lubie cos zmienic;)Wy tak nie macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że mamy...przynajmniej ja mam Tylko cierpię na chroniczny brak czasu wyłącznie dla siebie, a np. do fryzjera z dziećmi to ciężkawo może być:p a prosi się, oj prosi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Jola ze z dzieciakami to nie zalatwi za wiele,dlatego jak juz uda mi sie wyrwac to zalatwiam 1000 spraw naraz,polowe zapomne:P i wracam do domu padnieta.A wiecie co u mnie w piatek ma byc dzem,a ja nie mam jak jechac wrrrrrrrrr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapiszonku no mialem poprostu ostatnio ciezki dni itp nie chcialo mi sie nic nie chcialo m isie nigdzie jezdzic wiesz poprostu samotny smutasek w domku itak dalej dolka chyba mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaaaaak to byl GOSC:)Ale teraz dla klimatu,zabawy .Juz nie glupich wyglupow jak dawniej bym sobie poszla............Ale sama ?--No jak nie ma szans........No nic to jeszcze nie jeden koncert przed NAMI:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie -sama! wkrotce mam wesele kuzynki, no też nie pojdę, bo sama nie mam ochoty., nie chce mi się poprostu. czy to normalne, czy ja dziwna jestem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te smutasek-dobre!A ja tu o laskach jakichs czytam....Dolki to trzeba zakopac i bawic sie :):):)Ej a moze jakas zmiana????.......no np.fryzjer,zmiana kolorku,fryzury.Jak bys byl laska to jeszcze tipsy dobrze robia na dolki,ale coz ty nie mozesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie dziwna!!!Tez tak mam ,nigdzie sama nie chodze,bo po co??Odwyklam juz od tego;)Spokojnej nocy chlopaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie uspokoiłaś trochę, bo już myślałam że tylko ja tak mam, No bo co miałabym tam robić? Siedzieć za stołem z ciotkami i patrzeć jak się inni bawią? eeeee, nieeeee Kasia, potrzebuję łatwy , prosty i sprawdzony przepis na leczo lub coś podobnego w stylu! Masz coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cukini robiłam, ale nie leczo nigdy jeszcze nie robiłam takiego bardziej prawdziwego leczo, co tam dać? pomidory, papryki, pieczarki może jakieś, a kiełbasa chyba też? dobrze kombinuję??? co tam jeszcze, podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie piszesz to nie wiem czy jadlas czy nie,wyciągne rano i ci napisze przepisik,moze ci posmakuje:).Narazie lece nyny .Spokojnej nocki i kolorowych snow😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×