Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

taaaak i pewnie zaczniemy następną:p bo nikt się nieodzywa tylko my zostaliśmy tuuuuu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem nie chce olewac ale mam zadzierac z nimi instruktorzy to mafia przeciez podbno jest ale jutro bede w grudziu wiec nie wiem moze sie przejde tam nei wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) my juz zdrowe. pogoda dopisuje, ładny dzionek sie zapowiada :D Miłego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos wie jak sie robi leczo tam dziewczyny ktoregos dnia pisaly, ale bez szczegolow. Moze Niedzielka mi podpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi niepodpowiem bo sama niewiem , leczo moja mama zawsze robiła ale ja niekwapiłam się do robienia dla mnie stanie przy garach to koszmar:) sprubuj w necie coś poszukać może znajdziesz jakiś dobry przepis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w necie to cuda na kiju sa hehhe lepiej jak ktos podpowie, ale zadzwonie do mamy wieczorem to mama doradzi :) bo nie ma jak mama :) ja tez nie lubie gotowac ale musze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mama najlepiej wie wszytsko:) no ja też musze choć nieukrywam że niecierpie ,niewymyślam jakiś specjalnych dań bo mi się niechce i młody niebardzo lubi takie eksperymenty on najlepiej zupy i też niewszystkie no i schabowe buraczki to by mugł jeśc co dzień.....:) mój M jak jest to on przeważnie robi obiadki ja mu pomagam tylko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fajnie ze Ci gotował, mnie żucili na głeboką wode nigdy sie garów nie tykałam, a tu sie od mamy wyprowadziłam i się okazało ze moj facet bywa głodny heheheh no i ktos mu gotować musi ehhh dobrze było jak mała tylko mleczko piła. A teraz musze z nia cudowac bo niejadek mały z niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci że ja też w domu jak byłam nietykałam nic pod nos mi podtawili i gotowe nawet garów się brzydziłam myć ,dopiero nauczyłam się wszystkiego jak poszłam na swoje początek był koszmarny..... dzieci małe niekture tak mają że niechcą jeść mój już starszy i też niejadek tego nie tamtego nie a daj mu chipsy i słodycze to jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jechać po młodego ,obiadek mam już zrobiony dziś zaserwowałam ogórkową znając młodego będzie się krzywił ,ale musi zjeść bo niedostanie deseru:p dziś siedze w domku i tak sobie leniuchuje troszkie ,pogoda niby słoneczko ale wiatr straszny i przez niego zimno. Narazie uciekam Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porobiłam pożądek w kompie tyle tych niepotrzebnych plikuw mi się nazbierało....robie kawkie może ktoś się skusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!Sto lat mnie tu nie bylo,ale brak czasu,potem lenistwo a na koncu samym zmeczenie totalne:P.Jednak szkoda czasu na marudy:)czas was pozdrowic, mocno wycałowac😘 i życzyc miłego ,słonecznego dzionka:).Pędzę ogarnąc chałupkę,potem jakieś zakupy i coś by stworzy na obiad,tez nie przepadam za gotowaniem:Ptym bardziej ze dogodzic mojej czworce tak żeby wszystkim smakowało i było to co lubią to trudna sprawa;).Narazie lece ,bede pózniej🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana!!! Kaśka ...kope lat cie tu niebyło:D , co niekturych dziwczyn też już niema ho..ho...i ciut dłużej :) jeszcze troszkie i mnie też malutko tu będzie;) Pochmurno i zimno mam dziś, zabieram się za pożądki .............. Miłego i słoneczko dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! aj rozpada nam sie ten topik powoli, mozena jesien reaktywujemy jak wszyscy beda zamulac w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim,wpadłam tylko na chwileczkę pochwalic się wam,że dziś mam męża już w domu i prawie do końca miesiączka będzie.buziaczki,będę was czytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! oj i ja jestem!!!! jakoś tak ostatnio czasu brak mi trochę, ciągle coś trzeba zrobić.....ale postaram się poprawić, obiecuję;) jakoś teraz jak ciepło to więcej czasu na dworze się spędza, na obiad ledwo się wpadnie a potem znow spacer. wieczorem padam, po takim lataniu za moimi bąkami małymi..... a widzę że lato się zbliża to i mężowie wracają niektorzy...BAWCIE SIĘ DOBRZE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo....odnalazły się zguby:D wierze laseczki że zmęczenie ,brak czasu żeby tu zajrzeć i nadrukować..... wszystko wam wybaczone;) Nie ,nie topik nam niepada!! ,niepadnie !!!!!.....prędzej ja padne:p Posprzątane na glanc,bo jak M bedzie to niebęde przecież sprzątać:p przyjemniejsze sprawy będą:p:) ....nawet zdążyłam zaliczyć kawkie u szwagierki:) Aga🌻---- bawcie się dobrze !!!!!nadrukuj czasem kilka słów...... teraz mam randkie z żelazkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ludziska.Padniętam normalnie dziś.To chyba przesilenie wiosenne ,albo jaki inny ciort bo co dzień to ja mniej siły mam:P.Ale cóż działać trzeba,bo inaczej bym się zanudziła hihih.A co tam u Was?Jak minął dzień?I czy ktoś tu w ogóle jest o tej porze horrorów ,dreszczowców i seriali różnego kalibru..........?Narazie pędzę się wykąpać,ale wróce tu do was piękna i pachnąca:P:P:P😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale zanim ty się tam wykąpiesz wypięknisz i wypachnisz to ja pewnie bym usneła przed klawiaturą :D dziś niema seriali ,dreszczowców itp :p do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!!! dziś mam troszkę do posiedzenia przed kompem, będę chwilę tu !!! czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zaraz zasnęła;)Ja już pachne:P i jestem gotowa na pogaduchy do poduchy:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze na chwilkie wpadam tu ...... M dzwonił własnie że jest na granicy za 5 godzin będzie w domu .....niespodzianka ...... nielubie jak tak mi robi ehhh..... faceci ...teraz to ja ide się pachnić itd. zatem do kiedyś tam.....jak znajde czas to nadrukuje nieraz Pa kochani 👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhhhhhhh szczęściary :):):)Wypachnij sie wypięknij i czekaj cierpliwie:).narazie papatki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no szczęściary! a i ja mam nadzieję za kilka tyg. dołączyć do tego grona! i to na dłużej!!! tylko kiedy...? jak ten czas się wlecze... co tam Kasiu? widzę ze ty tak jak ja ostatnio jakaś przymulona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×