Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

no jakos nie mam zapału do niczego:(a do lipca tak daleko ze strach pomyslec.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj daleko...daleko...ale zleci, zobaczysz!!! u mnie pewnie też tyle się zejdzie, bo coś się ciągnie wszystko jak flaki z....:( ale za to jak będzie fajnie jak już się doczekamy hihihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo taki już nas los- żonek czekających. miesiące tęsknoty i kilkanaście dni szczęścia!!!! ale sami sobie wybraliśmy taki los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak :).Własnie dzwoniło moje słoneczko:):):)Zaraz sie lżej na duszy robi po takiej rozmowie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedze Jola spac bo rano szkoła więc trzeba wczesnie wstac.Spokojnej nocki i milusich snów:)Do jutra:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zawsze cały dzień czekam, bo wieczorem zaraz po pracy dzwoni chociaż na kilka minutek. majątek na telefony, ale co tam! ważne że możemy się usłyszeć! czasami się zastanawiam jak znosiły rozłąkę te rodziny w latach np 80tych, jak jechali do iraku, iranu, usa i nie mieli kontaktu miesi,.ącami, list jakiś czasami...koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa też się kładę zaraz, bo mała mnie dziś wyganiała po łąkach w poszukiwaniu motyli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA!!! co tam u was??? Justa i Aga mężulkami się cieszą, a reszta??? U mnie pogoda niezbyt dziś, zakupy zaliczone, spacer krotki bo wieje a dzieciarnia z katarem lata.... do potem! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was laseczki bardzoooo gorącoooo !! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) moi panowie na rybach to wpadłam się z wami przywitać ,teraz idę do nich z kawą i lodami ,przejde przez drogę i mam bajorko :D:D:D:D:D:D a pogoda dopisuje ,wam widze że też bo pustooo tu jak diabli........ Jolka 👄 Kasia 👄 Aga 👄 Ania 👄 Asia 👄 Anka 👄 Iza 👄 Mariusz 👄 chyba to wszytscy jak pominełam kogoś to 👄 papasie ROBACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno mnie nie bylo, ale widze ze wy tez nie zbyt czesto zagladacie :) wlasciwie to nawt nie wiem co mam napisac :) zycze wszystkim zdrowka gdybysmy sie dluzej nie "widzieli'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ulalaaaaaa nikt tu niezagląda!!!!!???? :(:(:(:(:(:(:(:(:( Ja spędzam odstatnie chwile z M jest wspaniale ............ pa pa 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️ no właśnie- nikt nie zagląda!!! Jak niedzielka wyśle męża do pracy, to pewnie zrobi tu porządek!!!hihihi Co dziewczyny u was? Mariusz, jak laski?Nowe jakieś są???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem laski🌻 No własnie mało tu nadrukowane myslałam że nienadąze nadrobić czytania a tu lipa ...co się z wami dzieje mam nadzieje że to piękna pogoda i brak czasu na klikanie tu ....a może niechce już nikt tu drukować ?????????????????????????????? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Aga🌻 baw się dobrze;) M pojechał troszkie mi smutnawo ,fajnie było tydzień mieć M w domku to idzie się przyzwyczaić do dobrego no cóż dobre kiedyś się kończy .......teraz M zobacze dopiero chyba za miesiąc wiecie inne miejsce pracy to napewno tak dobrze niebędzie jak było z tymi przyjazdami :( .........zleci mi czas moment bo od jutra zaczynam prace mojemu M niebardzo to się usmiecha....ale wytłumaczyłam że jak będzie przyjedzał to będe brała wolne i po sprawie. Pogode mam dziś cholernie brzydką ....brrrrr....aż niechce się nosa na dwur wystawić 👄👄👄👄👄👄 dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, pojechał już- szkoda:( dobrze przynajmniej że świetnie się bawiliście!!! jednak zdecydowałaś się na pracę, no i dobrze- dziecko duże, poradzi sobie a tobie czas szybciej zleci...;) tylko szkoda że M tak rzadko będzie w domu- ale to wcale nie tak źle, raz na 6 mcy-to dopiero tragedia!!!😭 no i może reszta by się odezwała???????;) 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,wiem że miesiąc to pryszcz w poruwnaniu do was;);););););) tylko że przyzwyczaić się idzie szybko do częstych przyjazduw. Jak mija wam niedziela ????????????? ja po obiadziku z kawą przed kompem , kożystam puki mogie.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam gości i niedziela zleciała jak diabli...niema tu nikogo to spadam musze szybciej się położyć bo o 4tej ranko wstać:(.....koszmarrrr papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Justynka powodzenia!!!!!!!! i koniecznie daj znać jak poszło! 3maj się dzielnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam, dawno mnie nie bylo. Wy tu swoich witacie , zegnacie, a moj zwariował. Normalnie nie moge z domu wyjsc, najlepiej by bylo jakbym siedziala na skypie 24 na dobe, oszalal taki sie zrobil zazdrosny, ciagle jakies zarzuty ,podejrzenia no i oczywiscie kazal mi usunac konto na NK.... Co z nim jest pojecia nie mam jakis kryzys przezywa??a moze oszalal jednak ?? a tak by the way To pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim,wiem ze mnie potepicie ale jakis czas temu zdradzilam męża i o to teraz sa wszystkie klotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, a kto cię potępia? ja chciałabym zrozumieć! pisz jak chcesz pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę być wścibska, ale jak to jest,że kochasz przecież męża bardzo, wiele razy o tym pisałaś, a mimo to uwikłałaś się w romans. Na jakiej zasadzie to działa? Przecież nie przestałaś go chyba kochać na ten rok? A do tego drugiego co czułaś? Nie chcę cię osądzać, tylko ciekawi mnie co takiego sprawia, że ludzie ryzykują małżeństwa, rodziny...i czy było warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 👄🌻 Padam na pyszczek ,niejest tak lekko jak sobie wyobrażałam ale wrażenia jak na pierwszy dzień dobre bedzie dobrze ............ Aga ---- szczerze powiedziawszy to niewiem nawet co napisać zszokowałaś mnie troszkie ,ale cię niepotępiam nie nam dane cię osądzać ,niezależnie od tego zawsze możesz na nas liczyć ,jak teraz będzie wyglądało twoje małżęństwo ? czy przetrwa? zaufania już u męża chyba nieodbudujesz ! ale trzymaj się ....... Iza------jesteście młodzi ,a ty jesteś ładną dziewczyną to mąż jest zazdrosny niedziw mu się to tęsknota ,czasem przychodzą różne myśli on jest daleko od ciebie , my z M też na początku to przerabialiśmy ciągle mi gadał że go zdradze że zostawie a co ja teraz robie i takie tam............. jest zazdrosny jeszcze teraz ,nie do przesady ale troszkie do chyba dobrze ? znaczy że mnie jeszcze kocha;) ja też jestem zazdrosna ... niewiem może głupio dziś pisze ale to tak na szybkiego i zmęczona jestem a reszte lasek gdzie się podziewa????????? papa ide hahi trzymajcie się wszyscy i wielki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, ja myślę tak jak niedzielka- jesteście młodzi, on jeszcze może troszkę niepewny twoich uczuć, to dopiero początek, więc tęskni bardzo i ma takie myśli rożne niemądre, każdy tak ma na początku. A ty młoda, śliczniutka i sama- co się dziwisz że facet zazdrosny! no może troszkę za bardzo, ale znasz go najlepiej, to wiesz jak z nim gadać żeby uwierzył że jesteś tylko Jego!!!:) Aga, jak układa się z mężem? wybaczył? Myślę że Kasia by coś mądrego powiedziała, tylko że ona to już nie zagląda do nas coś ostatnio, pstryka seksi foty!!! hihihi :P Fajnie Justa że w pracy ok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×