Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Ja z chęcią się przyłacze, ale Ty pewnie juz po kawce i po ciasteczku... Ja mam mały relaksik, Malutki poszedł spac więc chwila ciszy :) i kawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy już kawkę???? u mnie obiad za 10 min. a potem znow kawka....hihi uwielbiam ją...i piję za dużo, ale to co?????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepojechałam jednak do koleżanki , lenia miałam ale zato szwagierka była przywiozła zaproszenie na ślub boshe........ jak ja nielubie wesel w lipcu to wesele a mnie już nosi jak sobie pomyśle......chyba sobie kimkie strzele bo oczy same mi lecą i chyba niskie cisnienie jest fatalnie się czuje..... No,no kawka to najleprzy napój jaki może być chyba wszystkie tu jesteśmy kawoszki..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele... fajna sprawa, mam w czerwcu.. ale rzecz jasna na żadne nie ide bo niby z kim... a z chęcią bym poszła... czemu jesteś na nie?? na pewno będa ludzie fajni i potanczyć będziesz mogła... no mnie kawki na dziś starczy, co ja w nocy poczne, jak znów wypije... a jutro z rańca do pracy trzeba wstać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosenka bo ja nielubie wogle żadnych imprez jakiś odmieniec chyba jestem wogle jestem przeciwnikiem alkoholu a na weselu to wiesz leje się strumieniami towarzycho nacyku a ja jedna trzezwa ech szok jak sobie pomysle a zmuszać niebęde się do wypicia chociaż kielicha bo przez gardło by mi nieprzeszło.....a pozatym wstyd się przyznać ale nieumiem tańczyć niechodziłam na dyskoteki za młodego to gdzie miałam się nauczyć na własne wesele z M się uczyłam to tylko z nim umiałam tańczyć a to 10lat temu było to już zapomniałam chyba jakoś każdy inaczej tańczy nieumiem załapać kroku chyba teraz będę na miotle ćwiczyć , a ja własnie musze iść na to wesele bo to M jedyna siostra i M przyjedzie na nie ........ Ja też musze bardzo rano wstać jutro ,dobrze że tata dziś po młodego przyjedzie i wezmie go do nich , to nikt rano niebędzie musiał wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie lubię alkoholu, ale pobawic się fajnie... jak czuję rytm to tańcze, jak nie to \"podpieram ściany\" heheh... ale to i dobrze, że z M umiesz bo my z moim wcale... on w jedna stronę ja w drugą...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akloj-----------------------JOLA gapiszon76---------------KASIA poprostu zona-----------AGNIESZKA kariaaa--------------------ANIA szukam wsparcia--------ANKA takiii jeden---------------MARIUSZ akacyjka-----------------Iza suunshine77-------------ASIA niedzielka----------------JUSTYNA to jest nasza tabelka z imionami żeby ci było łatwiej odrużnić kto jest kim bo my tu po imieniu sobie walimy i poprosimy o twoje imię to tabeleczkie się uzupełni no z M jakoś wychodzi mi taniec ale jak z kims innym miała bym zatańczyć to tak jak ty z twoim M by mi wychodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ją skopiuje bo zanim zapamiętam to minie troszkę czasu... bardzo dziękuje :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akloj-----------------------JOLA gapiszon76---------------KASIA poprostu zona-----------AGNIESZKA kariaaa--------------------ANIA szukam wsparcia--------ANKA takiii jeden---------------MARIUSZ akacyjka-----------------Iza suunshine77-------------ASIA niedzielka----------------JUSTYNA sosenka27---------------OLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 🖐️ ja też mam wesele , za 2 tyg. i też nie idę, bo sama nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko zatem samcznego i brzucha pełnego :) jola cóż nam pozostało... posiedzimy w domku i wypijemy za zdrowie młodych nie wódeczką a kaweczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, kawką taki już nasz los, ale właśnie w takich chwilach denerwuje mnie cała ta sytuacja...eh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę, napisz mi proszę jak robiciew opisiki malutkimi literkami bo do tego jeszcze nie doszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na str. głownej, tam gdzie zaczerniłaś nick powinna być ta funkcja, tylko jak to się nazywa?????????..........stopka czy coś...sprawdzę, ale tam powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja już sama w domku ,młodego zabrali i całe wyrko dla mnie dziś będzie:) do jutra ,jak niebęde padnięta to się zamelduje ..... 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- a propo tej klotni z Twoim K to powiem Ci ze moj mezus ostatnio zadzwonil i odrazu mial jakis problem, co bym nie powiedziala to jego juz nosilo az tak wlasnie do klotni,wkurzylam sie i odrazu mu powiedzialam a raczej spytalam co do cholery on chce no i sie okazalo ze niby na eksporcie to tak jest ze zeby sie uchronic przed tesknota to trzeba zgrywac cwaniaka,heh...ale doszlismy do porozumienia i teraz jest juz normalny i nie zachowuje sie jak cwaniak,wie ze i mi nie jest lekko i nie tylko on ten wyjazd przezywa.... Badz dobrej mysli, najwazniejsze ze sie kochacie i dacie rade!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aniu 🌼 gratuluje pierwszego ząbka... :) u mnie są już pierwsze, ale do wszystkich wiele brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no , zębacze jakieś będą tu wkrotce grasować:) u mojego przedostatni się przedziera właśnie....ufff nie licząctrzonowcow oczywiście, bo na to ma jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski👄 Ja juz w domku, spokojnie kawe mogie wypić :D .......waszym maluszkom ząbki dopiero wychodzą a mój młody gubi własnie dziś mu wypadł kolejny mały szczerbolek jest teraz........... idę fryty zrobić mam jakieś zachcianki a to zły znak:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niechce siostruni:) ..............a tu co takie puchyyyyy ???? !!!!!!! pogode macie ładną czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym chciała mieć jeszce jedno dzieciątko :) pewnie jeszcze troszke będę musiała poczekać... ale poczekam... cierpliwie poczekam...:) ja też wreszcie do domu dotarłam, jestem podnięta... a tu jeszcze obiad na jutro trzeba ugotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 🖐️ no pewnie że przyda nam się po jeszcze jednym ,bo tak jedynaka mieć to niezabardzo:) też padanięta jestem ,nieruszam w domu nic dzisiaj jutro tez jest dzień i wolny to juto będe nadrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozazdrościć tylko... wolne... ja dopiero w niedzielę mam x-ik w grafiku... porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×