Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Ania słonko nasze, wiem co teraz przezywasz każda z nas wie bo zawsze ale to zawsze jest tak samo po wyjedzie M.... doły dopadają ,smutaski i tak dalej .......... damy rade Aniu i dla ciebie na pocieszenie 🌻 Jolka 🖐️ Taaakk ja już po zakupach lodówka zapełniona chatka posprzątana i dalej co ? chyba kawe sobie walne bo cisnienie mi coś skacze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Justynko :* wiesz wydaje mi sie ze im bardziej zaglebiamy sie w te wyjazdy to tym bardziej jest nam ciezej...ale mamy cel teraz DOM takze wybudujemy i koniec Mezus wraca,ja skoncze studia to pojde do pracki i juz bedzie troszku lzej...oby:) Buziole dla wszystkich babeczek milego weekendu...ja juz mam zrypany bo w samotnosci :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC 👄 i miłej niedzieli ,umuwiłam się na jutro z koleżanką do magdonalda czy jak to się tam pisze i na lody oby pogoda dopisała pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🖐️ wruciłam z plachendruw :):):) miło spędziłam dzionek ,i lody pychota były :) a tu pustkami świeci :( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ;) zmęczona jestem jak nie wiem .. własnie wróciliśmy od szwagra.. a jestem taka padnięta.. tylko weekend tam byliśmy a czuję się jakbym była co najmniej z tydzień. dzieciaczki tak dały mi w kość.. mówię wam.. a jutro coś nowego.. nowa praca.. nowe wrażenia i co za tym idzie stres... brrr.. ale jakos to będzie.. dawno nie zmieniałam pracy, to nie pamiętam jak to już jest.. aniu---wszystko się ułoży, zobaczysz... będzie dobrze.. jola---anglia z tego słynie, deszcz, deszcz, deszcz.., ale ważne że razem :) i dla wszystkich dziewczynek po buziaczku 😘 uciekam do kuchni cosik upichcić... papatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 🖐️ co pysznego pichcisz ? dała byś troszkie :) a w nowej pracy dasz sobie rade ze stresem i ze wszystkim powodzenia jutro ;) a ja załapałam teraz doła tak nagle niewiadomo skąd mi sie przypałętał :( właczyłam sobie tylko muzykie taką spokojną i już mnie siekło ehhhh 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale mi sie nic nie chce...mam takiego lenia ze hej...a i tak pusto...i strasznie smutasnie :(((( Olu napisz jak nowa pracka>>>3mam kciuki :* Justa a co Ty takie zachcianki masz???co??? przyznaj sie tu :D Jolka Jolka zazdroszcze Ci tego bycia razem...ech...3maj sie cieplusio:* chociaz mezus napewno grzeje... Jej...znow dolek...no to sobie ide poplakac :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam dziś na pyszczek byłam dziś w mieście obkupić małego do szkoły( bo kiedyś tu pisałam że miałam jechać ale nie pojechałam) ,nie dość że ciepło, to w tym samochodzie gorąco niesamowicie ,nie mam Klimy niestety, to jeszcze kolosalne kolejki w księgarniach ,kupiłam całą wyprawkę i portfel zrobił mi się chudszy popijam kawcie i licytuje na allegro ciuszki dla młodego nie wiem czy przelicytuje bo cena już jest dość wysoka ale są tak śliczne że aż mnie skręca a młody ogląda, przegląda to co kupiłam oczywiście nie obyło się bez komentarza kupiłam droższy plecak w tym roku żeby służył mu cały rok bo te tanie to tandetne miałam taki w zeszłym roku i a to zamek poszedł a to to się urwało a to tamto Ania 🌻 wywal tego doła za okno ,ja miałam wczoraj wieczorem bo coś mam zmienne nastoje od wczoraj  ale dziś już jest git i niepłakulkaj nam proszę cię W sobotę ma przyjść planowo @ i wszystko wskazuje na to że chyba przyjdzie bo oprócz tego że pobolewa mnie brzusio nic mi nie jest to chyba M licho się postarał  ale to nasza pierwsza próba to niema co się martwić  Ola🌻opowiadaj jak pierwszy dzień w nowej pracy ? Jolka 🌻 co tam nowego u ciebie oprócz tego deszczu i zimna Kasia🌻 co porabiasz że nie klikasz do nas No i reszta Aga Iza wy to już całkiem o nas zapomniałyście ! sorry za dlugiego posta ale komu mam gadać jak nie wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziopeczki...chyba zaczynam dochodzic do siebie...coraz lepiej i juz mniej lez...Jutro jade sie wyrwac z domku...zakupy i troche trzeba sie odchamic...heh... Buzioreczki... Justa jak nie w tym miesiacu to w nastepnym... zycze wszystkiego najlepszego :) a my to narazie nie planujemy...narazie Niunia nam wystarczy no i mam nadzieje ze po drodze cos nam nie wyskoczy...hehe...bo juz wtedy nie dalibysmy rade, 2 dzieci studia dom i mezus za granica....oj ciezko by bylo...ale jak domek stanie to kto wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niedawno wruciłam z plachendruw byłam sobie na kawce :) ciepło mam ale ten wiaterek mnie zdenerwował ,poprzewracał mi doniczki z kawiatami w ogrodzie no i połamały sie co niekture ja sama niewiem już czego chce, raz chce dzidziusia raz nie , bo jak tak sobie pomyśle to życie już ułozone a tak to wszytsko od początku i przedewszytskim mój wiek holerka mam już 30na karku to chyba juz troszkie puzno ?....... głupio gadam ...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Paniom... u mnie kaszana.. niby było ok , a jednak musiałam zrezygnować... nie mile zaskoczona jestem... :( teraz wertuje stronki z pracą, mam nadzieję, że cosik szubciuko znajde.. a co tam u Was panienki? buziaczki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ...Łoj to niedobrze z tą pracą ,znajdziesz coś lepszgo czego ci życze;) a ja sobie oglądam seans weselny przywiezli mi płyte :) i mój M coś mi dzisiaj wspomniał że może w czwartek wpadnie do mnie :D pa miłego wieczoru i nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Justa ale Ty masz dobrze z tym M :) A na dzidzioreczka to nigdy nie jest za pozno...przynajmniej ja mam takie zdanie...owszem ja mialam wczesnie Niunie bo na 20 lat ale nie zalujemy z Moim Kochaniem...np. Dzis Niunia ganiala za mna na raczkach caly dzien...hehe... A Justa powiedz co na to Mlody???Chce rodzenstwo??? Olu napewno cos znajdziesz dla siebie...Buzioreczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah Ania ja jestem pokręcona z tym dzidziusiem czytałam tak na kafe i widze że nawet rodzące są w wieku 36 lat :) to ja tak calkiem zle niestoje :D a młody własnie ten nasz młody niechce mieć rodzeństwa i tu może być problem ,teraz tak muwi ,ale jak już będzie kiedyś to bejbe to będzie sie cieszył....takiej jestem mysli :) Fajnie mieć taką małą Niunie prawda ? a jakie śliczne ciuszki dla takich niuniuw są :) Ja gadam raz tak raz tak pokręcona jestem i tyle ja już po seansie weselnym ale zbabrał im płyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunie sa przeslodkie...tyle ze moja miala chyba byc chlopcykiem bo ja to interesuja samochody kolka srubeczki kabelki...a lalkom to urywa glowy i gryzie raczki :) Justa jak czujecie ze chcecie od nowa bawic sie w pieluszki i patrzyc na malego potworka to zycze Wam jak najlepiej a wiekiem sie nie lam...to wydaje mi sie nawet odpowiedzni wiek jestes dojrzala i wiesz co chcesz...hehe...co nie:) Kupilam sobie kamerke do necika dzis bedzie mnie juz mezus widzial :))) ide praszowac ...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a może chłopczyka robiliście a wyszła dziewczynka:) ja mam kamerkie i niepotrzebna mi bo niegadam z M na skejpie macie fajnie że możecie pogadać i siebie widzieć mnie to niejest pisane... M jednak niewpadnie jutro do mnie :( ale to nic za tydzień wpadnie i wtedy może i ja wpadne:):):) pogoda mi sie poprawiła słoneczko nawet wyszło tylko wieje strasznie A TU CISZA JAK W ETERZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... ja nadal bezrobotna jestem... o ja, jak to brzmi... masakra.. Dziewczynki Wy tu o dzidziusiach gadu gadu :) Justynka blisko, blisko dzidzi... powodzonka..:) powiem Wam szczerze,że ja również chcaiałam miec teraz dzidzi, ale teraz niestety nie da rady... a ciuszki są słodziutkie.. buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki....ale dzis mam strasznego lenia...no poprostu masakra... :( narazie to sie kawuje... Olu nie martw sie napewno cos znajdziesz... Justa chlopczyk czy dziewczynka to nie wazne byle by bylo zdrowe...a co do ciuszkow oj to ja jak malej zaloze sukieneczke to ma taka krzywde...najlepsze sa dresy i koszulka...mowilam ze chlopocorka z niej...hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! ja dopiero o tej porze byłam u rodzicuw a teraz naginam do łazienki prysznic wziąsć Mój M to dopiero pokręcony jest wczoraj pisze do mnie na gg żona męza kolegi..... gratulacje .....of kors jak się wkurzyłam ,magadał w pracy że zostanie tatą pospieszył się chłop bo @ przyszła i d*** myslał sobie że jak już no wiecie .. to zaraz tak hop siup i już :) AAAA przyjedzie jednak ale jutro i znowu musze jechać tak daleko po niego i to w dzień a ten dlugi weekend to ruch na drodze bedzie wzmożony ale niestraszne mi to :):):):) dobra laseczki niezanudzam was już spadam z tąd Ania no i spuzniałam się na kawe i to ileee do poniedziałku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny udalo mi sie jakos tu do was zajrzec|!!!!nareszcie!!!!nadal nie mam jeszcze netu....maz bada oferty i mysli...... u mnie po staremu- wszystko ok, czesto pada, ale dzis akurat byl sliczny goracy dzien! wczoraj za to widzialam najpiekniejsza tecze w zyciu....jak z bajki, wszystkie paski jak nalezy, paleta barw....cudo!!!! tu czesto pada i swieci slonce rownoczesnie, wiec i o tecze nietrudno.... justa! uda sie nastepnym razem, zobaczysz...!i moze nawet dziewczynka, zebys stroic mogla w te ciuszki przesliczne...bo z chlopakami niestety ta przyjemnosc odpada....3mam kciuki!!! sciskam was mocno dziewczyny wszystkiego naj, naj, naj.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ale pomysl ze znow niedlugo sie zobaczycie, niedlugo przyjedzie...glowa do gory...takie jest to zycie ze cos za cos...wazne ze jest milosc ktoranas trzyma w tych rozlakach...wychodz z tego dolka trzeba jakos dalej zyc, damy rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEDZIELECZKO to wylaz juz z tego doleczka i chodz na topiczek nasz :D kurcze nie mam z kim pobojcyc sobie :))) a ja juz znam date swego szczescia czyli kiedy mezus wroci- tj 17 grudzien...kawal czasu ale damy rade :D a i bedzie na 3 tyg a nie na 2 :D takze super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 wylazłam już z dołka ,nie dokońca ale już lepiej , kurcze no wczoraj to niemogłam powstrzymać łez a musiałam być twarda dla młodego płakał że tata był tylko na jeden dzień i pojechał smutne to ....... teraz przyjedzie za 5 tyg. i prawdopodobnie zabieraz nas na 2 tyg. do siebie bo jest taka możliwość :) takie spuznione wakacje tylko mam problem bo to już szkoła będzie i będe musiała pogodać z nauczycielką ..... Aniu z chęcią bym z tobą poplotkowała przy kaweczce ale jadę do rodzicuw pomuc w tytoniu , miłego dnia i strasznie długo masz do przyjazdu M .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **akloj
hej dziewczyny co tam nowego??? u mnie po staremu, dzien za dniem plynie...nudnawo jakos sie robi troche....ale za 3 tyg zacznie sie szkola to bedzie jakis obowiazek, no i wrazenia nowe bo poczatki pewnie beda trudne i dla malej i dla nas! zobaczymy... Justa, zalatw w szkole i jedz, zawsze to dobrze zobaczyc ~babskim~okiem jak ten mezus tam zyje....no i dla malego dobrze bedzie jak wiecej czasu z tatusiem spedzi!!! 17 grudnia daleko, ale zleci....a potem swieta i nowy rok bedziecie mogli spedzic razem-to warte tego czekania!!!!dasz rade!!!!!trzymam kciuki!!!!! iza- prace masz???POWODZENIA a co z reszta? agnieszka juz tu nie zaglada??? kasiu, a ty co? tez jakos rzadko ostatnio.......glowy do gory dziewczyny!!!!!!jakos to bedzie!!!!! ja za ok tydz bede juz miala neta w domu, to obiecuje byc zawsze jak dawniej.... a za mc bede juz w polsce, ale tylko na urlop przylatujemy, na 2 tyg., tez w szkole musze wolne malej zalatwic! pozdrowionka, zajrze jak neta znow gdzies dopadne!!!!hihi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×