Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

No u mnie juz calkiem calkiem...nawet juz nie pamietamy o co ta klotnia byla,ech...za to ja sie zabieram za cekolade i za kucie na piatek...oj dlugie nocki mnie czekaja... Jolusia fajnie ze juz z nami pisiu pisiu :) no i bardzo dzielna ta Twoja corusia, i napewno bedzie coraz lepiej :)) Justa oj fajnie sie gada codziennie tak z mezulkiem, ja tez gadam na GG a weekendy sie widzimy na skypie...ale jednak mi dalej malo, brakuje mi Jego bliskoscie, ale zawsze to lepiej niz telefon co niedziela... To co teraz spadam na dreszczowca i pozniej Kineza...buuu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka słodziaki moje 👄 Ja już prawie wyzdrowiałam :D i z tego powodu że śliczna pogoda musze skosić trawe w ogrodzie ,ostani już raz w tym sezonie :) więc mam dzis randeczkie z kosiarką :) Wkurzają mnie te reklamy kredytu ja tu pisze posta a z nienacka mi to dziadostwo sie włancza No nic spaduchnam miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym byłoby życie bez miłości? Smutkiem, bólem, cierpieniem. Niezmienną, nudną i pełną szarości Pustką i wiecznym westchnieniem. Drogą przebytą w samotności, Jednym, wielkim złudzeniem, Uczuciem braku wolnośći. Nie życiem, lecz tylko istnieniem. Nie można szarym człowiekiem być. Trzeba żyć, a nie tylko istnieć. Nie można za drzewami sie kryć, Ale żyć, trzeba kochać by żyć... A czym jest życie pełne miłości? Wesołym pięknem, które w sercach gości. Słodkim uśmiechem wiecznej radości. Takie jest życie pełne miłości. 🌻DOBRANOC🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta , nie wiem czy mnie pamietacie kope lat mnie nie bylo :) poczytam co tam u was , pewnie mi troche zejdzie przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Iza miło cię widzieć ponwnie ,co u ciebie słychać ? tyle czasu cię niebyło tu ... A u mnie rano padało a teraz się przejaśnia :) idę jakiś obiadek wykombinować bo młody niedługo ze szkoły przyjdzie a ja nawet niemam jeszcze pomysłu na obiad ... Miłego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustkami tu dziś świeci :( Pomagałam młodemu w lekcjach ,jestem z odswieżeniem umysłu na poziomie I klasy :) dopiero znalazłam czas żeby usiąść z kawą przed kompem :) Powiem wam że jutro jest nasza 10 rocznica ślubu :) tylko szkoda i tak przykro że musimy spędzić ją oddzielnie :(:(:(:(:(:( znając siebie to jutro załapie mega wielkiego doła :( No to papasie bo i tak sama do siebie dziś gadam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze WITAM ZGUBE-Izke :* Po drugie to juz sie wylaczam i bede dopiero jutro po egzaminie, a jak narazie to mykam do ksiazek na cala nocke... A po trzecie i najwazniejsze to: JUSTYNKO wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojego M, aby Wasza milosc przetrwala te dni rozlaki...aby nigdy nie wygasla a wraz z latami bycia z soba wzrastala i umacniala sie...jednym slowem milosci...milosci....i duzo duzo milosci.... :* NIe smuc sie, niedlugo bedziecie znow razem :) my pierwsza rocznice mielismy tez w rozlace...i byly lezki taki smutku ale i szczescia bo jak sie kocha to czlowiek szczesciem od srodka promienieje :D Takze Justy wszystkiego naj,...najlepszego!!! Milego wiecorku dla wszytskich no i milego jutrzejszego dnia... buzioreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ania 🌻 piękne słowa aż łezka w oku się zakręciła .... trzymam kciukasy i czekam na dobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odpowiedż
Chciałam się przywitać i prosić o radę :-) jeśli można. Nigdy wcześniej ten problem mnie nie dotyczył, bo mój mąż pracuje w Polsce od kiedy się poznaliśmy. Dostał jednak porpozycję wyjazdu na 5 tygodni i podjęliśmy decyzję, że zgoda. Jesteśmy 15 lat po ślubie i często mamy \"spięcia\" czasami o byle co. I teraz zastanawiam się: czy ta przerwa dobrze nam zrobi? Czy odświeży nasz związek? A Może wcale nie będziemy tęskinć? Miałyscie taką sytuację, że przed wyjazdem było gorzej, a potem lepiej :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o odpowiedz 🖐️ trudno tak komuś radzić powiem ci z mojego doswaidczenia przed wyjazdem różenie bywało też były spięcia i to nawet często ,teraz dużo się zmieniło ,bardzo dużo ,nie muwie że niema spięć bo w kazym małżenstwie są nawet idealnym :) czy ta przerwa dobrze nam zrobi ? : mysle że tak taka przerwa czasem dobrze wpływa na małżeństwo a 5 tyg. to wcale nie tak długo czy umocni nasz związek: hmm ciezko powiedziec niewiem jakim jestescie małżeństwem ale takie wyjazdy często zbliżają ale i też oddalają A może wcale niebedziemy tęsknić : uwież że będziecie i to bardzo pozdrawiam i zapraszamy do nas ;) Ja własnie skończyłam pogawędkie z M . Macie wszystkie pozdrownienia od niego ,bo mój misiaczek wie o waszym istnieniu :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczeta, u mnie to sie porobilo naprawde. Mojego ( a wlasciwie juz nie mojego) nie widzialam 8 miesiecy i postanowilam z niego zrezygnowac. Wyprowadzam sie z mała do mieszkania mamy. Ale nie jestem z tego powodu zrozpaczona. W szczegoly nie bede wnikac bo zbyt dlugo by opowiadac. Jak widac nie kazde rozstanie mozna zniesc. Ale jesli prawdziwa milosc ma przetrwac to wszystko przetrzyma :) Wyprowadzam sie w przyszlym tygodniu a nie bede tam narazie miala komputera wiec bede zagladac tylko od czasu do czasu. pozdrawiam Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZKA-normalnie szok...rzeczywiscie sie porobilo, ale 3maj sie , jestesmy z Toba :* JUSTA- nie za dobrze Ci z tym dzwonieniem przez M :) heh... pozdrow Go tez od nas :) i powiedz zeby juz wracal do swej boskiej zoneczki :)) A co do egzamu to...hm... no to oczwyscie ze zdany, ale maglowali mnie pol dnia, bylam w domku dopiero na 23, koszmar ... ale 4 jest ,hehe...no i 3 roczek sie mi juz zaczal na calego :D bo te egzaminy byly takie specjalne na tzw. przesiew na studiach...coz oni ne wymysla ale ja nie dalam sie przesiac...hehe...teraz wakacje jeszcze 3 tyg :)) A ja dzis zobacze mojego mezuleczka...na skypie oczywiscie ale zawsze to juz cos :))) A tam kolezanka jakiejs rady potrzebowala...otoz zgadzam sie z Justa-zreszta co ja moglabym powiedziec jak NIEDZIELKA to tu weteranka nasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!!!! Iza no to się porobiło , jestem tak samo w szoku jak Aniusia ale wpadaj do nas w miare możliwości ,pozdrawiam Ania to ja napisze ci tak jednym słowem 🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻U🌻J🌻E🌻 No bardzo mam dobrze teraz z tym dzwonieniem a to przez te dreszczowce konkretnie no i kuzyna :D:):D dziekuje za pozdrówki przekaże jak wieczorem bede z nim gadać :D:D I tobie zycze udanej rozmowy i oglądania się na skype :) Weteranka bo padne ze śmiechu :D:D:D:D:D jeszcze 5 dni nielicząc dzisiaj i ta weteranka niebedzie się tu udzielać :):):):):):):):):) A ja posprzątałam sobie dziś byłam na zakupach teraz kaweczkie sobie popijam i tak mysle czy niezacząc sie pomału pakować :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.... ja już po kąpieli :) i spaduchnam zaraz popatrzeć na tv może coś wynajde ciekawego dla siebie:p Miłego sobotniego wieczoru paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Czy uwas też taka zimnota... buuuuu ...ja miałam tak zimno w domu że postanowiłam rozpalić w piecu :) odrazu inaczej się zrobiło aż miło :) teraz mogie wziąść sie za robie obiadku :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocką dziewczynki.Izka porobiło się to prawda ,ale wiesz ja wyznaję zasadę że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,więc trzymaj sie i 😘.Ania GRATULACJE!!!Zdolniacha z ciebie że no no:):).A weteranka nasza,to niech lepiej zapomni tych koszulek czy piżamek ,przecież i tak szybciutko będziecie to zrzucać z siebie:):-P Ja już dziś o d rana samiutka ,słonko moje wyjechało ,ale do świąt nie daleko:-P,to dam rade:-P.Spokojnej nocki i kolorowych snów dla was:) Aaaa -co Ty Aneczko tak namiętnie odliczasz na NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Moje Kochane Kobitki :) Pozna juz pora, mezulek poszedl lula, wiec nie mam z kim gadac na GyGy wiec se tu wlazlam podrukowac :D KASIU to namietne odliczanie to oczywiscie kiedy namietny mezulek wroci,ma juz bilet kupiony na 17 grudnia i bedzie na 3 tyg wiec dlatego odliczanie trwa :P JUSTA jak Ci idzie pakowanko? Nie przejmuj sie zimniusiem, niedlugo M Cie tak wygrzeje ze zatesknisz za ochloda :P:P:P JOLA-gdzie nam znow zaniklas??? IZULA- buziaczek dla Ciebie w pysiula 👄 jestesmy z Toba !!! Dobra...wiem wiem...mam sobie juz isc a nie nudzic...okey...a chcialam sie jeszcze pochwalic ze jutro sie biore za generalne porzadki :) az mi sie nie chce ale poki wolne od studiow to trzeba sie zabrac za to :D No to buzioreczki dla kazdej z Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc moje słodziaki :) dziewczynki wy zoboczne jesteście :):):p:p jak to muwią głodnemu chleb na myśli:D:D:p No Ania to głodna ale Kasia najedzona do syta:D:D:D Aniusia NIEDAJ SIE,NIEDAJ i tam tak niesprzątaj za mocno :) A ja niespakowana jeszcze jakoś niemialam nadchnienia ale pomału już czas tylko sie zastanawiam czy niezapakować więcej zimowych ciuszkuw niż letnich , jadę zaraz do miasta musze jakiś ciuch kupić :) a i umuwiona jestem do fryzjera na pasemka :) więc zajrze do was puzniej Miłego dzioneczka choć zimny ten dzionek jak holera paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja wruciłam... fryzjer zaliczony :) bluzeczka kupiona no i wypadało coś pod bluzeczkie kupić:):p jeszcze z autem byłam u mechanika żeby mi przejrzał no i tak mi szybko dzień zleciał ... teraz spaduchnam się pokąpać i lece na horrora :):p 👄 👄 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze lachony:).U mnie leje już trzeci dzień,ale ja nie narzekam lubię deszcz,lubię zimno i uwielbiam zimę:):):).A Wy to się pochorowałyście czy jak że tu taka cisza? Aniu tak sobie właśnie myślałam że to dni do przyjazdu mężulka odliczasz;),mój jeszcze nie ma biletu to nie mogę se poodliczać nic.Z resztą u niego to nic nie wiadomo,wpadnie jak bedzie mił mniej roboty i po odliczaniu moim;). Justa my nie zboczone ,tylko stęsknione kobietki są:-Phihihi. Pędzę teraz na zakupy jakie i coś by stworzyć na obiad ,ale taka pustka w głowie w tym temacie że szok. Narazie ciumaki dla każdej😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) a no ja juz prawie zdrowiutka, w nocy mialam zaburzenia blednika normalnie jakbym byla pijana na maksa tak mi sie krecilo w glowie,hehe...a sama nie wiem z czego to...a pogoda hmmm... ciapcia deszczyk i zimno brrr...no ja nie bardzo jestem za taka pogoda bo z Malutka nie wyjde na polko wiec biegamy po domku i sie bawimy :D no tak mi teskno za misiulkiem a jeszcze jak sobie tak gadamy codziennie oj...a lozio takie duze i puste...ech... A jak tam Justa pakujesz sie czy co??? Buziaczki dla wszystkich panienek i smacznego obiadeczku dla Kasienki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie po obiadku i popijam kaweczkie juz niewiem którą z kolei ,bo coś fatalnie sie dziś czuje, chyba ta pogoda i cisnienie mam niskie i tak się troszkie pokręce po domu to sie położe na chwile i tak mija dzień nijako ..... Niespakowana jestem jeszcze :) jutro od samego rana zaczynam akcje :):) już naprawde bo czasu niewiele zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ .:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ ................:♥:♥ .............:♥:♥ ..........:♥:♥ .......:♥:♥ ....:♥:♥ .:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ .......:♥:♥:♥ ...:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥.................:♥:♥ :♥:♥...............:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥:♥:♥ :♥:♥...:♥:♥ :♥:♥......:♥:♥ :♥:♥.........:♥:♥ :♥:♥............:♥:♥ :♥:♥...............:♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupotki w główce mi się trzymają :):):):):p:p wieczór -żona w łózku czyta ksiązke , mąż chodzi po pokoju od sciany do sciany ... i tak chodz i chodzi i chodzi zona sie wiec pyta - co tak chodzisz? - bo mam straszną ochote na sex - no to chodz - no to chodzę ... pani nauczycielka pyta dzieci na lekcji gdzie spia ich rodzice. ania sie zglasza i mowi: na lozku polowym, kasia mowi: na fotelu, tomek mowi: na wersalce, zglasza sie jaś i pani pyta: no jasiu, a gdzie twoi rodzice spia? jas na to: na linie. pani zaskoczona jak to na linie?:| (wtf), jas odpowiada: bo slysze rano jak mama mowi to taty: SZYBCIEJ SIE SPUSZCZAJ , BO DO ROBOTY NIE ZDążYSZ!.. .................. No to paaaa idę poleżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×