Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

To ja Justa :D:D:D a ten nick to z macierzyńskiego tam od niedawna zaczęłam pisać z paniami co jak ja starają się o dzidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ladnie JUSTA namieszalas z tym nickiem,ale slim kamelia to poprostu przeboski niczek ;) JOLCIA to super ze zdrowko i apetycik wraca, zycze smacznej pomidoroweczki, ja tez dzis mialam ale moja Niunia to tylko by kotleciki wcinala, to akurat ma po tatusiu :D Dziewczynki jeszcze miesiaczek i bedzie moj mezus z nami, ech...biore sie znow za cwiczonka :)) kondycje trzeba sobie wyrobic...hehe... :D A gdzie ta kawule rozdaja??? Bo ja to nalogowiec kawulki jestem...a i jeszcze ciacha to sie pierwsza pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ Babeczki :-DSlim-kamelia cudo normalnie;).U mnie też dziś pomidorówka była:-P,dla mnie to zupki mogą nie istnieć,więc miałam dietetyczny dzień,ale to potrzebne bardzo ...zwłaszcza miesiąc przed przyjazdem M:-P Poza tym to się normuje{odpukać },telefon działa,pralka dziś naprawiona,pan był ...taki se-wcale nie przystojny za to wesołek że nonono;)i co najważniejsze naprawił gadzinę:-D.Zima się zbliża---tak se przynajmniej wmawiam,zakupiłam Swojemu M już prezencik pod choinkę dzisiaj.To mam nadzieję że zleci jakoś szybko...... Ania jakimi liniami lata Twój mąż?Podobno odwołane loty są Ryanaira,ale nie wiem do kiedy,a wnecie to tak piszą...że nic nie piszą:-O. Buziaki dla Was dziewczynki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez slyszalam ze Ryanair nawalil i nie ma lotów, ale mezuc zawsze lata Aerlingus\'em niby troszku drozej, ale zawsze jest zadowolony i zawsze wyrzuca Go tam na lotnisku co chce, bo slyszalam opowiesci ze Ryanair to niby laduje w Krakowie a pozniej wysiadka w Warszawie i heja pociagiem do domu...ale nie ma co sie bac, przyleca te nasze chlopy i to wnet i ja tez juz na diete przechodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWUSZKI!!! pomidorówka wyszła super, u mnie w domu też amatorow zupek brak, dzieciaki tylko czasami mają ochotę, to gotuję bardzo żadko i głownie na zamówienie hihi i tylko pomidorowa i rosół! nie martwcie się dziewczynki, chłopy wylecą i wylają o czasie.... a loty odwołali rzeczywiście, ale tylko do 16 grudnia, potem latają normalnie, toż to sam sezon...ceny kosmiczne!!!! tak ja czytałam...a ja latam innymi liniami easyJet, i właśnie za 2 tyg lecę do pl, niestety tylko na 3 dni, bo mam ważną sprawę do załatwienia....i mam nadzieję że nic nie odwołaja, nie opóźnią..itp. A ty Justa nicka faktycznie masz fajnego, pisz tam sobie jak chcesz.....ale z tego co ja wiem to od pisania dzieci się nie biorą hihi ale 3mam kciuki zeby się udało!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc robaczki ;) Wpadam tu tylko życzyć wam miłego dnia ,dostałam takiego pałera na porządki że aż sama się sobie dziwie ,po tej mojej chorobie troszkie zaniedbałam chatę ,wczoraj padał śnieg a dziś już słonko świeci Kasia ,Ania a po co wam dietki i odchudzanko przecież wam nic nie brakuje laski z was że hoho ..... Jolka no wiem że samym pisaniem nie zrobi się dzidzi ale tak jakoś raźniej mi że nie tylko ja się staram od jakiegoś czasu i nic . też się zastanawiam co by tu M kupić pod choinkę i w główce zero pomysłów kawka zapatrzona i czeka na was pa 👄-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co ?????? Kasia już zakup zrobiła może zdradzi nam co dostanie M od mikołaja :) Ania leniuchujesz powiadasz ,mi chyba też by sie przydało poleniuchować bo padam na pysk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI!!!!! ale wy dziewczynki gapy jesteście!!!! jak wam Kasia może napisać, co tam mikołaj naszykował skoro M czytuje tu sobie nasze drukowanie.....przecież niespodziankę zmarnuje!!!! u mnie ok, jutro popisze, bo dziś M w domu to komp zajęty.... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki moje drogie,u mnie dziś sypało troszkę,ale gdzie to jeszcze do zimy:-O.Miesiąc mi został i dwa dni do mojego M,wlecze się ten czas kosmicznie...A co do prezentu to mogę napisać ,bo słonko moje wie co dostanie ,dokupię cosik jeszcze co by jednak jakąś niespodziankę chłopina miał;)Jak narazie kupiłam laptop,bo jak jeżdzi po hotelach to go nieraz i ze trzy tygodnie nie widzę...tylko tak ja to sie nie bardzo na tym znam,polegałam na doradach pani i mam nadzieje że mnie nie wkopała w jakiś szajs:-P.Ale mój chłop to ani tyle co ja sie nie zna to i tak się ucieszy hihihihi:-Pa na niespodziankę to nie wiem jeszcze co:(,jakoś pomysłów brak. A tak poza tym to ja mam takiego lenia że szok...nic mi sie nie chce,słabam jak kot i brak motywacji żeby coś robić...Zmęczona jestem i znużona i marudzę jak stara baba,byłam wczoraj u lekarza znów łykam antybiotyki,mam zapalenie ucha fuj co za tydzień... Napiszie co wesołego żebym sie pośmiała;) Buziaki dla Was,zdrówka i UŚMIECHU:-D 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJO No tak gapy z nas :D ale prezencik superowy i jaki przydatny :)będzie Kasia w piżamce albo i bez na kamerce M mogła się pokazać :) ;) Nie zazdroszczę tego bólu ucha toć to ból niemiłosierny jest . Mnie dziś takie lenistwo ogarnia że szkoda gadać ,wszystkiemu winna pogoda , dobrze że obiadek mam od wczoraj wystarczy tylko podgrzać to siedzę i kawki spijam :) wczoraj moje dziecko dostało 3 z pisania ,pisze jak kura pazurom ..to za tatą ma takie pismo za to z matmy ma same piątki 👄-ki Pewne malzenstwo, aby nie demoralizowac swoich dzieci, ustalilo, ze jak beda chcieli sie pokochac to beda mówic ze ida robic pranie. Zgodnie z ustaleniami, pewnego dnia maz mówi do zony: - Kochanie, chodz zrobimy pranie. Zona na to: - Nie, teraz nie mam czasu. Maz jeszcze przez chwile próbowal namówic zone, ale nie dala sie skusic, wiec poszedl do swojego pokoju. Po jakims czasie wchodzi zona i mówi: - Skarbie teraz mozemy zrobic pranie. Maz odpowiada: - Za pózno, ja juz zrobilem pranie reczne. Mąż do zony: - Słuchaj! Jak nie będziesz jęczała podczas seksu, to słowo daję - rozwiodę się z Tobą! Żona wzięła to sobie do serca, ale na wszelki wypadek przy następnym stosunku pyta męża: - Już mam jęczeć? - Nie teraz. Powiem Ci kiedy i wtedy zacznij - tylko głośno. Za jakiś czas mąż prawie w ekstazie: - Teraz jęcz, teraz!!! Żona: - Olaboga!!!! Dzieci butów nie mają na zimę, ja w starej sukience chodzę, cukier podrożał... Pewna para w średnim wieku z północnej części USA, zatęskniła w środku mroźnej zimy do ciepła i zdecydowała się pojechać na dół, na Florydę i mieszkać w hotelu, w którym spędziła noc poślubną 20 lat wcześniej. Mąż miał dłuższy urlop i pojechał o dzień wcześniej. Po zameldowaniu się w recepcji odkrył, że w pokoju jest komputer i postanowił wysłać maila do żony. Niestety omylił się o jedną literę. Mail znalazł się w ten sposób w Houston u wdowy po pastorze, która wróciła właśnie do domu z pogrzebu męża i chciała sprawdzić, czy w poczcie elektronicznej są jakieś kondolencje od rodziny i przyjaciół. Jej syn znalazł ją zemdloną przed komputerem i przeczytał na ekranie: Do: Moja ukochana żona Temat: Jestem już na miejscu. Wiem, że jesteś zdziwiona otrzymaniem wiadomości ode mnie. Teraz mają tu komputery i wolno wysłać maila do najbliższych. Właśnie zameldowałem się. Wszystko jest przygotowane na twoje przybycie jutro. Cieszę się na spotkanie. Mam nadzieję, że twoja podróż będzie równie bezproblemowa, jak moja. PS: Tu na dole jest naprawdę gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywiało was czy ki diabeł !!!! Leń mnie nie opuszcza , no żeby mieć pełen zlew garów i żeby mnie to nie ruszało to do mnie niepodobne ,chyba ciśnienie niskie i to mnie tak dobija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tam dziewczyny????? Justa to faktycznie leniuszek cię złapał....no i dobrze!!!!czasami tak trzeba, dla zdrowia psychicznego..... no a Kasia zaszalaś z tym Mikołajem....! Aniu, a u ciebie co??? aga, Iza??????? u mnie nudno, i też jakoś leniwie....idę kawkę strzelić sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa z tym hotelem jest wyczesane:-D,normalnie dzieko mi sie zbudziło tak się uśmialam:-D.Wy to potraficie człowiekarozweselić;) U mnie lepiej choć do ideału to jeszcze ze cztery tygodnie:-P. Leje u mnie dziś cały dzień,a gdzie ta zima tak zapowiadana????:-O Buziolki dla Was babeczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie ze szkoły przedstawienie było,fajne,córcia wierszyk trajkotała to trzeba było zobaczy. Popijam kawkę teraz,ogarnę chatkę,cos ugotuję i do lekarza do kontroli lece na 16.Nic mi te antybiotyki nie pomogły ,dalej mnie ucho boli jak czort,tylko że dziwne bo nie strzyka tylko normali boli jak fiks:-O A co Wy porabiaie? Justynka co z ta kawa jest?Ja do kawy ptasie mlezko stawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka niebieska prima jak lubisz taką to się częstuj :) no to trafiłaś w setno z tym ptasim mleczkiem :) wszystkie ci zjem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie uśmiałam,ty to masz stronki nonono,ale na pozątku to zamyśliłam sie o co hodzi kuźwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierszyki to z okazji dnia chleba...a ucho to nie wiem,mam otosklerozę czy jakos tam,ale to chyba nie przez to. A ptasie mleczko proszę zjadać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dnia chleba ?!!! pierwsze słysze co szkoła to inne obyczaje a no zjem wszystkie i dla spuznialskich niezostawie ani kawałka :pżałujcie laski :p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za nicka :) pisałam tam i tak już zostało ,ale już się naprawiam Niemam pomysłu na obiad co dziś serwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas panie tak organizują jednego roku ''dzień chleba''innego''dzień ziemniaka''i tak imprezki dzieciaki mają a i rodzice sie ubawia przy tym;) Dziś niestety szybko zleciało,ale i tak było fajnie..A u Ciebie widzę po niku staranka na całego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie mają dzieciakczki że takie imprezki im szkoła funduje unas to skoda gadać . Staram się i staram i nic jak narazie może mojemu M plemniki uciekły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś barszczyk zapodam,już od wczoraj marudzą że by zjadły ---to zobaczymy jak to będą jeść:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa uciekły.....pochowały się przed Tobą,jak żeś chłopa dopadła po takim długim ''nie używaniu''to się wystraszyły:-D Ty przemów do nich czule wieczorkiem,to zobaczysz jak się przylepią do ciebie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kawa wypita,biorę się za robotę,bo czas leci a u mnie bałagan jak smok:-P Spokojnego dnia życzę i do wieczorka😘. Aaaaa ptasie mleczko zostawiam---jakby co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm barszczyk smacznie brzmi żebym tylko umiała go zrobić to by był git:) to odwrotnie działa M mnie molestuje co wieczór a moja biedna mycha już chyba niechce przyjmować plemniczkuw :D:pniezwyczajna jest :ppo tak długej przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×