Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

hej! A ja kawkę własnie popijam, bo mam godz. przerwy- potem znow maraton szkola-dom!!! pa pa miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Się nie boi...
Cześć,a ja właśnie ogarnęłam chatkę,postawiłam obiad co by się ugotował:-P i se kawę zapodam :-D,bo cosik spanie mnie łamie dziś.A tak poza tym to standart i rutyna jak co dzień,dziewczynki moje mają jutro wolne,bo dzień nauczyciela a ja.....ja mam urodziny buuuuuuuuu znów rok w plecy hihihi.Ale co tam,kobieta jak wino----im starsza tym lepsza,tym bardziej w cenie:-D.Narazie to Was buziam i życzę spokojnego dnia. Jolcia Ty nie masz prawka,co by się poruszać autkiem po dzieciaczki?Mój osobisty mi właśnie łeb truje żebym zrobiła,bo tam ani rusz bez auta podobno:-P.A nie rozumie chłopina,że co jak co ale za kółko to ja się nie nadaję....Ehhh te chłopy.... Ania co się nic nie odzywa tu???Jak tam urodzinki niunia już miała czy jeszcze jesteś przed?I w ogóle co słychać u ciebie??? Justynka sie tam nie wzruszaj za bardzo na tym pasowaniu:-P,się nie obejrzysz jak na przysięgę pojedziesz do synia:-D.Tam też bez prezentów się nie obejdzie hihihi. No to buziaki już,bo sie rozpisałam jakoś. do potem laski🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no nie mam prawka.....też jakoś nie czuję powołania...bez samochodu faktycznie ciężkawo, ale da się żyć.... justa koniecznie napisz jak tam było na tym pasowaniu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kasiu a gdzie kawa i torcik wirtualny :p a to dla ciebie życzonka na urodzinki : Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami teksty walą - super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niech frajerom lata gul, jesteś trendy, jazzy i cool. 🌻 sorki że nie do każdej z osobna ale M mi za plecami stoi bo chce się uczyć na kompie testuw w środe ma egzamin a na pasowaniu wzruszyłam się jak zawsze ja to taka wzruszeniwa baba jestem pa miłej nocy kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na torcik i kawkę zapraszam jutro,bo to jutro te nieszczęsne urodziny:-P Justynka dzięki za SUPER życzenia:-D,a mówiłam nie płakać na imprezce???Nonono;) Jolcia to tak jak ja masz,zero pociągu do autka;),tak już zostanie pewnie i chłopy się z tym pogodzą---bo jak nie jak tak hihihihi Aniu serdelku,co Ty się tu nie produkujesz do nas:(,ja tu najstarsza to ci dupsko zlać mogę jakby co:) spokojnej nocki i kolorowych snów😘 do jutra🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- wszystkiego co naj!!!!!!! Niech spełnią się wszystkie marzenia, nawet te które wg wszystkich praw fizyki nigdy spełnić sie nie powinny!!!!!! A co do trzepania tyłka Ani to sie tak nie spiesz, bo wg moich wyliczeń to jam tu NAJstarsza!!!! a urodziny miałam we wrfześniu, to jednak parę tyg. jest..... pa pa lecę zaliczyć kilometry dzisiejsze.........nie wciągnijcie całego tortu , choć kawalątek zostawcie.....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kofane,dziękuję za wszystkie życzenia i zapraszam na kawcie i tort:).Jolcia to sorry,nie wiedziałam bo się nie pochwaliłas nam:(a byśmy Ci STO LAT wyśpiewały hihihi;) Miłego dnia życzę wszystkim :)🌻 😘 dla każdej z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nie powiedziałam, bo się wtedy wczasowałam w pl, a tam zasięgu nie było.......zresztą po 25 przestałam obchodzić coby nie stresowac się zbytnio, a tak jakby ktoś pytał to mam nadal 25 lat....hihihi kawkę robię bo przerwa, to i o torciku pomyślę twoim...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,ja dziś dostęp do kompa mam ograniczony ,młody w domu to i komp zajęty a jeszcze troszkie to i stary wruci i też kompa mi zajmie :) Kawkie popijam no i wpadłam tu po tego torta do kawki i już spaduchnam obiadek dokończyć Hahahaha dobre jesteście z tym wiekiem to wtakim razie po moich obliczeniach to Ania tu najmłodsza a ja zaraz po niej :p:) No własnie Ania odezwij się ,co sie z tobą dzieje ... paaaa 👄 dla starszych i młodszych pań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Staruszki :P Wysztkim Wszystkiego Najlepeszego, mysle ze sie zalapie na jakies okruszki po torcikach :) A nie odzwwalam sie bo Moja niunia nadaje caly dzien, zabki znow ruszyly i zaczely sie zalosci, ech...a pozatym tez szykuje torcika na sobote, torcika dla Niuni :D Teraz musze uciekac, ale znajde chwilke i nadruczkuje troszke wiecej...Misiorecki trzymajcie sie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aniu wreszcie się pokazałaś,bo już się zastanawiałam nad wszczęciem poważnych poszukiwań;).Ząbki idą-łoooj to bolesna sprawa....a w nocy śpi czy też się męczy malutka? Itobie dzięki za życzonka a i torcik jest,tylko to tak na noc...no ale jak chcesz to proszę;) spadam już spać,bo ledwo łażę dziś,olatalam się jak smok a kondycja---buuu porażka:-P Słodkich snów i spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc robaczki :) Kto sie zemną kawki napije ,siedze sama..... samiusieńka w domku ,moich panuw niema jeden w szkole a drugi sie poci na egzaminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt niechciał ze mną kawy wypić to biore zabawki i idę z tąd ... Skąd biorą się dzieci wg dzieci:)) Krzyś 6 lat Dzieci biorą się z brzucha mamy.A w brzuchu mamy są różne składniki.Komórki,ale nie takie do rozmawiania... Julcia 5 lat Dzieci?Z jedzenia się robią, z picia niektórego,z komórek...Jakich? Witaminowych. Nikola 6 lat Żeby urodzić dziecko,trzeba się dobrze odżywiać.Jeść banany,śliwki,jabłka...Aż brzuch będzie duży. Piotruś 4 lata Dzieci biorą się z gadania.Kiedyś mama mówiła do taty:Ty nie gadaj tyle,tylko uważaj,bo z tego gadania będą dzieci.Ale tata chyba tak specjalnie się zagadał,bo na urodziny dostałem braciszka zamiast pieska. Ola 5 lat Dzieci dostaje się za karę.Jak byłam na wakacjach u cioci,to ciocia mówiła do wujka:Lepiej bądź dziś grzeczny,chyba,że chcesz mieć drugie dziecko.Wujek potem był cały dzień na grzybach. Jaś 6 lat Na dziecko trzeba się zapisać do szpitala.Najpierw do szpitala idzie mama,a potem tata idzie z kwiatami.Tata musi mamę wypisać ze szpitala i wtedy,razem z mamą,dostaje od szpitala dziecko.A kwiaty zostają w szpitalu. Justynka lat 5 Dzieci się klonuje.Trzeba iść do parku na spacer,nazbierać tych motylków do przyklejania do nosa,wydłubać ziarenka i połknąć.I te klony potem rosną w brzuchu u mamy.U taty nie,bo tata nie ma czasu na spacery. Mareczek lat 6 Słyszałem,że dzieci się rodzą z plemników.Plemniki to takie ziarenka,które trzeba zasiać,a potem się czeka dziewięć miesięcy.Trzeba najpierw wstrzyknąć do pupy,najlepiej u lekarza. Sonia lat 5 A na podwórku mówili,że dzieci biorą się z seksu.Pan i pani idą na spacer,biorą się za ręce,patrzą i potem dają sobie buzi.I to jest seks.A jak ten seks robi mama i tata,to potem jest dziecko. Kasia lat 6 Coś ty,to nie żaden seks,seks jest na golasa i z seksu nie ma dzieci.Mama i tata muszą być w ubraniu,to mogą się całować i wtedy jest miłość.I z tej miłości biorą się dzieci potem. Pa..pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA!!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i już mam świetny nastrój, chociaż pogoda dziś angielska..... dzięki Justa!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D A się uśmiałam Justyś ...no rewelacja!!!Dzieciaki to mają pomysły.... U mnie dziś senna pogoda💤,nic mi się nie chce;wyprałam tylko dywan ,posprzątałam i się byczę a najchętniej to bym spać poszła buuuuu a tu nie ma jak:-P. A co tam u Was dziewuszki?Mało piszecie cosik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moje Żanuleczki :)) Justynko gratulacje dla M, niech cos postawi bo trzeba oblac egzamin :)) Nie uwierzycie, dzis niunia byla kurcze jak Aniolek, jakbym nie miala dzidzioreczka...ech normalnie tylko aureolke Jej przyprawic :)) A tak to i pogoda dzis smetna, mi sie teskni wiecznie za mezulkiem a jeszcze 2 miesiace...Ale sprawa domku juz nam ruszyla, tzn juz jeden wniosek jest zlozony, takze jest dobrze, a wiecie jak to w urzedach... w sobote sie roczkujemy z niunia, ale niestety w mocno okrojonym skladzie otoz jedna babcia i jeden dziadek i ja... ale torcika nie zabraknie takze podesle Wam kawalek w weekend :D a teraz to juz chyba pojde sie pochlapciac i troszku sie popielegnowac, bo za 2 miesiace musze byc sliczniusia,heh... Buziaczki dla kazdej z Was i dla dzieciaczkow no i dla mezulkow ;) Milej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-D u mnie pada:-D uwielbiam deszczyk:-D Poza tym to chatka lśni,kawa wyżulona,tylko to co najgorsze pozostało gotowanie:-P nie cierpię gotować😭. A co panienki porabiają??Miłego dnia życzę dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kawkę popijam i odpoczywam, bo po poł wybieramy się na zakupki do sasiedniego miasteczka, a to ładnych pare kilometrow jest....ale droga urocza, ścieżką rowerowa, coś jakby przez lasek i łąkę, mnostwo wiewiórek, na łące zające jak w teletubisiach normalnie!!!!!kto oglądał ten wie o czym mowa! Uwielbiam tą trasę, dlatego wybieramy się , bo pogoda śliczna dziś to dzieciaki świerzego powietrza łykną troszkę. a i przy okazji kupię może kurteczki jakieś cieplejsze, i może jeszcze coś mi się spodoba...tu raj na ziemi dla mam posiadających córeczki!!! dla chłopcow też, ale nie tak... hihi a ja nie sprzątam dziś, bo mi sie nie chce.... a zresztą ta przeprowadzka ma tę dobrą stronę że mam mało sprzątania bo metraż skurczył mi się znacznie!!!!hihihi!!!! GRUNT TO ZNALEŹDŹ POZYTYWNĄ STRONĘ KAŻDEJ SYTUACJI!!!!HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia optymistko jedna nałap tych ''wiewiórów''dla nas:-D,I koniecznie opowiedz coś nakupiła;) Żurek z jajcem dziś zaserwowałam:-P.Zaraz sobie kawencję zapodam i leniuchuję tak do 14,potem dzieciaki ze szkoły wróca to sie zacznie kołowrotek:-O buziole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę nałapać....a co mi szkodzi.....ale po co ci takie szare wiewióry????????hihihi właśnie wróciłam z małą ze szkoły, kawkę strzelę, maleńtasy nakarmie i pójdziemy sobie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziopki, a ja znow po nocy pisze, a Miski nie zadobrze Wam z ta pogoda??? Kurcze u mnie szaruga na calego...ech...no ale tez dzis na zakupkach byla, Niuniaczka wystroic musialam na roczek takze minioweczka jest, pewnie jakas fote zapodam na NK:) i wsumie dzien mi zlecial b dosc duzo sie dzialo, to siostra zadzwonila, to braciszek, to przyjaciel meza mnie odwiedzil (poraz 3 w tym tyg) ;) A moj skarbus ma niedlugo swoje urodzinki bo pragne zaznaczyc ze niunia sie urodzila z nim w jednym dniu o tej samej prawie (10 min roznicy) godzinie, wiec myslalam o prezenciku i myslalam i wkoncu wywolalam mu foteczki i wysle z rameczka, bo kurcze mialam pomyslow multom ale trzyma mnie niestety bariera odleglosciowa...ale narazie musi mu wystraczyc takie 2 skarbki w ramce :) a jak bedzie w swieta to wtedy torcik bedzie i wieczorem mala sexy niespodzianeczka, juz sobei wypatrzylam na netku pizameczke(jak mozna to tak nazwac :) ) dobra mykam do spaneczka... milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu kupuj to coś podobne do piżamki, to na następne święta będzie was już czworo!! ja zakupki też miałam udane, kurtka dla M zakupiona, dla mnie bluzecza- już kiedyś ją oglądałam, ale że drogawa była to sobie odpuściłam- a wczoraj zA 50% ceny kupiłam!!! no i dzieciakom jakieś tam drobneubranka, to spódniczka, to spodenki...wiecie jak to jesst.... Co tam babki u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski!!!No Jolcia toś poszalała ale co z wiewiórami?Nałapane? Anno no fajna sprawa te niespodzianki-przytulanki w niby piżamkach;),też tak lubię:-P. U mnie dziś słonko sie pokazało,ale zimno 8 stopni.Strasznie już bym chciała zimę😭,śnieg i wielki skrzypiący mróz:-D. Kończę kawkę i lecę coś popracować jeszcze,dziś piątek to se można dłużej posiedzieć bo rano nie trzeba wstawać.A mój M dziś już będzie na kompie to poszalejemy :-P:-D Buziaki dla Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ja tylko wpadam podpisać liste obecnosci :) i już dziś Składam życzenia małej Niuni :) 🌻 Cóż by Ci życzyć, kiedy życzeń tyle na każdej kartce, tu wszędzie. Każdy Cię kocha i życzy mile cóż moje słowo znaczyć tu będzie? Wiec ślę Ci jedno życzenie małe: BYWAJ SZCZĘŚLIWA PRZEZ ŻYCIE CAŁE 🌻 życzy ciocia topikowa :) paa lasencje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IDZIE MISIO,IDZIE KONIK,MAŁPKA,PIESEK NO I SŁONIK. WSZYSCY RAZEM Z BALONAMI Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI:) BO TO DZIEŃ RADOSNY WIELCE,MASZ JUŻ JEDEN ROCZEK WIĘCEJ:-D!!! Wszystkiego co naj naj dla Twojej córci Aniu od kolejnej \'\'cioci topikowej\'\'\'😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×