Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Witajcie moje Misie :) pisalam do Was ale cos mnie wcielo chybcia...ech... U mnie nic nowego, szlak trafil mi tv wiec nawet nie wiem co na swiecie slychac a w telenowelach to juz napewno :D juz coraz blizej do przyjazdu mezuleczka to wiecie dietka,nowe fatalaszki, kurcze i nawet na szpilki sie skusilam :) Niunia mi sie robi taki porzadny urwisek ze juz nie nadażam za nia a co bedzie dalej...zdrowko dopisuje, za to pogoda ech...wieje strasznie no i sniezku pruszki juz pomalu widac, z jednej z trony to bosko, niunia bede ucieszona, ale z drugiej strony jazda samochodem , musze dac rade... A kto to dzieciaczka robi co??? Moja rada taka, nie kochajcie sie codziennie bo to Wam nic nie pomoze a jedynie to ze produkcja plemnikow maleje, kiedys to wyczytalam w gazetce, my niunie splodzilismy w 14 dniu cyklu, sprobuj Justynko, a powiedz co chcecie Niunie czy Niuniaka??? bo wiesz sa testy owulacyjne teraz w aptekach, moja szwagierka tak ma synusia...takze moze to sporbuj...a jak nie to podeslij M do mojego meusia to on mu wytlumacyz jak sie robi dzidziusia tak zeby sie urodzil w dzien urodzin taty o tej samej godzinie , bo tak nam sie Niunia urodzila :D No dobra...pozdroweczki i milej \"pracusi\" i buziakunie dla kazdej takie cieplusie...a i gdzie moja porcja ptasiego mleczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu Aniusia bez tv to jak bez ręki, najgorsze te seriale :D No widzisz już niebawem będziecie z M razem zleci teraz moment już niedługo można poczuć magię świąt chociaż już w tv można to poczuć te reklamy... listopad a już świątecznie się zrobiło, powiem ci że ja też strasznie boję sie jeździć w zimę autem ,chyba wcale nie będę jeździć bo jeszcze jakiegoś diabła wywinę.Całusek od cioci dla Niuni Co do tych testów owulacyjnych itp to ja nie stosowałam nigdy tego i nie wiem co i jak:) pozostawię to naturze, kiedyś zaskoczę bo słyszałam że im człowiek starszy tym trudniej zajść a my przecież staramy się od niedawna .no ja i M bardzo chcemy Niunie też słyszałam o tym żeby nie przytulać się codziennie trąbią o tym na ciężarówkach ,teraz zorbie M troszkę postu :D Umnie narazie śniegu brat tylko mroźno pożucam w was śnieżkami tak wirtualnie chociaż :D http://bitwa-na-sniezki.pl/5042 wczorajsze popołudnie nie należało do przyjemnych , siedze sobie przy kompie i dostaje telefon ze szkoły pani mojego bratanka dzwoni do mnie bo bratowa w pracy i brat to telefonu nie mogą odebrać że jakiś kolega podstawił nogę i żeby przyjechać wziąć bratanka do domu bo płacze że go boli ,no to pojechałam a on biedak nie może ręką ruszyć tak go bolała , se myślę kuźwa co tu teraz robić ,prosto ze szkoły pojechałam do szpitala bo to było już po obiedzie to w przychodni nie było żadnego lekarza okazało się że biedak ma złamaną rękę w łokciu i to w dwóch miejscach . Ja nie wiem co to kuzwa za nauczyciele w tej szkole, mają przecież dyżury po dwie na korytarzu na przerwach a dzieci w całej szkole jest około 60 . to nie jedna już taka sytuacja była z innymi dziećmi a ten kolega co podstawił mu nogę to jest diabeł z piekła rodem nie mogą sobie z nim dać radę a matka nie reaguje wcale na wezwania do szkoły to jakaś patologiczna rodzina . pa lece obiadek robić puzniej się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) U MNIE ZIMA NA CAŁEGO:-D:-D Byłam do kontroli,nową dawkę antybiotyków dostałam,tylko tym razem nie szkodzą ponoć na żołądek ale na wątrobę:-P.Kruca ale cyrk!!!!Ale co tam do świąt już tak blisko,że aż miło pomyśleć...:) Ania Ptasie mleczko zjedzone,ale jutro na ciasteczko zapraszam do kawusi;) Justynka ty chłopu nie żałuj,postu nie wymyślaj tylko do roboty się bierz:-P Spokojnej nocki dziewczynki😘 A gdzie Jolcia nasza się podziała???Buziak i dla niej😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej:):):) ZIMA :D:D:Dśniegu foool:D:D:D i ciągle pada :D:D:D idziemy po obiadku na sanki :D pa miłej zimowej niedzieli 🖐️ 👄-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK MNIE GLOWA BOLI!!!!....ratunku....od dzis juz nie bede rozmawiac z mezusiem na netku bo musial na delegacji w jakiejs dziurze i nie ma zasiegu na neta...no i smutaski, nie ma mezusia, tv na reklamacji...jedynie co to pokrzykiwanie niuni slychac...ech...jakos dzis mam lenia... i psycha mi siada...juz dosc mam tej rozlaki i bycia samej... kto mnie psytuli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem....tylko fale mi gdzieś w eterze zaginęły i neta nie było parę dni.....to normalnie gorzej jak wojna hihi za tv to ja też tęsknie ogromnie i w serialach jestem do tyłu o pół roku, ale właśnie mam w planach zakupić sobie polską tv, jak wypali to szybko nadgonię braki..... justa, faktycznie ja też słyszałam że przerwa wskazana......a najlepiej to określić dokładnie ten dzięń płodny(moja metoda sprawdzona!!!!!!dwoje tak mam!!!) i zastosować terapię w ciągu tych trzech dni, dzięń X plus 2 okoliczne dni. z tym wyznaczeniem mogą być czasami problemy jak nie masz regularnych cyklów, ale podobno są jakieś testy w aptekach! a u mnie też były to dni 13,14,15 jak u Ani. POWODZENIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej ale u mnie smutno,tak cicho, Niunia juz spi, a na netku nikogo by pogadac... A propo dzidziow to mi tesciowa zdradzila przepis na plec,wiec corunia to przed lub po dniu szczytu, a chlopcyk w dzien szczytu...a i Justy nie chodzi o to zebys poscila caly miesiac M, wystarczy kilka dni przed...bo wiesz Jolka jakby to czasem M przeczytal to ale by nam sie dostalo :D Buziakusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Robaczki Jolka pół roku bez seriali ja cię chyba dogonię bo jak leci M jak Miłość to i leci W11 a M i młody to lubią oglądać to ja jako dobra żonka ustępuje :D:D i mówię sobie obejrzę powtórkę a tu dupa nie wychodzi coś mi. Ania niedostanie wam sie M nie wie nawet jak włączyć przeglądarkę a gdzie tu mowa o kafe :D ale czyta czasem jak ja piszę do was:D po moim pozwoleniu oczywiście:) dziewczynki znacie sie na rzeczy co do robienia dzidzi :D fajne te wasze rady jesteście kochane🌻 wieże że w tym cyklu mi sie uda !!!! bo wiara czyni cuda !! tak bynajmniej mówią :) pierwsze się dowiecie jak pojawią sie dwie kreseczki :) A Kasia gdzie ????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wciaz tu...jesce 3 tyg do powortu dziobaska...ech...a mi sie czas wydluza i nie ma co robic...moze juz za porzadki swiateczne sie wezme??? musze jakos czas zabic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już za porządki nie za szybko ? z drugiej strony jak ma ci to pomóc to czemu nie :) później mniej roboty będzie,albo powtórka z rozrywki :) Co porabiacie kobitki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Justynko za wczesnie ale musze sie czyms zajac bo mnie nosi, dawniej to pogadalam z mezulkiem wieczorem na netku, a teraz to ani tv ani misiaka, moze w przyszlym tyg wroci na swoje mieszkanko to bedziemy znow wieczorami trajkotac:) a moje porzadki to szczerze wygladaja tak, to se zelazko odkamienie, to wanienke schowam juz dla drugiego bo mala juz w duzej wannie kapana,to oczywiscie wiaderko kawy wypite:D a teraz to zapraszam wszystkie panie na kawuleczke 👄 Milego wieczorku, bo juz sie zciemnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki moje,ale sie za wami stęskniłam:-O.Kopę lat mnie tu nie było,ale jak mam doły to lepiej co bym Was nie stresowała...bo myśli ...katastrofa:-P.No ale sie polepszyło to piszę,u mnie po staremu...czekam i czekam i doczekac się nie mogę...Jadę po mężulka 21 to znajdę zajęcie i kupię coś na tę okazję:-P,już to jeden dzień zleci na lataniu po sklepach.Tylko z maluchami nie bardzo już się da bo zimno jak smok a chętnych do zostania jak ja tylko na spacery to brak:(.Ważna sprawa do załatwienia to co innego...czas operacyjny dwie godziny i ma być załatwione:-P Ja też bez M na neciku,bo też na hotelu teraz robi,ale się wyspałam za to jak holera:-D.Od przyszłago tygodnia porządki,potem cosik by odpocząć i święta:-D A jakie macie plany na Sylwestra dziewczynki??? Ja jestem tak padmięta że tylko o łóżeczku ciepłym marzęęęęęę,z dobrym winkiem i filmem strasznym jakim;) A się spisałam... pozdrowionka dla Was i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ❤️ No no Kasia coś ekstra sexi ,ale to i tak szybciutko będzie zdejmowane :p:p:D Ja na razie nie mam jeszcze planów na sylwestra pewnie M brat z żoną do nas wpadną albo my do nich ,bo na bale to ja się nie nadaje:p co roku sylwester był do dupy przez te kontrakty bo w nowy rok M już raniutko wyjeżdżał to za długo się nie posiedziało. Jolka a ty gdzie ??? znowu fale w eterze zgubiłaś !!!:D:p Ania jak tam ranek mija ? ty się podziel ze mną tym wiadrem kawy :D Mój młody dziś nie poszedł do szkoły, znowu go gardło boli ja nie iwem co on ma z tym gardłem ,coś za często go boli ,wybieram sie do lekarza bo to coś nie tak ,jak był mały często mi chorował na krtań . szaro buro popielato taką mam dziś pogodę . 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę i myślę i wiecie co ? znalazłam fajną stronkę z duperelkami i chyba teściowi kupię tego pilota do sterowania teściową :D:D:D:p:p takę jaja se zrobię :p:D a co mi tam :D http://www.takapaka.pl/Produkt/161/pilot_do_obslugi_partnera i ta popielniczka mi też wpadła w oko : http://www.takapaka.pl/Produkt/268/kaszlaca_popielniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Skarby Moje, Kasiu jak ja Cie dobrze rozumiem, u mnie tak samo, niby juz tak blisko do spotkania,a kurcze ten czas sie tak strasznie wlecze...i trzeba jakos zabic czas,ja dzis nawet ugotowalam pyszniutki obiadek i tesciowke zaprosilam, taka ze mnie synowa kochana:D Jej ja mysle co tesciowce kupic na prezencik, sama nie wiem...mysle ze jakis zestaw kosmetykow SPA taki rozluzniajacy i uspakajacy ;) a sylwester???hmm...moja kreacja juz jest:) wlasnie taka bardzo sexy no i winko i filmik i kimonko :D mamy Niunie za mala i jeszcze w nocy wstaje 2 razy do niej wiec nikt nam nie zostanie z nia,wiec bedzie cieple lozeczko :) Buziaczki, a wiaderka z kawa nie oddam bo ja to bym sie zabila za kawe nawet za maly kubecek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:)U mnie taki wiatr że strach się bać dzisiaj,od rana tak daje że łeb już pęka z tego.Jeszcze żeby śniegu nanióśł po nerki to nawet bym się mogła ucieszyć z tego;)a tu znając życie to deczczu naniesie francowaty jakiś:-PMy też w domku na sylwestra:-D,mój osobisty mąż w szoku był jak się dowiedział,ale nie ukrywał zadowolenia bo on to raczej na koncert rockowy by pojechał niż na jakiś tam bal:-P Siedzę wpierdzielam bagietkę popijam siobatą i pisząc czekam żeby mi paznokcie wyschły---zawsze mi się na wieczór zachce głupot a potem wstaję rano i klnę bo jakieś zamazańce wychodzą:-O. Jadę jutro do urzędu pracy co by złosić udawaną chęć do podjęcia pracy i na 100% mnie wyrejestrują,bo już tyle ściemniałam że to aż dziwne że pan chce mnie nadal oglądać:-P.Ostatnio żeby szanownego pana zdenerwować zapytałam o kurs moich marzeń;)...Spawacz...;)Facet oniemiał,walnął minę kota na pustyni i powiedział że sorry ,ale nie mają takich---porażka na całej linii,ale może zaproponować mi \'\'kasy fiskalne\'\'lub\'\'kopmutery\'\'.Więc ja z z moim przemiłym:-P uśmiechem pytam czego nie wie w tych tematach to ja mu chętnie powiem o co chodzi:-P.Gostek zrezygnował z pogadanki i dał mi jak sam to nazwał\'\'miesiąc na wymyślenie czego chcę życiu\'\':-D:-D Miesiąc minął a ja nadal nie wiem jak mu powiedzieć to o czym tak napradę myślę...bo przecież gość się nie skapnie o co chodzi jak mu walnę że chłop dopiero za miesiąc wraca...jeszcze zrozumie co na odwrót i to będę mieć problema dopiero:-D Spisałam się jak nie wiem co;).lecę się położyć a jutro po powrocie zdam relację;) 😘dla Was dziewczynki spokojnej nocki i miłego dnia jutro🌻. Ciumaski dla dzieciaczków Waszych od cioci Kasi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Słoneczka :) Ania niegrzeczna dziewczynka:) żeby z koleżanką wiaderkiem kawki sie nie podzielić nono...:D ....ale ja też bym sie nie podzieliła :D Kasia ty to jesteś jednak baba z jajami :D a z tym kursem spawacza to na poważnie ?? jak M chodził na kurs na koparki to robiły sobie panie właśnie kursy spawacza i nawet na wózki widłowe ...mamy w końcu równo uprawnienie no nie !!! zdaj relacje jak wrócisz ;) a z tymi pazurkami mam podobnie też wieczorem maluje i nieraz wyjdzie dobrze a nieraz szkoda gadać zawsze robiłam sobie francuski ,a teraz zakupiłam sobie ozdoby do pazurków itp itd to kombinuje ile wlezie :D wiecie postanowiłam zmienić styl ubierania ,stawiam na kobiecość :D spódniczki bluzeczki z dekoltem i buty na obcasie itp. stawiałam na wygodę, spodnie ,adidasy ale czas to zmienić :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki!!!! u mnie dobrze, chociaż ostatnio tyle różnych spraw miałam do pozałatwiania, że normalnie szok!!!!! a to szczepionki , a to w szkole, a to zakupy, bo za kilka dni do pl lecę to prezenty dzieciakom od mikołaja trzeba dowieźdż....czas leci, na nic czasu nie ma..... widzę że was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki!!!! u mnie dobrze, chociaż ostatnio tyle różnych spraw miałam do pozałatwiania, że normalnie szok!!!!! a to szczepionki , a to w szkole, a to zakupy, bo za kilka dni do pl lecę to prezenty dzieciakom od mikołaja trzeba dowieźdż....czas leci, na nic czasu nie ma..... widzę że was już powoli myśli świąteczne nachodzą, a u nas.....święta NA CAŁEGO!!!!!! serio!!!! w sklepach choinki juz od kilku tygodni poubierane, miasto udekorowane, wszędzie tylko świąteczne ozdoby, prezenty, muzyka......a wczoraj wieczorem widziałam u sasiadów po drugiej stronie ulicy choinkę ubraną!!!!! serio!!!! tu święta trwają miesiąc przed, najważniejszy jest okres przygotowań chyba, a za to 26.12. o świętach sie zapomina, bo zaczynają sie kosmiczne przeceny w sklepach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżeństwo góralskie miało dwudziestoparoletnią córkę no i koniecznie chcieli ja wydać za mąż. Wzięła matka córkę na rozmowę i mówi do niej : - Córuś, ty córuś trza Ci za mąż iść - Oj trza mamuś, trza - Tylko pamiętoj córuś, że twój narzeczony mo być: łoszczędny, głupi i nieruszany - Dobrze mamuś, bede pamintać Minął jakiś czas i córka przyjeżdża do domu rodziców z narzeczonym z miasta. Zasiedzieli siedługo no i wichura za śnieżycą na dworze sie rozszalała. Więc matka mówi: - Nikaj nie pojedziecie, prześpita sie tutej. Pościele wam w izbie dwa łóżka Młodzi zgodzili sie na to więc tak też się stało. Rankiem córka wychodzi z pokoju cała uśmiechnięta. Widząc to matka sie pyta: - I jak córuś ten twój narzeczony, łoszczędny jest ? - Oj mamuś jaki łon łoszczędny. Tylko co żeśmy weszli do izby to on mówi \"Po co mamy brudzić dwa łóżka, prześpijmy sie w jednym\" - Oj łoszczędny jest córuś, łoszczędny. A głupi jest? - Oj mamuś jaki on głupi !!! Poduszkę zamiast pod głowę to on mi po dupę wsuwa - Oj głupi, córuś głupi. A nie ruszany jest ?? - Oj mamuś, siusiaka to on miał w celofanie jeszcze. Hihihih...PORZADKI SWIATECZNE CZAS ZACZĄĆ :d 👄 DLA WSZYSTKICH BABECZEK 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dobre:D No Aniusia głupotki ci sie trzymają i tak ma być !!!!!!! to oznaka że już niedługo M będzie ;) Jolka tak samo w Niemczech już miesiąc na przód mają świątecznie ,moja ciotka ustroiła już w domu choinkę :D a ty też już tam sobie stroisz? Kasia gdzieś przepadła znowu ? czyżby dołki cię złapały i niechce nam tu pisać ? ;) Ja też sie biorę za porządki od dziś, M ma dziś wolne to obiecał mi kafelki w łazience umyć i wypolerować :D a zapłatę żąda wieczorem :p:p:D dopijam łyk kawy i spadam MIłEGO DNIA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ja jeszcze choinki nie ubieram....u nas tak tradycją polską pojedziemy i przed świętami ubierzemy.....ale już zakupione wszystko, bo potem problemy ponoć bywają, bo to już po sezonie choinkowym jest tuż przed wigilią hi hi hi ale żeby dzieci poczuły się też zintegrowane z kolegami angielskimi, zakupiliśmy taką girlandę świecącą do okna i tę zapalimy pewnie juz niebawem....dla dzieci to zawsze radocha!!!!!niech mają!!!! i takim sposobem tradycja zostanie zachowana , a ang styl utrzymany hi hi spadam się pakować bo jutro mam krótką wizytę w domu!!!! i pośpię sobie we własnym wyrku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze jedna izdebka wysprzatna, jutro w planach palacyk Niuni...no i tam to mnie czeka sajgon...odchrupkowywanie wykladziny i mebelkow...ech... Mezusia juz pomalu czuje, ten zapach,to ciepeleczko...chociaz jeszcze tyle czasu...ale damy rade :D w sumie to ten porzadki po to by nie myslec a czas zabic no i wiadomo jak zrobie teraz to pozniej wiecej wolnego dla mezulka... Mi tez sie juz urok swiat przypisal, juz czuc choinki i pierniczki...az chce sie zyc :D Chociaz na ziemie to mnie sciaga moja mala Siksa, kurcze chyba diablu uciekla z worka, bo fochy ma niesamowite, a ile energii, z trudnoscia za nia nadozam...uroki macierzynstwa... Buziakunie dla kazdej z Was i 3majcie sie kobitki cieplusio (usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!!Dołki ...nie, raczej małe smutki ale jako żem ci trzeźwo myśląca baba jest(czasem:-P )konto na NK usunęłąm,M też i problem sam się rozwiązał:-D. Z tym kursem spawacza to ściema co by pana zdrażnić;) No i tym razem obeszło się bez stresów zbytnich w urzędzie...pan milusi jak Mikołaj,spokojny,uśmiechnięty....aż miło . Teraz to malowanko urządziłam co by czas szybciej zleciał,potem porządki raz dwa i po sprawie trza sie skubać ,masować,moczyć co by jak po moje słonko pojadę,Nadrobić troszkę stracony czas:-P lecę nyny bo na pyszczek padam ,a jutro powtórka z rozrywki mnie czeka. Buziaki dla Was dziewczynki😘 a ha macie zimę????U mnie to normalnie jakaś jesień się zrobiła,szlag mnie trafi jak na święta nie będzie śniegu:-O Spokojnej nocki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly w oblokach
fajnie ze kobitki tak mysla o swoich M,bo my tez tam gdzies to tylko aby dzien znikna,i mozna go bylo odfajkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caly w oblokach
bo kazda V to mniej dni bez tej NAJ,NAJwspanialszej Z.sorki ze tak wpadlem bez zapytania na BABSKIE forum,ale jak sie KOCHA to sie jednoczy.to spijcie kobitki i snijcie o tych swoich M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×