Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

to jak jest? bo już się pogubiłam ile jesteście razem itp .a to czy mężatka czy panna to każda piękna i gładka lalala to niema różnicy i tak do nas pasujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia199022
ponad 2 lata...juz mielismy wplanach isc do ołatarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia nie masz podawać tu danych broń cię panie boże :D masz moje gg kliknij do mnie to podam ci namiary na mnie i dziewczyny 3633337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia199022
aaa hehe jaka ja jestem czasami glupia:P:::P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia199022
nio troszke ale to w przeciwienstwie do was to bardzo bardzo malutko pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja123
Witam kobiety Nie było mnie troche a tu prosze rozmowy sie rozwijają:))))A tak apropa prawka to robie i zrobić nie moge miałam dwa lata przerwy i znów zaczełam i załuje ze przerwałam bo może już bym zdała a tak klapa:(((( :(((( :((((( A jak chodzi o prace to nie mam stałej często pracuje na sezonie a nawet dwa lata w sezonie na zbiorze truskawek byłam, praca ciężka ale opłacalna niż jaka kolwiek tu u nas w Polsce.A teraz jakos tak cicho z pracą dosyć, że mało płacą te jeszcze po 12 godzin i codziennie.Nawet z mężem się nie ma kiedy zobaczyć, więc nie wiem jak to będzie w tym roku:((( Ale się rozpisałam, pozdrawiam i buziaczki dla was:))))) :))))) :))))) :))))) :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy najmłodszą uczestniczkę naszej debaty:D ja już po kolacji :D i czekam sobie na telefon od M :D agusia nam stukła 11 rocznica ślubu do tego + 2 lata narzeczeństwa = 13:D no widzisz kaja jak się rozpisałaś a mówiłaś że nie masz o czym z nami gadać :D i następna do prawka no jak ładnie laski, same kierowcy piraty tu będą :p a powiedz coś więcej o tej pracy w truskawkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja123
A bo ja tak nie napisałam dokładnie, ale byłam za granicą na truskawkach a dokładnie w niemczech.Wole tam jechać niż w polsce pracowac na sezonie ale w tym roku nie jade:((((( :((((( Zbieraliśmy truskawki ile kto nazbierał tyle zarobił nik nikogo nie naganiał, praca od 4 rano.Sezon trwał około 6 tygodni.Najgorsza jest tesknota i właśnie wtedy człowiek sobie uświadamia tak naprawde jak ciężko jest naszym mężam tam daleko od nas.Ogólnie praca za granicą jest ciężka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja123
I sory za błędy i połykanie literek:)))))) :))))) :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja cię od 4 rano już na polu :O no ale mój M też o tej godz. zaczyna pracę ,najgorzej jak upał tak zrywać cały dzień ,ja bym nie dała radę z tymi moimi zawrotami ..moja ciotka była w Niemczech na ogórkach ,nie wspomina tego czasu dobrze , tam byli pilnowani i poganiani ,deszcz nie deszcz musieli leżeć na tej taśmie i zrywać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja123
Nio to jest praca trudna w deszcze też,ale dla mnie nie było tak żle.A fajnie się wstaje tak o 3 rano chłodno tylko póżniej grzeje.Małżeństwa wyjezdzają popracują ciężko 6 tyg.i mają pieniązki na następny sezon jak pracy nie mają.Właśnie praca za granicą ma to do siebie, że zaczynają tak wcześnie 3 a nawet 2 tak jak mój M.A u nas od 6 zdaża się od 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja ,u nas we wsi też są takie pary co razem wyjeżdżają na sezon ,zarobią i wrócą ,ale oni nic z tego nie mają ,takie siurki co pod sklepem albo remizą popijawę uradzają,i żądzą z panienkami .. aż kasa się skończy ....a potem patrzą jak sroka w gnat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja123
Nio właśnie są i tacy ale dużo jest tez ręcistów co kase chcą zbić:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też też ,renciści ,emeryci ,w kwiecie wieku :D małolaty itp. pogadałam sobie z M i tak jak by dzień zakończony:D dziewczyny mam pytanko czy waszym M też wypłacają wakacyjne ,mają takie coś ? bo mojego w h**** zrobili i nie wypłacili a mieli po urlopie mu wypłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo pierdut co tu się dzieje:-D.Toż jak dalej tak będzie to ja nic w dmu nie zrobie tylko będę czytać i pisac i tak w kółko:-P. Moje serce na jakiejś dzikiej wsi pracuje co to neta ani rusz ,był ostatnio na miejscu ale robił nocki to w dzień odsypiał ....jak żonka kazała....ma się ten posłuch u chłopa:-D,ale ta dzika dziurdzia ma tę dobrą jedyną stronę że kasia i boguś się wysypiają hihihi bo nie siedzimy do północy na kompach. co z tymi pannami na NK? śa jakie nowe ?Lecę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo Kasiula niema kontaktu z B bo w dziurze zabitej dechami :Di z tego plusy bo się chociaż wysypiacie :p a tak żądzą dwa gołąbeczki do późnej nocy ,ciekawe co wy rozbita przez tego kopa hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja naprawdę dziś przegięłam z siedzeniem przy kompie:p ale co tam jak mieć lenia to na całej Lini:p i mamy 3 stronki w jeden dzień jeszcze chyba tego u nas nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec pogaduszek ja już mykam ,teraz pora na nocnych marków :D a ta cholerna burza poszła sobie bokiem dlaaaaaaaaczego Kolorowe, erotyczne, eleganckie, fantastyczne, chociaż lekko tajemnicze, takich snów WAM dzisiaj życzę👄 Do jutra 🖐️ po obiedzie do was zajrzę bo jadę z bratową do miasta ma do pozałatwiania parę spraw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się kładę już do spania. Justynka nam wierszem ostatnio gada hmmmmm.... -co ty jadasz że tak pięknie gadasz???:-D Spokojnej nocki kobietki💤😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POgłupiały babeczki, rozpisały się jak szalone jakieś.......ale to dobrze, dobrze... kaweczkę dokończe tylko szybko i lecę dzieciarnie szykować do wyjścia, ale potem zajrzę i zobaczę coście tu znów wydrukowały szalone babki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej, he loooooooł :) a dziś co tu za cisza na fali :p wróciłam i mam dość ,ruch w tym mieście że szok a w tych urzędach to szkoda gadać ,obiadek zaliczyliśmy u mamy :D nie ma to jak mama zrobi no nie:) zapraszam szanowne towarzycho na kawę i wafelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki założyłam sobie dodatkowe konto na nk tylko dla was i najbliższych z fotkami :D na razie stare ale będę tam dodawać świeże :D powysyłałam wam zaproszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo5555
o rety.2 dni mnie nie było i tera sie tyle naczytałam że aż sie pogubiłam. kochane babeczki angina mnie taka złapała że jak u lekarza 4 lata nie byłam to se wczoraj przypomniałam że istnieje taka instytucja co sie przychodnia nazywa.no i takie mam leki że normalnie liter nie widze bo chyba na mózg działają zamiast na gardło. lece bo jeszcze pare rzeczy trza zrobić. a tak wogóle to nie mam konta na NK bo ja dopiero od niedawna komputer obsługuje/wstyd/no i tak sama musze sobie eksperymentować.może se jakąś książke mądrą kupie.hihihi.mój brat mnie motywuje/chociaż dla mnie to wygląda na znęcanie/.mówi że musze sama i nie chce pomagać. ale sie rozpisałam a wszystko stoi jak stało.garczki nie umyte,prasowanie, pranko już w pralce/nie ma kto guzika nacisnąć/ idę pa i dobrej nocy wam życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tylko pomacham i 😘 dla karo ---zdrowiej kobietko,i za kosiarę się biorę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia199022
hejcia kochane....jakos tutaj ucichło... Karo-wracaj szybko do zdrowia:* u mnie dzisaj taka pogoda straszna ze szok caly czas pada:/ a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no skromnością to wy nie darzycie dziś w pisaniu :p:p:p Kasiula jak randeczka z kosiareczą a tak w ogóle gdzie ty masz trawkę że kosisz ? Andzia przeczytałaś już nasze wypociny:p Jolka pewnie obiadek robi i do szkoły biega agusia no widzisz cisza na fali :p u mnie nie pada raczej pochmurno ale i ciepło ... a ja miałam dziś przygodę ,po raz pierwszy w życiu przejechałam zająca:p nie wiem jak to zrobiłam ale zrobiłam ....zaczęłam hamować jak mi wbiegł na drogę ale nie zdążyłam i wpadł mi na szybę biedaczek .... a taki był ładny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×