Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

witam miłe Panie!!!! coscie sie tak za drukowanie po nocy wzięły, jak ja dostępu do kompa nie mam....pisać mi tu w dzień, toć wakacje macie!!!! a teraz uwaga-----zaraz ostatni raz wyruszam na wyprawę do szkoły, a od jutra WAKACJE!!!!! śmieszne-dziewczyny już z wakacji powracały, a ja dopiero zaczynam! szkoda że pada deszcz, i znów zmoknę trochę... a jak wrócę to te foty pooglądam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:-D Jak nocki? Ja się ni ciula nie wyspałam dziś i fiks wie czego:-O Sałatkę wypróbuję już za 14 dni,jak serce moje przyjedzie bo moje gady to żadnych nowości nie chcą widzieć na talerzu ....to jemy na okrągło zupki srupki itp:-P Jolcia ma wakacje od jutra HURRRRRAAAAAA :-D.Se kobietko odpoczniesz ciutkę,ale za dwa tygodnie będziesz i tak krzyczeć że chcesz szkołę już bo dzieciarnia jak u mnie cały dzień w domu--------fisia idzie chycić jak kombinują:-P JA CHCĘ JUŻ SZKOŁĘ!!!!!Jasne reguły i zasady,zero samowoli i kombinacji:-D:-D:-D Pogodyńka u mnie znośna na razie,skończyły się upały,cieplutko jest to OKI,skóra już mi z opalanie złazi:-Pa miał być brąz do kiecki na wesele.Ale co tam co zlezie to dosmaruję jakimi brązerami i huj:-D. Kawę skończyłam,ide sprzątać i co gotować potem . Justa tak se właśnie myślałam co Twój synio powie jak zobaczy obce baby na swoim profilu:-D:-D-----aleś mu wytłumaczyła.......ciotki z innej planety:-O:-P:-O Dobra uciekam i buziam Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ baby ;) nocka spoko ,dopiero wstałam :p ciepło mam..... słonce daje po ślepiach już od rana :) Jolka w końcu wakacje ma od dziś :) a ja tak sobie właśnie myślę że to już prawie koniec lipca, jeszcze trochę trza będzie po książki się wybrać itp. bo pod koniec sierpnia to ja kurwicy dostanę w tych księgarniach :p a moje byczenie się dobiega końca :o po niedzieli ruszam rodzicom pomagać w tabace ....i tak kuźwa do końca września będę siedzieć na polu i nawlekać ............ pa 👄 -ki muszę odbyć romans z kosiarką bo zarastam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wakacje będą za jakieś4 godz!!!! o 14 kończą dziś! pewnie że po paru dniach dzieciarni w domu idzie kota dostać, ale u nas wakacje krótkie, 0k 6 tyg tylko! z tego połowa w pl, reszta minie niewiadomo kiedy...mam nadzieję.... no i kolejki w księgarniach mnie ominą, tu książek się nie kupuje!!!hihihi trza tylko mundurkową garderobę uzupełnić i będzie git!!!! a teraz kawke popijać będę , bom zmokła troszkę---niby tylko mżawka większa, ale cholerka wcale nie przestaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyneczki Moje widze ze sie ostro wakacjujecie :) Justa mam nadzieje ze miedzy tabaka a romansami na schodach znajdzie sie chwilka na drukniecie tutaj :) a syneczka cudnie zalatwilas :D pomysl nieziemski :D Kasiu Ty nie zawracaj nam glowy ze ci skora schodzi jak Ty to zawsze pieknie wygladasz, kazda Twoja fota na NK to coraz ladniejsza, kurcze zastanawiam sie czy po 30tce kobiety czasem nie pieknieja???? :) Joluniu no to sie doczekalas wkoncu tej beztroski :) milych wakacji i cudnej pogody :) A nasza Gadzinka gdzie??? Ładny fryz Asico-nie poznalam Cie na Nk :) Angeliczko a Ty msz konto na NK??? A u mnie to nicio, tescioweczke mam chora wiec biedna w lozku sie kuruje, Niunia codziennie mnie zaskakuje swoimi genialnymi pomyslami :D A i tesknota i tesknota i przyznam sie moze ze strach mnie opaletal ostatnio, bo mamy w planach leciec do M na wakacje, mamy tzn JA I NIUNIA i kurcze boje sie jak bedzie wygladam ten nasz lot, Ona ma niespelna 2 latka a ja jeszcze nigdy samolotem nie latalam...Dziewczynki poradze cosik... Buziam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie nie doczekałam....jeszcze troszeczkę..... po 30stce babki coraz cudniejsze-----TAKA PRAWDA!!! PRAWDA BABKI??????? Anulka, ty się nie zamartwiaj-tylko pakuj walizkę, małą w wózek, w samolot i do Mężulka jazda!!!!!! nic strasznego! jak ja leciałam rok temu, to też 1wszy raz w życiu, sama z dwójką dzieci-mały miał 1,5 roku wtedy i jeszcze miałam \" dobytek\" w dwóch walizach!!! i co? doleciałam??? DOLECIAŁAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14-sta minęła Lola ma wakacje :D:D:D:p a no pewnie że kobiety po 30 pięknieją :D Andzia ja ci nie poradzę bo w życiu nie leciałam samolotem ,a bardzo bym chciała tak się przelecieć ,ale jak by przyszło co do czego ,znając mnie to narobiła bym chyba w gacie ze strachu :p ty się eno nie zastanawiaj tylko pakuj się i heja .... a ja też mam problem i liczę na wasze rady ;) otóż dowiedziałam się dziś że mam być chrzestną po raz kuźwa 3:o i co ja mam kupić tej małej ,bo kasy nie dam ,bo znając ich to przejebią, a jak coś kupię to dzieciak będzie miał ....ALE CO ???????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pigwy Justa na chrzest to musisz chyba wyprawke kupic nie, jako chrzestna ja bym kupila zloty lancuszek lub bransoletke zlota z imieniem dziecka wygrawerowanym, moze byc biblia dla dzieci z obrazkami badz ksiazka-pamiatka z chrztu,bo co ciuchy kupisz -to zaraz wyrosnie, kupisz zabawke to tez,przeciez taki maluch szybko rosnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no z tym łańcuszkiem i bransoletką to fajny pomysł ,ale nie kupię tego nie w tym przypadku ,na przyjęcie to tak, ale teraz za mała jest ,mamusia by sobie to nosiła albo jeszcze do lombardu by oddali :p ta biblia mogła by być ,a co było jak jeszcze dała bym chodzik i taki wielki michu???????????? ,co myślita baby !!!!!! z tamtymi chrześniakami nie miałam problemu, dawałam kasę i po sprawie ... a co do tego żeby wyprawkę kupić to nie słyszałam :D zawsze tylko ubierałam przed kościołem niby chrzestnej obowiązek :D dlaczego kuźwa ja !!!! jak by nie mieli kogoś innego !!!! tak szczerze to jestem troszkę zła ale ponoć dziecku się nie odmawia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko moja Niunia dostala na chrzest taki srebrny smoczek, wygrawerowany na nim jest imie dziecka, godzina urodzenia i on sie otwiera i tam jej skrytka na pierwszego zabka wiec cudasne strasznie, tutaj masz linka jak to wyglada: http://allegro.pl/item684230481_smoczek_srebrny_bocki_wyprzedaz_okazja_chrzest.html to mysle ze pamiatka na cale zycie i do tego jakas zabaweczke, np chustaweczke bo to najpredzej sie dzidzi sprzyda, hustaweczki sa takie teraz ladniutkie z misiami, w kwiatuszki,np http://allegro.pl/item684230481_smoczek_srebrny_bocki_wyprzedaz_okazja_chrzest.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia 👄 👄 👄 normalnie bajera ten smok :D:D biorę GO :D tylko muszę się dowiedzieć o której mała się urodziła :D a ta huśtawka to gdzie hyy daj linka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stawiam na tego smoka,bajera prezent,nigdy czegos takiego nie widzialam,ale pomysl the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te smoki super!!!! ja jeszcze gdzieś widziałam takie jakby gipsowe odlewy , żeby odbić np malutką stópkę--śliczne, tylko nie pamiętam czy to tu w Anglii, czy jeszcze w pl było..... ale zestaw---smoczek + zabawka świetny!!!! MAMY JUZ WAKACJE!!!!! ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co właziłaqś osie w drogę?????? biedna niedzielka!!!! prezent będzie fajny, no i przynajmniej nie przetracą. też miałam podobny przypadek, tylko o komunię chodziło....dziecko niby zbierało na komputer, ale ponieważ podejrzewaliśmy możliwośc defraudacji tych pieniędzy, kupiliśmy jej mini wieże..chcieliśmy żeby miała cos własnego tylko dla siebie! komputer oczywiście nie kupiony, choć starczyłoby tych pieniędzy, bo długi trza było pospłacać....są takie przypadki niestety... a my siedzimy w domku i się leniuchujemy, jako że pierwszy dzień wakacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ona mi wlazła w drogę :p po kiedy na moim terenie lata :D no są takie przypadki że z przyjęcia rodzice kaskie na swoje potrzeby a dziecku nic ;o ,znam też takich:o, a mi szkoda takich dzieci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o takie mam wakacje: telewizor zajęty, bo synek bajki ogląda! kom puter zajęty, bo córcia gra! a mama co???? na szczęście teraz jedno śpi, drugie zajęte jakimiś super ważnymi damskimi sprawami[robi sobie nową biżuterię z koralików] to mogę zajrzeć tu na chwilkę, ale zaraz do kuchni obiad kończyć pędzę!!! pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko laseczki:-D U mnie upał na maksa,moje hektary musiałam pokosić:-O,kurwa oddam te hektary w dobre ręce:-P.Już mam dość dwa razy w tygodniu naginać za kosiarą.Ale za to opaliłam to co zlazło,jak teraz zlezie to już na 100% ta zła skóra i będę grzeczną dziewczynką:-P:-P:-P.....nie doczekanie wsze hehehehe!!!!!!!!!!!! Kawę stawiać tu Kaśce szybko,bo nie mam siły się ruszać już.....może być mrożona:-P Buziole babiszonki moje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee Kaśka zadzieram kiece i już ci lecę kawkę zrobić ;):p ooooo nie!!!! ja nie chce twoich hektarów mam dość swoich :p wiem co to znaczy :D ale widzisz masz tego też plusy = opalanie za darmo :D a to że jesteś niegrzeczna to wiem :D pałą by cię lał to się nie zrobisz grzeczna :p:D Jolka Jolka no widzisz jaki boski początek wakacji :p a ja jednak od jutra w tabakę i też się opalę na bambo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laska,dzięki za kawkę😘 Weź no mi wyjaśnij co z tą tabaką się wyprawia,bom wczoraj pół nocy dumała co ty to będziesz działać:-Pi nic nie wiem dalej:-P Jolcia ty ustal jakieś godziny na kompa se,bo to tak nie może być coby my cię zastać nie mogły:-D:-D Asica co się schowała i ani słychu ani widu jej:-P Angela też cosik strajkuje ostatnio:-O A Andzia nasza nawet cosik skrobnęła,ale to wszystko MAŁO kochana:-P Ide olacje dzieciarni trzasnąć i wpadne tu jeszcze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka to jest plantacja tytoniu http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Nicotiana_Tobacco_Plants_1909px.jpg&filetimestamp=20070601213715 tylko ten jest mały jeszcze i zrywa się liście w trzech turach najpierw spodaki później środkowe i czubki :D a tak się miej więcej zrywa jak ten facio na fotce http://static1.money.pl/i/galeria/167/12/16039/zbior,lisci,tytoniu.jpg a tak się nawleka czyli ja to będę robić :D http://imavreme.files.wordpress.com/2008/10/p11303011.jpg wiesz co jak będę na polu to zrobię ci zdjęcia jak już będę miała aparat i zobaczysz dokładnie jak to się robi:D bo za dużo żeby pisać później oczywiście jest suszenie i balowanie i odstawianie do tytoniówki a później to z tego peciory robią :D nio dobra spadam ,rano wstaję 🖐️ miłej nocy i miłego dnia jutro gwiazdeczki 👄 -ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurtka na wacie jakie to fajne:-DTe to może ja bym ci pomogła???Tylko z drugiej strony to razem by my kariery nie zrobiły na tym polu:-P,to ja lepiej zostane w domu;) Spokojnej nocki dziewczynki😘 A na zdjęcia czekam z niecierpliwością:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×