Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

no i byłam u dermatologa... dostałyśmy nowe leki.. mam nadzieję, że pomogą ..dr nic konkretnego mi w sumie nie powiedział.. ta wysypka jest prawdopodobnie spowodowana zbyt wysokimi temperaturami.. tylko czemu jeszcze się to rozwija jak upały już minęły.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i byłam u dermatologa... dostałyśmy nowe leki.. mam nadzieję, że pomogą ..dr nic konkretnego mi w sumie nie powiedział.. ta wysypka jest prawdopodobnie spowodowana zbyt wysokimi temperaturami.. tylko czemu jeszcze się to rozwija jak upały już minęły.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i byłam u dermatologa... dostałyśmy nowe leki.. mam nadzieję, że pomogą ..dr nic konkretnego mi w sumie nie powiedział.. ta wysypka jest prawdopodobnie spowodowana zbyt wysokimi temperaturami.. tylko czemu jeszcze się to rozwija jak upały już minęły.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i byłam u dermatologa... dostałyśmy nowe leki.. mam nadzieję, że pomogą ..dr nic konkretnego mi w sumie nie powiedział.. ta wysypka jest prawdopodobnie spowodowana zbyt wysokimi temperaturami.. tylko czemu jeszcze się to rozwija jak upały już minęły.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł Wymorzowana jestem :classic_cool: ,pogoda dopisała choć trochę wiało ,doope pomoczylim w morzu:) opaliłam sie choć tego nie czułam :D Jestem dziś padnięta jakaś ,nie do życia może porządna kawa mnie odmuli . Olcia i jak mała dziś ? Kasia bajera te motylki i tak siadały sobie na tobie i nie uciekały :classic_cool: jakieś szkolone czy cuś :) Jolcia jeszcze troszkę ,jeszcze nypek i odpoczniesz bidaku ty mój ;) chyba nogi to masz wysportowane co ? Ja też chce jak by coś nowe fotki na @ Jak by ktoś sie pytał to ja też usunęłam konto na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby!!! Poszalałyście z tym usuwaniem kont??????????????? Toć przecież oni mogą tylko główne zdjęcie chapnąć :-O Ola jak tam królewna się ma dzisiaj?? Justa plecki pieką :-P? Jolcia to faktycznie masz kondycję do pozazdroszczenia:) U mnie pod chmurką,wybyczyłam się w wyrku dziś teraz lecę ogarnąć chałupę ,bo chyba jakiś tajfun przeszedł w nocy przez nią :-P Spokojnego dzionka,uśmiechu i słonka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, Kasia jakie motylki?? podeślij mi plizzzzzzzzzzzz :P a Jolcia to i kondycję i figurkę utrzymuje biegając te kilometry.. a u nas niestety nie widzę poprawy.. niby to dopiero pierwszy dzień, ale że to jest na sterydach tom myślałam, że szybko będzie widać efekty, a tu nic... i do tego stosuje się tylko jeden raz dziennie.. mam nadzieję, że jutro będzie już znacznie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto chce pleśniaka hyyy mojej własnej roboty :classic_cool: pychotka mówię wam :) a jutro robię ciastka czekoladowe z mikrofali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poproszę w zamian mogę zaproponować ciacho z agrestem :) własnej roboty mojego M :P a tak w ogóle wczoraj oglądałam film "KWIAT PUSTYNI".. któraś oglądała?? polecam..... książkę zresztą również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj ,dawaj !!!wszystkie łakocie mile widziane :) a o czym jest ten film ? tak w skrócie i gdzie go oglądałaś hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powstały w oparciu o bestsellerową powieść "Kwiat pustyni", film jest autobiografią Waris Dirie. Urodzona w Somalii, w jednej z koczowniczych osad, w wieku 5 lat zostaje poddana rytualnemu obrzezaniu, w wieku 13 lat sprzedana mężczyźnie za żonę, by w końcu zostać amerykańską supermodelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak w skrócie, ale naprawdę polecam... w zeszłym roku leciało to w kinach.. teraz pożyczyłam.. oglądałam.... super zarówno książka jak i film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! słońce wysoko na niebie ,dali podnosić dopy z wyra !!!! raz !!!!raz !!! kawa czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz kursuje.. :P i znów gorąco... masakra.. upał, ukrop... żar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie już kursujesz hyyy też mam upał ,miałam jechać dziś kupić bilety ale chyba pojadę dopiero w piątek ,w ogóle jakoś nie chce mi sie jechać na zakupy i pakować i jechać tyle godzin ,kurwicy dostane w tym autokarze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Kuźwa pospać chciałam----ale gdzie jak przyleźli się tłuc ...garaże za domem rozwalają,przestraszyłam się jak ciort tego rabanu jaki narobili Dobra, kawa już na stole jak nie można spać to coś trza robić:-O a lenia mam w sobie dziś ...coś tak czuję z rana :-P U mnie też ciepło i niech tak zostanie bo masakra już z tym deszczem.Jak Wam będzie za gorąco to wyślijcie słonko do mnie ----zaopiekuję się nim;) Ola wyślę ci fotki tylko muszę wyszukać Twój adres na pocztę....ja se gdzieś zapisałam tylko od wczoraj szukam i nie wiem gdzie,cały komp przeszperałam i nic:-O Ja jutro na noc zostaję sama z dzieciakami---normalnie stacha mam jak nic:-D----stara baba a jak dziecko:-D Justa nooooo autokarem to świetna sprawa taki kawał jechać....fakt padnięty człowiek...ale co się ośmiejesz przy tym to Twoje!!!!!!Ja jechałam pierwszy raz do Angolii ,jakby nie to że to dwa dni trzeba jechać----nie zamieniłabym na samolot nigdy!!!! Trzymajcie się dziewczynki,Olcia jak tu zaglądniesz to napisz mi tego maila kochana. 😘 dla was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia spadłaś mi z nieba normalnie ,wczoraj nawet założyłam temat w sprawie jazdy autokarem ,na pomarańczowo oczywiście :p jakieś rady masz dla mnie ? co mam wziąć co i jak ,czy sie nie zagubię jak będzie przesiadka ,w ogóle gadaj mnie tu wszystko ;) A z czego można sie pośmiać z ludziuw :p czy z czego hyyy ja się boję że jak pójdę gdzieś sie wyszczać na stacji to autokar odjedzie be zemnie :p mieliśmy lecieć samolotem ale młody sie boi ja zresztą też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa robaczku toć jak się zagubisz:-O,z reguły zatrzymują się na stacjach ,albo koło jakiegoś zajazdu co by można i wysiusiać się i zakupić co do szamania i nie tylko:-P.A co zabrać ...hmmmm....ja to bym do standardowego ekwipunku czyli kanapka,jogurt,woda,tabletki przeciwbólowe,PAPIEROSKI zabrała jeszcze kocyk albo jaką ciepłą kapotę na noc....bo rano masakra jakie zimno mi było,weź małemu jaką podusie malusią co by go kark nie bolał,a reszta to już twoja fantazja tylko:-D.Dobrze mieć wymienionych troche pieniędzy,bo w knajpach taki przelicznik mają że głowa mała,a za kibelek czasem trza zapłacić no i jak coś zechcesz kupić ciepłego czy co to wiesz lepiej juz miec euro w kieszeni;) A tak nawiasem mówiąć ja jechałam z przesiadką w Katowicach.....więc stajemy,zabieramy toboły i śmieci i do nowego autokaru....ja zestresowana bo to pierwszy raz myślę toć znam ludzi z mojego autobusu idę za nimi...i poszłam za takimi przystojnymi chłoptasiami....po chwili pytaja -----to ty też do Francji?????????????Kuźwa prawie na zawał zeszłam----dobrze że oni obcykani dośc to zabrali moje manele ,opierdzielili kierowcę że wogóle mnie wpuścił na taki bilet i nic nie powiedział i wio szukać mojego autokaru:-O.I tak byłam jedną z nielicznych co znaleźli właściwy autobus taki był zamot wtedy:-D Ale nic się nie bój tyś dzielna babeczka dasz radę;)) A kiedy jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedziemy w następną sobotę :D no widzisz !!!!!no widzisz !!!! jak nie mam sie stresować jak kuźwa tyś taka wygadana odważna i w ogóle i se do Francji byś pojechała :D:D:D a ja z wiochy to w dużym mieście mogę sie zagubić :p To jak to kierowca albo pilot nie mówi kto do jakiego autokaru ma wsiąść ? a z huja mam wiedzieć do którego jak ich pewnie pełno będzie :o a kawę dadzą w autokarze ? czy na stacjach bedzie czas żeby sobie kupić .Jadę Sindbadem i wyczytałam w regulaminie że młody musi mieć podwyższenie takie do samochodu :o a czy laptopa mogę używać w autokarze ? mlody by miał zajęcie ,ja pierdole jaki stres mnie czeka :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowca mówi ....jak wie:-P do jakiego autokaru przesiadka,laptop można używać,kawe to ja jedną dostałam,ale jest czas bo to postoje co mniej więcej 2-3 godz po 15 20 min to spokojnie,mów komuś obok że wychodzisz z małym do kibelka np.to zgłoszą jakby chcieli odjeżdżać bez ciebie.Czasem jak mają spóźnienie to nawet nie licza ludzi czy wszyscy wrócili,więc lepiej powiedzieć komuś kto zostaje. O podwyższeniu pierwszy raz słyszę,jechały dzieci i do Anglii i jak wracałam ale nie miały nic takiego,zresztą weź ale to źle mu będzie spać czy cuś....toć to nie wygodne:-O,to odłożysz pod fotel i koniec;) A sikanie to też nie problem,opracujesz system;sikamy w autokarze a na postojach nie tracimy czasu tylko kupujemy kawę czy co tam chcecie:-D,z dziećmi tak robiły mamy bo jak miały po 2 albo 3 to wiesz przez jeden postój nie zdążyły by same sie wyszczac:-P nie pitol że se nie dasz rady tylko się pakuj babo jedna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku ty mój dziękuje za cenne rady 🌻🌻 🌻 👄 najpierw to ja muszę jechać na zakupy ,żeby zacząć sie pakować :) pokupować jakieś kiecki spódniczki ,bo tygrysek już mi dope truje że spódniczki mają być :o ciekawe poco mu to :p Jakoś dam se rade chyba ,bedzieta modły odprawiać żebym dojechała do celu :) no to kawa i ciastko z mikrofali :D pychotka kto robił ten wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo to pewnie że modły odpawimy:-P A ciastko z mikrofali cud miód :-D Jak to po co chłopu kiecki....Justa ty się jeszcze pytasz????? Wygoogluj se to się dowiesz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kaska a ja doczytala, "wygol sie to sie dowiesz" matkooooooooooo-sorki za zboczenie ;-) Justa ty sie tak nie stresuj, wez jak Kaska godo ;-),podusie dla malego i dla siebie,jaka ksiazke bo jednak mimo ze w autokarze puszczaja filmy to jazda jest monotonna i dluga,wode,jakies kanapusie,owoce,moze jakies gry dla mlodego coby sie nie nudzil, autokar zatrzymuje sie co 2-3 godziny coby nie siusiac w ich bak autobusowy bo jednak duzo ludu jedzie,zwoluja wszystkich i licza przed odjazdem,a napewno Ci powiedza jak z przesiadka a jak nie toc jezor masz i zapytasz ktory autokar,wez ze soba jakies chusteczki odswiezajace czy papier toaletowy tez,aaa i potwierdzam zadnego siedziska dla dzieci nie trzeba ,chyba ze niemowle to ma byc w foteliku samochodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia76
Cześć mąż jest na kontrakcie od 3 lipca ,a już bardzo mi go brakuje.Mam dwie córki ,ale są wakacje i ich ciągle nie ma w domu bo chodzą gdzies z kolezankami .Najgorsze są wieczory bo dzieci pójdą spać a ja znowu sama.Piszcie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka no wiesz ty co :D zboczenie pierwszego stopnia :p Jak mie sie coś przypomni to jeszcze was zapytam----- dobra baby ? ;) Ewcia witaj 🖐️ nie jest to łatwe życie na odległość , trzymajmy się wszystkie razem będzie raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×