Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Hej Oj to nie wesoło Olcia :o daj jutro znać co ci lekarz powiedział ... Jolcia jeden dzień i zatęskniło ci się za M :D A u mnie padało sobie rano teraz już nie ,ale i tak brzydko na dworze ech .... strzelam sobie małą kawkę a co !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kuzwa komp nasz zdechl,musielismy z malej laptopa skorzystac Justa mam dla ciebie kilka stron,ale ceny takie sobie,wrzuc sobie tlumacz google to ci przetlumaczy na pl http://www.arcade-vastgoed.be/pand_detail.aspx?pl=&pandid=1421&transactie=2&crit1=33&crit2=33&crit3=33 i tu kilkanascie apartamentow http://www.axellenaerts.be/showlist.aspx?pageId=7942&goal=1&type=3&ParentID=7938 tutaj studio http://www.demeester.be/showDetail.asp?Tid=301&Cid=1488&i=1&Pid=17550&off1=&off2=&off3= te http://www.demeester.be/showDetail.asp?Tid=301&off1=&off2=&off3=&Cid=1485&i=4&Pid=17521 tu spis po kolei w Gent http://www.demeester.be/showresults.asp?off1=&off2=&off3=&i=4&Pid=17521&Tid=301&Cid=1485 i tu http://www.immo-x.be/zoek2.php?genre=TE+HUUR&from=Gent-Centrum&zoek=zoeken tu apartament http://www.kensington.be/nl/huren/63/appartement-voor-derde-leeftijd-te-sint-denijs-westrem#content i tu spis http://www.reximmo.be/Te%20huur/default.html TE HUUR TO ZNACZY DO WYNAJECIA?NA STRONACH JUZ MASZ MIESZKANIA W GENT ALBO SPIS ALBO KONKRETNE ?MAM NADZIEJE ZE NIE ZA POZNO CI TO DAJE ALE NIE MAM NA MALEJ KOMPIE TWEGO GG WIEC NIE MIALAM JAK NAPISAC CI BEZPOSREDNIO ..zycie to sa chwile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały w obłokach
Ukłony dla wszystkich dziewczyn,tłumaczył mojej wspaniałej żony nie będę bo to już duża dziewczynka ;).Na pewno się sama wytłumaczy jak tylko znajdzie czas:$.Prawda jest taka że mamy parę spraw do załatwienia a szkoła się zaczęła jak dla wszystkich zresztą,a moja Kasiula sama znów ze wszystkim.Powiem wam tylko że jest cudowna i radzi sobie ze wszystkim na 6+.Na pewno do was zaglądnie,pozdrawiamy wszystkich i trzymać się razem chociaż osobno bo naprawdę warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały w obłokach
Ukłony dla wszystkich dziewczyn,tłumaczyć mojej wspaniałej żonki nie muszę bo ona już duża dziewczynka i sama da radę;)U nas wszystko w porządku, fakt że mamy parę spraw do załatwienia i szkoła się zaczęła a Kasiulka znów sama :(Gwarantuję wam że moja cudna kobieta znajdzie czas i zaglądnie do was.Narazie pozdrawiamy wszystkich i trzymajcie się razem bo warto,chodz czasem z dala od siebie ale tak blisko bo w sercach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cały w obłokach
a pierwszego postu niby nie wysłało to naskrobałem drugi,a tu proszę surprise,POZDRO I MIŁEJ NOCKI DLA WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi Ty obłokowy jak napiszesz tu cos raz na sto lat coprawda, ale za to od razu az mi się gęba cieszy od razu jak ciebie czytam! Serio!! Cudnego ta nasza Kasia ma chłopa, zresztą się rozumie-taka babka zasługuje!!! Buziaki dla całej rodzinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asiczko ty moja jesteś wielka 👄👄 👄 mamy na oku dwa z tych mieszkań ale do tego czasu pewnie sprzątną nam z pod nosa :o,ale to nic mam już stronki :) i mogę polować ,a powiedz mi czemu tylko w jednym ogłoszeniu pisali że dwa miechy z góry ,a w reszcie nie ,czy to jest tam tak oczywiste że nie muszą tego pisać hyyy Jolcia a co ty o tej godzinie na necie robiłaś hyyy :p chłopa niema to grasuje się po nocach :p No to czekamy jak Kasiorek się obrobi i się odezwie ;) bić ani krzyczeć nie będziemy bo wytłumaczona jest :) Kawa !!!!!!!!!!! siadać kto tam może i pić !!!! pogoda się poprawiła :D słoneczko mam lalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi u nas jest godzinę wczesniej... Kawy chetnie się napij e, a co! U nas dziś wolny dzień od szkoły, to sobie leniuchujemy w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki😘 Czasu brak na maksa mam....ale cholercia mogę nie miec na nic czasu co by tylko załatwić pozytywnie co zaczęłam:-O Też mi leje okrutnie i zimno jak smok 7 st ---chyba już zima idzie:-D Trzymajcie się dziewuszki moje,Olcia wracaj do zdrowia,Jolcia buziolki dla wszystkich,Justa ucz się pilnie i idź do szkoły małego---niech baby wiedzą co się dzieje u nich,Asiorek pozdrowionka dla ciebie też;) Napiszę posta na całą stronicę ----tak za 3 tygodnie:-D:-Djak mi się uda----a jak nie to będę Wam boruczeć .....też na całą stronę:-P Całuję kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia główka do góry ,byłaś już u chirurga ? co ci powiedział ,da się bez operacji ? Kasia no to czekamy te 3 tyg . na całą stronę :D a teraz trzymam kciuki ,choć nie wiem za co je trzymam :) ale żeby się udało to co zaczęłaś... Jolcia no jak godzina wstecz to ci ujdzie :p co do szkoły to za tydzień jest zebranie ,to poszczekam co nie co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak byłam u lekarza.. już wszystkie szpitale obdzwoniłam.. tak niestety operacja mnie czeka :( masakra.. wszystko mi się do góry nogami odwróciło... na biegu, na wariata wszystko muszę zmienić... szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,jak dobrze ze juz piatek,chociaz zle ze juz nie wieczor hehehehe weekendu mi sie chce Justa napisane chyba dlatego ze 2 miesiace bo tutaj standard to 3 byly ,no chyba ze cos sie zmienilo, ale kaucja w kazdym jest nawet jak nie zapisane i kazdy wlasciciel bedzie chcial fiche de paye tzn papier z pracy z miesiecznych zarobkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Dziś wielki dzień- pierwszy w przedszkolu mojego synka! Znalazło sie miejsce jednak i dzis startuje! 3majcie kciuki! A po południu córcię odwiedza jej nowa przyjaciółka ze szkoły. Znów wyzwanie przede mną- czym nakarmić angielskie dziecko? Hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Wstawać !!!!!!!!!!!!! KAWA gorąca pachnąca ymmmm Jak tam Jolcia mały w szkole hyyy , no i co stawiłaś czoło wyzwaniu hyyy słońce mam ,ale pizga wiatr, a chciałam okna myć ,ale dam sobie na wstrzymanie , bo jak mi kły przewieje to już będzie kaplica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Mały super, zadowolony i szczęśliwy! Ale to pierwszy dzień dopiero, mozliwe że potem zaczną się płacze jak troche ochłonie...ale na szczęście takie maluchy maja tylko 3 godz, więc łatwiej im przywyknąć do szkoły. A koleżanka odwołała wizytę bo coś tam im wypadło. Słyszałam że zima się do Was zbliża...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tv słyszałam że ta zima może być nawet gorsza od poprzedniej. A i że jeszcze nawet po 15 .x. może spaśc śnieg. Ale może to tylko plotka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy no to nie ciekawie się zapowiada ,to przeoczyłam widocznie jak gadali o tej zimie w tv . nie mam pomysłu na obiad ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze :) Jolu będzie dobrze, miejmy nadzieję, że synkowi się będzie nadal podobał pobyt w przedszkolu, ale jak piszesz, że tylko na 3 godzinki to nie ma obaw.. co do zimy to też słyszałam że może byc jeszcze gorzej niż w zeszłym roku ... brrr :O co do okien to ja wczoraj umyłam ;) wiało i wiało, ale słoneczko ładne było, na a poza tym już zrobione :) dziś tez niby ładnie na dworku, ale wiatr jest okrutny :( dziewczyny ale się namieszało... echhh... mówię Wam strachu się najadłam i nie potrzebnie... otóż jak wcześniej pisałam dostałam skierowanie do szpitala... no i do tego szpitala pojechałam, aby to dowiedzieć się, ze JESTEM ZDROWA :) chirurg u którego byłam nie wiem co tam widział, ale się pomylił... można na upartego zrobić plastyke brzucha bo mięśnie proste są jakoś rozłożone, ale nie trzeba... zatem powiedziałam żadnej operacji!! no i jest ok :) ale stresik był... a co do obiadu to właśnie idę robić krupnik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robię żebeka, i kopytka mam od teściowej, M przywiózł hi hi Mam nadzieję że bedzie dobrze, wszystko jest ok, tylko tu zawsze dochodzi ta barirea językowa jednak i początki bywają trudne niestety. No Stefko nasza, stracha nam napędziłas a tu masz! taka nowina dobra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia to superrrrr !!!!!!!!!!!!!!! jak że się cieszę !!!!!!!!!!!!!! a tak swoją drogą to dupek z tego lekarza ,tak cię na stres narazić na obiad zrobiłam naleśniki z twarogiem i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł baby Jak tam dzionek mija hyyy macie słoneczko ,ja dziś myłam okna i porządki robię ,a tak mi się nie chce ..... ej Kasiula a ty przez te 3 tyg. zanim obwieścisz nowinę ,nic a nic się do nas nie odezwiesz hyyy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no własnie ta nasza KAsia nic nie pisze ostatnio, że o innych Paniach nie wspomnę... U mnie pogoda angielska - rano padało, teraz swieci słońce ale juz widać czarne chmury...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te nasz panie pewnie korzystają z ostatków słońca :) przyjdzie zima to będą częściej się odzywać ......tak myślę :) chyba że będzie zima stulecia to będą z łopatami latać odśnieżać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×