Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość akloj*****
to ja dziewczynki, dzięki za słowa otuchy. Odezwę sie jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka 👄 Tadam choinka ubrana ,chaciora ustrojona :D ,mama powolutku wraca do sił ,za oknem śnieżek , zaczynam czuć magię świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaczynam czuć magię.......ale egzaminu :-O Kuźwa stresa mam już teraz bo te testy posrane takie że do łepa mi nic nie wchodzi:-O 21 trzymać za mnie kciuki z całych sił o 8;20 startuję ....to kawy se narobić przed ósmą i przez słomkę wciągać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasik a ja w ciebie wierze i wiem że zdasz !!!!!!!!!! ,ty bystra bestyja jesteś to se poradzisz ;),a to masz same testy tego 21-go ? a wiecie co wczoraj byłam ,u mamy w szpitalu i wieczorem zajechaliśmy do marketu ,to tylko w marketach czuć tymi świętami ,na ulicach nic ani jednej lampeczki :o a misior mówi że u niego już ulice postrojone na całego . paaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam testy jazda też :-O...matko i córko po jakiego dziada ja sie brałam za to prawko....tyle nerwów że głowa mała U nas też na ulicach nie ma świąt nic a nic....jeszcze śnieg stopniał ---szaro buro i ponuro się zrobiło. Justa pozdrowienia dla mamy i szybkiego powrotu do zdrowia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj to żeby śniegu i ślisko nie było ,ale co tam dasz se rade ;) zasypało mnie :D:D:D czy u was też wasi M mają problemy z urlopem na święta ,chyba nie co? to tylko micha ten szef ,cały zakichany żabojad ma problem, co za kurwa dziad posrany ,już niby załatwiony urlop ,wszystko ładnie cacy a teraz nie chce dać wolnego , ale i tak M przyjedzie w dupie go ma !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laski Jola jak sie trzymasz? Kaska Ty szurnieta babo ,jak tam te jazdy "probne" Justa super ze z mama lepiej,a z urlopami to tak jest no ;),nie narzekaj babo,a dekoracje to tu juz z m-c przed swietami gdzie nawet wczesniej ,a w bloku naprzeciw to jakis czapajew ubral choinke juz z 3 tyg temu pojebaloooooooooooo kurwa ale mam nerwa,jak ja tej rodzinki popierdolonej nie cierpie,tesciow i szwagierki,a dzis tak mnie najmlodsza szwagierka wkurwilaaaaaaaaaaa ze powiedzialam dosc,tez mam jezor i od dzis bede z niego korzystac,potraktowala mnie jak gowniare a sama jest mlodsza ode mnie o 11 lat,nie pozwole na to ,tescie zawsze po stronie corek a synowie na doczepke,wiadomo zieciowie z kasa ,nie wiem czy to milosc do pieniedzy robi z ludzi idiotow, nas traktuja jak zlo konieczne,wieczne tajemnice,od dzis mowie to co mysle i mam to gleboko w okreznicy gdzie sie gowno zaczyna zbierac,przez tyle lat siedzialam cicho;bo moze nie wypada-szacunek itp,ale dzis jak gowniara pisze do mnie ze nie wierzy w moje szczere intencje bo gratulowalam jej ciazy,o ktorej reszta rodzenstwa wie od pazdziernika,a my od kilku dni,mam na nich ,mam na nich wyjjjjjjjjjjjjjj........................................;nie chodzi tu o sam fakt ale robienie roznic miedzy synami a corkami,i takim tonem mi odpisala ze nie wiedzialam gdzie rece wlozyc...............ja nigdy nie napisalabym czegos takiego w odwrotna strone, dosc ,dosc ,dosc,no wypisalam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki🖐️ Jestem juz kilka dni, ale jakos nic nie pisałam bo nie mam werwy...musze jakoś to wszystko sobie poukładać w głowie, a łatwe to to nie jest...minął pierwszy szok i wbrew pozorom teraz co dzień jest coraz gorzej bo dochodzi tęsknota. Ale dzięki za zainteresowanie dziewczyny😘 Justynka fajnie że mama zdrowsza, może niedługo do domku wróci? Gapiszon szaleje za kółkiem, a jak ten domek? wiadomo coś? Asica no niestety w kazdej rodzince znajdą się jakieś czarne owce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki u mnie zima na maxa:-D się zrobiła,dzieciaki mi chorować zaczęły więc sezon zimowy uważam za rozpoczęty:-O-----OBY DO WIOSNY :P----- Jola trzymaj się babinko😘,z chatką nadal stoję w miejscu ,ale jakby co to dam znać co i jak;) Justa jak to ....tyś choinkę już ubrała????????A zdjęcie gdzie hyyyyy??????Kiedy Twój M przyjeżdża na święta??? Asiorku szurnięty :-Pjazdy hmmmmm......ciul wie teoretycznie to ja kierowca na 102---ale praktycznie to może dam ci numera do moich instruktorów i tobie co powiedzą :-P,bo mi gadają że oki tylko jakoś ja sama nie sądzę co by aż taka rewelacja miała być:-O się okaże w przyszły poniedziałek :-O,a na facebooku tom ci jest ...tylko za chiny ludowe was nie znajdę nie wiem jak żeście się zakamuflowały:-P Angela może by tak skrobnąć do ciotek co tam i jak tam u ciebie;) Andzia to już zapomniała chyba hasła do nicku bo nic nie pisze Justyna czekam na złote rady w sprawie egzaminu;)Pisz babo jedna co słychać!!!!! Dobra spisałam się jak sie patrzy,lecę chałupę ogarnąć,ugotować co i na zebranie do szkoły mknąć muszę przez zaspy śniegowe :-D Spokojnego dzionka dziewczynki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Pamiętaj, że celem każdego kierowcy jest być pierwszym, cokolwiek to oznacza 2. Im szybciej przejedziesz na czerwonym świetle, tym mniejsze prawdopodobieństwo, ze ktoś cię stuknie z boku. 3. włączenie kierunkowskazu ujawnia wszystkim twój zamiar wykonania manewru. Prawdziwy kierowca nigdy tego nie zdradza. 4. Nigdy nie wymuszaj pierwszeństwa, ani nie zajeżdżaj drogi starszemu samochodowi. Tamten gość prawdopodobnie nie ma nic do stracenia. 5. Prędkość w km/h widniejąca na znakach drogowych jest jedynie wielkością sugerowana dla przeciętnych kierowców. Prawdziwy kierowca dopasowuje prędkość do możliwości własnego samochodu. 6. Nigdy nie utrzymuj takiego odstępu od poprzedzającego pojazdu, aby mogło tam wjechać inne auto. 7. Hamować należy w ostatniej chwili i tak mocno, aby bezwzględnie zadziałał ABS, powodując odprężający masaż stopy. W przypadku aut bez ABS''u ćwiczymy rozciąganie nogi. 8. Nie faworyzuj mniejszości. Wpuszczając przed siebie auto wyjeżdżające z podporządkowanej uszczęśliwiasz jednego, a wkurzasz dziesiątki jadących za tobą. 9. Pamiętaj, ze wśród pieszych, których przepuszczasz na pasach lub wysepce tramwajowej może być terrorysta. 10. Zauważ, ze jeżeli zaparkujesz samochód na środku trawnika, na pewno żaden pies nie zrobi w tym miejscu kupy. 11. jeżeli nie potrafisz prowadzić samochodu jednocześnie nadając SMS''a, jedząc hamburgera, pijąc cole i zmieniając cd - nigdy nie zostaniesz sales representative. 12. Blondynka napotkana za kierownica innego pojazdu jest równoważna 100 czarnym kotom przebiegającym droga. 13. Wyrzucanie śmieci za okno samochodu urozmaica krajobraz oraz nadaje sens istnieniu służb porządkowych. 14. Inteligentna sygnalizacja drogowa nie jest po to aby ułatwić ci życie, ale po to by pokazać, iz odpowiednie służby są na bieżąco z postępem technicznym. 15. Pamiętaj, ze zmienne warunki pogodowe nie są w żadnym wypadku powodem dla zmiany powyższych reguł. Są one naturalnym czynnikiem wzrostu gospodarczego w biznesie samochodowym oraz medycznym. :-P:-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam😘 U nas tez juz choinka stoi, mała bo mała ale jest! Dzieciaki święta musza mieć normalne przecież. A teraz jeszcze upominaja się o jakieś dekoracje na dom, ale to się jeszcze zobaczy... Kasica żeś mi zaimponiła tym prawkiem! bo ja to wiesz przeciez...nie mam uzdolnienia w tym kierunku! Kciukasy będę trzymać! reszta babek to pewnie juz gotuje na swieta że nic sie nie odzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaimponie :-P jak zdam a narazie to stressssssssa mam :-O Co gotują powariowały czy co?????A może się depilują ...bo to wiesz MIKOŁAJE nie długo zjadą:-P Ja pierdut jak u mnie sypie od wczoraj ....normalnie mam śniegu po nerki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, snieg... an u mnie fajniutko, jesiennie, z 5 na plusie jest na bank, śniegu ani kapki a wczoraj nawet słonko swieciło.. Może sie i depilują, fryzury układają i takie tam...faktycznie A Ty zdasz, bo ja kciukasy zaciskam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Joluś oby:-D Na zebranie pędzę ,jakby mnie nie było długo znaczy że utknęłam w zaspie:-P .....psy gończe jakie za mną wypuście wtedy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja nie gadam do was ja piskaczem mówię jeszcze mnie się choroba wplątała , mam krtań . Asia no bo z rodziną to tak jest ,zawsze jakiś baran albo baranica potrafi wkurwić !!! nie daj se w kasze dmuchać ,jak oni tobie tak ty im !!! mam nadzieje że już się uspokoiłaś troszkę hyyy Jolcia to strój domek dzieciaczkom jak chcą :) a jak ty się trzymasz co ? 👄 Kasia :D nie depilują piczy nie ! nie ! za szybko jeszcze :p ale jeszcze parę dni i trza będzie bo mój mikołaj przyjeżdża już w piątek tadam :D:D:D poukładało się wszystko z urlopem ,jednak co brygadzista to brygadzista :D a ty na tej foci na NK wyglądasz jak pani bizneswomen jeszcze teczkę pod ręke ci brak :) oczywiście mówię to pozytywnie bo ślicznie wyglądasz ,a tak swoją drogą to od kiedy ty okularki nosisz ,ładnie ci w nich ;) Eno mi się laska nie stosuj do tych punktów co żeś wkleiła bo kurde nie chciała bym się spotkać z tobą na drodze :p i co utknęłaś w zaspie mam ciągnik z liną wzywać :p A mama jutro wychodzi ze szpitala :) jeszcze robię strój Józefa dla młodego na jasełka .Juz niech jest te wolne z tej szkoły bo kurwicy idzie dostać wiecznie coś chcą Ja też nie mogę was znaleźć na Facebooku ,więc Kasia tobie na NK napiszę mój e-mail prywatny ,to przez e-mail mnie znajdziesz bo tak znajomi mnie znaleźli .Bo ja nie znam się tam za bardzo . a Asiczka tobie na gg napiszę mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczynki... Jolu mam nadzieje, ze już lepiej u Ciebie 👄 Kasica to nic tylko czekamy aż nam się tu pochwalisz jak to szybko i sprawnie ci poszło!! Kciuczki będę trzymać oczywiście :D a tak poza tym to co u Ciebie słychać?? Justa szopka piękna. te Twoje zdolności... az dech zapiera.... zdolniacha z Ciebie i tyle!! to super że mama już wychodzi ze szpitala.. :) zdróweczka dla Was.. Asiu rozumiem Cię w stu procentach bo moja szwagierka ostatnio mnie tak wkurzyła..... szkoda gadać... niby taka poukładana, poważna odpowiedzialna.... a taka pusta!! wrrrrr.... jak w przysłowiu z rodzina najlepiej się wychodzi... na zdjeciu.... u mnie nic nowego... tyle,że trochę nerw ostatnio straciłam przez tą ograniczona babę!! nie pisałam, bo a to czasu brak, a to weny i tak zleciało... choineczka już stoi... teraz czekamy na Mikołąjka:D no i śniegu mam po pachy..zimaaaaaaaaaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olcia u mnie też śniegu po pachy :D Dziewczynki wyskoczyła mi wielka paskudna oprycha 😭 macie jakieś sposoby ,co najlepsze gadać mnie tu szybko , muszę wyleczyć do piątku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziękuje ci ryba ,jadę później po mamę, to wstąpię do apteki ,a długo tym smarowałaś żeby ci zeszło to paskudztwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski U mnie też zimaaaaaaa na maaaaaaxa sypie już któryś tam dzień z kolei....Jezzzzzzzzuuuuuu co by na poniedziałek nie zakurzyło mnie:-O U mnie Oluś nic nowego chatka w miejscu stoi do stycznia zaś czeka----banki mają czas ,uczę się testów i do łepa nic nie wchodzi a jak wejdzie to i wyjdzie jeszcze szybciej niż wlazło:-O Dzieci już trzy sztuki w domu siedzą bo chore [gardła,kaszel,katar ].No i żadna po mnie wczoraj traktora z pługiem nie wypuściła----co????? A ja ledwo się przedarłam przez te zaspy :-P Justa znalazłam cię czy nie:-D,okulary to od badań na prawko noszę---wiedziałam żem ślepa ale nie że jak kret:-P:-PTwój już w piątek będzie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,mój dopiero w środę się pojawi i to w nocy :( Jolcia chatka udekorowana????Ja cosik nie mam natchnienia narazie na święta,ale po egzaminie to i ja się trochę trochę udekoruję świątecznie:-D Zmykam gotować co i nauka :-O papatki babeczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Domu nie udekorowałam, bom jakos nastroju do latania po sklepach nie miała...ale na szybach piekne malowidła ze sniego sprajowego pomalowaliśmy wczoraj i jest git! Nie mam cos jeszcze zabardzo nastroju ani jakiegos pawera wielkiego, a tu życie sie toczy i dzis egzamin mam z mówienia qżwa! Kasica w okularach faktycznie git babka z ciebie, choc bez też żeby nie było... U nas na szczęście śniegu nie ma, ja juą w tym roku żimy zaznałam jak w Pl byłam, starczy! A wam dziewczyny moge tylko współczuć, chociaz niektóre lubia pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Czytam Was juz od dłuższego czasu,odkąd mąż dostał propozycje wyjazdu do pracy.Wczoraj dostał wiadomość że wyjeżdza juz 4 stycznia.Nie wiem jak sobie poradze ,bo wraca dopiero na Wielkanoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica trzepunie jeden mój :p ucz się a nie minkami mi tu strzelasz takimi :o , co cioci Justyny nie zawiedziesz ,bo ja wszystkie moje oszczędności ze świnki na ciebie bym postawiła że zdasz ;) a no znalazłaś mnie :) Jolcia i jak poszedł egzamin hyyy kozaczka witaj ,poradzisz sobie ,nie bedzie lekko ale dasz sobie radę ,a na razie zmykaj do męża nacieszyć się nim ile wlezie ;) i nie smutaj się !!! a pierwszy raz wyjeżdża za granicę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz jedzie:( Mieszkamy na wsi ,mamy gospodarstwo,na którym zostanę sama z dziećmi.Syn starszy ma co prawda 18 lat ale wiecie decydować i mieć oko na wszystko muszę ja.Mam na imię Barbara.Podziwiam Was za pogodę ducha i za to jak się wspieracie tu na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera !!!też tak macie z ulubionych nie mogę wejść na forum, a z przeglądarki tak ,jaki czort hyyy ,od wczoraj tak mam . A tak w ogóle to Dzień dobry :) Baśka jeszcze raz witaj Wśród słomianych wdówek ;) ja też jestem ze wsi ,tylko nie mam gospodarstwa ,ale wiem jaki zapieprz na gospodarstwie jest ,dobrze że masz syna w takim wieku to ci dużo pomoże prawda .Opowiedz nam troszkę o sobie ;) a gdzie twój mąż aż jedzie ? No i gdzie żeście polazły wszystkie hyyy Dlaczego Angela ,Ania i Justyna się nie odzywają wcale macie nas w dopie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooooooooooooooooooo kobitki.. jak tam z rańca... zasypane.. czy już odkopane...?? bo u mnie biało, że ho ho no i pizga niesamowicie...brrrr... Basiu witaj :D i głowa do góry :D dobrze będzie.. Oj Kasiczku to kuruj tam swoje pocieszki.. zdrówka wam życze.. 👄 a mnie na facebooku niestety nie ma ... napiszcie mi cosik blizej o nim to coś w podobie do nk, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Facebook to dla mnie jak na razie czarna magia ,ale Kasia i Asia tam obyte widzę :) to nas może uświadomią co i jak :) a pytanie mam ,robiła któraś sernik domek ,inaczej chatka baby jagi ? żuci która przepisem ,bo w necie jeden tyle daje twarogu a drugi tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×