Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

hejjjjjjjjjjj jak tam,co tam? jak mi sie spac chce, wlasnie kawke pije co mi rzadko sie zdarza....... Ja z checia obejrze ten film;bo lubie ten okres Ja moge polecic Mala Moskwa i Katyn ale to pewnie juz macie obcykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie oglądałam ,,Katyń ,, bo sama się boję takich filmów oglądać ,później spać nie mogę , kiedyś jak już z michem będę to obejrzę :) a tym czasem wyłączam się z kafeteri na jakiś czas :D paaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc🖐️ To Justa już pewnie męzulka wita! Baw się! A my dalej na feriach wypoczywamy sobie, chociaz dzieciaki juz nie mogą się doczekać kiedy szkoła się znów zacznie. Stefka, mogę ci jeszcze polecić "szara strefa" czy "Ostatni pociąg do Auschwitz" Jak mi sie jeszcze coś fajnego przypomni to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Justa 👄 Jolus dzięki nie oglądałam żadnego z nich zatem z chęcią obejrzę, jak Ci się coś jeszcze przypomni to pisz :D Fajnie macie z tymi feriami.. tylko czy mama zadowolona?? Asiu również Ci dziękuje, jak coś to też czekam na jakieś propozycje.. a może znacie jeszcze jakieś fajne książki o tej tematyce oparte na faktach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, mama ma już powoli dość, dzieciaki tydzień w domu to masakra jakaś normalnie...czasami trudno wytrzymać... M podrytam, bo on wie lepiej o tych filmach, tylko on bardziej takie o strzelaniu oglada, a nam takie z trescia bardziej się podobają przecież. O Przypomniałam sobie jeszcze-"Ostatni skarb III Rzeszy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. ja właśnie czekam na swojego ukochanego za jakąś godzinke powinien być w domku. a co was kobitki naszło na takie dramatyczne filmy? i jak tam wasze zdrówka a szczególnie Waszych dzieciaczków.zapraszam na kawke albo herbatkę bo dzień dzisiaj wietrzny. całuski pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Justyna oj tam naszło nas.. ja po prostu interesuję się tą tematyką.. książek kilka przeczytałam ( choć teraz za bardzo nie mam czasu), i teraz przyszedł czas na filmy, które bardzo poruszają człowieka i tak jak Jola pisała, później się o tym myśli..... ponadto to są wydarzenia z przeszłości, które dotyczyły naszych rodaków.. ze zdrówkiem tak sobie.. właśnie wróciłam z pracy i gardzioło mnie tak boli, że prawie mówić nie mogę... zatem proszki łykam i się zaczynam kurować.. poza tym ok :) no to miłego weekendku Wam życzę moje drogie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Co nowego babiszony? Padł mi net, cos z modemem, ale juz dzis miły pan naprawił. Wolne się skończyło, szkoły juz działaja- koniec nicnierobienia! Kasica- wiadomo już coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :P no Joluś to masz chwile dla siebie :) dzieciaczki do szkoły, przedszkolina i relaksik można sobie zafundować :D ja wreszcie w domku :) i zaraz lulu.. po kolacyjce oczywiście :) zatem paaaaaa... bom głodna jak wilk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ;) Już jestem znowu sama, aby teraz przeżyć do świąt !!!! Ja tu siadam z kawką z myślą że będę miała co poczytać a tu co :o raptem parę wpisów . Kasia co tam ,jak tam ,już wiadomo hyyy Wiecie co ja to muszę wybrać się do lekarza ,strasznie nerwista się zrobiłam ,jak już zauważył to M to musi tak być :o a i ta moja niska samoocena , stąd chyba ta moja zazdrość ,a ona nie jest dobrym doradcą :o Muszę zacząć z tym walczyć bo się wykończę.....wy chyba nie ma cie z tym problemu co ? po marudziłam troszkę ,ale jak nie wam to komu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, Justa za pasem święta, nie wiadomo kiedy zleci i będzie nowy rok... czas zasuwa jak oszalały :O zatem głowa do góry!! i czemu piszesz że masz niską samoocenę, przecież z Ciebie laska że hoho, kochana piknie wyglądasz i tyle... a zazdrosny to każdy jest, jeden mnie, drugi bardziej... zatem jakiś relaksik, możne fajna kieckę sobie kup na poprawienie nastroju... fryzjer... i od razu będzie lepiej :D a reszta kobitek gdzie sie podziewa?? no Kasiu pochwal się tym czymś... co cały czas w ukryciu trzymasz... może kawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Co nowego? Ja normalnie ledwo zyję ostatnio, taka jakaś u nas pogoda marna. Niby ciepło, ale jakoś tak wilgotno, mokro, normalnie budzę się niewyspana, oczy ciężkie, zapuchnięte- tragedia! Idę kawkę zrobić drugą zaraz...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, walne reklamę, ale co mi tam... Na stronie głownej jest reklama List od Mikołaja, ja zamówiłam listy dla swoich maluchów i własnie pan dzwonił że juz realizuje zamówienie wiec niedługo powinny być. Myslę że fajna sprawa dla maluchów które wierzą w mikołaja, w naszym przypadku to pewnie ostatni rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. właśnie pożegnałam M i znowu zostałam sama z dziećmi dobrze że człowiek chociaż je ma. imienniczko nie przejmuj się i żal się ile chcesz a jeżeli chodzi o zazdrość to chyba każda z nas ją w sobie ma ja przynajmniej tak i potrafię czasami pomęczyć i pozarzucać mu to czy tamto bezpodstawnie. Kasica i wyjaśniło się już coś w tej twojej tajemniczej sprawie. Jolcia super pomysł z tymi listami ale moje dzieci niestety nie wierzą już w mikołaja co mnie zaskoczyło bo to że Bartoś to rozumiem chłop ma 10 lat ale że Olcia też nie to dziwne bo ma dopiero 5 ale pewnie synuś ją uświadomił. a co tam u naszej Stefci i Andzi bo ta to się już wcale nie odzywa. miłej niedzieli kochane idę myć naczyńka po przyśpieszonym obiadku całuski i pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Dziewczyny, gdzie wy???? Samotna😘😘😘 na pocieszenie! 3maj się, znam ten ból więc pocieszam... List fajny pomysł, uznalismy ze pewnie w tym roku ostatnia okazja, mała ma 6 lat i pewnie wkrótce uwierzy w to co niektóre kolezanki opowiadaja o tym mikołaju. Bo wiecie ona ma kontakt z dziecmi różnych wyznań i chyba nie wszędzie ten mikołaj występuje, więc juz w tamtym roku jedna kol. ja uświadamiała, ale nie udało się. A jak ona się dowie, to brat lat 3,5 tez zostanie uswiadomiony... Justa, Kaska, stefka , Angela i reszta--- pisać bo dupska przetrzepie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki moje Jolcia doopy chce lać --trza się bać:-P Moje bliźniaki uparcie wierzą w Sw.Mikołaja,starsze to już nic a nic:-D No a teraz do rzeczy ,chodziło mi o kupno domu,ale muszę doskrobać kredyt w pierwszym banku nie pykło bo babsztyl angielski źle wypełnił druki do banku i dupa zbita,ale teraz czaruję osobiście i mam nadzieję że coś z tego wyjdzie bo jak nie to już pomijam że przepadnie mi zaliczka ale poza tym to chyba się załamię .Bo jak nie teraz to kiedy się pytam?????Człowiek coraz starszy i nie tak łatwo dostać jakiś kredyt na zagraniczne zarobki:-( Trzymajcie nadal kciuki i szepnijcie komu trzeba co by się udało;) Poza tym to nie ma mnie prawie w domu to i czasu nie ma co by coś skrobnąć:-O.Kursuję się intensywnie i jak nie wykłady to jazda jak nie to to banki albo tłumacze albo sądy ---czasu i sił czasem brak ---ale dam radę co nie jak tak :-D Trzymajcie się kochane😘 Jak coś konkretnego się dowiem to napiszę natychmiast. Buziole laski😘 Aaaaaaa ja tam wierzę w Św.Mikołaja ----a co:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki. Kasiu wiem jak to jest z tymi bankami bo swego czasu też brałam kredyt na wykończenie domu i tych zaświadczeń i innych dupereli jest w cholere i jeszcze troche. ale na pewno Ci się uda!!!! Jolcia dzięki za buziaki i wsparcie człowiek tak się żegna i wita i znowu żegna już 5 rok i wydawałoby się że z czasem powinno być łatwiej a tu d--pa jest coraz trudniej. dobra koniec żali zapraszam na kawkę pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Ha, jednak dobrze myslałam!!! Kasiu uda się! 3mam kciukasy!!! Samotna😘 Dziewczynki, nie wygłupiać się! Drukować! A u mnie dziś tak pada że az wychodzic się nie chce, brrr...na szczęście szkoła bliziutko, kalosze się nałoży i się pójdzie jakoś... A w sklepach mówię wam dziewczyny--szał świateczny na całego! Bombeczki, świecidełka, choineczki i cudeńka! Zabawki i podarki różne powystawiane, aż miło się chodzi... No dobra, lecę małolatów do szkoły szykować, potem zajrzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Porobiło się ,teście już dla mnie nie istnieją ,a miałam robić wigilię u mnie, cała rodzina ,wiecie taką pożegnalną ,ostatnią w PL. no a wyszło tak jak wyszło .......sami do tego doprowadzili . Kasia super ,na pewno załatwisz kredyt ,za naszych czasów jak braliśmy to nie było najmniejszego problemu z zarobkami zagranicznymi ,chętniej dawali niż na zarobki polskie, może się pozmieniało ..... Buziaczki dla wszystkich 👄 pa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, Justa, cóż ty tam za rewolucje rodzinne przeprowadzasz? Z tymi kredytami to nie wiem, nigdy nie brałam, ale moja znajoma w tamtym roku kupiła mieszkanie na angielskie zarobki, więc uda się i Kasi! A mieszkanko juz wybrałaś? I gdzie? Zostajecie w swoim miasteczku czy przeprowadzka was czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no to ja nie trafiłam odnośnie tajemniczej sprawy Kasi... ale kciukasy trzymam nadal :) na pewno się uda :) i tego biegania nie zazdroszczę, bo sama mam taki kredyt.. i jak wspomnę ile było załatwiania to.... ach.. lepiej nie mówić.. Justyna przykro mi że tak piszesz, ale wiem coś o tym bo mnie teście nie uważają... nawet na roczek wnuczki nie przyjechali... ale jak nie chcą to nie... a moje dzieci to nawet ich nie znają... ale długo by pisać... a znamy się ponad 12 lat..... co do Mikołaja to my jeszcze wierzymy i mam nadzieje, ze tak jeszcze zostanie bo dzieci, a raczej starszy ma straszna frajdę :) i mama także ma frajdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie też przykro ,chciała bym wam powiedzieć ,wyżalić się, ale nie mogę ,nie wiadomo kto czyta topik prawda ,za dużo szczegółów bym podała .Dobrze że misiorek mnie wspiera ,dla niego też przestali się liczyć ,choć przykre to bo to jednak jego rodzice .Ale jest po mojej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Jak samopoczucie dziewczyny? Justa nie łam się, dobrze bedzie...tesciowe zazwyczaj są wredne...chociaz ja osobiscie nie moge narzekać, mam super tesciową- ale to może dlatego że od poczatku trzymałam dystans, i nie wtajemniczałam w absolutnie nic, to i wtrącac się nie miała do czego. A co sobie mysli to jej sprawa, i tak głosno nie powie...bałaby sie stracić kontakt z dziećmi Kasica, no jak to mieszkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , samopoczucie do dopy ,pogoda mnie wykańcza ,pochmurno ni jak ,ciśnienie niskie ,usypiam ,niech ktoś mnie pierdolnie przez łeba może się obudzę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski Ja normalnie się zalatam już niedługo:-P Pędzę na wykłady jeszcze ze dwa i po ptokach :-D Boże fajnie by było żeby się sprawdziło co mówicie,że uda się z zakupem tego domku. Jolcia nie w tej miejscowości co mieszkam,kilka kilometrów dalej fajny domek już po remoncie,drobne pierdołki tylko do roboty---jak się uda to prześlę wam zdjęcia to się zorientujecie dokładniej bo ja to tak nie umiem opisać:-O Justa nie łam się teściowa to skarb---jak mówi stare indiańskie przysłowie:-PA wiesz co trza ze skarbami zrobić co by nikt nie zwinął?????:-P Narazie uciekam 😘 do potem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik ---- zakopać :D 100 metrów za domem, 2 metry pod ziemią ! Ej co znaczy jeszcze dwa i po ptokach ,koniec wykładów już masz i same jazdy ? jo dobrze myślę hyyy a jak się czujesz za kółkiem ,jak ci tam idzie ta jazda ....gadaj eno mi tu :) Prześlij nam focie chałupki ,wieżę że wam się uda i jak się uda wszystko ,to będzie bibka jak talala nie :) nasze mejle chyba masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×