Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Hej babinki Justa taaa zakopać:-P,kursa zakończyłam tylko jazdy jeszcze 20 godzin .Jak mi idzie hmmmm :-O no jeszcze nikogo nie zabiłam to chyba się nauczę tylko te prędkości to bym podwyższyła ciut bo to człowiek zasnąć może jadąc taaaaak wooooolnooooo:-(.Najgorsze te testy dziwne pytania układane przez kosmitów a łeb stary i nie bardzo chce przyjmować wiadomości już a i czasu jakoś mało co by siąść i porozwiązywać na spokojnie:-O Zdjecia wyślę ,już niby obiecują że na pewno ten kredyt będzie ale ja tam wolę się nie nakręcać za bardzo to poczekajcie ze dwa tygodnie jeszcze co???? Bibka tak ----przyjedziecie nie???????:-D:-D:-D No tom popisała idę się ogarnąć i wypachnić i sruuu pojeździć na 12. Spokojnego dzionka dziewczynki wieczorkiem skrobnę ilu pieszych wystraszyłam na prach:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ Co dziewczynki, świętujecie??? Jak tam wasz dłuuuuuugi weekend? No bo u nas to wiadomo, dzień jak co dzień-szkoła, dom i tak w kółko! Kasica, jak jazdy? Ludzie żyją? Justynka, doszłaś do porozumienia z teściami? trzymajcie się dziewczynki🖐️, kawke trzasne i lecę małego do przedszkola odstawić😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasia no jasne że przyjedziemy :classic_cool: powiedz tylko kiedy ,gdzie i o której :) a tym czasem czekam sobie na fotki ! Jolcia Ja tam nie świętuje , za porządki się wzięłam ,latam z graciorami po chałupie :D po niedzieli biorę się za szopkę, bo pani już młodego męczy żeby mamusia zrobiła do szkoły , a ja tu nie mam natchnienia , jeszcze nie czuje magi świąt ,za szybko jeszcze chyba nie ? Nie nie gadam z teściami , ja jestem bardzo zawzięta .Teraz mają drugą synową do kompletu z którą nie gadają :) została im jeszcze jedna :D Kawunie w przerwie piję ,która ma czas i dotrzyma mi towarzystwa hyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa😘 na pocieszenie, ale skoro nie jesteś jedyna, to pewnie taki typ! Jeżeli chodzi o święta, to nastroju jeszcze nie mam, ale za to prezenty juz dla wszystkich sa , jeszcze tylko M mi został. Pomysł juz mam, tylko zakupić jeszcze muszę. Choinkę ubieramy tuż przed Mikołajkami, bo tu tak szybko, już na poczatku grudnia dekorują, to i moje dzieci nie moga być przeciez poszkodowane... Wigilia i świeta raczej skromne w jedzenie, bo jesteśmy sami więc nie zjemy niewiadomo ile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choinkę to ja też szybko będę miała, jak co roku w mikołajki :D .Pomysła na prezenty nie mam jeszcze ,wiem co młody chce ,to nie będę miała z tym problemu ,rodzicom kupię jakiś wspólny prezent ,choć nie wiem jeszcze co ! gorzej z M bo se zażyczył taki prezent od Mikołaja co nie mogę go kurde na razie spełnić :o :o :o Ja też nie szaleje z zakupami ,bo tylko wigilia u mnie ,pierwsze święto do brata M ,drugie już czas się będzie pakować ,bo jedziemy zaraz po świętach do Belgi :D:D:D sylwka tam będziemy spędzać :D M nie dostał tyle wolnego i między świętami a sylwestrem musi iść do pracy .Ale mi to się podoba a M jeszcze bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no po weekendzie...zimno cos dzisiaj... Dawaj te kawkę i opowiadaj! U nas dziś po lekcjach znów córcia gości koleżanki, więc wesoło będzie. A cisza tu nastała ostatnio coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no straszna cisza tu !coś dziewczyny nie mają czasu czy cuś :o Ania i Asia to już nie pamiętam kiedy coś tu skrobnęły :o Kasia zalatana i zajeżdżona bidulka nasza ;) No to Jolcia wesoło będziesz miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Dziewczynki, co nowego? My wczoraj mieliśmy najazd koleżanek córki, sztuk2, o rany, działo się...wesoło było, ale dzieci grzeczne, ułożone sie trafiły, to nie było tragedii. Dziś zebranie, to wreszcie dowiem się dokładnie, jak ta moja gwiazda radzi sobie po tej zmianie szkoły. Wydaje mi się że dobrze, ale zobaczę jeszcze co pani powie. A u nas juz przygotowania do świąt, dzieci listy ze szół przynoszą kiedy zbiórka zabawek i innych datków na świąteczne festyny, już się zaczyna!\ Naskrobac mi tu dziewczyny szybko co u was!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Byłam na zebraniu wczoraj i muszę się Wam dziewczynki pochwalić! Córcię mam taka zdolna że szok normalnie-- ale to po mamusi! wiadomo!!! Pani ja chwaliła ze wszystkiego, świetnie sobie radzi i jest brilliant, jak to oni mówia! Jestem dumna z niej że hej, szkoda tylko że taka niedobra i pyskata czasami, ale cóż...życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka nic tylko pogratulować córci ;) jadę dziś do dermatologa ,usuwanie pieprzyków ciąg dalszy :) A tym czasem kawka !!!! goła bez słodkości, Poczęstowała bym was moim ciastem co wczoraj robiłam ,ale spierdzieliłam :o masa wylądowała w kibelku a biszkopt psiaki zjedli . I na hoj ja się zabieram za coś co nie umiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ A co tu sie dzieje? Zaglądam po kilku dniach, bo miałam awarię i netu nie było a tu nic!!! Liste sprawdzę jak ze szkoły wrócę! Teraz kawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje sieeeeeeeeeeeeeee ;) u mnie po staremu, zimnica straszna ,musze sobie jakas kapote sprawic,nie to zebym nie miala ale z tamtego roku juz stara jest nie ;) Justa to moze my sie spotkamy jak zawitasz do meza co???????? i przybylo mi po diecie cud 4kg ,ja pitole za duzo zre chyba juz mi sie swiat chce,bede miala tydz urlopu-nieplatnego ale zawsze no i choinki mi sie chce,wiecie co w bloku naprzeciw juz jakis popapraniec ubral choinke-pogielo ich buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi U mnie też sąsiedzi przystroili dom w swiecidełka, i nawet czasami je zapalają!!! Ale ogólnie choinki pojawia się za jakis tydzień pewnie... A u nas dzis słonko daje po oczach jak szalone, chociaz zimno...i śnieg ma spaśc na dniach...co mnie niestety nie cieszy, ale szkoły będa pozamykane pewnie znów kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , mało się odzywam ,bo i czasu nie mam i nastrój nie ten , mamę mam w szpitalu ,miała jedną operację , teraz bajpasy będzie miała ,przewożą ją aż do Gdańska ,bo jeden lekarz nie chce się tego podjąć bo jest bardzo duże ryzyko ,i tak kursuję szpital -dom jeden- dom drugi ,a teraz nie wiem jak będę jeździć z tatą ,nie tak często bo to Daleko od nas i młody jeszcze mi zachorował ,ja normalnie padam na pysk . Asia w tej sytuacji nie jadę do Belgi ,M wybłagał wolne i dostanie ,także będziemy spędzać sylwestra w PL ,choć nie wiem jaki on będzie :o pa 3majcie się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa😘😘 dla Ciebie, trzymaj się, dobrze bedzie! Dużo zdrówka dla wszystkich, szybkiego powrotu do zdrowia. A reszta panienek gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Jak tam wasze sniezyce dziewczyny? Macie zime juz bo my nadal czekamy, tzn dzieci, bo mi tam zima do niczego potrzebna nie jest. Justa jak tam mama, polepszyło się ? kaśka, ty to pewnie juz te meble pakujesz że tak cicho sziedzisz? Stefka, jak dzieciaki/ Aśka, choinka już stoi? I pozostałe zguby- co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybudzi się... Moja niestety wczoraj w nocy nagle zmarła, właśnie się spakowałam, po poł. lecimy do Pl...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się kochane😘 Najszczersze kondolencje Jola. Justa będzie dobrze słonko! Ja stoję w miejscu narazie i nie wiem czy co ruszy :-O,ale cholercia będzie jak ma być gdzieś tam zapisane i zaplanowane już dawno to nie mam co zachodzić w głowę bo i tak nie ma bata . Trzymajcie się dziewczynki kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Joluś bardzo mi przykro wiem co przeżywasz Jusynko wszystko się ułoży i mama wyjdzie z tego musisz w to wierzyć. Dziewczynki trzymajcie się cieplutko.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jola wyrazy wspolczucia,trzymaj sie Justa no widzisz ;super ze z mama sie poprawia szopka rewelacja, mi wczoraj odbilo i powyciagalam dekoracje swiateczne w salonie,ale choinke to postawie pare dni przed nie bede taka swirnieta ;) zapadalo Belgusow,teraz jest -8, zimnica straszna brrrrr,w dupe zimno hehehehe dzis mam impreze u mego R w pracy,szwedzki stol plus kregle,jakos nie mam ochoty zeby isc, bo z kim gadac jak oni po fr tylko nic mi sie nie chce,jeszcze mala od czwartku egzaminy ma i znow nauka ,nauka nuaka bo kto z nia bedzie siedzial no jaaaaaaaaaaaaa i tak az do piatku n-pnego buziaki laski jestescie na facebooku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie choinka wyciągnięta nie ubrana stoi :D nie miałam czasu i motywacji jej ubrać ,i postroić w domu ,no ale jutro ubiorę choinkę i postroję w domu bo młody mi już tu piska ,a w koło domu to jeszcze nie, bo sąsiedzi powiedzą pojebało ją :p choć zawsze pierwsza na wsi miałam postrojone :) a mam konto na Facebooku ,nie dawno założyłam ,bo znajoma mnie zaprosiła na pocztę mi takie cuś przyszło :) i z ciekawości założyłam ,ale nie znam się tam jeszcze zbytnio i fotki nie mam jeszcze . To miłego dnia laski ,jadę do mamy ,najpierw muszę odśnieżyć ,bo zasypało mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×