Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Witam słonecznie i letnio moje miłe Koleżanki🖐️ U nas goraco, ponad 20 stopni, lato normalnie! Fajnie ze M juz w drodze, poświętujecie Babki trochę. U mnie ok, wizyta przebiega miło i sympatycznie, tylko dzieciaki nie do wytrzymania, bo wyczuły że dziadkowie na wszystko pozwalaja, to rozrabiaja jak szalone!!! Pa pa 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak że autkiem Justa ;) To kawy niktóra nie chce ----łosz kuźwa to sie porobiło:-O nie to nie ja piję kolejną:-D Balsamu jakiego trza chyba na to gardło moje:-P albo jaki ciort:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci B nabalsamuje to gardło nie bój żaby :classic_cool: ja se też pije maluteńką kawunie :) oj jak dobrze od jutra nie trzeba rano wstawać :D Jolcia jak ty się kochasz z teściami ;) fajnie że miło i dobrze się bawicie . A ja wam nie mówiłam chyba , ale nie tak dawno pogodziłam się z teściami ,sami przyjechali pogadać że tak nie może być i takie tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ty zboku jeden heheheheh ja jakos nastroju nie mam,nic na swieta specjalnego nie planuje bedziemy sami,chyba do kina w poniedzialek sie wybierzemy ja dzis na 13h do pracy,kurwa zachcialo sie,jakby rano nie mozna bylo,a ja tez dupa wolowa ze sie zgodzilam, mala bedzie musiala 3h pobyc sama laski wiec tak: Kiedy Wielka Noc nastanie Życzę Wam na Zmartwychwstanie Dużo szczęścia i radości, Które niechaj zawsze gości W dobrym sercu, w jasnej duszy I niechaj wszystkie żale zagłuszy. WESOLEGO ALLELUJA wydrapcie,wymasujcie,wygotujcie te jajca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy ale ja nie miałam zboczonych myśli :) wydrapcie,wymasujcie,wygotujcie te jajca i kto tu zboczony jest :p Ja też nie robię nic ,bo i po co i dla kogo , wszyscy wiedzą że M nie przyjedzie więc pomyśleli i to jedne to drugie zaprosili do siebie ,chociaż nie wiem czy pojadę bo nie lubię jak ktoś się lituje ,a ja to tak odczuwam . Kupiłam młodemu deskorolkę naogląda się tych filmów zik i luter i myśli ze będzie od razu takim skejtem jak oni :o już o rampie myśli czy będzie w Belgi ,jak on mało łba sobie już nie rozbił przy hamowaniu :o to ja też już złoże wam życzenia bo teraz to będziecie ,kucharkami ,sprzątaczkami i czasu nie będziecie mieć na topik. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wielkanocnych pisanek uśmiechu cały ranek jajek na twardo królika z kokardą mokrego Dyngusa fajnego psikusa rzeżuchy po pachy i smacznej kiełbachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ty jesteś? Jajeczko. Jaki znak twój? Żółteczko. Gdzie ty mieszkasz? W skorupce. W jakim kraju? W kurzej dupce.:-P Zajączka pięknego, dyngusa mokrego, Miłości wiecznej, drogi tylko mlecznej Świąt w szczęście owocnych Życzy kurczaczek wielkanocny!!! Hej babiszonki moje,wczoraj objechałam,na szczęście brat mnie samej nie puścił i pojechał ze mną----w razie jakby co :-P;-) Dziś u lekarza jednak byłam,zapalenie gardłai krtani,ledwo zipie i w żadną kucharkę ani sprzątaczkę sie nie zamierzam bawić :-P Wszystkiego naj naj naj dla WAS KOCHANE 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego! Wesołych Świat dziewczyny dla Waszych rodzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dobrze, chociaz jestem juz troche zmeczona. Ale goscie jutro wyjeżdżają, to sobie odpoczne!!! Moje lato odeszło od Polski, a taka piekna upalna pogoda była w święta...mam nadzieję że szybko wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej W święta się wynudziłam jak mops ,nigdzie nie byłam . No to pozazdrość nam Jolcia bo u nas bynajmniej u mnie gorąco ,świetna pogoda :D oby się nie sknociła . Aśka święta z mumiami spędziłaś widzę :D ,a ten twój Elvis zajebisty jest ,mam nadzieję ze kiedyś go na żywo zobaczę i połaszę się do niego ;) a powiedz ty mi taką rzecz : Czy my musimy gdzieś zgłaszać nie wiem właścicielowi mieszkania ,czy komuś tam ,jak bym chciała wziąć ze sobą psa ? A Kasia pewnie jeszcze ma B co ? nic nie piszesz co tam nowego ? A reszta to już nic nie pisze ,czy tylko my we 4kę zostałyśmy na topiku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellol laski Justa,tak musiscie zglaszac,czesto jest tak ze w umowie o najem chaty wlasciciel zaznacza ze nie moze byc zwierzakow, wiec trzeba zapytac o zgode a my zakupali sobie,tzn ja i R rowery ,mala juz ma i bedziem popierdalac az dupy nam rozerwie ;) lece w gary bo na 18h mam aero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Co tam dziewczyny? Co porabiacie? U nas pare dni wolnego, bo na slub wczoraj wolne dali wszystkim w szkołach i urzedach, w pon tez jakies tam świeto więc dzieciarnia do szkoły dopiero we wtorek. No to siedzimy sobie i wypoczywamy, nicnierobimy i sie lenimy, a co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my dzis jezdzilismy po rower dla R,kupilismy przez ebaya, a jutro 7 rano do Spa ,ale i dobrze bo pogoda jest ok ,zawsze jakis wypad z chaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zachorowało mie się :o Łeee cisza tu ,najpierw oglądali ślub stulecia ,teraz beatyfikacje ,no ale już po wydarzeniach ,wracać i pisać :) Aśka ja cie podziwiam kobieto i zarazem zazdroszczę :) za twoją werwę do życia ,nie dość ze sie napierdolisz w robocie ,to masz siły na fitnessy i rower :) a ten tekst na faceboku mnie rozwalił :D miał kurwiki w oczach :D:D:D :classic_cool: a ty fajnie wyglądasz ;) Pogoda się popsuła ,zimno ,ponuro ,nie uwierzycie ale ja w piecu dziś palę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ledwo,wczoraj do 18h pracowalam, dzis od 13h w domu i prasowalam swoje szmaty 2,5h, kuzwa mam dosc ,ale na fitness ide ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez cos ledwo żyję...głowa mnie boli jak diabli... Cisnienie jakies skaczące takie, zwariować można. Co tam dziewczynki? Jak tam ten wasz snieg? Stopniał? to normalnie jakas paranoja z tym sniegiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa z czego ten wkurw, gadaj ciotka? a kiedy wy wlasciwie planujecie przybycie,w tym m-cu mialo byc nie ..? no juz spowiadaj sie nam tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No miało być pod koniec maja i huj z tego wyjdzie ,w ogóle huj z tego wszystkiego pewnie wyjdzie ,bo to tak jest jak się nie zna języka na tyle żeby swobodnie się dogadać ,wyobraź sobie puki nie trzeba było załatwiać to wszyscy ładnie pięknie gadali my ci pomożemy (koordynator i te baby z biura od M) zapiszemy młodego do szkoły pomożemy z wynajęciem mieszkania i co kurwa i nic !!!! pisałam wam że M idzie zapisać młodego do szkoły miał z nim iść ten koordynator i co? migał sie migał ,a to jutro a to po jutrze i huj!!! a teraz stwierdził że on ma za dużo obowiązków i nie ma czasu ,bo im kurwa mać to nie na rękę że M chce iść na swoje ,bo by musieli mu więcej płacić bo na razie mieszka na mieszkaniu od nich, i oni mu odciągają za mieszkanie z wypłaty i to nie mało ,no czysty zysk nie !!!więc polecił taką babkę że ona załatwia Polakom wszystko odpłatnie ,więc M dzwonił do niej a ona zaśpiewała sobie 500euro za to że zadzwoni do szkoły ,zapisze młodego ,mieszkanie poszuka umówi M z agencją na oglądanie i sam będzie jeździł i oglądał a ona tylko przy umowie by była jak by M podpisywał ,nie wiem ta cena to koszmar dla mnie ,a może ja przesadzam może tyle tyle biorą tam za pomoc Aska co ?rozumiem jak by wszystko załatwiała ,mieszkanie przez neta to ja sama mogę poszukać ,a nawet mam na oku jedno ,ale co jak nie zna M języka dobrze to jak niby się z nimi dogada . Pomyslałam sobie że na tej stronie co mi podałaś kiedyś Belgia.net poproszę kogoś o pomoc ,oczywiście odpłatnie ale nie działa mi ta strona ,nie wiem czemu już od dłuższego czasu .Nie wiem już co robić ,załamałam się w huj .My zawsze mamy pod górkę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Justa, nie łam się, jakos się wszystko poukłada. Z tą osoba do pomocy to wcale nie jest taki zły pomysł tak myslę, tylko wazne żeby to był ktoś kto się tym zajmuje i zna realia a nie tylko zna język. Tu w UK jest wiele takich osób i firm, które wszystko załatwiają dla ludzi- konta zakładaja w banku, w urzędach wszystko załatwiaja, wypisuja formularze,wynajmuja mieszkania, tłumaczą listy itp....Czasami nawet jak znasz język ale nie znasz przepisów, realiów w danym kraju to trudno cos załatwić, bo po prostu wyglada to zupełnie inaczej niz w PL. Tylko ta cena, ufff Ale ja nie wiem jakie sa tam ceny, może Asia będzie wiedziała. Ogólnie uważam to za dobry pomysł, tylko żeby to była sensowna osoba. Co z resztą? Dziewczyny gdzie się podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kto to taki ta osoba co sobie zyczy 500e, ja sie z czyms takim sie spotkalam tutaj,owszem moga np pomoc z interimu w zalatwianiu spraw ale nie za kase, u nas w biurze tez dziewczyny lataj po urzedach pomagaja w zalatwieniu papierow innym nie znajacym jezyka ,ale za darmo , ja mysle ze ta osoba to po prostu ktos pryw kto zna jezyk i dorabia na boku, za tele i pojscie do szkoly 500e???? halo cos nie tak,kurcze a M sam sie nie dogada, kurwa a niech znajdzie tlumacza gdzies tam u siebie i zadzwoni i zapyta ile on by wziac, watpie ze 500e,wydaje mi sie ze tlumacz to najlepsze rozwiazanie jak nikogo znajomego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no tez mi sie wydaje że 500 to sporo, u nas to w tych firmach to takie drobne sprawy to tak ok 20-30 Ł kosztują, są takie firmy ale tez i prywatni ludzie co znaja język to robią za pieniadze. Ale tu jest więcej Polaków, to i zapotrzebowanie wieksze. Najlepsze są oczywiście znajome osoby które pomogą za darmo, ale jesli nie znacie nikogo takiego to może faktycznie ten tłumacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka nie wyświetla mi się ta strona ni tak ni tak pisze mi tak You don't have permission to access this document. Przeca ja tam nic nie pisałam na tym forum ,tylko czytałam to jaki ciul nie mogę wejść :o Ta baba trudniła się tym kilka lat z pomaganiem Polakom i już sie tym nie trudni mówiła ,no ale że to znajoma koordynatora M to mówiła ze załatwi .Ta baba to jest jakaś z biura titresu bo M jak jej mówił że taka i taka pani miała nam pomóc w załatwieniu ,co mam u niej pracować, to powiedziała że to jej konkurencja jest .No ale ta co mam przez nią pracować nie pomoże nam z wynajęciem mieszkania bo pomogła takim dziewczynom co u niej pracowały i coś nawywijały i szef jej zabronił .Tak jak mówię wszyscy obiecywali jak nie trzeba było jeszcze nic załatwiać .Najprędzej to chyba znajdę przez tą stronę belgia.net bo widziałam ktoś też prosił o pomoc w załatwieniu na komunie i jakiś pan się zaoferował .No ale nic muszę czekać jak M przyjedzie za 2 tyg. i z jego kompa spróbuje wejść na tą stronę .Niestety nie ma M tam takich znajomych co by mu pomogli ,nie znają na tyle języka tak jak M .Albo nie chcą pomóc ,nie wiem już , odechciewa mi się wszystkiego ,M mówi że się nie podda ,że ktoś się znajdzie co pomoże ,ale to tylko takie jego gadanie żeby mnie uspokoić ,a widzę że sam załamany jest tą całą sytuacją .Najlepiej to by jej zapłacił tą kasę ,ale mu odradziłam bo mi się wydaje i chyba dobrze się wydaję po waszych postach że baba myślała sobie głupi Polaczek to mogę go naciągnąć a co !!!!!! dzięki dziewczyny dobrze że was mam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej jest ze szkola bo juz trzeba zapisywac,bo moze nie byc miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie mam laski czasu nawet na klikać wam co się u mnie dzieje ,mamę mam znowu w szpitalu ,większosc dnia przejeżdżę, a to do szpitala a to tacie pomóc, sadzenie tabaki itp. posiałam warzywka mamie nawet .Wczoraj byłam na wywiadowce i mnie rozwala ta szkoła tylko kasę cholera wołają ,idź człowieku do szkoły to zostawisz pół wypłaty .Początkiem czerwca mamy rocznicę komunii i wiecie co ?,mamy się złożyć na kwiaty dla księdzora oprócz tego ,kwiaty na ołtarz ,chleb i owoce ,czy u was było to że chleb i owoce kupowałyście ? no normalnie drugie przyjęcie :o później jakieś kurde festyny ,też trza się składać ,później jeszcze dzień mamy w czerwcu robią, też kurde placki trza upiec , i na końcu zakończenie roku ,bal będą mieli na zakończenie trzeciej klasy i też trzeba upiec placki złożyć się na napoje i takie duperelki . Miałam nadzieję ze mnie to wszystko ominie ale jednak nie :o a może ominie A teraz niusa wam powiem ,znalazł M tłumacza przysięgłego , rozmawiał z nim i mówił ze pomoże :) jak usłyszał ile ta baba chciała za załatwienie to się za głowę złapał ,mówi panie toć tyle co ona chciała to nie którzy tu na miesiąc zarabiają ,ma poszukać szkoły i w piątek zadzwoni do M i będzie wiadomo ,najważniejsza szkoła mówił najpierw, a później mieszkanie będzie szukał ,a najważniejsze weźmie tylko za paliwo i tyle co na telefony wyda :) bo to jakiś znajomy znajomego M z pracy i tak dalej :) No to tak w skrócie co miałam powiedzieć :p pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Justa to super wiesci, dobrze ze sie udalo, trzymam kciuki zebyscie juz w maju tu byli ;),a chata sie uda to najmniejszy problem mysle ,a jak juz bedziecie na miejscu to wtedy papiery i dokumenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×