Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Mój M też tak gada ,że kiedyś będziemy jeszcze się śmiać z tych rozwiązanych problemów. A ja też mam dla was po kwiatku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Tos się Asica wybawiła w nocy!!! Dziewczyny, wyłazic z tych dołków!!! Nie ma tak zle, zeby nie mogło byc jeszcze gorzej, więc jest DOBRZE!!! Wszystko da sie pokonac! Pisać mi tu szybko, drukowac, wracać na topik, będzie razniej! Jak ja wylazłam z tej tragedii jakos, to wy tymbardziej dacie rade... Meldowac sie po kolei mi tu zaraz, bo pas pdkurzę i po doopach dam! Kaska, kiedy kawe szykować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki nie mogę na razie pisać ,jutro wam wyjaśnię dlaczego,napiszę wam na pocztę o co chodzi .👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dawno nie pisałam ale miałam problemy z netem.Dziewczyny u nas juz wiosna:) Mąż niedługo wraca:D Syn niestety drugi raz oblał egzamin na prawko:( Mam nadzieję Kasiu że Tobie się powiodło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieszę się razem z tobą !!!!!!
G-R-A-T-U-L-A-C-J-E Kasiorku 👄 buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapiszon!!! Gratulacje!!!😘😘 Masz u mnie podwójna kawkę, a nawet wiekszą! tylko kiedy? To dlatego milczałaś babo jedna- jazdy trenowałaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaak trening czyni mistrza:-P,choć do mistrza to mnie jeszcze jak stąd do nieba :-D Pani egzaminator powiedziała że nie ma pojęcia dlaczego nie zdałam wcześniej i że na początku myślała że zabrali mi prawko i dlatego zdaje :-D.Stres cholera i moje nerwy to kumulacja nie do przejścia:-O ale udało się ,autko zakupione tylko czekam na karteluszek i ........znów nauka ....bo samochód mam wielki co by całą moją wielodzietną rodzinkę pomieścić a i chłopina moja cierpliwa też choć rzadko bywa musi miejsce swe mieć:-P,więc teraz trza się przyzwyczaić takim pędzić:-D Poza tym to nie ma nowości,prace będę szukać teraz i na angielski się muszę zapisać bo ....nie znasz dnia ani godziny...:-P:-P Buziam 😘wszystkich i pisać co słychać bo cisza tu taka że szooook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kasia-jesteś wielka!!! To trenuj dalej, a może zapodaj na poczte jakąś fotkę tej maszyny, bo ciekawa jestem jaki to taki duzy samochód Ty prowadzisz? U mnie wiosna, zielono, kolorowo...żyć się chce! Babeczki, pisać , drukować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!! Dawno sie nie odzywalam - PRZEPRASZAM !!! :( 🌼 - dla kazdej za to :) Wylazlam chyba z problemow... (tfu tfu aby nie zapeszac) :P Przez ten okres ciagla przeplatanka... jak nie chora... to problem w pracy... to znow chora :O:O:O limit juz wyczerpalam do diabla raczej :P to potem problem z kochana (o ironio) tesciowa az w koncu jeszcze latalam za lusterkami do autka bo kogos raczka swiezbila i zarypal je :O:O:O:O Z pozytywnych wiesci to - moj wraca juz 3 kwietnia :P mala rosnie mi pieknie (a ja razem z nia sie poszerzam :D ), wiosne mam u siebie piekna l:):):) takia pogoda nastraja do zycia :) czarnacholera - GRATKI dla Ciebie, teraz tylko zyczyc szerokiej drogi :) pozdrawiam wszystkie razem i kazda osobno :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kasica gratulacje, teraz pewnie smigasz jak ruski meserszmit ;) i czasu skrobnac nie masz hehehe a ja od tego tygodnia,z kolezanka chodzimy na fitness,bylysmy juz 3 razy,pon i sroda na cwiczenia z ciezarkami (nogi,rece,talia) a wczoraj aerobic-boshe to maraton jakis byl ,babka miala tyle energii a ja wygladalam jakbym z pod prysznica wyszla, a dzis moze pojdziemy na sh'bam to rodzaj -cos podobne do zumby,taniec i tez sie chudnie,do wakacji musze byc szprycha ;) hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Asica, do lata przy takich ćwiczeniach to Ty całkiem znikniesz!!! U mnie wiosna, kolorowo, słonecznie, cieplutko...życie wraca w człowieka... Jestem bardzo zalatana, mam ostatnio bardzo duzo spraw do pozałatwiania, jak sie uporam to wam opiszę, ale to jeszcze trochę. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. długo się nie odzywałam ale u mnie wszystko jest do bani i się wali ale na niektóre rzeczy nie mamy wpływu i musi być jak jest. Kasia gratulacje w końcu trafiłaś na człowieka a nie na parapet. kobitki coś się obijamy bo nie ma co poczytać jakaś epidemia nastała ale idzie do wiosny to zachce nam się żyć i poprawimy się z pisaniem. miłej niedzieli kochane pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa gratulacje!!!😘😘 Dziewczynki,co tam znów za cisza że aż dzwoni????????? U mnie słonko świeci, wiosna na całego... Mam akurat gorsze, smutne dni, ale co tam....trzeba żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , już jestem ;) Wygraliśmy :D nie wszystkim napisałam o co biega ,bo nie wiedziałam czy te maile wasze aktualne . A teraz poranna kawka!!! mam ptysie do kawy :) Ja też mam wczesną wiosnę ale poranki mroźne ,rano jak wstałam to skrobałam szyby taki mróz był ,a teraz słoneczko mi świeci ,okna zdało by się umyć ,doprowadzić budę do porządku ,wstyd sie przyznać ale tak zaniedbałam chałupę ostatnimi czasy że szok :o choroby też były ,młody był przeziębiony ,i za szybko go puściłam do szkoły i na nowo mi się zachorował , jutro muszę go puścić bo piszą testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ No pogoda super u mnie! Własnie ciemno się zrobiło jak w nocy, i zaraz pewnie walnie desz...głowa mi pęka normalnie. Miałam dzis małego do przedszkola juz posłac, bo wyzdrowiał prawie, ale jak tak deszczowo to pewnie jeszcze dzis zostanie, pokasłuje trochę a te panie to potrafia dzieciaki w mżawkę na dwór wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody też ma kaszel i to już od trzech tygodni ,tabletki syropki nic nie pomaga ,dużo osób narzeka coś na ten kaszel ,że tak długo się utrzymuje. Odwaliło mi i farbnełam się ,jestem teraz blondi :) muszę się teraz przyzwyczaić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jak tam ,co tam ;) Jolka tu dzis tez kijowa pogoda,niby 16st ale bez slonca i wiaterek,zapowiadali deszcz i zachmurzenie,wiec pewnie to od was ciagnie ;),za to na weekend do 22st ma byccccccccccccc Justa toc ty byla blondyna ,co sciemniasz ;) ja sie fitnesuje dalej,wczoraj bylysmy na TBC i zostalysmy nastepna godz na Sh'bam to cos jak zumba, ale jak wrocilam do chaty to mi niedobrze sie zrobilo,za duzo na raz i dzis przerwe robimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia pasemka miałam zawsze ,raz mi zrobiła za dużo pasemek i miałam prawie cały łeb jasny ,a teraz cały łeb se zrobiłam ,taka platyna . A ja też bym się wybrała na takie fitnesy jak ty ,ale u mnie za daleko ,nie ma motywacji i nie ma z kim ,w dwóch zawsze raźniej :) ja mam steper i też stoi w kącie i aby się kusz na nim zbiera , jak mnie co pizdnie to ćwiczę .Trzeba mieć motywację ja nie mam ,ja ci tego życzę żebyś wytrwała i osiągnęła cel jaki tam sobie obrałaś do lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w przerwie na kawkę zajrzałam se do was ;)a tu milczenie owiec :p dotleniam się dziś ,robię porządki w ogrodzie ,a kondycha 0 ,nie wiem od czego tak się męczę ,od petów czy od starości . Miłego dnia paniom życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze wiosna i słonko do Ciebie sie przeniosły, bo u mnie znów pada... No milczenie owiec babki nam funduja. pa pa miłej pracy w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak tam weekend minął milczki hyyy ,wczoraj tak ładnie było a dziś pada wrrr ,a ja muszę po urzędach dziś latać ,wyciągać różne papierki do rodzinnego ,M jest na etapie załatwiania tam rodzinnego , u nas są rekolekcje więc młody ma wolne to i dłużej można pospać rano :) 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas wczoraj Dzień Mamy był, od dzieci dostałam śliczne laurki i inne cuda wykonane w szkole w piątek. No to w nagrode po obiedzie zabralismy dzieciaki na spacer nad morze!!! Fajnie było, pogoda fajna, muszelek nazbierali, pobiegali sobie i padli wieczorem jak zabici! Dziewczyny, wy to tak kopiecie w tych ogródkach czy jak że zadna tu nie zajrzy nawet??? A u nas ostatni tydzień szkoły i potem ferie , dopiero po swiętach znów idą. A w przyszłym tyg. przyjeżdżaja teściowie , zostana tez na świeta to wesoło będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laski😘 Tak Jolcia w ogródku grzebałam jak na rasową kurę domową przystało :-P,a teraz odebrałam karteluszek pozwalający na piratowanie po drogach to ćwiczę ćwiczę intensywnie....:-D Justa weź t mi powiedz o co chodzi na tym chomiku,bo ja szukam instrukcji do mojego samochodu po polsku i ni chuja nie wiem gdzie to mam znaleźć ,a tam widziałam tylko nie wiem co i jak:(,więc jakbyś mogła to baaaardzo proszę wyjaśnij mi te zawiłości:-D. A w ogóle to może wiecie gdzie ja bym to mogła kupić.....bo w księgarniach nie ma ,na allegro też tylko po angielsku:-O,nawet w bibliotece pytałam i dooopa,wszystkie typy mazdy są a mojego ni ma W serwisie Mazdy też nie mają.....to kto kuźwa może mieć???????? U mnie pogoda dziś ładna,słoneczko świeci....ale od jutra juz deszcze zapowiadają......dobrze niech leje bo okna mam myć a tak mi się nie chce że masakra:-P,kfiotków se nasadziłam to wystarczy prac wiosennych:-P. Też dzieciaki miały rekolekcje ,moja szóstoklasistka pisała też testy do gimnazjum wczoraj.Nawet ok,zrobiła tylko 3 błędy ,choć jej ambicje mnie kiedyś zabiją więc i tak zmarudziła cosik....po kim to takie marudne to nie wiem :-P:-O Lece chałupę ogarnąć i ugotować co . Buziolki dziewczynki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie i ciepło!!! U nas pieknie, kwiatki tez sadze, narazie w skrzynce i koszu, ogródka kfiotkowego nie posiadam narazie... Kasica, a jaki to konkretnie model tej mazdy, moze cos znajdziemy wspólnymi siłami??? Dla córci brawa!!!Dobrze że ambitna. Ja wczoraj dostałam list ze szkoły córki z zaproszeniem na apel w piatek, gdzie beda wreczac jakieś dyplomy czy coś , moja ma dostac tym razem... pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasia wchodzisz na www.chomikuj.pl naciskasz na ,,wyhoduj własnego chomika ,, tam już cię poprowadzi to jest rejestracja, po rejestracji zalogujesz się i możesz ściągać co chcesz . Powiedz co cię tam interesowało z tą mazdą to ci ściągnę tą instrukcje i prześle mejlem ,raz dwa i po sprawie ;) Nie wiem gdzie byś mogła to kupić ,ja miałam w swoim autku już instrukcję ,książeczkę z obrazkami :) wsio było co byś tylko chciała ,tylko nie po naszemu,bo była sprowadzona z Niemiec . A wiesz co? popytaj na forach samochodowych ja często pytałam jak coś nie wiedziałam :) np. tu http://www.forumsamochodowe.pl/mazda-forum-vf113.htm lub tu http://www.mazdaspeed.pl/forum/ Jolcia a to jak to tam u was dzień mamy już był ,czy tylko tak przyspieszony hyyy się cieszta że mata ładną pogodę ,bo u mnie pochmurno ,zimno brrr. Kawa jak by kto chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kie to moje auto jak to ; http://regiomoto.pl/oferta/RMU5110326765636/mazda-5-olej-napedowy-diesel-suchedniow-2-7-45-pln Jolcia Justa cos takiego znalazłam na tym chomiku :-O http://chomikuj.pl/cristow/Mazda/Mazda+5 Nawet nie wiem o co chodzi ,czy można to jakoś najpierw sprawdzić czy to po polsku czy po chińsku :-P Lece obiad kończyć teraz....zajrzę wieczorkiem do was. Jola to ta twoja dziewczyna to zdaolniacha;),dyplomy dostaje.....aż dziw bierze jak ładnie się przyzwyczaiła do nowego otoczenia,języka.....no cudnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×