Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

na NfilmHD idzie wlasnie film Sierociniec, jesli macie tv N polecam wlaczyc ,niezly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No ja N nie mam ,wiecie co jest tak ładnie ciepło dziś,wszyscy się porozbierali a ja polar mam na sobie ,i taka jakaś bez mocy ,wypiłam już chyba z 5 takich mocniejszych kaw i nic .Może to od niewyspania bo coś ostatnio źle sypiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dzieciaczki moje ,mamusia składa wam życzenia :p W tym dniu składam wam najdroższe dzieci życzenia, niech odwiedzi Was ciocia Henia, niech słonko mocno świeci, aby mogły się bawić wszystkie dzieci, aby wszyscy duzi i mali dobrze dzień ten wspominali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe,no moze ;) ja zajeta ,mala ma egzaminy wiec tluke do lba ile sie da ;) dzis mam wolne,leniuchuje deko Justa to kiedy przeprowadzka??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z czego młodą tak egzaminują hyyy ,a po Elviska kiedy jedziecie ? kiedy przeprowadzka ? dobre pytanie ,sama nie wiem ,mamy problemy z wynajęciem mieszkania ,jeden powiedział że tylko dla starszych ludzi ,bo w tym budynku mieszkają starsi ludzie ,druga jak usłyszała że Polak to stwierdziła że jak M sam na razie pracuję to nie , i tak jeżdżą szukają dzwonią i huj z tego wychodzi ,załamać się można ,wczoraj był oglądać mieszkanie ,ładne... jutro facet da znać czy się zgodzi , znając nasze szczęście to nie :o ten facet coraz bardziej mie irytuje ,taka ciota ,jedno mieszkanie nam przepadło przez niego ,podawałam też ogłoszenia w necie ,ale cisza . Upał u mnie ,wczoraj była burza popadało jak by kot napłakał ,a dziś zonu grzeje od samego rana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie planujemy jechac 26 czerwca a egzaminy tu w szkolach co pol roku od I kl , ze wszystkich przedmiotow ,dzis niezle poszlo ale wczoraj geometrie polala totalnie ,taka wsciekla bylam ze byl rozszarpala na miejscu trzymam kciuki za chate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co sie stanie jak polała ,poprawkę będzie miała ? u nas już pomału oceny wystawiają ,z niemca już wystawiona 5 :) ciekawe jak dalej ,czy też z paskiem w tym roku będzie , bo pani od polaka odbija na koniec roku ,nawet nie napiszę od jakich ich wyzywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polala miala 70%, oni wyliczaja srednia w %, co 2 m-ce jest biuletyn (wyniki procentowe w nauce) w polowie jest egzamin i biora wszystkie srednie plus srednie z egzaminow i wyliczaja koncowe % ,tu ocen nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki, dawno nie pisalam, nawet nie pamietam jak dawno... u mnie M probowal wrocic na stale do PL ale z praca kiepsko, pozniej znalazl prace blizej zeby byc czesciej w domku, to cholera wyplate wyplacali z 3 miesiecznym wypowiedzeniem i niestety dalej M jest na starych smieciach... takze znow rozlaka na 3-4 miesiace...wrrredne to zycie!!! Do tego ja sama szukam roboty od pol roku i wielka KICHA!!! Wiec siedze w domu i sie nudze , Mala wiekszosc czasu choruje, jak nie ospa to tajemnicza goraczka... ech... To sie pozalilam... A ja tam cos sie doczytalam ze Justa do meza sie wybierasz??? No to superasnie :D Buziam Was Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Urodzinowo dziś :D Kasia nasze tygryski mają tego samego dnia urodziny :D złóż życzonka B od nas !!!! A ty Asior torta na jutro szykuj :D a te 70% młodej to nie źle, czego się jej czepiasz ! Ania fajnie że o nas pamiętasz ,ale wpadaj do nas częściej jak kiedyś ok . Masz racje wredne to życie ! nic sie nie układa tak jak bysmy tego chcieli . Ja dziś siedzę jak na szpilach ,ciekawe jaka będzie odpowiedz ,trzymać kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciła, ale zarobiona po pachy... M w nowym domu bo jeszcze ma kilka dni wolnego maluje, remontuje, stuka , puka.. Ja z dzieciakami zostałam tu, bo szkoła sie zaczęła, więc na dwa domy i telefonicznie tylko podaje jakie farby ma kupować. Wczoraj bylismy w tym nowym miescie pozałatwiac kilka spraw w urzędzie, dzieci do szkoły zapisać i takie tam. A teraz lece towarzycho wyszykowac do szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis deszczowo, zimno, szaro i ponuro ;((( corusia chora... mnie dopadl dól... ech... No ale obiecalam Niusi nalesniczki z truskawkami wiec sie biore za pichcenie, buzki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czestujcie sie ;) ( ( ( ( () () () () || - || || || .{*******} @@@@@@@@@@@@@ { ********** } . @@@@@@@@@@@@@@@ .{*****+ ** *** ** ****} { ** * ** } { ** *** } { ***** ***** } @@@@@@@@@@@@@@@@@ )( ____ ,, ___ /_________________\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( ( ( ( () () () () || - || || || .{*******} @@@@@@@@@@@@@ { ********** } . @@@@@@@@@@@@@@@ .{*****+ ** *** ** ****} { ** * ** } { ** *** } { ***** ***** } @@@@@@@@@@@@@@@@@ )( ____ ,, ___ /_________________\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy czekać , wczoraj M spotkał się z właścicielem mieszkania ,mówił że musi się zastanowić i do 15go da znać ,bo musi zadzwonić do M pracy i referencje muszą dać , ale jest cichutka nadzieja ,bo ten tłumacz nasz mówił że właściciel stwierdził że raczej nam wynajmie i że M widać jest w porządku.Jak już będę coś wiedzieć to wam powiem jakie to mieszkanie co i jak bo na razie nie chcę zapeszać . a jak tam u was idą remonty hyyy zimno u mnie dziś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, trzymam kciukasy! U nas maluje sie powoli, ale jeszcze sporo pracy trzeba żeby doprowadzic to do porządku, panele trzeba połozyc w pokoju i przedpokoju, bo te ich wykładziny to ech... Ale wszystko idzie do przodu, jak tylko skończy się rok szkolny-przeprowadzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej doopy!!! Ja tak cichutko bo wczoraj ze szpitala dopiero wróciłam,ledwo zipię ,we łbie świruje jeszcze i niemoc taka że głowa mała. Okazało się że z tymi uszami moimi to problem przez jakiś guz co wyrósł przy migdałach w gardle....więc wycięli z jednej strony,przecięli błonę bębenkową,wychlastali z nosa cosik,wysłali próbki do histopatologa i czekam....jeść nie mogę,przełykać śliny też nie,łepem ruszyć ani tyle!!!!!!!!!!! Niech szlag to trafi raz bo już nie mam siły!!!!!! Będzie oki Justa z tym mieszkaniem ------gadam ci to ja stara baba!!!! Asior się nie stresuj na dziewczątko-----toć nie trza ci w domu filozofa chyba nie????? Ania będzie ok,trzymam kciuki!!!! Jolcia maluj maluj może uda mi się wpaść....jak w ogóle pojadę,bo narazie to szpitale mam zaklepane a nie kuźwa wycieczki.Ale kto wie.... Pożaliłam się to ide chet i buziam was mocno!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ale mnie czacha boli ;), normalnie kaca mam,po imprezie ;) wiecie jaka niespodzianke zrobily mi dwie kolezanki, w prezencie urodzinowym zabraly mnie do restauracji na kolacje, nic nie wiedzialam gdzie mnie zabieraja tajemnica byla ,ale bylo fajnie,wrocilam do chaty po polnocy ;) dobra trzeba cos w domu ogarnac ,ale lenia mam Kasica trzymam kciuki zeby wyniki byly dobre, na pewno beda no i zdrowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasia robaczku kochany będzie dobrze ,ty się nacierpisz :o mam nadzieję że teraz jak już wiadomo co ci dolegało to będzie tylko lepiej ,poczekamy razem z tobą na te wyniki ;) z twojego opisu strasznie to wyglądało ,miałaś to chyba pod narkozą robione co ? Asia masz zarąbiste koleżanki ;) Dziś Od samego rana ćwiczę lenia , nie mam mocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ćwicze lenia, pogoda deszczowa, nic sie nie chce... Kasica, dobrze będzie, dasz radę! A i kawke wypijemy oczywiscie!!! Boże, dziewczyny jak ja wam zazdroszcze, wakacje za pasem, a u nas jeszcze ponad miesiąc trzeba czekać. A jeszcze jak nowy , pusty dom stoi i czeka tylko zeby w nim zamieszkać, to normalnie aż skręca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi kobiety!!! Byłam dzis do kontroli,wszystko narazieok,goi się ładnie ale tak kurwaa boli że śpię po dwie trzy godziny w nocy....przepisała mi dziś jakieś mocniejsze leki przeciwbólowe,nowy antybiotyk i jakiś specyfik w razie krwotoku niewielkiego bo ma jej nie być do lipca, to żebym się nie przestraszyła tylko zadziałała.....i czekam czekam czekam.......ponoć nawet do sześciu tygodni taki ból może sie utrzymywać----strach się bać!!! Justa wszystko pod narkozą było inaczej chyba bym nie wytrzymała. Jolcia czekam na tę kawkę jak cholera!!!!!!! Asia świetne masz koleżanki!!!!!!A chudaś już jak patyk...pół cie nie ma!!!!Ty dalej na diecie jakiej czy te fitnessy tak cię wessały? Też mam lenia dzis hehehehehe Buziam do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki. długo się nie odzywałam ale zaglądałam systematycznie, czytałam wszystko od deski do deski tylko weny na pisanie nie miałam. Kasiunia wszystko będzie ok bo innej możliwości nie ma nacierpisz się bidulko nasza ale ty jesteś dzielna i twarda baba a ja cię wspieram duchowo. u pozostałych pań same zmiany no i nasza koleżanka mamusią została tak więc ściskam was mocno i idę spać bo coś to moje pisanie kupy się nie trzyma. całuski pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×