Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Jolus groszki jakie albo orzeszki ziemne rozrzuć ....niech zbierają będzie cisza na chwilę:-P Sprawdzone ----działa:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ta nasza Olga!!!!!! pamiętam ją ;) Jolcia :D boks za darmo :D na środku pokoju ring urządź i za sędzie rób :p a z tymi groszkami fajny pomysł :D a co jak nie pozbierają :D to mamcia dodatkową robotę będzie miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sęk w tym że legalnie to oni lać sie nie chcą, wolą targać się jak niby nikt nie widzi.... A moja mała napisała dziś kolejny list do mikołaja--- kochany mikołaju nie przynoś szymkowi latarki bo jest niegrzeczny i wykradł mi lampkę. kocham cię!--- dobra, co!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo nie legalne walki są najlepsze :D wiem to po sobie ,jak byłam mała to z bratem jak się spotkałam na schodach to był koniec :D zaczepna byłam :p No patrz co za mała zołza :D na brata jedynego swojego kabluje i to jeszcze do kogo jak do kogo ale do Mikołaja :p chyba po cioci to ma:p a ona taka grzeczna ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio to grzeczna, bo mikołaj zaglada przeciez przez okno i sprawdza grzecznośc przed świetami, co nie? żeby wiedział komu ten prezent się należy..... pa pa spadam zajrzeć do notatek, bo jakiś sprawdzian ma być dziś w szkole. ech/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby jo :D a zobacz ja jestem bardzo grzeczna, a mi jakoś nic nie da :p no to się ucz !!!! A cioteczka Kasia widzę że na Nk działa :D dobra ciocia ;) też idę stąd ,obiad dokończyć bo za pól godzinki młody będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lachy sprzątacie hyyy ,że taka tu cisza ! Ejjjjjj no przerwa na kawę się należy każdemu ;) ja właśnie piję kawę ,w przerwie moich dzisiejszych obowiązków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) to ja Ola po bardzo długiej przerwie... wstyd się przyznać, ale jakoś jak wpadłam w wir nowej pracy to czasu mi zabrakło.. a później to się zapomniało.. za co Was bardzo przepraszam. u mnie dużo zmian i jedna najważniejsza - rodzinka mi się powiększyła.. zreszta jak wiecie.. mój M jest na miejscu że tak powiem.. dzieciaczki moje - Nyszek ma już 4 latka, a Natusia 2 m-ce :) obecnie jestem na maciezyńskim, później może wychowawczy, ale jeszcze zobaczymy... a co u Was? jak widzę mam mnóstwo zaległości... lekturka niczego sobie.. dużo nowych koleżanek.. i kolega jest również:) jakiś czas temu próbowałam Was odnaleźć ale Waszego topiku jakoś nie mogłam... (pewnie źle szukałam). i dzieki Joli tu teraz jestem... dziekuję za linka :) Jolu pięknie wyglądasz.. służy Ci ten zachód :) Kasiu ja Cię podziwiam, sama sobie radzisz ze swoimi dzieciaczkami.. :)a Twój M zaraz przyjedzie, i za te przytulaśki... sorki :) Aniu córa pięknie rośnie.. jest słodziutka:) Justyna, a co u Ciebie? skrobnij co nieco bo ja zanim nadrobię zaległości to troszkę czasu minie... mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, z tych dziewczynek, które znam.. jeśli tak to wybaczcie.. :) a z pozostałymi ludzikami mam nadzieję, że z czasem się poznam... no to naskrobałam co nieco, jak na początek chyba wystarczy...;) kolorwych senków dla Wszystkich... Buziaki :) paaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my dzis z mala wagary zrobilysmy,olalysmy polska szkole,ciiiiiiiiiiiiiii ;-) mam zamiar firanki uprac,a nie chce mi sie,sniadanie zjadlam i lenia dostalam :p jak tam przygotowania do swiat lasencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ho !!!! na sanki by się szło :D:D:D Kto ma śnieg i mróz tak jak jaaaaaa :D Ola ruski cię tu nie było ,fajnie że zachciało ci się nas odnaleźć ;) aaaaaaa będziesz pisać z nami ?????? bo jak nie to nie powiem ci co u mnie :p Asia jak tam..... leń wygrał czy firanki ;) no ja się zaczynam brać i to ostro ,bo tydzień napięty mam ,oblecę chałupę jeszcze raz ,w między czasie , jutro dzieciakom paczki jechać pokupować do szkoły , do kościoła latać co drugi dzień , w środę z szwagierką do szczepienia z tym małym , i coś tam jeszcze mi wyskoczy ,w czwartek jadę do M brata żeby przejrzał mi autko ,i jego żonie zrobić pasemka . No a w piątek jest zarezerwowany tylko dla mnie ,fryzjer (nowa fryzura będzie) no i puł wieczora w łazience spędzę :) no a w sobotę JADĘ PO MISIORKA :D:D:D 👄 stawiam kawę , bo później ja już wam nie postawię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki🖐️ gdzie jestescie??? ja w sobote troche posprzatałam światecznie, firanki wyprałam, mogę świętować!!! ostatni tydzień szkoły przed świetami, potem aż w styczniu znów ufff jutro przedstawienie bozonarodzeniowe w szkole, trzeba się wybrać, a co--moja za czarnego baranka robi w tym roku. zameldować mi się tu, sprawdzę potem!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję,skoro tak sprawdzacie.Witajcie,trochę mnie tu nie było,ale to brak czasu.Muszę się Wam pochwalic,że otworzyłam sobie mały biznesik i trochę działam,chałupka się buduje a reszta wszystko po staremu.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie melduje coby OPR nie dostac :p nie no w weekend wygraly firanki hehehehe,posprzatalam ciut w chalupie ale zimno tutaj sie robi,sniegu nie ma,ale zapowiadali na czwartek zobaczymy,moze w Ardenach spadnie tylko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze, dziewczyny widzę, ze tu wszystko jest pod ścisłym nadzorem.. hehe.. w takim razie ja równiez sie melduję żeby nie bylo.... :P u mnie jak na razie cisza, chłopaki przyjdą tak za godzinkę i wtedy się zacznie.. jak na razie to kartofelki sie pyrkolą, malutka smacznie śpi, a ja buszuje tu i ówdzie... porządeczek na święta juz prawie zrobiony :) choinka stoi, mikołaje włażą po drabinie tylko prezentów brak... a mały już nie może się doczekać.. a śnieżek tylko sobe pruszy.. echhhhh... mogłoby go troszku popadać dzieciaczki miałyby frajde a jak u Was z przygotowaniami? Justyna zdolności to Ty masz.. pozazdrościć :) upleć coś jeszcze z makaroniku i nie tylko ;) buziczki dla Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,już się stęskniłam za Wami,normalnie brakowało mi tego stukania w klawiaturkę i pisania co u nas słychać ciekawego.Ale najważniejsze,że już wszystko mam przygotowane do wyjazdu teraz to tylko zostało pakowanie:) Ogólnie pogoda u nas OK:) wczoraj było tak fajnie śnieg padał i zrobiło się tak biało, a dziś już prawie śladu po nim nie ma:/Tak czytałam poprzednie topiki i widzę,że dziewczyny się pochorowały trzymajcie się ciepło dziewczynki i szybkiego powrotu do zdrowia:) Mało się ostatnio odzywałam wielkie sorry. Dzisiaj cały dzień się leniłam,nie byłam u teściów i mogłam spokojnie walnąć się w dresach na kanapie i odpoczywać;)nawet mój mały miał dziś leniuszka i chętnie przyłączył się do mojego leniuchowania na kanapie do tego włączyliśmy sobie Kubusia Puchatka i było super:) Mąż mój już się nie może doczekać kiedy nas zobaczy:) a ja nie mogę się doczekać kiedy sobie odpocznę od ciągłego nie zadowolenia co niektórych osób....mam nadzieję tylko,że mojemu kolba nie odbije i nic nie palnie głupiego;) Buziam Was kochane i do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Joooooo nie zameldowałam się wczoraj....ale chyba Jolanta mi wybaczy :-P. Roboty w cholerę mam,ojciec znów w szpitalu,moją małą rybkę przywiózł mi brat[tą z NK],jeszcze pralka francowata zaś pokazała swoje rogi...ale kto jak nie ja:-P Dałam jej radę...ale następnego razu nie będzie---wypierdzielę ją przez balkon i się skończy:-O U Was już choinki stoją ...święta pełną parą .A ja świąteczne to mam okno jedno i jakos ciągle nie wyrabiam co by resztę zorganizować:-OAle toć do świąt jeszcze trochę to chyba zdążę?????Śnigu ciut jest cały czas delikatnie pruszy i trzyma mrozik...jak to stopnieje przed świętami to się zdenerwuję ooooo!!!!! Uciekam do roboty jakiej sie brać bo czas leci jak szalony:-D Kawę stawiam jakby co...tak na przeprosiny za wczoraj:-D Spokojnego dzionka dziewczynki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja się Jolci nie boję :p nic a nic !!! bo ona taka słodka ,niekrzycząca :D No nareszcie po odzywały się te nasze stare pindy :p Aga uchyl rąbka tajemnicy co to za biznesik ;) nie bądź taka :p Dla wszystkich po wielkim buziaczku 👄 nie gadam dzisiaj z wami ,czasu brak na ploty :) uciekam działać :) paaaaaaaaaaaaaaaa lista podpisana !!!!!!!!!!jak by ktoś się czepiał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się czepiać nie bedę.......może.... Kasiu buziaczek, że Ty dajesz rade to normalnie ja cie podziwiam!!! dziewczynki, śnieg podobno macie!!! brrrr to fajnie tak na świeta, choć ja nie lubię. lecę na przedstawienie zaraz do szkoły, pewnie znów będzie smiesznie!!! pa pa 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczynki 🌼 tak wogóle to nie zapytałam czy mnie przyjmiecie z powrotem? co Wy na to? :) u nas cisza.. kólewna śpi ... ja jestem troszku niewyspana 💤 , ale cóż obiadek sam sie nie zrobi i zaraz do kuchnki ide w garach grzebać.. więc papatki 👄 o i wrzućcie mnie na waszą fajną listę.. :) będę się meldować, że jestem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Cześć sosenka29 - Olu ja jestem Angelika miło mi Ciebie poznać:) dziewczyny z pewnością nie mają nic przeciwko,więc już Cię dopisałam do listy.. także nie uciekaj nam ;) u nas ogólnie bez większych zmian,zaczynam jutro pakowanko. A Olu prawie zapomniałam no i nie wiem czy wiesz,jesteśmy z dziewczynami na NK także jak coś to zapraszamy :) Miłego wieczoru życzę Wam i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Ci tam u Was?Zostawcie już te porządki,pierniki i inne smakołyki naskrobcie coś troszkę:-D U mnie zima na całego się zaczyna i nich tak zostanie przynajmniej do świąt;) Kawa gorąca z mleczkiem już czeka na Was:-DTo wstawać i pić ...bo potem nie dam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Olcia no wiesz ty co !! co za pytanie :p pewnie że przyjmiemy :D powiedzmy że zgubiłaś się w akcji :p Jolcia jak tam czarny baranek wypadł hyy Kasia dawaj tej kawy, może po niej będę mieć energię na cały dzień :) jenyyyyyyyy już środa lalalalalaala :D:D:D pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!🖐️ baran wypadł git!!!! żesz q...rka wodna! zima jakś chwyta czy co? zimno jak nie powiem co, szron rano na trawie, zesz jak ja nienawidzę zimy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×