Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość sama niewiem ....
Jolcia coś ty taka małomówna dziś hyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zołzy :p nikt nie rzuca w mojego bałwana :( nie dobre wy no,no :p [ foch ] Jak tam zdrówka ,samopoczucia, i w ogolę ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ🖐️ Justa palnięty ten twój niby bałwan, a niech tam! ja dziś w domku siedzę, bo mała zostawiłam w domu, goraczke miała w nocy, kaszle nieładnie, niech posiedzi i się wygrzeje....leki zapodałam, może obejdzie sie bez lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joluś to nie mój tylko młodego ,ale on za mały żeby wziąć tam udział to niby ja :D spodobały mu się te sanki :D no ale za późno zaczęliśmy zbierać te punkty bo to tylko do 18-go będzie ,więc nie mamy najmniejszych szans ,ale codziennie będziesz klikać no nie;) Zdróweczka dla kruszynki od cioteczki 🌻 Kurde co się dzieję z tą grypą , gadali ze wzrasta zachorowalność :o aż strach się bać ! cholerrrrraa jasnaaa dziąsło mi zaczyna puchnąć 😭 kuźwa jeszcze tego brak ,na razie nie boli, ale czuje :o chyba się jutro wybiorę do lekarza żeby przepisał mi antybiotyk ,bo co to będzie :o ja się mam z tymi zębami :o Kawe chcesz ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITOJCIE HO HO HO HO:-D Moja gęba juz prawie ok;),tylko kuźwa gardło zaś mnie dopadło:-O...czy ja to wykuruję się do świąt w tym roku czy raczej już nie----bo zaczynam się denerwować już z deka! Okna wprawione,porządki prawie zrobione....została łazienka przedpokój,ganek i co najbardziej pochłaniające pokój brata...ale tam to trza spycha najpierw chyba:-P Dobra bałwan:-D:-D:-D walnięty jak nic,to co dzień trza????Jak tak to charatniem go i jutro:-P Jolcia buziaki dla maluszka ,niech zdrowieje nam siksunia szybciutko;) Justa Bąblu ...jak to dziąsło boli???Zawiało cie czy co?? Uciekam poklikać na kurniku i spac bo ledwo zipie już dziś. Kolorowych snów laski😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiu może masz rację,że mały wyczuwa co się święci i dla własnego już spokoju woli być grzeczny,ale taki już jest od dłuższego czasu,zmieniło się to krótko po wyjeździe M...dziwne,ale prawdziwe. Ale wiecie co Wam dzisiaj powiem,że pierwszy raz od nie wiem jakiego czasu zrobiło się zimno:) może w końcu koniec z deszczem!!! Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiu może masz rację,że mały wyczuwa co się święci i dla własnego już spokoju woli być grzeczny,ale taki już jest od dłuższego czasu,zmieniło się to krótko po wyjeździe M...dziwne,ale prawdziwe. Ale wiecie co Wam dzisiaj powiem,że pierwszy raz od nie wiem jakiego czasu zrobiło się zimno:) może w końcu koniec z deszczem!!! Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiu może masz rację,że mały wyczuwa co się święci i dla własnego już spokoju woli być grzeczny,ale taki już jest od dłuższego czasu,zmieniło się to krótko po wyjeździe M...dziwne,ale prawdziwe. Ale wiecie co Wam dzisiaj powiem,że pierwszy raz od nie wiem jakiego czasu zrobiło się zimno:) może w końcu koniec z deszczem!!! Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kasiu może masz rację,że mały wyczuwa co się święci i dla własnego już spokoju woli być grzeczny,ale taki już jest od dłuższego czasu,zmieniło się to krótko po wyjeździe M...dziwne,ale prawdziwe. Ale wiecie co Wam dzisiaj powiem,że pierwszy raz od nie wiem jakiego czasu zrobiło się zimno:) może w końcu koniec z deszczem!!! Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jooooo codziennie trzeba rzucać w bałwana ;) a chyba gdzieś mnie przewiało ,ale mam już antybiotyk :) kaweczkę ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz kawusie i papierosa też ci dam :D niech Jolcia wyzywa :p A to dlaczego leniuszek się przyplątał hyyy ,no jo wczoraj pałera dostałaś pół chałupy posprzątałaś a dziś co:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Justa....są tam jakie konkretne dane?Bo można by to na NK wkleić niech klikaja a młodemu może się uda;) Angela kochanie chłopak ci rośnie to i grzeczny sie robi;)Ani się nie obejrzysz jak se panne do domu sprowadzi:-P U mnie też chłodno dzis .....śniegu chcęęęęęęęęęę:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Justa, co ten oprych się nie zmienia nic?...może za mało walimy w niego??? kawke dawać bo głowa mi pęka, normalnie jakby ktoś młotem walił.... Córcia dziś jeszcze w domku została, ale juz duzo lepiej, jutro pewnie juz pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis doopa:-P Gdzie cie przewiało zaś hy??????Dzięki za kawke ,popalmy teraz troche ....sie dotlenic trza nie?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisałam do młodego znajomych na NK żeby mu klikali podawałam link żeby też swoim znajomym dali , ale dupa, komu by się chciało bawić w takie co,jak widzisz mało klikają wredoty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooo toś mądrości pokazała jak trza:-P Po ciul sprzątać samochód przy otwartych oknach sie pytam???? Toć do starości ci idzie:-P...trza sie opatulać już:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz polazła gdzieś.... pisałam maila do takiej jednej naszej zagubionej koleżanki Olgi, bo nie mogła nas odnaleźdź...to dałam jej linka.... a Wy mądre, bo dzieciaki w szkole to spokój macie, a u mnie szarańcza się leje, kłoci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×