Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KlauDDynka69

Ciąża? Stres? Choroba?Dłuugi cykl..

Polecane posty

Witam! No więc postaram się to jakoś ogarnąć to całe zamieszanie moje i napisać w miarę czytelnie. Moja ostatnia miesiączka była w listopadzie. Pierwszy dzień miesiączki 23 listopad, czyli cykl trwa już 74 dni!! Zawsze dostawałam @ co 35 dni, więc powinnam dostać 27 grudnia. Owszem miałam wtedy bóle piersi, kłucia w podbrzuszu, jajnikach, i przez jeden dzień był śluz taki brązowawy i na tym koniec. 16 stycznia zrobiłam test - wynik był negatywny, więc czekałam na okres który powinien pojawić się ok. 30 stycznia. Nie współżyłam od tego czasu. Już ok 20 stycznia miałam kłucia w podbrzuszu itp, 22 miałam brązowy śluz. Na tym koniec. Ale od tamtego czasu okropnie spuchły mi piersi, bardzo mnie bolą, sutki, i gruczoły po bokach, i mam skurcze w podbrzuszu i pikanie w jajniku lewym. Dodam, że od 22 stycznia brałam antybiotyk przez 5 dni. Dopiero 27 stycznia miałam stosunek, bez zabezpieczenia. Kupię dziś test w aptece Quick View, ale wynik może być zły. Przecież takie objawy to za wcześnie.. Chyba, że tamten test się mylił... I tu moje pytanie czy ja mogę być w ciąży? Czego objawami mogą być te opisane wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×