Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamisia

Fotelik samochodowy 0-13 kg

Polecane posty

Jaki jest najlepszy fotelik samochodowy od 0 do 13 kg z funkcją wygodnego nosidełka..? Co polecacie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania

fotelik rwf 0-23kg reverso plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik

my kupiliśmy nosidełko gdyż nasza malutka urodziła się wcześniej niż planowaliśmy i taka opcja była najlepsza dla kruszynki, postawiliśmy na model be safe, który doradził mi ekspert ze sklepu tosia i jest bardzo ok, teraz szukamy powili większego rozmiaru 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

My mamy model od cybexa i jest naprawdę spoko. W sklepi tosia doradzono nam odpowiedni model do wózka i samochodu - jak narazie bardzo fajnie się sprawdza w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka
Dnia 24.09.2019 o 15:45, Gość dominik napisał:

my kupiliśmy nosidełko gdyż nasza malutka urodziła się wcześniej niż planowaliśmy i taka opcja była najlepsza dla kruszynki, postawiliśmy na model be safe, który doradził mi ekspert ze sklepu tosia i jest bardzo ok, teraz szukamy powili większego rozmiaru 🙂

Też postawiliśmy na nosidełko dla naszego synka, który urodził się wcześniaczkiem i tonął w modelu który kupilismy przed porodem. Też kupowaliśmy w sklepie Tosia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja

Dlatego my wybraliśmy kinder hop i to model multi soft, a to głównie z  tego względu, że jest najbardziej praktyczne i najlepiej regulowane. Do tego chyba dla dzidzi jest wygodne, bo ciągle śpi co go bierzemy do nosidełka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna89

Super nam się sprawdza model od recaro - jest solidny, bezpieczny, wygodny i cenowo przystępny, w sklepie tosia widziałam go na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×