Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosiedzieje

KRWAWIENIE 5 TYDZ

Polecane posty

Gość jeśli nei wiesz Sweet Dreams
to sie nie wypowiadaj:O myszka sama pisała, że nie był to ŁYK piwa tylko więcej i nawet DRINKI więc i coś mocniejszego od piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nei wiesz Sweet Dreams
poza tym myszka była całkowicie świadoma tego co robi i jeszcze uparcie twierdzi, że to NIC ZŁEGO więc daj sobie spokój z adwokaturą jeśli chodzi o jej osobę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera mnie ciagnie na pifffsko w ciazy jak nigdy! ale sie nie odwazylam napic. No ale lyczka nie zaszkodzi..a ja nawet lyczyka nie pilam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojebałoo was dosłownie tu do cholery nie chodzi o myszke , to jej sprawa , jestescie wredne , dziewczyna stracila dziecko a wy sie dochodzicie o kogos kogo nawet nie znacie , jak tak mozna doczepiłyscie sie jej , wczesniej jak pamietam była Paula 123,, puknijcie sie w czoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impuls popatrz co mądrego
napisała myszka autorce topiku, a potem się wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak..ciemnoczerwone spore skrzepy w tak wczesnej ciazy moga znaczyc tylko jedno niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie doczytałam , zwracam honor , głupio mi a ty myszko zastanów sie zanim cos napiszesz , ona potrzebowala madrej odpowiedzi , a nie głupiej docinki sory dziewczyny za ten wczesniejszy wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dopiero teraz doczytalam, bardzo mi przykro :(, ale to tak juz jestes w domu? nie zatrzymywali cie w szpitalu na badania, kontrole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie złosliwa tylko realistka
Owszem i mi jest przykro.ale...........z takim problemem nie czeka się dwa dni i pyta na forum tylko leci od razu do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paputek
impuls a co tu pisax jak dziewczyna wie że moze byc w ciazy i krwawi i czeka to jest niedbalstwo nie czeka sie w takim przypadku bo wiadomo co moze sie zdarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea- wiesz- tak sobie czytam co piszesz na różnych topikach- i kiedys mialam szczerze powiedziawszy o tobie o wiele lepsze zdanie obrażasz ludzi !nagminnie! i to tylko dlatego że nie podzielają twojego zdania! czy dobrze kojarze że pracujesz gdzieś w pomocy społecznej?? wiesz uczyłam sie na pracownika socjalnego- podstawą bylo zawsze to żeby szanować swoich petentów - zastanawiam się jaki do nich masz stosunek - też potrafisz powiedzieć że czyjas matka była zaalana? albo wyzwać od różnych? bardzo się rozczarowalam sposobem twojej argumentacji. sory ale chyba nie tedy droga :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - pracuje w osrodku opiekunczo wychowawczym i jako kurator spoleczny.Masz racje ale nie do konca.Nie bede szanowac"kobiety"ktora nie potrafi na 9 mcy odstawic piwa dla dobra dziecka bo ona ma"zachcianki"!Mnie w tej ciazy tez do piwa cianie choc wczesniej nie cierpialam jego smaku i mimo ze nie raz trzesly mi sie rece na widok tego zlotego plynu to NAWET UST NIE ZAMOCZYLAM!bo moje zachcianki ida na bok!Pracujac w osrodlu uwierz mi widze jak wygladaja jak sie zachowuja i jak sie ucza dzieci z FASem bo mamusia jedna i druga nie mogla sobie drinka odmowic lub piwka.Biedne dzieci bo odstaja z wiedza i przysfajaniem materialu od swych szkolnych rowiesnikow.Wagaruja bo sie wstydza potem rodzi sie agresja a reszte to juz pewnie z zycia wiesz...Poza tym MYSZKA pochwalila sie ze zostawia dziecko SAME w domu i idzie z mezem na impreze i zjarana "trawka"wraca do domu.No wybacz ale to juz przegiecie!!!Takiemu czemus bo dla mnie to nie matka odbieramy prawa rodzicielskie!zostawilabys dziecko same w domu bo chcesz sie isc rozerwac??/chyba nie ja tez nie i kazda inna szanujaca sie kobieta tez nie.Wiec nie miej pretensji do mnie za to ze kogos nie lubie i jestem szczera bo rownie dobrze moge ja obrazac na "pomaranczowo"i dalej udawac dobra "Matke Terese"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea- potępiać czyjeś zachowanie- to jedno obrażać kogoś- to drugie a obrażać czyjąś matkę- jest karygodne cokolwiek o kimś myślisz- i jak kolwiek ktoś postąpił- pewne argumenty w rozmowie dla osoby na poziomie są niedopuszczalne nie przecze że czasem dobrze mi się z tobą dyskutuje i pewnie gdybyś nie sięgała po pewne środki to rozmowy były by bardzo interesujące - ale wiele tracisz na takim zachowaniu tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea masz cos z głowa i tyle gdzie ja npisałam ze zostwaiam 5 miesieczne dziecko samo w domu no gdzie to napiasałam napisałam ze zostaie z dziadkami ale widac cztasz co chasz i rozumujesz w ograniczony sposób az dziwne ze ty pracujesz z ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg ciebiebie basen , kino to takie szanenstwo ???/ to moze wogóle mam sie za,mknac w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palenie trawy i wracanie do
dziecka najaranym jest popierdolone, myszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty scianami jestes u mnie że wiesz wszytko ??? ja nie pale teraz jak mam ochote dzicko spi u rodziców !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło byC czesto ale co tam nie da sie wam tego zrozumiec bo jesteś cie ograniczone umysłowo i wam sie wydaje że jesteście idealne niomylne i wszytko supoer robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliiiaaa
na jakim topiku udziela sie myszka 83 , ze tyle o niej wiecie ??????? tez chce poczytac !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mych walnij se drina
i idź uśpić dziecko fetorem rodem z gorzelni:P zaśnie momentalnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliiiaaa
no ale gdzie to pisze ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA POlLONSKA
NOWLASNIE gdzie to pisze o myszce tez bym chetnie poczytala :P no normalnie niezla jest -oczywiscie w sensie negatywnym-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a spytaj jej wprost
o picie w ciąży, to ci powie, że ona piła i ma zdrowe dziecko więc to nic szkodliwego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokoj nie ma sensu dyskusja na temat myszki....Nie zamierzam sie nikomu tlumaczyc z tego ze kogos nie lubie.Uwazam ze jestem ok.Jakby bylo inaczej pisalabym pod pomaranczowym nickiem!nie robie tego bo jestem szczera do bolu i taka zostane czy komus sie to podoba czy nie!Niedroga myszko temat w ktorym sie chwalilas ze popalasz trawke w ciazy i zostawiasz dziecko same w domu zostal wykasowany ale jak ci wiadomo nie jedna osoba twoje slowa przytaczala na forum zanim ja do nich doszlam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do tematu wspolczuje autorce straty ale widze ze wiekszosc woli debatowac o tym czy myszka wypijajac pare piw w ciazy nalezy juz do ludzi nienormalnych i nie odpowiedzialnych :-o nie wiem ludzie w co was wstapilo? jestescie jak zmije tylko plujace jadem :-o ja w ciazy tez pilam piwo, gin nawet na moje cisnienie zalecil mi lapmke wina - jgo tez wysmiejecie? madrale wszech wiedzace? :-o jak juz wspomnialam w ciazy wypilam pare piw i nie bylo to jedno czy dwa na cala ciaze, mialam taka ochote pare razy, a kiedy indziej swietowalam cos mysle ze jedno piwko na jakis czas nikogo jeszcze nie zabilo a stwierdzenia ze nawet lyczka nie mozna sa poprostu smieszne musze przy okazji nst ciazy opowiedziec o tym mojemu ginowi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alokohol jest trucizną, a objawy upojenia alkoholowego sa po prostu objawami zatrucia, dlatego na drugi dzień czujemy sie tak fatalnie, organizm pozbywa sie toksyn, niewielka ilość ludziom dorosłym nie wyrządzi wiekszej krzywdy, natomiast na rozwijający sie płód może. Takie jest moje zdanie i wiedząc to co wiem nie zaryzykowałabym zdrowiem mojego dziecka. Dziwne to jest , że kobiety ciężarne łykają witaminki, a z drugiej strony serwują dziecku procenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka biedna
i maryche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dO inka
zastanów się, kobieto czy swemu maleńkiemu dziecku też podałabyś lampkę wina, a potem mów mi o tym, że alkohol jest nieskzodliwy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elżwira - szkoda slow ich lekarze pomineli sie z powolaniem!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×