Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosiedzieje

KRWAWIENIE 5 TYDZ

Polecane posty

Gość cosiedzieje

dziewczyny, ratunku, od poczatklu ciazy boli mnie brzuch, jak na okres wczoraj kapnelo mi kilka kropli krwi, ale takiej jakby rozwodnionej i na prawde niewiele dzisiaj bylo juz znacznie wiecej i ciemnoczerwone spore skrzepy...? powinnam obawiac sie najgorszego? lekarza mam dopiero wieczorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu ty od razu do lekarza nie zasuwasz?? najlepiej jedz do szpitala na izbę przyjęć, możesz być w trakcie poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy lekarza mam wieczorem,już przy pierwszym plamieniu powinnaś pojechać na pogotowie. zreszta mówiłaś o tym lekarzowi dzwoniąc po wizyte?powinien od razu skierowac cie do szpitala lub przyjąc natychmiast.Każde plamienie w ciazy jest niebezpieczne.Moja druga ciaże ledwo donosiłam właśnie przez plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie czyta takie topiki to ręce opadaj szuka pomocy tu a nie w szpitalu :O i ty jesteś odpowiedzialna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze ty byłas odpowiedzia
lna myszka 83 chlejąc w ciąży alkohol:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze ty byłas odpowiedzia
taka jesteś pewna?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze ty byłas odpowiedzia
może jeszcze polecisz autorce topiku by walnęła sobie setę, to dziecko się "wzmocni"?:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brubgfwiekerhfkrh
zdrowie dziecka czesto nie zalezy akurat od odpowiedzialnosci. a tym bardziej poronienie, zdarza sie nawet u najbardziej odpowiedzialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeh
co do alkoholu w ciąży to myszko dowiesz się o problemach w okresie szkolnym i dojrzewania dziecka, kiedy to okaże się, że twój maluch nie potrafi się skupić, koncentrować itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale alkohol w ciazy to prze
giecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadajcie pomarańczowe.....wypowiadacie sie na temat????To po co wchodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosiedzieje - jak najszybciej do szpitala!!!!!!!!:( Myszka nie mow \"hop\"jako doswiadczony pedagog zapewniam cie ze twoje picie i popalanie trawki w ciazy moze wyjsc jak dziecko do szkoly pojdzie wiec nie rozbawiaj nas swoja\"odpowiedzialnoscia\"bo slabisz!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea doświadczony pedagogu a gdzie ja napisałm że paliłam trwake w ciazy ??? piwo owszem czaem tak i co nic a ty jestes pewna ze twoja mama nie piłą alkoholu w ciazy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka83 - jestem pewna na 100% ze nie pila alkoholu bedac w ciazy bo tez jest pedagogiem i orientuje sie jaki wplyw ma alkohol na rozwijajacy sie plod!Jestesmy po prostu NORMALNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dziewczyny dziewczyny- grzecznie przypominam że ja nasze amy były w ciąży- nic a nic absolutnie nic nie mówiło się o szkodliwości palenia i wypicia np lampki wina w ciąży ( absolutnie nie mówie o nadużywaniu alkocholu)- i jakos wiekszość z nas jest zdrowa i normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio widzialam wywiad z jakims profesorem z USA i powiedzial, ze picie alkoholu w ciazy bardziej szkodzi dziecku niz marihuana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penym to możemy byc smierci a co nasze mamy robiły 20-30 lat temu to same nie pamietaja a to ciekawe ze jedni lekarze każa wypic lampke wina na krązenie w ciazy by sie lepiej spało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka - tez to ogladalam ale glupiemu nie przemowisz,glupi sie cieszy ze ma dziecko zdrowe nie wiedzac co czeka je w przyszlosci.Nie ma sensu dyskutowac na ten temat myszka wie swoje uwaza ze robila dobrze i niech jej tak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka83 - moze twoja mama byla tak zalana ze nic z ciazy nie pamieta:(Moja mama ma swietna pamiec!Lekarz lekarzowi nie rowny...Poza tym wszedzie gdzie wejdziesz do przychodni lekarskiej wisza plakaty z ciezarna i pisze"nie pije za jego zdrowie"ale lepiej udawac slepego i glupiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mantodea jesteś chmaska i prosta bo ja twojej rodzicieli nie obraża ale widac pedagog z ciebie jak z koci dupy trąba bo pedagog ma zwykle wysoką kuture i nie życa oskarzeniami i obelgami wiec nie wyskakuj tu jak jekis naukowiec a plakaty ta sa teraz a jak m,atka cie rodziła to nawet tego nie znalai pustaku !!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do pasteryzowania
Oj, znam takie matki, które przez całą ciążę paliły papieroski, urodziły zdrowe (przynajmniej na razie) dzieci i twierdzą, że nikotyna nie wpływa źle na ciążę. Ludziom trudno jest się przyznać do tego, że robią coś głupiego. Łatwiej wszystkim naokoło tłumaczyć, że jest fajnie :P A co do tematu - ciekawe co z autorką. Mam nadzieję, że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko czep sie swojej dupy bo ja cie nie pouczam każdy robi jak mu wygodniej i mu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ż E N U A
myskza zenua :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosiedzieje
pozegnalam moje 4 tyg nowe zycie, brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to smutne współczuję
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu wy sie tak czepilyscie tej myszki co? co ona sie w tej ciązy upijala do nieprzytomnosci, czy od czasu do czasu lyknęla piwa? a co wam powiem, niektore kobiety w ciazy mają ochotę na piwo i jesli jest to jakaś szklaneczka raz na jakiś czas to co w tym zlego? ile jest kobiet co nie wiedząc o ciązy chodzą na imprezy i normalnie piją jak inni a dopiero potem dowiadują się ze są w ciązy? nie wiem, o co wam chodzi wobec tej dziewczyny nawet jesli wypila to jedno piwo podczas ciazy to jej sprawa, zastanowcie sie lepiej jakie wy wartosci swoim dzieciom przekazujecie, co? bo jad kapie mi z monitora :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×