Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Gość vigo1

Dziewcztny czy są jakieś chętne do pogadania z onanistą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
czy naprawdę żadna z was nie chce pogadać z onanistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
cześć nieprzeszkadzają ci takie upodobania u faceta . Co myślisz o onanistach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
hmmm to zależy od tego czy jest to co jakiś czas (uważam,że to nie jest nic złego a wręcz zupełnie normalne)...chyba,że przerodziło sie już to w nałóg....facet nie może dłuższej chwili bez tego wytrzymać....to taka sytuacja jest już nieco poważniejsza. Dlaczego o to pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
wydaje mi się że właśniejawpadłem w nałóg onanizowania bo robię to po parę razy dziennie a zdarzało mi się już że robiłem to w parku a z ukrycia obserwowałem dziewczyny , ale nie mogę się od tego uwolnić tak wielką przyjemnośćmi to sprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
.....no to już gorzej....ile masz lat?masz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
hej jesteś tam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
cześć Ase33 jak byś była to daj znać ,wczoraj coś siadło w moim kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
🖐️vigo jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
Cześć , ASE ja mogę narazie być przy kompie tylko do 16 , także jeżeli chciała byś jeszcze pogadać i nie przeszkadza ci że jestem onanistą to odezwij się jeszcze pozdrawiam cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka
Przepraszam, Ty mówisz poważnie? Przecież onanizm to choroba...Miałam kiedyś partnera onanistę i wiem jak wygląda to bagno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
jak najbardziej poważnie . Miałaś partnera onanistę ale czy też chodził do parku np.onanizować się przy dziewczynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka
Mało brakowało żeby zaczął:ONie myślałeś o jakiejś terapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
myślałem ale to jest tak silne że niepotrafię o tym myśleć a pozatym nawet nie wiem gdzie miałbym się udać pozdrawiam cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
wreszcie jesteś co porabiasz ? odpowiedz na moje ostatnie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
co porabiam?pracuję:) tylko że mam pracę o różnych godzinach więc nieraz mogę być tu rano a nieraz dopiero późnym popołudniem:) Gdzie mógłbyś się udać??? nie wiem?....wszystko co przychodzi mi na myśl to jedynie seksuolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
tylko że ja jak myślałem o seksuologu to wiesz co sobie wyobrażałem ? że będzie to kobieta , zresztą kiedyś poszedłem celowo do specjalisty od chorób wenerycznych bo wiedziałem , że lekarzem jest kobieta około 35 lat i gadałem takie bzdety że mi tam coś wyskoczyło , tylko poto żeby mnie podotykała , podczas tego dotykania się podnieciłem , chyba się zorientowała oco chodziło ale powiedziała tylko że nic mi nie jest , no a ja od razu do toallety dokończyć dzieło , to możesz sobie wyobrazić jak jest to silne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
Vigo>>>>rozumiem....musiałbyś iśc tylko i wyłącznie do lekarza faceta. Mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie:ile masz lat i czy masz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
vigo>>>>>nie wiem czy tu dziś jeszcze będziesz ale ja muszę na jekiś czas zniknąc.Może uda mi się b tu być jeszcze przed 16.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
dobrze będę czekał , odpisze ci międzyczasie natwoje pytanie ,a jak nie zdąrzysz to jutro od 8 jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
wiesz na samą myśl że mam iść ze swoim problemem do faceta aż skóra mi cierpnie , nie mogę się przełamać , mam 35 lat i jestem żonaty ale o moich upodobaniach nikt nie wie , wczoraj po połódniu pojechałem do parku zrobić sobie dobrze oczywiście z myślą że spotkam jakąś dziewczynę , nie udało się i musiałem się zadowolić tak zwyczajnie w samochodzie , wię widzisz jakie to jest silne , napisz coś osobie ile masz lat i czy miałaś jakieś doświadczenia z ekshibicjonistą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
vigo>>>jestem już;) mam 33 lata.Pytasz czy miałam doczynienia z eshibicjonistą.....tak chyba z 4 razy.Zawsze to był bardzo stary facet.Wiesz,nikogo dookoła,byłam sama i nagle pojawiał się on....nie możesz sobie wyobrazić jaki ja wtedy czułam strach....zawsze odwracałam szybko głowę i szłam w drugą stronę.... Z Tobą myślę że jest o tyle dobrze,że zdajesz sobie sprawę ze swojego problemu.Próbujesz walczyć z tym choć na razie Ci się to nie udaje....ale to dobre na początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
hmm..widzę że Cię już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
już jestem , jak czekałem na ciebie to oglądałem strony erotyczne no i musiałem sobie ulżyć ale pada deszcz to pojechałem do sexshopu i wzięłem sobie godzinkę w kabinie video noi tam zrobiłem sobie ręką , ale widzę że jesteśmy w jednym wieku , wiesz współczuje ci że musiałaś oglądać starych ekshibicjonistów , ale muszę ci powiedzieć że mi parę razy udało się zaczepić dziewczynę i namówić żeby popatrzyła jak to robię , wogóle miałem kilka takich okazji z obcymi dziewczynami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
jak byś dzisiaj nie mogła popisać to daj znać kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
jeśli chodzi o jutrzejszy dzień to nie jestem pewna o której....dziś za 10 min mnie już nie będzie. Mam jedno pytanie do Ciebie>>>>rozumiem ze stronki erotyczne mogą podniecać ale w prawdziwej miłości nie chodzi przecież o taki seks jaki tam pokazują....jeśli chodzi o mnie to oprócz seksu ważne jest też uczucie...a jak Ty to postrzegasz?Czy Ciebie interesuje tylko i wyłącznie seks? A w kabinach robią to za pieniądze,nie ma w tym żadnej naturalności...nie przeszkadza Ci to? Pozdrawiam i trzymaj się:) jeśli będę jeszcze dziś to po godz.20 ale Ciebie pewnie nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
szkoda,że nie możesz pisać wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
uczucie jest bardzo ważne , ale widzisz ze mną jest jakgdyby było to dwóch różnych facetów jeden wzorowy w domu , tak mi się wydaje,natomiast drugi to zagorzały onanista , natomiast jeżeli chodzi o kabiny video to ja tam chodzę oglądać filmy i w trakcie seansu onanizuje się są tam papierowe ręczniki , miła obsługa oczywiście żeńska , ale przychodzą tam różni ludzie bo gdybyś zobaczyła jak są ściany pochlapane spermą to byś przeżyłachyba szok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×