Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Gość vigo1
napisz czy jesteś mężatką , pozdrawiam cię ,jak będzieszmogła to napisz coś 20 jutro rano sobie przeczytam , i o której jutro , oczywiściejeżeli chceszjeszcze ze mną pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
też żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
mam jeszcze minutkę.......a czy mój stan cywilny coś zmienia? Pa może napiszę wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
szkoda ,ze już cię niema . odezwij się jak tylko będziesz mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
to żeśmy się zderzyli :D ale już serio idę,będę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
nie ma znaczenia ale ja tobie napisałem i to szczerze pozdrawiam cię odezwiesz się jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
ale mi się z tobą fajnie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
szkoda że jeszcze ciebie niema . napisałaś że miałaś przygody z ekshibicjonistami ale stare dziady a powiedz jakbyś się zachowała gdybyś spotkała młodego jak by sobie robił ręką np w parku ? Wiesz ja już mam jakieś doświadczenie poprzez onanizowanie w parkach , w kinie , na wydmach przy plaży bo tu akurat dziewczyny często opalają się toples , a ,zeby tak się opalać to z reguły chowają się na wydmy gdzie są jakieś krzaki jakieś drzewa a to są wymarzone miejsca dla ekshibicjonistów .Ale gdy miałem okazję spytać dziewczynę czy nie będzie jej przeszkadzało jakbym się obok niej onanizował oczywiście jak nie było nikogo w pobliżu to w sumie parę dziewczyn się zgodził albo inaczej pozwoliły mi , bo największe zadowolenie daje właśnie jak dziewczyna się patrzy , wtedy mogę się całkowicie skupić na onanizowaniu a wtedy jak kończę to jest coś wspaniałego nie da się tego z niczym porównać , a nawet sobie nie wyobrażasz jak potężny można mieć wytrysk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
Jestem pół godz.wcześniej ;) tylko nie jestem pewna czy to Ty czy jakiś podszyw bo pisałes że nie możesz tu być wieczorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
odpowiem jednak na pytanie>>>>>>jak bym się zachwała w takiej sytuacji??Trudno powiedzieć,uwierz...pewnie byłabym strasznie zażenowana... Jak to jest?Czy normalny seks nie daje Ci nic?Żadnej satysfakcji? Przecież nie ma nic piękniejszego niż zbliżenie dwóch kochających się osób :) Pytasz czy jestem mężatką...tak.. Dlaczego uważasz,że nie będę chciała z Tobą pisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
super że już jesteś mogę przez chwilę pogadać ale niewiem jak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
:) odpowiedz na moje pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
....widzę,że chyba nie możesz rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
cześć teraz mogę troszkę pogadać , zapytałem czy będziesz chciała ze mną jeszcze pisać ze względu na moje zamiłowania do onanizowania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
seks sprawia mi olgromną satysfakcje ale to jest coś zupełnie innego , napisałem ci że korzystam z kabin video w sex shopie , poprostu wypożyczamsobie jakiś film zamykam się w kabinie i jak oglądam to się onanizuje ale najlepsze wtym jest to że dziewczyny które tam sprzedają dokładnie wiedzą poco faceci przychodzą co prawda niektórym brakuje kultury bo ściany są pochlapane i łatwo się domyślić że to sperma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
ase jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
odezwiesz się jaszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
jestem a Tobie samemu ten nałóg przeszkadza czy jednak przestałeś myśleć o tym w ten sposób,że jednak jest coś nie tak? Hej,nie mam zamiaru przestac z Tobą pisac z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
nie przeszkadza właśnie chodzi o to że za tą chwilę przyjemności poprostu jak już mam chęć sobie zrobić ręką to to robię wszystko żeby to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
A powiedz jeszcze co skłoniło cię do rozpoczęcia tej naszej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
przepraszam za szczerość ale to nie jest zbyt normalne....wiesz,że tak przed obcymi kobietami....nie czując wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
:D rozmowę rozpocząleś Ty zakładając ten toipk.Nie wiem co mnie skłoniło,ze zaczęłam z Tobą rozmowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
to nie tak jest mi wstyd już po wytrysku , ale tak jak ci mówiłem to jest tak przyjemne no i na koniec ten wytrysk a nawet sam nimyślałem że mogę tryskać taką ilością spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
ale zaciekawiło cię to , bo napisałaś że jak widziałaś ekshibicjonistę to strasznie się czółaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
wiesz bardzo żałuję i z góry cię przepaszam alejak nagle przerwę rozmowę to jutro o którejmoge pisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
Vigo >>>>ale to sie powinno leczyć...bo jak długo tak można? Jeżeli normalny seks sprawia Ci przyjemność to zupełnie nie rozumiem jeszcze takich potrzeb...a nie pomyślałes co czuje taka dziewczyna przed którą to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
nie mam pojęcia o której jutro będę w domu przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
dzisiaj już nistety nie mogę dobranoc pa pa do jutra ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
dobrej nocy vigo a jutro najwcześniej będę chyba ok 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
PROSZĘ DAJ ZNAĆ czy mogę ci jutro w dzień popisać to będziesz miała co czytać póżniej jak chcesz to ci jutro opiszę kilka sytuacji , spotkań z dziewczynami i ich reakcje ale tylko jeżeli będziesz chciała , pa pa do jutra już nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×