Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Gość yasmine
puk puk...jest tu ktoś?? :-) dzień dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) .....dziś też się chyba spóźniłam .... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
...co tu tak ucichło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dużo pracy........ ale Vigo to już coś za długo milczy?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belfi
Dziewczyny a gdzie w Warszawie najczęściej spotykacie ekshibicjonistów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine
forum nam pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmine :) Ja jestem tylko teraz miałam przerwę...zbyt dużo zajęć Ciekawa jestem tylko co u Vigo? Vigo ----- odezwij się na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korteno
witajcie , wy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine-yasmine
żyjecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała podczytywaczka
no właśnie!Gdzie vigo i ase33????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasmine- yasmine
cicho tu...pusto...wszyscy wymarli...szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noooo wlasnie
nie ma ase i vigo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobra_ja_Kobra
hmmm... na refleksje mi się wzięło czytałam ten topik od 1 do 4 strony, widziałam fajny obrazek dwójki ludzi o może podobnycg zainteresowaniach, wspólna dyskusja pochłoneła mnie, czytałam to jak super ksiązke, coś w podobie ''Samotnosci w sieci'' Wiśniewskiego :) Wkręciliście mnie w swoją opowiesc, każde z osobna... Zaciekawiliście mnie poglądami Świata, rodznami, pracą, naprawde fajne to było, bez mowy o ''tym, że'' problemie Vigo, ważne ale spadło na dalszy tor. Zburzyło mi pogląd rozmowy tłukące sie nadęte siostry i stróże miłosierdzia.. Kurde, fajny był topic, po co zawsze ktos musi swoje trzy złosliwe grosze wciskac tam gdzie nie powinien... ehh, zycie... No i chcąc nie chcąc wyladowałam na ostatniej stronie, po nuzacych bredniach i oszczerstwach, głupio mi było czytac te obelgi... No i koniec koncem, pisze, ze szkoda że wam tak ''pomogli'' zniszczyc fajny topik... Robiąc z tego sensacje na skale całej kafeterii. Pozdrawiam ''tą'' fajną dwójke, fajnych ludzi! A wogóle to zadzwoniłeś do niej? :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadzidło_napchane_zielem
dzisiaj zwaliłem kapelana 5 razy ;( czy mam grzech? czerwony jest i aż mnie boli ;( a Wy Panie często to robicie? pytam męzatki i te samotne ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pool
ktora z pan lubi patrzec na onanizm faceta z gdanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawenka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pool
rawenka jestes z gdanska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawenka
z Gorzowa Wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marks
jest ktos tu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lgick
witam! Przeczytalem temat od 1 strony do ostatniej. Z tego co wywnioskowalem: 1) z wypowiedzi vigo1 wynika, ze (TEZA 1) ma prace z rodzaju przedstawiciela handlowego lub menagera firmy, bo duzo podrozuje. Natomiast z czestotliwosci jego pobytu na forum wynika ze: przesiaduje duzo czasu w internecie, czyli ma duzo wolnego czasu. Skoro tak, tzn. ze wcale nie jest tak zapracowany, tak jak usiluje to przedstawic. wiec Teza 1 jest obalona i prawdopodobnie nie ma takiej pracy, albo woole nie ma zadnej pracy, skoro ma tyle wolnego czasu. 2) Na samym poczatku znajomosci probowal umowic sie z ase33, oczywiscie "nie wprost" tylko dawal jej do zrozumienia, ze to jest jego zamiarem. Nastepnie podplywem krytyki, zaprzeczyl sam sobie ze nie probowal sie umomwic z ase33. 3) Udzielal sie na forum erotycznym i pisal "opowiesci" o swoich "sexualnych zboczeniach" o identycznej tresci w tym temacie. 4) Na samym poczatku "wybadal grunt" i rozpoznal zdanie asee33 co do jego zachowania i zmnienil taktyke. Na poczatku opowiadal o swoim onanizmie, ale gdy ase33 nie chciala poznac szczegolow, zmienil schemat postepowania. 5) Uzaleznil emocjonalnie asee33 od siebie i kazda krytyka jego osoby, powoduje u niej reakcje obronna 5) vigo1 prawdopodobnie nie ma zony, bo skoro onanizuje sie kilka razy dziennie (pisal o tym) to jak prowadzi zycie seksualne z zona, jesli ja ma? Skoro sam sie czesto zaspokaja, to sila rzeczy nie ma checi (lub juz nie moze, z wiadomych powodow, skoro onanizuje sie tak czesto) na uprawianie sexu z zona. Brak checi wspolzycia z zona, wzbudzil by jej podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logick
6) Terapia - uwazam, ze wcale jej nie bylo, bo vigo nie wspomnial ani razu o jej przebiegu i postepie leczenia, tylko narzucal ase33 inne tematy. 7) vigo rozpoczat temat terapii dlatego, zeby "uspic" czujnosc ase33 i zdobyc jej zaufanie. 8) Jesli onanizowal sie publicznie przez dlugi czas, to napewno nie zmieni swojego postepowania tak z dnia na dzien. Jest wielce prawdopodobne, ze on moze "zastopowac" swoje zboczenie i powoli bedzie "przyzwyczajal" ase33 do tego zboczenia. Reasumujac: Najpierw opowiadal ase33 o swojej perwersji, pozniej poznal jej poglady na ten temat. wobec braku zdecydowanego potepienia ze strony ase33 tego zboczenia, rozpoczal "akcje" przyzwyczajenia jej do siebie. Rozpoznal jej wylad, wiek etc i probowal sie z nia umowic, opowiadajac caly czas o swoim zboczeniu. Dopiero interwencja ze strony innych uzytkownikow opoznila tylko jego plan. Niestety zdobyl zaufanie ase33 a wrecz jej przyjazn i bedzie powoli probowal przekonac ja do swojego zboczenia, albo juz to zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logick
I jeszcze, czy jako szef duzej firmy (jak wspomnial, ze posiada wlasna firme i duzo podrozuje po polsce) mial by czas na to, zeby przesiadywac w parku i czy dzies na plazy i onanizowac sie na widok dziewczyny w parku? Dla mnie akurat to jest nielogiczne. Bo wiem ile czasu poswiecaja ludzie soim firmom i biznesom. Najzwyczajniej ten osobnik "bajeruje" milymi slowkami dziewczyne, ktora tego akurat potrzebuje, bo np. nie ma udanego pozycia malzenskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliorrta
co z wami????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roniiiiiiiii
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roniiiiii
ase33 jestes miła kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBOJETNA
przepadam za tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erkaerkaerka
ewry juz jada na sygnale po ciebie .............pustaku zagubiony na budowie........czarnobyla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×