Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

sorki ,poczekaj pare chwilek bo mam tu mały kocioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :) nie ma sprawy.Ja już do końca dnia mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wy gadacie ze zbokami
wstretny topik, zboczenca napalonego z idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....nie musisz tego topiku czytać... Vigo----widze że się przedłużyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem , trochę mi się przedłużyło , żle były powypełniane dokumenty i z tąd cały problem . No to mamy za swoje . Wiesz najpierw nie chciałem się odnosić do tych wpisów ale nurtuje mnie jedna rzecz po pierwsze jak mnie cos nie interesuje to tego nie czytam , nie oglądam , a jezeli jest ktoś zainteresowany to przecież mozna to powiedzieć owiele kulturalniej . No i w żaden sposób nie mogę pojąc tego że ktoś mnie wyzywa , skoro ja nikomu nie ubliżam a już nikt mi nie wytłumaczy dlaczego ktoś wyzywa kolezanke która ze mną pisze , chyba zazdrości nam obojgu , jest to zwyczajny brak kultury bi pomimo tego że jesteśmy w necie to jakieś reguły powinny być zachowane , a przede wszystkim ja jeżeli kogoś krytykuje to mam na tyle honoru że nie robie tego anonimowo . Ase do mojego problemu nie chcę już wracać , jest tyle ciekawszych tematów ,co Ty na to ,jak jesteś to daj znać pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i jeszcze dość długo będę ale Ty pewnie i tak juz będziesz odchodził od neta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanko Żółte Oczka sory ale nie odpowiem Tobie na to pytanie po prostu ja nie chcę już do tego problemu wracać , możesz wierzyć lub nie ale mam okazje to zakończyć i mam nadzieje że wyjdę na prostą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze chwile , gdzieś do 17.30 , poniewaz jak Ci pisałem dzisiaj mam jeszcze w domu święto ,ale piekne kwiaty i prezent już wreczony , natomiast jutro nie wiem jeszcze w ogóle o której będę pisał ponieważ o ósmej muszę jechać poza miasto ze znajomym zakupić pewne rzeczy , ale jak tylko przyjadę to odrazu coś napisze , a o 15 musze być na lotnisku po chrzesniaka . Jak minął dzień , pewnie po pracy jesteś zmęczona , a humor już powrócił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humor powrócił tylko jak przeczytałam te wpisy to......sam rozumiesz.W takim układzie trzeba pomyśleć o przejściu na pisanie prywatne nie na forum(na forum jedynie nic nie znaczące ogólniki)...Chyba,że pożegnamy się i nie będziemy więcej pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od Ciebie , nie mogę nawet nalegać żebyś ze mną pisała , bo przede wszystkim ktoś obraził Ciebie i to zupełnie bez powodu , powiem Ci tak ze szkoda by mi było zakończyc nasza "znajomość " , ale nie będe Ciebie do niczego namawiał ponieważ wiem jak okropnie się czujesz po takich wpisach , ale przemyśl jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się z Tobą świetnie pisze i jezeli mógł bym Cię nieśmiało prosić ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo...nie musisz w takim razie o nic prosić :).....ja traktuję ludzi poważnie i jeśli Ci na tym w jakiś sposób zależy to będziemy w kontakcie ...tylko myślę jak "przemycić" masze namiary......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też otym myślałem , cieszę się że pomimo tych wpisów chcesz pisać . Myślę że coś wymyślimy coś mi już świta w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ty powinieneś do specjalisty się udać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój Des temat już dawno zmienił swój tor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wy gadacie ze zbokami
ty gadasz cos o kulturze zboku? smieszny jestes jak se walisz na wydmach podgladajac opalajace sie babki to tez nazawiesz kulturą? zycze ci zeby cie kiedys dopadli i wsadzili do pierdla za obnazanie sie publiczne i narobili wstydu na całą wies a rodzina sie od ciebie odwrocila, oblesny jestes, zamiast sie leczyc to namierzasz w necie kolejne ofiary, a ta głupia baba daje sie nabrac na twoje mile slowka jak to ci sie z nią dobrze pisze :O fuuu i jak takie cos moze miec rodzine :O:O i chyba nei myslisz ze łazac po lekarzach wyleczysz sie z tego, moze na chwile zapomnisz ale to i tak wroci, jak u pedofili, po prostu urodziłes sie taki ułomny i radze ci walcz z tym bo skonczysz na dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa jest zupełnie prosta , ja kupie sobie numer telefonu na karte , podam go tobie oficjalnie we wpisie Ty musiała byś znależć automat z numerem i o uzgodnionej godz puścisz mi sygnał ja do ciebie oddzwonie i podam Tobie mojego maila , musiała byś puścic sygnał z automatu ponieważ to zapewni Tobie dalej całkowitą anonimowość wobec mnie , a jak wyślę Tobie to będziesz juz miała mój adres , a mówię tu o telefonie na kartę ponieważ od razu po tym ją zniszczę , natomiast żebym ja miałpewność że Ty to naprawdę ty zapytał bym Ciebie najpierw o coś zwiazanego z Twoim miastem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo-----mam inny pomysł tylko powiedz czy jeszcze ok 20 min bedziesz!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wy gadacie ze zbokami
kobieto czy ty zamierzasz isc na spotkanie ze zboczencem netowym? musisz byc strasznie beznadziejna a twoj chlop jak sie dowie ze sie umawiasz z ekshibicjonistami z netu jak myslisz co sobei pomysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobniku powyżej zastanów się najpierw o co Tobie chodzi bo raz piszesz Ze taki sie urodziłem i że nic mi nie pomoże a za chwilę że powinienem sie leczyć bo .zle skończę , zastanów się i mimo wszystko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo--------jednak Twój pomysł jest najlepszy i tego będziemy się trzymać,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co wy gadacie ze zbokami---------a możesz to samo napisac pod czarnym nickiem?czy strach opanował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ją wyzywasz , wczesniej napisałem osobniku bo nawet nie wiadomo jakiej jesteś płci to po pierwsze , po drugie jeżeli umiesz czytać logicznie i z sensem to kto chce się umawiać bo od dłuższego czasu lużno sobie rozmawiamy a poza tym cobyś innego robił (osobniku)gdyby ktoś taki jak ja z Ase nie pisał , wiem pewnie wyzywałbyś garbatego ż ma proste dzieci z całym szacunkiem dla garbatych . Ase jeszcze będę gdzieś do 18.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase , co do tych wpisów to żeby coś pisać trzeba mieć choć trochę odwagi , ale jak widać nie wszyscy ją mają , ale musisz przyznać że sprytnie wykombinowłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×