Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Gość vigo1
Cześć Ase , ale niespodzianka więc odrazu piszę bo byłem pewien że uda mi się dopiero w poniedziałek , tymczasem będę też przy kompie jutro czyli w niedzielę około 7 do może 9 . Wiesz na Twój wpis odpiszę Ci króciutko ( pewnie będziesz szalenie zaskoczona ),przemyślałem sobie dokładnie to co mi napisałaś i zgadnij ............. w poniedziałek rano jadę do ...........lekarza koniec z tym , mósi się udać , przede wszystkim wielkie dzięki za szczerość . Oczywiście wiem że w poniedziałek nie będę jeszcze innym człowiekiem ale jestem pewien że nadszedł czas na podjęcie próby . Jesteś zaskoczona ? Jeszcze z nikim mi się tak świetnie nie pisało . Wielkie dzięki raz jeszcze . Ale mam nadzieje , że popisać jeszcze będziesz chciała ? Teraz z innej beczki ,ze tak się wyraże , mieszkasz w bardzo ładnym mieście miałem okazje być kilka razy , oczywiście w sprawach zawodowych i w sprawach sportowych . Macie piękny obiekt na Malcie , bywasz tam ? A czy miałaś okazję być w moim mieście ? Czy interesujesz się jakąś dyscypliną sportową , jeżeli bywasz na Malcie to pewnie zorientujesz się że chodzi mi o kajakarstwo ? Troszkę będziesz miała do poczytania i mam nadzieje do odpisania , rano napisze Ci jeszcze więcej , ale nie moge się doczekać kiedy przeczytasz i odpiszesz , jaka będzie Twoja reakcja , życze Ci na dzisiaj dobrej nocy , przepięknych i słodziutkich snów , pa pa do usłyszenia , a niech to najwyżej się obrazisz ale jestem tak szczęśliwy że najchętniej to bym Cie wycałował oczywiście jak kolega , pa pa nie mogę się doczekać Twojego odpisu pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
Cześć Ase znowu jestem , tak wię jak już będziesz przy kompie to będziesz miała troszkę czytania , ale mam nadzieje że odpiszesz mi na wszystkie . Wiesz to co się ze mną dzieje od wczoraj to jest coś niesamowitego , a co się działo w nocy w sypialni , byliśmy w niebie . Więc już nie mogę spać i od razu do Ciebie pisze . Napisz mi koniecznie jak ty postrzegasz wyjście do kawiarni , na dobrą kawke kolegi z koleżanką ale oboje mają swoje rodziny , czy wedlóg Ciebie jest to coś złego ? Napewno napiszesz dlaczego oto pytam , ale domyśl się sama , no cóż jak ci już pisałem jestem parę razy w roku Poznaniu (macie jeszcze wspaniałe rogale) , parę razy Kościanie , Lesznie ,Rawiczu i Wrocławiu , to jeżeli chodzi o drogę Gdańsk - Wrocław . Latem przyjeżdżam na poznańską Malte na regaty kajakarskie , oczywiście te w których startują zawodnicy z naszego klubu . Jeszcze zapomniałem Ci napisać o bardzo ważnej rzeczy , dzisiaj o 14 odbieram mojego 5letniego chrześniaka który przylatuje z Wielkiej Brytanii , którego nie widziałem już półroku , więc bardzo się cisze z tego powodu . Bywam też dwa razy w roku w hali Arena . Mam nadzije że napiszesz mi , ale nie będziesz zła , co myślisz o wspólnej kawie dwojga znajomych , oczywiście utych dwojga takie spotkanie jeżeli w ogóle , bo to zależało by głównie od tej koleżani czy ewentualnie dała by się zaprosić , było by możliwe za jakiś półtora- dwa miesiące , pewnie Się będziesz uśmiechała podczas czytania , albo będziesz wściekła , z powiedzmy , spoufałości . Nie mogę się doczekać Twojego odpisu , jżeli odpiszesz mi w poniedziałek wieczorem to ja odczytam we wtorek rano , ale obiecuje że na wszystko odpisze no i oczywiście napisze Ci jak było u lekarza . Narazie będę kończył , chociaż pewnie jak będę miałokazje to coś do Ciebie napisze , życze Ci miłej niedzieli , i zawsze dobrego humoru a żadnych smutków . Pa pa do usłyszenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
Hej Vigo :) Masz rację...trochę jestem zaskoczona tym,że postanowiłeś iść do lekarza.Ale też bardzo...bardzo mocno się z tego cieszę:)Vigo..ja tylko mam nadzieję,że mówisz o tym na serio i nie zrezygnujesz???Wiadomo,że w takich sprawach nic nie zmienia się w człowieku natychmiast i jest to troszkę dłuższy czas ale będę trzymała za Ciebie kciuki ;)To się uda,ale tylko wtedy kiedy Ty sam będziesz tego pragnął!! Vigo...jeśli to prawda,że idziesz do lekarza to żadna w tym moja zasługa...Ty podjąłeś taką decyzję a ja....ja z Tobą po prostu byłam szczera i nie starałam Cię oceniać przez pryzmat Twojego nałogu. Vigo...piszesz,że najchętniej byś mnie wycałował jak kolega koleżankę :D tylko zastanawiasz się czy mnie te słowa nie obrażą...A dlaczego miałyby mnie obrazić?Jeszcze raz Ci mówię,że ja przecież nic nie zrobiłam dla Ciebie oprócz "rozmowy",ale jeśli w jakiś sposób,choćby najmniejszy Tobie pomogłam to możesz mnie "wirtualnie"wycałować :D. Co do Twojego pytania odnośnie wyjścia na kawę...to nie obawiaj się,że jestem wściekła na Twoją propozycję...raczej się uśmiechałam czytając to:).Nie uważam,żeby było w tym coś złego,tylko że my się nie znamy i trochę by mi było głupio umówić się z Tobą "w ciemno"...może nawet czułabym odrobinę strachu...sama nie wiem,trudno mi o tym w tej chwili rozmawiać.Czy tak baedzo Ci na tym zależy? Muszę przyznać,że dość dobrze znasz moje miasto :).Tak,chodzę nieraz na Maltę na spacery ale raczej na ogół wybieram miejsca mniej zaludnione,wtedy bardziej odpoczywam,delektuje się przyrodą,chwilą... W Twoim mieście nie miałam nigdy okazji być...niestety..ale może kiedyś uda mi się je odwiedzić:) Jeśli chodzi o sport to nie uprawiam żadnego (wiem...wstyd:O )przyznam Ci się szczerze,że nie miałabym na to zbyt dużo czasu i....tu moja słabość...brakowałoby mi samodyscypliny,zaparcia....podziwiam Cię w takim razie :) Ja dziś bedę przy kompie przez jakiś czas a Tobie życzę miłych chwil z chrześniakiem:) oraz miłej całej niedzieli. Oczywiście daj znać jak było u lekarza. Trzymaj się Vigo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
Cześć Ase , mam chwilę czasu ponieważ do lekarza idę dopiero na 11 , ale jestem zdenerwowany , a wiesz co jest najgorsze , że lekarz seksuolog jest kobietą ale zrobiłem to z całkowitą premedytacją , w myśl zasady " jak spadać to z wysokiego konia " , poprostu musi się udać i jeżeli dam radę się odblokować to nie będzie miało znaczenia jakiej płci będzie lekarz , prawda ? Ale otym napiszę Ci jak wrócę . Wiesz aż bałem się dzisiaj zobaczyć co mi napisałaś , ale cieszę się że wogóle napisałaś , domyśliłaś sie od razu z wyjściem na kawę że chodzi o nas , zresztą taki był mój zamiar , i tak też myślałem że będzesz się bała , dlatego nie pisałem Tobie że w przyszłym tygodniu będę w Twoim mieście ponieważ wiem że jest to zdecydowanie za wcześnie ale cieszę się że mnie nie przekreslasz mam nadzieję że łącznie z ewentualnym wyjściem na kawę ( w przyszłości ) . Ase , ciszę się że przychodisz na Maltę , sprawdzałem na stronach PZK terminarz regat noi akurat w tym roku ,tych na których ja będę , rozgrywane będą dwa razy ale będą też regaty o Puchar Świata na których też na pewno będę ( może wtedy ? ) . Wczoraj miał przylecieć mój chrześniak , niestety przylatuje dopiero w środe ponieważ lot został odwołany , tak więc jestem mocno zawiedziony bo nie mogę się doczekać jego przyjazdu . Twoje miasto znam żeczywiście dosyć dobrze , ale oczywiscie powiedzmy starówkę , ponieważ jak Ci pisałem jestem dosyć często a zrególy śpimy w akademikach to wieczorami po regatach nie bardzo jest co robić więc siadamy w którymś ogródku przy pubie i dyskutujemy przy piwku bo z większością tych ludzi widzimy się ze 3-4 razy do roku ale wówczas atmosfera jest poprostu super , a w ubiegłym roku miałem okazję być w olbrzymiej galerii bodajże Stary Browar , bardzo fajne miejsce , jest dużo miejsc gdzie można pogadać przy kawie , a ja znowu z tą kawą . Jak będziesz kiedyś miała okazję to postaraj wpaść do mojego miasta , jesy przepięknie zwłaszcza latem ito wieczorami , wtych wąskich uliczkach na starówce jest dosłownie kafejka przy kafejce i to nawet takie gdzie są dosłownie 3-4 stoliki , gdzie mozna spokojnie pogadać i ...... a ja znowu z tą kawą , w końcu sobie pomyślisz ten gośc jest stuknięty jemu nie chodzi o pogadanie tylko o kawe to jest chyba jakiś smakosz kawy , to oczywiście taki żarcik . Ale jest cudownie , naprawdę . Bardzo się cieszę że się nie obraziłaś za te całowanie i za tą kawę , ale mam już pewien pomysł jeżeli chciała byś zobaczyć jak wyglądam naprawdę , jak to zrealizować , tylko muszę jeszcze to jakoś ułożyć abysmy jak już to tylko my zainteresowani anie tysiące innych ludzi , chodzi mi o neta , i tak jestem zaskoczony ze nikt nam na szczęście nie przeszkadza za wyjątkiem tego jednego wpisu , Ase tyle obie napisałem ,że już sam się gubię ale proszę jeżeli będziesz mogła żebyś odpisała na wszystko , czekam z niecierpliwością , pozdrawiam bardzo bardzo mocno , i czekam pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
Cześć Ase , byłem . Nawet sobie nie wyobrazasz co ja przerzyłem ale było warto , chyba . Ale po kolei, wchodzę , pani doktor około 40 , mówie jaki mam problem , ona nato że na wszystko jest lekarstwo i zaczęła mnie uświadamiać , potem kazała mi opowiadać swoje historie związane z onanizmem , powiedziała że potrzebuje czasu a terapia będzie trwała okolo 2-3 miesięcy zapytałem czy może mógłbym przychodzić cześciej ponieważ narazie będę chodził po dwa razy w tygodniu , a chciałem czesciej ponieważ chciałbym z tym zkończyć jak najszybciej , tak żebym mógł Ciebie jaszcze do siebie przekonać , żebyś przestała się mnie bać a do tego też potrzeba czasu jeżeli dasz się w ogóle namówić , prawda ? ale muszę Ci powiedzieć że samopoczucie wspaniałe oczywiście jedna jaskółka wiosny nie czyni ale spróbować musze . Ja będę mógł przeczytać od Ciebie wiadomość dopiero jutro rano ale już nie mogę się doczekać , a najbardziej z tą kawą oczywiście . Teraz idę w środe do lekarza na 10 , ale jutro coś Ci napisze ,niewiem jeszcze co ale coś napewno (pewnie Sobie pomyślisz tak znowu będzie o kawie) . A może napisz do mnie oczywiście po odpisaniu na to wszystko co Tobie napisałem , może chcieła byś coś wiedzieć o mnie to obiecuje że odpisze szczerze , tak jak do tej pory . Wiesz jestem niesamowicie ciekawy jak wyglądasz próbuje sobie Ciebie wyobrazić i nie mogę , czy jesteś ciekawa jak ja wyglądam ? Ase narazie muszę kończyć , czekam niecierpliwie na Twój odpis , pozdrawiam Cie bardzo serdecznie , miłego wieczorku z męzem , pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
....to się dwie godziny minęliśmy:).Miałam byc dopiero ok 21 ale coś mi się przyspieszyło i jestem wcześniej.Szkoda tylko że Ciebie nie ma. Znikam na jakies pół godziny a jak wrócę to postaram się Tobie odpisać.Acha...i zrobię sobie mocną kawę :D.....bo jestem trochę zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
Już jestem i pijąc kawę :D będę starała się Tobie na wszystko odpowiedzieć. Po pierwsze dlaczego napisałeś że bałeś się zobaczyć co Ci napisałam i że cieszysz się że wogóle napisałam....wiesz,ja Cię juz przeknywałam,że jesli nie będę chciała z Tobą pisać to Ci o tym szczerze powiem..więc prosze Cię bardzo - nie pisz w ten sposób,ok? Piszesz,że Twoje samopoczucie jest wspaniałe...w takim razie cieszę się razem z Tobą i życzę Ci z całego serca wytrwałości w terapii i tego abyś pod żadnym pozorem nie zrezygnował.Swoją drogą trochę dziwne wydaje mi się że terapia ma trwać 2-3 mies.myślałam,że w takich przypadkach trwa to o wiele dłużej....Vigo,przepraszam Cię,że będę szczera,ale czy Ty mnie czasami nie kłamiesz,co?;)........... Dlaczego piszesz,że chciałbyś przyspieszyć terapię żeby mnie do siebie przekonać???Przecież najważniejsze jest żebyś to zrobił przede wszystkim dla siebie,żony a ja.....ja się tu wogóle nie liczę i w ten sposób do tego podchodź. Musisz wiedziec jednak,że jeśli nie oszukujesz i serio zacząłes terapię to jestem z Tobą całym sercem i duchowo Cię dopinguję :) Taaak...kawa :D Widzisz,powiem Ci cichutko na uszko,że uwielbiam kawę i jest to mój jedyny nałóg.A jeśli chodzi o nasze spotkanie to dlaczego Tobie na tym aż tak bardzo zależy?Piszesz,że jak jesteś w moim miescie to spotykacie się razem ze znajomymi i bardzo przyjemnie upływa wam czas:)....Hmmm,może pomyśl w ten sposób,że być może nie miałbyś nawet czasu na nasze spotkanie.A jeśli śpicie w akademikach to jest tam pewnie mnóstwo ciekawych ludzi więc tym bardziej Twój czas będzie ograniczony;) Vigo,tak zależy Ci na spotkaniu a przecież mnie wcale nie znasz....jedynie z tego topiku......więc dlaczego??? Widzę,że byłeś w Starym Browarze....a wiesz,że wygrał on konkurs i jest pierwszy w Europie?:) Chętnie odwiedziłabym Twoje miasto,wiem,że jest ładne.Piszesz o uroku maleńkich kawiarenek gdzie są 3-4 stoliki....wiesz,ja właśnie najbardziej lubię takie bardzo kameralne miejsca...takie miejsca z duszą :).Spotkania też wolę kameralne,gdzie spokojnie można porozmawiać,posłuchać muzyki...Nie jestem typem imprezowiczki... Pytasz się czy chciałabym wiedzieć coś o Tobie i jak wyglądasz?Wiesz,z natury jestem osóbką ciekawą i chętnie bym Cię zobaczyła ale wyglądaj sobie jak chcesz....najważniejsze jest to,co masz w głowie ;) Co do pytań to chętnie zadałabym Ci pewnie parę ale zdajesz sobie sprawę,że jesteśmy na forum i "pod czujnym okiem" wielu czytających więc wolałabym jednak zbyt dokładnie abyś o sobie nie opowiadał...to samo dotyczy mnie.Ale jakieś ogólniki możemy sobie przekazać ;) Co to za pomysł z tym,żeby wszyscy nie czytali co piszemy?Bo o czymś takim wspomniałeś,prawda? Co do mojego wyglądu....powiedziałam Ci :włosy brązowe,oczy też,160 wzrostu...czyli wysokością nie grzeszę :D A reszta?.....Vigo dlaczego piszesz,że próbujesz sobie mnie wyobrażać?Po co?Nie starcza Ci nasza rozmowa?Jak wyglądam?....uwierz....nic ciekawego....zupełnie przeciętna,jakich wiele....:) Ok,kończę już i powiem jeszcze tylko,że jutro może będę przy kompie od 8 - ok.9...a potem może jeszcze ok.15 ale nie jestem pewna na 100% Pozdrawiam Cię Vigo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
Przypomniało mi się jeszcze coś.Piszesz,że w przyszłym tygodniu jesteś w moim mieście...:) z jakiej to okazji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozargniona kleosia
pardon, że się wtwyniam do rozmowy, ale moją fantazją od jakiegoś czasu jest taki onanista... nagi na klęczkach robi sobie dobrze ręką. A ja patrzę... Taki niewolnik własnego popędu :) eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
Cześc Ase , mam okazję więc jaszcze troszkę Tobie napiszę , co do terapi sam myślałem , że będzie trwało to dużo dłużej , ale pani doktor twierdzi że to nie alkoholizm , i po tym czasie musi być dobrze , no cóż mi pozostaje zaufać i tak nie mam nic do stracenia . Co do reszty czyli ewentualnego spotkania to troszkę się zagalopowałem . Dziwisz się że jestem ciekaw jak wyglądasz , tak jestem dlatego że taka moja natura - ciekawość , poznanie nowej osoby , pogaduchy . Ja też nie jestem imprezowiczem chociaż różne spotkania uwielbiam , koncerty moich ulubionych zespołów , regaty kajakowe , w ogóle imprezy sportowe , jakieś spotkania przy grilu oczywiście z piwkiem , ale w rozsądnych ilościach. W przyszłym tygodniu będę w Twoim mieście w czwartek , chyba że coś się zmieni , dokładnie na ul .Św.Marcina w jednej z galerii z która współpracuje . Wybacz że nie napiszę Ci dokładnie , ale jak Sama napisałaś nie jesteśmy sami , a miałem już dwa razy bardzo przykre zdarzenia , ale to na inną okazję . Stary Browar pierwsze w Europie ? całkowicie zasłużenie . Ale pasję co do kawy widzę że mamy wspólną ja też spożywam ją w dużych ilościach , ale z cisnieniem wszystko ok. Piszesz ze być może nie miał bym czasu na spotkanie z Tobą - mylisz się ja zawsze z chęcią spotykam się z ludżmi a zwłaszcza z nowo poznanymi osobami . Po zatym wróciłem do uprawiania kajaków oczywiście w wieku 35 lat jest to kategoria weteranów (jak dziwnie brzmi " weteran " prawda ? ) ale w tym roku poraz pierwszy będą rozgrywane Mistrzostwa Europy w tej kategorii a moim postanowieniem jest start w tej imprezie , ale tę dyscypline uprawiam od 5 klasy SP , także po kilku latach przerwy znowu wróciłem do mojej dyscypliny , w tym wieku świetna zabawa , świetna przygoda , troche znajomych w całym kraju i nie tylko tak więc jest ok .jeszcze jak się uporam z moim problemem to ten rok już w połowie jego trwania może być dlamnie bardzo udany . Ase na dzisiaj będę już kończył , pewnie już nie przeczytasz dziś ale mimo wszystko miłej nocy dla Ciebie , rano o ósmej odpalam kompa , i czekam na Ciebie , pa pa do jutra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
Jestem :) Vigo,nie chodzi o to,że się zagalopowałeś z tym spotkaniem ale zrozum,że bardzo...bardzo mnie tym zaskoczyłeś. Na św.Marcinie jestem codziennie tzn.prawie codziennie przez tą ulicę przejeżdżam :) roztargniona kleosia------pozwól,że pozostawię to bez komentarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
Acha....piję właśnie kawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
Cześć Ase , dlaczego tak mało piszesz , pewnie powiesz ze nie masz o czym ale przecierz zawsze jest oczym , acha i spotkanie przy kawce ? oczywiscie też własnie popijam , ponieważ 5 min temu przyjechałem do firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
....Mało napisałam bo nie czekałam na Ciebie :) a po drugie to chyba nie jestem dziś dobrym rozmówcą.Może kawa poprawi mi humor ...mam nadzieję. Vigo a może dla pewności zarezerwujemy swoje nicki żeby nikt sie nie podszył?Ja to za chwilę zrobię....zaraz zobaczysz mnie na czarno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ase33
bo CZEKAŁAM na Ciebie miało byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz?Już teraz zawsze będziesz wiedział że to na pewno ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigo1
Wiesz z chęcią bym tak zrobił ale nie bardzo wiem jak to zrobić , poprostu nie jestem jeszcze tak zaprzyjazniony z kompem , ale pózniej będę u kolegi w firmie więc zapytam jak to zrobić , ok ? Chyba nie masz dziś dobrego humoru , prawda ? Jeżeli chcesz to możemy póżniej pogadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie....możemy rozmawiać:) bardzo miło mi się z Tobą rozmawia tylko stało sie coś co trochę zepsuło mi nastrój...nie wiem po co wogóle o tym piszę...zaraz pewnie i tak minie.Dobrze,że jesteś Vigo :) a co do zarezerwowania nicka to bardzo proste:) cofasz się na stronę główną gdzie masz napisane wszystkie rodzaje dyskusji.Pierwsza jest rozmowa ogólna(chodzi mi o te ramki) nad nimi na samej górze jest na czerwono napisane :internautko czy chcesz zarezerwowac swój nick?właśnie w to klikasz a dalej to już proste i zajmuje dwie sekundy.Jeśli masz jednak z tym problem to nie przejmuj się,nie przeszkadza mi że piszesz na pomarańczowo tylko na czarno jest bezpieczniej. Co to za pomysł o którym mi wczoraj pisałeś?chodzi o neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo....jesteś?A może Ci net wysiadł? Ja już muszę wyjsć z domu ale postaram się jeszcze tu być ok.14-15.Może wtedy uda nam się spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki za pomoc , spróbowałem zaraz zobaczymy co z tego wyszło . Nie martw sie już , usmiechnij się , pewnie jeszcze dużo fajnych chwil dzisiaj przed Cię spotka . A pozatym podobno jak z rana nie masz humoru , albo się smucisz to tak będzie przez cały dzień , tak więc jak najszybciej proszę o uśmiech . Co do mojego pomysłu , a z regóły sa dosyć szalone , to chodziło mi oto żebyś mogła zobaczyć jak wyglądam , chodzi mi o portal \" naszej klasy \" ale wciąż niemam pomysłu jak to zrobić , oboje wiemy że nie jesteśmy sami myślę że pomimo tego że nikt ( prawie ) się nie wpisuje to napewno kilka osób śledzi naszą rozmowę . Dzisiaj moja żona ma urodziny , a jest wspaniala , także jaszcze dzisiaj mała imprezka a wsobotę trochę większa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś :) to jeszcze chwilkę zostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz,udało się!Tylko pamiętaj swoje hasło. Urodziny żony.....to pewnie dzis wychodzisz wcześniej z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale w trakcie pisania przyjechał znajomy coś wybrać i musiałem przerwać , no i jak czytam już Ciebie niema . Jak tylko będziesz to napisz , a między czasie ja na 11 muszę być u znajomego , a tam pewnie ze 2 godzinki mi zejdzie , o 14 wyjeżdza odemnie człowiek do stanów na targi , i powinienem mieć już wolne , ale będę przy kompie w biurze , acha jeszcze muszę z komputera zgrać zdjęcia na płytkę , są potrzebne do klubu na strone w necie , tak więc do Twojego powrotu czas mi zleci . pozdrawiam , pa pa . I jak widzisz udało się , jest na czarno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w czwartek na walentynki idziemy po połódniu do kina na Ladies ( nie wiem czy dobrze napisałem ) , byłem pewien że Ciebie już nie ma , ale jesteś to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.W takim razie teraz już serio wychodze z domu i postaram sie byc tu jeszcze tak jak napisałam. Jeszcze prosiłes o uśmiech......proszę bardzo - tylko dla Ciebie: :) Co do prywatnych rozmów to miałabym lepszy pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walnąłem byka z " ó " sorki , ale tak wychodzi często jak się chce patrzeć w trakcie pisania na klawiature i na monitor prawie jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki za uśmiech , ma nadzieje że będziesz miała miły dzień czego Tobie życzę , no i czekam , no i czekam , no i czekam , no i czekam , no i czekam ...... na pomysł i oczywiście na Ciebie , pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mnie zastanawiało dlaczego ludzie mają takie skłonnosci... fakt uwielbiam sex, ale nigdy w zyciu nie potrafiłabym sie pokazac przed kimś w intymnej sytuacji...chyba ze swojemu ukochanemu... autorze nie gniewaj sie ale możeszodpowiedzieć na moje pytanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co wy gadacie ze zbokiem
nie wierze w to co tu przeczytalam, ze sie znalazla jedna co dała sie wciagnac w gadki ze zboczencem, ktory juz sie ją wypytuje jak wyglada :O udaje miłego a tylko mysli jak sobie konia wytarmoscic poczekajmy moze sie w koncu umowią na tej Malcie :D ona sie bedzie patrzyla jak on w krzakach sie branzluje typowy netowy zboczeniec udajacy miłego i mowiacy ze wie e ma taki problem lato sie zbliza bedziesz znowu mógł przesiadywac na wydmach twoja zonka musiała miec pecha ze trafiła na taki element

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo już jestem :) Widze,że mamy gości :O.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×