Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

Gość zanbozzi
nie mogę sie uspokoić nie gniewaj się na mnie:( a ona ma z nim kontakt poza forum?Ja myślę że każdy może pięknie mówić i sprawiać cudowne wrażenie.Oczywiście nie mam zamiaru obrażać vigo ale zwyczajnie się boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac sie chce
Agami jaka ty jestes naiwna, nie znasz faceta a juz mozesz o nim powiedziec wszystko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanbozzi-------może jutro na Twoje pytania odpowie Ci vigo......... ja ze swojej strony pragnę Cię uspokoić ......ase naprawdę nic złego z Jego strony nie grozi....... aaaaa i jeszcze jedno.......ase ma kontakt z vigo poza forum......... a to wszystko zawdzięczamy ludziom,którzy do tego doprowadzili tym,że obrażali ase....a vigo jako facet z jajami(hm.......wiem,zaraz będą komenty na ten temat)nie pozwolił na to,żeby ase stała się obiektem do obrażania i poniżania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to zbok jest
a ja skromnie uważam ze vigo wykorzystał tą sytuację ze niby ase obrazają i jest mu to na ręke że ma z nia teraz prywatny kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac sie chce
co za głupota:O:O biedny zbocznony facet musial bronic dziewczynke przed atakami ludzi zyczacych jej dobrze , a kto ją obroni przed nim?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzygać mi się chce--------wyrzygaj się w końcu ale nie w tym temacie...... i daj już sobie spokój nie napisałam wprost,że vigo znam ,czy nie znam......to,że powiedziałam,że umiem rozpoznać człowieka po kilku zdaniach nie znaczy nic!!!!!!! skąd wiesz,że to nie jest mój brat,mąż,czy kochanek.......a i może być jeszcze mmmoim synem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
Agami zlituj się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co??????????? moja osoba dzisiaj w tym temacie na nic,bo widzę,że tu sami ludzie,któorzy krytyką nie grzeszą!!!!!!!!!!!!!!!!!! zanbozzi----pozdrawiam Cię i życzę dobrej nocki......i wierz mi wszystko jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
nawet sie nie dowiem niczego:( czesc Agami🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac sie chce
Agami ty sie idz i lecz, nie znajac faceta twierdzisz ze jest 100% pewny, jakim trzeba byc naiwnym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanbozzi-------czytałeś ten temat od początku do końca???????????? przeczytaj dokładnie ostatnie ostony........wtedy dowiesz się wszystkiego słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzygać się chce---------naiwnych nie sieją............mnie mama urodziła:P i powiem Ci teraz grzecznie.......leczyć to Ty się musisz ze swoich urojeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac sie chce
jak mozna byc tak bezmyslnym i wchodzic w znajomosc z niebezpiecznym typem? wsciek macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac sie chce
co trzeba miec w głowie zeby zadac sie z facetem ktory wali konia na wydmach, chodzi z fiutem pod szkołami i pyta sie czy jakas dziewuszka nie popatrzy za kasę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
ale przez meila jej chyba nic nie grozi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac sie chce
a kt to wie najpierw mail a potem jak ją podkręci swoimi slodkimi słowkami to nie wiadomo co sie bedzie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzygać sie chce-----pokaż mi,w którym przypadku ten typ(vigo...tak myślę,że o nim piszesz)jest niebezpieczny????????????? to,że napisał,że się onanizuje w parku???????????????? czy on komuś robi tym krzywdę????????????????? nie chcesz ,nie patrzysz,chcesz......pooglądasz.......... proste jak pier...do...le...nie.....( sorry za słowo) on nie gwałci,nie zabija,nie robi krzywdy nikomu!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac sie chce
robi krzywde tym mlodym dziewczynom pod szkolami, pokazujac im jak sie masturbuje a czy nie jest agresywny to tego nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac sie chce
jezeli si epodnieci i cos pojdzie nie tak jak sobie zaplanwoal to skad wiesz jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli Ty nie dostaniesz orgazmu podczas seksu??????????????? też zatłuczesz partnera???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac sie chce
gadasz od rzeczy, porownujesz normalne relacje miedzy ludzmi z tymi ktore nawiazuje autor , szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
teraz to się dopiero boję!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc dobranoc-------załatwiłam Cię......nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie nie profanuję relacji normalnych........... ale masz rację.........szkoda słów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnie porąbane
Koleś włazi na forum i pisze że lubi walić konia publicznie, nie wykazuje przy tym skruchy a jakieś baby już lecą z nim się zaprzyjaźniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac sie chce
ty mnie zalatwilas? :D porownujesz normalny seks z jakims odchyłem czlowieka ktory musi walic konia zeby odczuc satysfakcje przy okazji podgladajac gołe dupy wezcie i idzicie sie grzmocic z tym zboczencem wszystkie jak jestescie takie mądre, jak juz was zalatwi to splunei na was i wroci do swej durnej zonki ktora przez tyla lat nie była w stanie sie pokapowac co sie dzieje z jej chorym męzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygac sie chce
on doskonale wie co robi, wejdzie na kafeterie, napisze kilka milych słowek i juz lecą baby jak pszczoly do miodu, baby zdesperowane, bezmyslne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzygać się chce - a Ty człowieku jesteś psychiatrą, znasz psychikę i zachowania osoby, która cierpi na ekshibicjonizm? w ogóle coś wiesz na ten temat, że w taki sposób się wypowiadasz w tej sprawie i oskarżasz obcego Ci człowieka? masz doświadczenie w terapii, w opiece nad takimi ludźmi? jesteś seksuologiem, psychologiem może? skoro Twoja wiedza ogranicza się do stwierdzenia - zbok - absolutnie nie powinieneś zabierać głosu w tej sprawie, bo oznacza to tylko jedno - NIC NIE WIESZ O TYM ZABURZENIU!!! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami🌼 Zanbozzi:) Vigo ;) ....Miłego dnia dla wszystkich życzliwych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ase,vigo,zanbozzi:D wszystkim mądrym ludzom w tym temacie też życzę miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×