Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

ojojoj o 7 hm , no to zeczywiście , Wiesz co ja jutro POŚPIE 2 GODZ ZA CIEBIE , ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że się zgadzam. Wiesz,przyszedł mi do głowy wspaniały pomysł!!Jak już ograniczę do minimum mój czas przy kompie to właśnie przeznaczę go na sen:D ...Ale oczywiście odezwę się do Ciebie tak raz na dwa miesiące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba nie pośpie za Ciebie !!!!!!!!! acha i to się nazywa szantaż !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki szantaż?????Ja tylko tak szczerze...z serca:D Hahahah muszę Ci udowodnić,że wytrzymam bez Ciebie ;) Ale chwileczkę...Ty też mnie szantażujesz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ? ależ skąd , z mojej strony to nie szantaż tylko stwierdzenie faktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha ... teraz to się wymigujesz,co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co , pociesze Ciebie , ja o 7 rano co dzień , siadam do kawy z codzienną prasą , i do 7.50 mnie poprostu niema , bo czytam prase praktycznie od dechy do dechy , lubię politykę , sport , wydarzenia , więc śledzę wszystko na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 7 rano to ja zaczynam dopiero widzieć na oczka:D a prasę czytam w przerwach między jednym etapem pracy a drugim. Vigo,na mnie już czas bo za ok.5min mam rozmowę na skypie. Dobrej nocy i miłych snów Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
ase ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
dlaczego nikogo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
co jest?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma byc
vigo juz z pewnoscia zamordowal i pocwiartowal ase dlatego nikogo nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać żyję.... zanbozzi>>>dużo było pracy i dlatego nie było czasu na forum. Na dziś już wolne....i tak mogłoby już zostać przez cały tydziń:D Vigo,Agami>>>>pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim , jestem , jestem , Ase Ty żyjesz , kurcze myślałem że to już koniec , ale się przestraszyłem , Ase myśle że zorientowałaś się co się stało , że tak nagle przerwa , i mało tego niemam co podłączyc w domu , zostawiłem w pracy i dopiero jutro będę mógł podłączyć , ale odezwę się , Agami witaj , dzieciaczki żyją ha ha , wiesz oco chodzi !!!!!!pomyśl sobie że jeszcze trochę ( jakieś 18lat ) i wyfruną z domku , tak więc jeszcze troszkę się pomęczymy , nie !!!!!!! Ale wyobrażasz Sobie gdyby ich nie było ? to już lepiej niech jest tak jak jest , prawda ?? Zanbozi widzisz tak się bałeś , Ase jest żyje nic jej nie zrobiłem , tak jak Ci mówiłem nic Ase nie grozi , pozdrawiam Was wszystkich , przypuszczam że nie zastanę tu nikogo , miłego wieczorku wszystkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie,że zastałeś kogoś ;),bo przed chwilką skończyłam pracę przy kompie..zerkam na topik a tu......mój wampir :D!!!!!!! Oczywiście,że wiem co sie stało z tą nagłą ciszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , witaj a widzisz mówiłaś o jakiejś miesięcznej przerwie o ile pamiętam , a jednak nie wytrzymałaś za długo bezemnie ( skromność ) , ale tak jest z kobietami ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Cię zmartwić......jestem tylko przez to,że pracuję przy kompie a nie z tęsknoty za Tobą....:D a jeśli chodzi o jutro to jestem przy kompie od 8 do ok.10 a potem praca:( i tak od ok.15 - ???powinnam być wolna.Ta informacja jest po to gdybyś to Ty nie mógł wytrzymac bez swojej ofiary:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase , jestem tu tylko chwilkę , tak więc jutro wysyłam ,jak pójdzie dostaniesz "esa" , wiem , wiem , nie możesz już się doczekać , no ale w końcu nr1 , prawda , a do tego jeszcze vip , no ale ja jestem przyzwyczajony do tego ha ha , czekaj do jutra , naprawdę warto i nie porzałujesz ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to Ty będziesz żałował :O.......... Spadam,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o super to ja rano sie melduję z kawą , a pojadę o 10 , Wiesz o czym mowa .A jak wrócisz to już będziesz miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy , zobaczymy , możemy obstawiać zakłady !!!! kto pierwszy będzie miał dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki , nie będę Tobie już dzisiaj przeszkadzał miłego wieczorku i rano o 8 jestem pa pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
vigo,ja się ❤️ i nic na to nie poradzę... wiem co mnie w niej ujeło....mam 30 lat więc potrafię ocenić choć trochę po wypowiedziach... masz jej e-maila?szczęściarz z ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanbozi , witaj i sorki nie mam e-maila Ase ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,witam moją przesympatyczną koleżankę , jak kawka ? gotowa ? Ale mnie wczoraj zrobiłaś , byłem pewien że jeszcze odpiszesz , że nie wytrzymasz , a tu niestety , pierwszy raz mnie dziewczyna tak potraktowała ha ha (skromność ) . Ale , wczoraj byłem też pewien że Ciebie nie będzie na topiku a tu prosz - niespodzianka , aż mnie zamurowało i z wrażenia nie byłem w stanie nic napisać !!!!!! No dobra dosyć tych komplementów , bo jeszcze pomyślisz że chce Ciebie uwieść na kawę w realu , a przecież Wiesz że tak nie jest ha ha , daj znać czy Jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanbozzi-----ale Ty uparty jesteś:D....przecież nic o mnie nie wiesz... Vigo-------cześć mój przesympatyczny kolego:).Widzisz...mówiłam,że jakoś bez Ciebie potrafię wytrzymać:D...i będę teraz starała się w tym ćwiczyć jak najczęściej;) Kawkę właśnie piję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase pewnie tylko tak specjalnie Mówisz , ale pewnie nie Mogłaś już zasnąć do rana !!!!!ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×