Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

nie naprawdę , byłem , zobaczyłem , załtwiłem , wygładałem z galerii przez okno ale Ciebie nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:).......Ja dziś przechodziłam tą ulicą..uff dobrze,że nie wiesz jak wyglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase no ja nistety już musze kończyć bo jeszcze pare kilometrów przede mną , ale jutro rano coś Ci napisze , miłego , wesołego do usłyszenia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Vigo i przejezdnych dróg:).....a jutro rano wypij za mnie kawkę;),tylko pamiętaj..ja piję gorzką i ze śmietanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ase , włąsnie wróciłem i szczerze to dzisiaj mnie czeka dzień z zapałkami w oczach !!!!!! Widzisz , u góry , a nie mówiłem ? No ale widać że nasz topik ma wzięcie , prawda ? Wiesz ja myślę ,że jak ktoś nie ma co pisać , to właśnie tak pisze , jeszcze zaognie , tak pisze ktoś kto w sumie chyba ma tak naprawde niewiele do napisania . ale dosyć miałonie byc komentowania !!!!!!!! Acha teraz sobie przypomniałem , jak byłem w tej galerii , to przecież Ciebie zauwazyłem tak tak , przecież opisywałas mi jak wyglądasz !!!!! Tak to byłaś Ty , napewno , szedłem za Tobą , nawet się pare razy odwróciłaś i jak mnie zobaczyłaś to zaczęłas uciekać , pamiętasz ?????? ha ha ha , ale miałaś pewnie stracha , 9 rano , pusta ulica , prawie ciemno , Ty idziesz do pracy a tu za tobą wampir ......ha ha . Oki żarty żartami ale kurcze babka mnie prawie doprowadziła do szału , i to gwarantuje Ci że nie z powodu jej wyglądu , ale zachowania !!!!!Jadę 300 km w jedną stronę , tym bardziej że sama dzwoni żebym przyjechał , a kobieta traktuje mnie jakbym ja właściwie przyjechał sobie turystycznie , ok ,wiadomo nie musi się każdemu podobać to co ja mu oferuje ale jeżeli ktoś zamawia konkretne żeczy z katalogu , to trochę nie w porządku jeżeli w chwili transakcji się wycofuje , z części zamówienia , prawda ? Ale tak to bywa , do tego jeszcze w tym Braniewie , nic nie załatwiłem , jestem nie wyspany , noc stracona , oooo a mogłem z Tobą popisać do rana , nie ? ha ha . A i jeszcze co do pisania , Twojego , to wielkie , wielkie dzięki że się zgadzasz na te dwie godz dziennie , dlaczego tak twierdzę ? Ano dlatego że nie zaprzeczyłaś ha ha . Kawa wspaniała , ale jednak z malutką łyzeczką cukru !!!!!!!!! A wtedy wszystko wydaje się słodkie . Ok jutro znowu na 10 , tak więc nie będzie mnie pewnie gdzieś do 13 . Ale daj znać co tam wogóle , baw się dobrze podczas czytania , może wieczorkiem uda mi się popisać ,pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
❤️ase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
jesteś tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam sympatyczną koleżankę !!!! Ale widze że jadnak chyba ograniczasz pobyt przy kompie , szkoda . Ale obowiązki obowiązkami , przyjemność przyjemnością , ale zdrowie najważniejsze . Wiesz dzisiaj nie wytrzymałem całego dnia , pojecałem do domu w połódnie i do łóżka i do 16 błogi sen , ale tego było mi trzeba . Ase życze miłej nocki , noi miłego dzionka , i jak zawsze dużo, dużo uśmiechu przez cały dzień , dasz jeszcze znać ???? kiedyś ?????? Wszystkiego dobrego , pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAA zanbozi ale żesmy się trafili ha ha , pozdrówka dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
ja się chyba w ase ❤️..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwie Ci się , naprawdę !!!!! Ale co tak póżno jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
klopot z netem. Ty tez ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to pytanie do mnie to chodzi Tobie o neta czy o Ase ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
ase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vigo🖐️ Ty się nie tłumacz brakiem neta:P......lepiej powiedz,że mecz oglądałeś:D pozdawiam ciepło również nieobeną tu ase😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja inaczej staram się do tej sprawy podchodzić , nie widziałem jej , ale wydaje się być osobą nie samowicie sympatyczną , ale wiesz to nie jest przecież real , może szkoda , że nie możemy się poznać bardziej , a z drugiej strony może to dobrze bo jeżeli któraś ze stron miałaby się rozczarować , to może tak jest fajnie , można sobie fajnie popisać i jak to ma byc przyjemne to niech tak zostanie , ale zaznaczam Ci że to jest moje osobiste zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooo kogo my tu mamy !!!!!!!! Mążjuż zdrowy ? wypocił się pożądnie ? ha ha , a pozatym co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zgadłaś jednym okiem meczyk (zreszta mój faworyt przegrał ) a drugim monitor ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu nadal zbok z desperatką ------- pitolą od rzeczy, umawiają sie na ranne kawki popaprańcy A Tobie nic do tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie chcij,żebym puściła w Ich obronie wiąchę,bo pod biurko wpadniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vigo.......męzowi już lepiej.......ale jak skończył się mecz,to myślałam,że na nowo się rozchoruje.........też był za Celtikiem.nie wiem jak to się pisze).....ale niestety sie rozczarował..... dzieciaki w niedzielę wracają do domu......i pewnie zrobią sajgon.........a ja biedotka w poniedziałek do pracy wracam.........ale tym to najmniej sie przejmuję.......bo pracuję prawie w domu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na mnie dzisiaj juz czas , musze spadać , Agami fajnie że jesteś , wszystkiego dobrego , miłej nocki i fajnego dzionka (sprzątnij wreszcie pokoje dzieciaczkom ) , mam nadzieję że jaszcze tu zajrzysz ????? pa pa Zanbozi także wszystkiego dobrego , no i oczywiście dla naszej koleżanki Ase której dzisiaj nie ma wszystkiego naj naj . pa trzymajcie się i do następnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vigo--dobrej nocki :) i słodkich snów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko-----jak nie chcesz ,żebym użyła brzydkiego słowa..........to idź sobie stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanbozzi
ase dasz mi maila???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agami-------miło,że się odzywasz👄 zanbozzi-----nie daję maila...jesteś pomarańczowy i każdy może się pod Ciebie podszyć.A maila jeśli komuś dam to wyjątkowo jednej osobie. Vigo------no wiesz.....jeden dzień mnie nie było a Ty zaraz pytasz czy się jeszcze odezwę...kiedyś????Wczoraj miałam ciężki dzień a wieczorem niespodziewanych gości więc sam rozumiesz...ale pisałam Ci przecież że ograniczam czas przy kompie do-------2 godz.w miesiącu ;) :D Czytałam,że nie miałeś zbyt udanego wyjazdu do P.,może następna wizyta będzie bardziej udana w interesach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam miłą koleżanke , a co to dzisiaj wolne ? A ja musiałem dzisiaj przesunąć wizyte o kilka godz bo o 10.30 mam tutaj klienta ale z kolei on jest z drugiego końca kraju , no i musiałem , w sumie to nic takiego się nie stanie , mam nadzieje , tylko trochę po połodniu mi to komplikuje , a wię dziś będę miał bardzo napięty dzień , ale do 13 jestem na miejscu przy kompie , no potem wiadomo na 14 . ale jak masz ochote na wspólną kawke to zapraszam . Nie przejmuj się że dzień się nie udał , dzisiaj jest następny i do tego u mnie w Gdańsku wyszło piękne słoneczko , niebo zupełnie bezchmurne , nic tylko się cieszyć !!!!!!!!!!!! Więc głowa do góry i uśmiech , uśmiech , uśmiech na twarzy !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zapomniałem , ja muszę coś zrobić z moim kompem , kurcze Ty piszesz " dwie godz w miesiącu " a umnie wyświetla się dwie godz dziennie i to ze znakiem zapytania , więc Tobie odpowiadam - zgadzam się (na to co wyświetla się u mnie )!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami szkoda uderzać w klawiature !!!!!!!!!! Wszystkiego dobrego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W P.deszczowo i pochmurnie,ale nie przeszkadza mi to.Kawkę bardzo chętnie z Tobą wypiję:) Vigo,czy Ty widziałeś ostatnie wpisy pomarańczy???????Żenada....ten topik jest pod ciągłą obserwacją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×