Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vigo1

onanizm

Polecane posty

ooooooooo !!!!!! widze starych znajomych !!!!!!!co tam u Was babeczki , dostałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase , czegoś nie rozumie , przecież miałem Ciebie zamordować , ha ha a Ty jednak żyjesz , pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vigo--------widzę,że Ci \"czarny humor\" dopisuje:D No żyję jeszcze.....ciekawe jak długo...;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miało Ciebie nie być , nie to żebym się zmarwił że jesteś , ha ha , pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami daj już spokój z tym sprzataniem , dzieciaczki dzisiaj będziesz miała w domu , więc jutro w ich pokojach będzie pewnie jak co dzień ha ha , wie , wiem ja to potrafie pocieszyc , nie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ase zacznij w końcu pisać a nie tylko praca i praca , odzwyczaisz się od klawiatury !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się spóźniłam...:O jest tu jakaś pokrewna duszyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma....to sobie idę,w końcu miałam ograniczać czs przy kompie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo juz jestem , co tam u Ciebie , coś długo Ciebie nie było ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa widze że nie tylko mi się to zdarza , chodzi o ten czs oj sorki miało być czas , ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo widzę,że jedna pokrewna duszyczka się przyplątała:) Vigo...cały czas sobie obiecuję,że w koncu zacznę ograniczać ten czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra , cały czas tak piszesz , ale ja widze że Ciebie ciągnie do pogadanie z takim przystojniachą , a jak Wiesz skromność to moja głowna zaleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D No nie da się zaprzeczyć-------skromność to Twoja najbardziej widoczna cecha :D .......Ale Ty mnie nie podpuszczaj bo jeszcze trochę a odezwę się za jakiś miesiąc....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie nie będziesz odzywała to pamiętaj że ja często bywam w P. a już pisałaś jak wyglądasz !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahaha..... nic z tego mój kolego załatwię sobie obstawę..;) Dostałeś to z chwilą na relaks???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie.....dopiero zacznę tak na dobre od jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałem Tobie o moich gabarytach !!!!!! więc taka obstawa , ha ha a jak Ciebie jutro nie bedzie to wsiadam w auto i jade do P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P. jest duże więc......możesz sobie przyjechać:D Wiesz....ja postaram się w razie czego żeby moja ochrona też była odpowiednich gabarytów;).....czuję się bezpiecznie. A jeszcze słówko i......domyśl się sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ale ja wiem gdzie Ty chodzisz , i która ulicą , a z tym drugim , domyślam się , domyślam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D.......nie badź taki pewny;) chodzę różnymi ulicami więc...nic z tego!!!!! Napisz mi w końcu czy dostałeś czy nie???chyba,że nie jesteś teraz w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie jestem w pracy , ale jutro po 10 sprawdze i dam Ci znać . Ale wezme Ciebie podstępem !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............:O tylko nie podstępem.....wiesz co?Właśnie przypomniało mi się że.......nie będę miała czasu na pisanie przez ok.pół roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nie zrobisz mi tego , bo wiem że nie wytrzymasz beze mnie , to znów moja skromność ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A udowodnić Tobie?????;).......bez przesady...jakoś wytrzymam:D.Zobaczysz!!!!!!:D Dziś jestem bo mam wolne ale od jutra...duuuuuuuuuużo pracy i czasu nie będę miała ;):D....na pisanie tym bardziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja to pisze w trosce o Ciebie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak....już w to wierzę hahaha...ale miłe kłamstewka:D Wiesz,zastanawiam się nad rezygnacją z neta:) tylko nie wiem od kiedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde !!!!!bo jak bedziesz pisała to przecież nie będę musiał jeżdzić do P Ciebie szukać ha ha , ale , ale piszesz że jutro do pracy , fajnie masz , kurcze a ja będę musiał spać do .......12 jak ja tego nie lubie , człowiek sie nie czuje wtedy zmęczony, no nie cierpię tego , a tak apropo to o której jutro wstajesz ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie ze mnie żartujesz...:) chciałabym sobie jutro pospać...no,moze nie do 12 ale choć do 10 hmmm... rozmarzyłam się...ale w niedzielę nie mam zamiaru wstać przed 10:) Jutro wstaję ok. 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×