Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nescafejka

Dobry fryzjer szczecin, pasemka

Polecane posty

Gość marta_2411
ewelka0983 a jaki kolor robiłaś włosów? ja już za pare dni też idę do pawła, mam nadzieję, że naprawi to co zrobiły z moimi włosami pseudo fryzjerki, bo inaczej ich nie nazwe, jak on już nie pomoże to będzie klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_2411
no i jestem po wizycie u Pawła, szczerze powiedziawszy nie zaskoczył mnie aż tak bardzo jak wcześniej dziewczyny pisały. Nie zrobił mi tego co chciałam na włosach, ale kolorek w miare może być! Będę szukała dalej, może jednak Evolution ;) w dodatku mam bliziutko bo jakieś 3 minuty drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallamido
Tez jestem po wizycie u wyhwalanego przez was Pawla i szczerze mowiac bez rewelacji.I kolor nie ten o jaki prosilam i nic mi nie doradzil jesli chodzi o ciecie.Wrecz przytakakiwal tylko.Przez dlugi okres czasu chodzilam do naprawde rewelacyjnego fryzjera ale wyjechalam z kraju i jakos tak po powrocie pomyslalam o zmianie poczytalam wasz topic zahwalalyscie Pawla Rogulskiego a tu....rozczarowanie.No nic trzeba wracac z podkulonym ogonem do poprzedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra,Pawel o którym były tak świetne opinie chyba się dopiero uczy,bo to co "zostawił" na mojej głowie po swojej pracy przypomina "ścięcie kosiarką" nie mówiąc o kolorze który mi zaproponował.Koszt 150 zl i teraz muszę czekać do lutego az mi to cos na glowie odrośnie i bedzie mozna zrobic inna fryzurę. NIE POLECAM pieniądze wyrzucone w bloto nie mówiąc o samopoczuciu OKROPNE!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika7777
Dla mnie najlepiej na świecie włosy robi Adam z Beverly Hills w kupcu, ale ostatnio chciałam się zapisać i od stycznia już tam nie pracuje!! Dziewczyny pomocy!!!!! wiecie gdzie on teraz przyjmuje?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi121314
słyszałam że ponoć ma być od 1 lutego w salonie house of beauty ale jak bedzie naprawde to nie wiem? kolezanka jest jego kolezanka i tak mi mówiła......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś może gdzie teraz przyjmuje Wojtek z Beverly Hills z kupca :( byłam tam dzisiaj i powiedzieli mi że juz tam nie pracuje Jezeli ktoras z Was orientuje sie gdzie mozna by go znalesc piszcie prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka0983
Pan Paweł zmieszał dwa odcienie brązu z palety kolorów Alfapart i wyszedł świetny odcień, nie pamietam juz jak się nazywały. Po dwóch miesiacach kolor nadal fajny, jak farbowałam w salonie Lorealem to po tym okresie juz trzeba było odnawiać kolor bo wstyd.A tu nie, ale już nie mogę sie doczekać kolejnej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy fryzjer to jest
w poznaniu to raz...a dwa ze styl na papuge jest juz nie modny...jednolity kolor jest w modzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Pana Darka z Imperium Urody Lorena .Jest super fryzjerem zawsze wie czego pragnie kobieta od fryzjera :):) gorąco ga wam polecam .!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka0983
A czyktoś chodził do salonu Looker w Szczecinie? jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0niaczka
Ja z czystym sumieniem i z ręką na sercu mogę polecić Panią Ewę ze studia O'Key na Stoisława 3/4 (pomiędzy wyższą szkołą turystyki a byłym budynek Galerii Centrum). Naprawde rewelacja. Ostatnio byłam tam zrobić sobie odrosty bo już masakrycznie wyglądałam no i wiadomo troszkę włoski podciac tak do 2-3 cm i wszystko wyszło tak jak chciałam. Nie ma zadnych "niedociągnięć" co do odrostów wszystko jest na tip-top i faktycznie jak się mówi ile cm chcemy podciąć to tak jest. I jeszcze dużym plusem dla Pani Ewy jest za świetną, miłą atmosferę (kawusia, cukiereczek, gazetka, miła pogawędka) i niskie ceny 120 złoty za wszystko :O! a to jest przeciez nic tak naprawdę! Włosy swietnie wyglądają dzięki czemu i ja czuje się świetnie. POLECAM !! I JESZCZE RAZ POLECAM PANIĄ EWĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_tralalala
Witam, po wizycie u Pawła Regulskiego mogę go tylko polecić. Kolorek wyszedł idealnie, strzyżenie również. Obsługa na wysokim poziomie, profesjonalne podejście do klientki. Dobrze doradził i nie przepłaciłam - jednym słowem Pan Paweł zyskał nową stałą klientkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia K.......................
polecam pania Agnieszke z Monte cassino 666361636 przy fitness club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1111111111
Byłam u P.Agnieszki na Monte cassino 24 : 666361636......Naprawde warto rewelacja ...moja poprzednicza doradzila bardzo dobrze...ja rowiez polecam:) Profesjonalna obsluga i przystepne ceny:) A pasemeczka i kolorek rewelacja.....wloski po strzyzeniu super sie ukladaja .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeux1155
Szukalam dobrego fryzjera w Szczecinie.Czytalam , czytalam i... w koncu zdecydowalam sie na Pania Ewe z Okeya na Stoislawa 3/4.Wczoraj po 2 tygodniowym czekaniu / a warto bylo/ w kocu jestem zadowolona z tego co mam na glowie.Podjelysmy wspolnie decyzje o wychodzeniu z rozjasniacza/ a nie jest to latwe jak mi sie wydawalo/, od ktorego krusza mi sie wlosy!!! Ciagle pomimo odrostow mialy ta sama dlugosc! Mam tez teraz fajna fajna fryzurke do plowy szyi i wloski super mi sie ukladaja. Pracuje w handlu i wczoraj klientka zapytala mnie gdzie sie tak fajnie obcielam no i oczywiscie dalam jej namiary.Takze kazdemu polecam moja fryzjerke tel 0 602 36 17 13.Pani Ewa to zyciowa i fajna babka z ktora mozna rozmawiac na wszystkie tematy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym forum znalazłam salon EVOLUTION. jestem bardzo zadowolona!! zrobiłam na całość jeden kolor mahoniowy brąz... jestem bardzo zadowolona! a Gosia jest miłą fryzjerką i bardzo dokładną... Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21mona21
wszyscy fryzjerzy z kupca z beverly hills sa teraz w salonie "escad'a" na ulicy pl.żołnierza polskiego 17 zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Ewa z O'keya to do rany przyłóż kobieta. Jest miła, sympatyczna, życiowa, fajnie się z nią rozmawia i atmosfera w salonie jest bardzo pozytywna. Jestem bardzo zadowolona z cięcia, pani ewa bardzo się przyłożyła, profesjonalnie i bardzo dokładnie mam obcięte włoski, do tego już się umówiłyśmy na zmianę koloru i nie mogę się doczekać! Jestem pod wrażeniem, że można tak ciepło podchodzić do klienta, wysłuchać, doradzić i nie ciąć po swojemu tylko postarać się żeby osiągnąć dokładnie to, co chce klient. Taka jest właśnie pani Ewa. Ma super pomysły i każdemu mogę z ręką na sercu polecić ten salon fryzjerski. DZIEWCZYNY BĘDZIECIE ZACHWYCONE, NIE MA LEPSZEGO MIEJSCA W SZCZECINIE!! Żałuje, że dopiero teraz ją odkryłam, a wcześniej tułałam się od fryzjera do fryzjera. Na dodatek ceny są normalne, przystępne i są to dobrze wydane pieniądze. Salon O'key w Szczecinie, ul. Stoisława 3/4 I piętro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21mona21
ci ktorzy szukaja wojtka z beverlly hills pracuje teraz z salonie escada na pl.zolnierza 17 wieej informacji na infoludku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurek24
A ja byłam u pani Ewy i mi sie nie podobało, nie chciała mnie obciac tak jak chciałam zafarbowała mi włosy też nie najlepiej, kolor bardz szybko sie zmył, poza tym juz wychodzać z salonu nie byłam zadowolona.Jedyny plus to pani Ewa, bardzo sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikas
Bylam w Lorze podciac wloski.Niestety opitolili mnie okolo 5cm i to strasznire krzywo.Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne wlosy
A czy wie ktoś gdzie znalesc Joasię Dębska? jakis kontakt? jest dobrą fryzjerką i nie mogę jej znaleść :/ Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzideczka001
Strzyze bardzo fajnie (i dokladnie choc czasem strasznie powoli) Kaja z Lora na Cegielni. Mama chodzi tam do Gosi i tez jest zawsze zadowolona (dla mnie troche za klasycznie i tradycyjnie). Koleżanka z roku robi tam kolor u Eweliny i tez zawsze jest super. Ale uwazac tam trzeba na Marte i jeszcze jedna chyba Basie czy Kasie (taka w czarnych włosach) nie umieja strzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nie wiem do kogo sie wybrac, a co najwazniejsze nie wiem co zrobic z wlosami zawsze tylko kitka i kitka zadnego pomyslu. moze ktos mi poradzi gdzie sie udac gdzie cos w koncu ze mna zrobia a raczej z moimi wlosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkjjjjssss
Mogę polecić studio "Kameleon" przy ulicy Chodkiewicza 7 .Pracuje tam pani Ania która jest świetnym fachowcem.Jej fachowe porady są nieocenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaarina
Hej dziewczyny! Ja juz od 6l at jestem wierna Panu Krzysztofowi z salony Looker-facet ma 23 letnie dosiwadczenie fryzjerskie, strzyze cala moja rodzine a ceny sa przystepne. Polecam serdecznie! Pracuje tam rowniez Pan Piotr-tez super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnQlA
Kobietki potrzebuje pomocy! Poszukuje fryzjera który dobrze zna sie na tym co robir, dokładniej chodzi mi o strzyżenie, chciałabym żeby ta osoba dobrała do mnie, mojej twarzy odpowiednią fryzurkę czy jest ktoś taki w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia BARDZO ZADOWOLONA:)
Polecam P.Agnieszke ktora przeniosla sie z monte cassino do salonu escada na pl. żołnierza..pieknie zrobione pasemka....dokladnie bez plam ....strzyzenie super wloski mi sie ukladaja bardzo ladnie::).....podaje nr. wrazie gdyby ktos chcial wyprobowac : 666361636.....POLECAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;...Daniel...;
bylem z narzeczona u p.Agnieszki z salonu escada...bardzo dokadnie i fachowo mnie ostrzygla a moja przysla zone zrobila na piekna blodynke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×