Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nescafejka

Dobry fryzjer szczecin, pasemka

Polecane posty

Gość Yelahiah
Skuszona wieloma pozytywnymi opiniami odwiedziłam salon na Willowej i skorzystałam z usług P. Draganova. Nie jestem entuzjastką tego miejsca. Korzystałam z usługi farbowania, sauny, cięcia i modelowania. Wymienię + i -. : minusy: - salon- wyposażenie mizerne, do tego mogłoby być po prostu czyściej. Na lustrach kurz i półkach kurz, - źle dobrano mi kolor, mam odrosty wyraźnie jaśniejsze niż resztę włosów. Dziś kupiłam farbę i zmuszona jestem pofarbować je sobie samodzielnie, by kolor ujednolicić. Pytałam przy wybieraniu, czy ten kolor na pewno będzie jednolity..odpowiedź była twierdząca. - wymodelowano mi włosy, ale po saunie nie dość dokładnie spłukano mi odżywkę, po wizycie miałam ciężkie i klejące włosy, w domu musiałam zaraz je umyć. - kant umywalki do mycia włosów wbija się w kark, trudno wytrzymać długie mycie, do tego cały czas trzeszczy, jakby miał się zaraz obluzować i spaść. - do zabiegu sauny nie powinno zdejmować się ochrony. Skraplająca się odżywka z ufarbowanych włosów pobrudziła mi bluzkę...odplamienie było bardzo kłopotliwe... plusy: + miła obsługa + bardzo dokładne strzyżenie- według moich wymagań + dość niska cena- za moją usługę 170 zł + dbałość o to by farba nie zabrudziła skóry, zastosowany krem Niestety nie wrócę tam. Włosy muszę pofarbować ponownie, zatem w tych warunkach sauna i strzyżenie, które jako jedyne były efektywne to za drogi bal. Usługę farbowania muszę wykonać sama, no i wydałam kolejne 32 zł na farbę, by skutki zamaskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASTRELIA
ja polecam pana pawła regulskiego z jagielońskiej (wejscie od bol.smiałego) Byłam juz parę razy i jak na razie nie zawiodłam sie No ale nie jest tani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy źle trafiłam na fryzjerów i postanowiłam iść do kogoś, kogo polecają na forum. Takim oto sposobem wielce uradowana, że może w końcu ktoś porządnie obetnie mi włosy trafiłam na ul.Willową do Pana Aleksandra. Nie wiem czy to z moimi włosami jest coś nie tak, czy opinie piszą same znajome tego Pana?! Na drugi dzień jak umyłam głowę, to miałam tam jakąś masakrę. Grzywka krzywo obcięta, tył krzywy, a boki to jakby nauszniki powstały (miał być bob). "Fryzura" nie chciała się układać i wyglądała okropnie, więc byłam zmuszona iść do innego salonu żeby poprawili jakoś to coś na mojej głowie. Nie wiem, może mam pecha, a może z moimi włosami coś nie tak. Osobiście nie polecam tego Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty :*
Necafejka moge wrzucić linka z Avonem dzisiaj do godziny 23.59 muszę zebrac jak najwięcej wejśc na link ekatalogu, widzę pare dziewczyn u Ciebie piszę tutaj może mogły by wejśc na linka i mi pomóc proszę :( Chodzi tylko o to żeby wejść na link - nic więcej i przysięgam że to nie jest żaden szit! http://katalog.avonpolska.pl/betty77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala526@op.pl
Witam. Od kilku lat szukam fryzjerki u ktorej kiedys robilam wlosy i zawsze bylam bardzo zadowolona.niestety nie moge jej odszukac poniewaz miala przerwe po urodzeniu dziecka a salon w ktorym pracowala nie funkcjonuje juz.bardzo prosze o kontakt salon nazywal sie WENA i byl na ulicy Żółkiewskiego a pani fryzjerka to Joanna Radkiewicz (choc nie wiem czy nie zmienila nazwiska).slyszalam ze pracuje w jakims salonie na pogodnie ale nie wiem czy nadal i czy to prawda.Prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaparafka
Rzeczywiście pani Ewa ze Stoisława to fajna kobieta i kompetentna fryzjerka. Cennik (jak na umiejętności i wiedzę) jest bardzo w porządku. Polecić też mogę Izę z Glamour na pocztowej (byłam tylko raz - z kuponem citeam). Nawet nie wiedziałam o istnieniu tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaparafka
A mam jeszcze pytanie. Wie ktoś może gdzie znajdę Karolinę, która jeszcze rok lub półtora roku temu pracowała w Lor na Pl. Rodła? Wiem, że miała przenieść się na Bukowe. Straciłam do niej nr tel i nie mogę się skontaktować. Dodam tylko, że jak dla mnie, cięła włosy perfekcyjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o opinie
czy ktos z Was byl w salonie Modern Design u pana Piotra lub u Pana Jacka? Bardzo zalezy mi na perfekcyjnym cieciu, bo juz mam dosc kolejnej porazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z JLD
Witam, Czy.ktoś może wie co stało się z Panią Ola z Jean Louis David z galaxy ?? Była najlepszą fryzierka jaka spotkalam i.mimo ze już.dawno nie ma.jej w salonie jld nie udalo.mi się trafić na.kogoś kto tak by dobrze scinal moje wlosy jak ona.. Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia7452
ja osobiście jedena raz byłam zadowolona z wizyty u fryzjera.Było to dawno temu, a kolejne wizyty u różnych fryzjerów kończyły się nawet płaczem.Aż z polecenia koleżanki z pracy poszłam do Evolution na ul.Pocztową.Włoskami zajęła się P.Laura i jestem naprawdę zadowolona.Bardzo obszerna wiedza Pani na temat pielęgnacji włosów,w końcu fryzjer dobrał mi fryzure do moich oczekiwań!!!Naprawde polecam.Koszt ściecia to 60 zl na włosy do łopatek ale uwazam że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krimis
hej dziewczyny, szukam fryzjera w szczecinie który ścina włosy brzytwa / nożem chinskiem i jest w tym dobry, ogólnie mam cieniutkie włosy i do tego leko kręcone, miałam już kiedyś ścinane włosy ta metoda i bardzo bardzo dobrze mi się potem włosy układały tylko ze niestety to nie było w szczecinie, i w tej chwili sie nie orientuje i nie mogę znałeś fryzjera w szczecinie który by używał brzytwy do damskich ciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPE22
Gorąco polecam salon Strefa Cięcia na ulicy Łokietka 3/2 Pani Gosia jest bardzo dobrom fryzjerkom a ceny są przystępne. Naprawdę solidny salon gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo raanyyyy
dobrOM fryzjerkOM???? jakoś takiej klientce nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter_mol
Cześć, szukam salonu fryzjerskiego, w którym ładnie czeszą...nie jakieś tam koki ale śliczne plecione warkocze...podobno to hit sezonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE polecam salonu beverly hills w CH Helios! Pani Maja zawiodła mnie okrutnie! W salonie spędziłam 2 godziny z czego fryzjerka obcinała mnie 15 min! Pozostałą część czasu spędziłam czekając aż skończy zajmować się stała klientką (która była umówiona po mnie!). Więcej tam nie wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_23
Nie polecam P. Rafała Dębskiego właściciela salonu Dla Ciebie. Trafiłam tam z polecenia koleżanki , skorzystałam z usługi farbowania i strzyżenia . Strzyżenie to jakiś absurd ,Pan chwycił 3-4 kosmyki i udawał ,że strzyże (trwało to może 2 minuty) to byłabym w stanie przeżyć natomiast farbowanie ,które wyszło krzywo ,nierównomiernie i wygląda okropnie jest dla mnie nie do przejścia ,przy skroniach mam prawie czarne , dalej idą rudo-blond a na końcówkach dalej ciemno brązowe bądź czarne. Nie wiem o co chodzi czy to ja mam problem z włosami czy jak ,ale żeby zrobić takie piccaso na głowie....jestem załamana bo za 2 miesiące mam ślub...dziewczyny ratujcie !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś się orientuje gdzie teraz pracuje Pani Monika, która kiedyś pracowała w Kadusie na Słonecznym przy Heliosach? Jest najlepszą fryzjerką i tylko jej powierzę swoje włosy. Niestety dawno mnie tam nie było i zmieniła miejsce pracy, a panie tam pracujące nie chciały podać adresu. Proszę o jakąś informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FATALNE DOSWIADCZENIE STUDIO ANABELL Anna Karwowska na os Slonecznym (centrum Helios). Umowilam sie na zrobienie odrostow na jasnych, blond wlosach. Pani Anna nalozyla mi farbe ktora byla ciemna. Zwrocilam na to uwage na co p.Anna powiedziala ze bedzie dobrze tylko wydluzymy czas. Po 45 minutach z farba na glowie zostalam zaproszona na myjke gdzie moje wlosy znowu czyms polano i trzymano 15 min. Na pytanie co sie dzieje uslyszalam ze tak sie robi. W efekcie zabiegu mam odrosty zrobione na brazowo, troche szare wlosy i podrazniona skore glowy. Pani Anna nie przejela sie moimi skargami i bardzo widocznym zdenerwowaniem. Powiedziala ze jest dobrze, polyskliwie .... (?) i mam decydowac czy zostawiamy czy zmieniamy. Zrezygnowalam w ktoryms momencie z proby porozumienia bo Fryzjerka nie sprawiala wrazenia ze slyszy co do niej mowi klient. Taka czesciowa usluga (przestraszylam sie strzyzenia) zostala wyceniona na 150zl. Wlosy ratowalam u innego fryzjera i okazalo sie ze musze radykalnie zmienic kolor wlosow o kilka tonow a do dawnego koloru bede mogla musiala wracac stopniowo. Wizyta kosztowala mnie duzo stresu, ZNISZCZYLA MOJE WLOSY a p.Anna Karwowska zdecydowanie nie umiala zachowac sie w tej sytuacji. Zdecydowanie nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś powyżej pytał o Modern Design. Miałam wątpliwe szczęście tam być jakieś pól roku temu. Któryś z panów, nie pamiętam już który, chyba udawał, że obcina mi włosy. Mam pełną buzię, której po prostu nie pasują obcięte na prosto włosy, bez grzywki i cieniowania. Pan fryzjer za to upierał się, że to mi pasuje i tak mi je obciął, więcej czasu poświęcając na modelowanie/prostowanie niż sam proces używania nożyczek. Traktował mnie jak zło konieczne, chociaż zanim poszłam pod nóż:), próbowałam zasięgnąć jego rady odnośnie zmiany koloru. W rezultacie wyszłam stamtąd wkurzona, nigdy już nie wrócę. Usiłował mi też wcisnąć, że pieprzyk na głowie nie usuwa się bezpłatnie na NFZ, tylko "jego koleżanki" za 250 czy 200zł mi go usuną. Oczywiście pieprzyk mam już "z głowy", dosłownie, za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega fryzjera
Pan Łukasz którego szukacie dziewczyny to Łukasz Sekuła. . Jest on obecnie szkoleniowcem w Kemonie i już nie ma swojego własnego zakladu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! od lat szukam fryzjera , po ktorym nie wychodzilabym z placzem, i znalazlam : Pania Marzene z salonu L'OR w galeri Gryf. Trafilam tam przez przypadek, po prostu szukajac w internecie, mialam jednak male obawy gdyz tuzprzed sama wizyta wyczytalam, ze amtosfera w salonach L'OR jest paskudna, fryzjerki niemile. Nic z tych rzeczy, caly personel byl bardzo mily i pomocny, Pani Marzenka poswiecialo mi duzo czasu na wyslychanie tego czego oczekuje, razem dobieralysmy odcien farby ( farbuje na blond , jednak po ostatniej nieszczesnej wizycie w niemeickim salonie mialam na glowie tysiac niewspolgrajacych kolorw), zrobila mi maske odbudowujaca i pieknie ulozyla wlosy, az zalowalam, ze nie wybieram sie an zadne wesele.Polecila mi rowniez kosmetyki do pielegnacji, wreczajac kilka prezentow dopasownych do moich wlosow. A cena jak najbardziej korzystna.Chociaz studiuje w Niemczech i mieszkam tutaj to na pewno bede wracac do Polski do Pani Marzeny . ZDECYDOWANIE POLECAM PANIA MARZENE Z SALONU L'OR ( GALERIA GRYF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika z heliosa przeniosła sie do bloku na Jasnej wiz a wiz szkoły z basenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika35785
Dziewczyny szukam fryzjerski Ewy , ktora przyjmowala kiedys w Salonie Okey. Zadzwonilam do tego salonu po roku nieobecnosci w Szczecinie ( mieszkam teraz w Berlinie) ale ona gdzies sie przeniosła i nie chciano mi powiedziec gdzie.... :-( .Juz kiedys oblatałam pół Szczecina w poszukiwaniu fryzjera, ktory mi podpasuje i zaplaciłam za to doswiadczeniami na moich wlosach. Czy ktos wie gdzie ona teraz przyjmuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam polecam serdecznie Pania Monike z Kupca poprostu jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam salon B.H w kupcu jest mege obsluga i normalne ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra fryzjerka pracuje z Beverly Hills w domu kupca ma na imie Monika naprawde polecam ceny super a przede wszystkim bylam zadowolona z uslugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliss
Tak samo dzwoniłam do studia OKEY i Pani Ewa nie pracuje podobno gdzieś na wojska polskiego :(( jak odnajdę dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliss
Znalazłam Panią Ewę :) Pracuje teraz w salonie "Strefa Piękna " na Księcia Bogusława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dosyc dobre wlosy. Trzeba sie naprawde bardzo postarac, zeby cos nie wyszlo. I tak tez sie stalo. W salonie nalezacym do Balticka pani Maja dokonala anty-sztuki. Polecam wszystkim unikania scinania i cieniowania wlosow na sucho! Mam powycinane, wystarpane pola, Jestem bardzo, bardzo niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Monika z heliosa przeniosła sie do bloku na Jasnej wiz a wiz szkoły z basenem mogę prosic o dokładniejsze informacje nazwę salonu lub telefon, czy to jest ten blok od strony wejścia do szkoły? - tam chyba nie ma fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×