Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nescafejka

Dobry fryzjer szczecin, pasemka

Polecane posty

Gość gość
A ja szczerze przestrzegam przed Fantasy na Ku słońcu. Panie nie potrafią dobrać koloru. Poza tym już po wejściu widać grupkę Pań szeptających między sobą- nie zachęca to do wejścia. Obsługa klienta na bardzo niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam Pana Mariusza Bednarka i Panią Justynę, która pracuje w tym samym salonie. Super dobór koloru, fajne cięcie. Zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii na temat Pana Mariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra888
co do pozytywnej opinii o p. Marzence z LoR to chyba jakis żart. Byłam u niej miała zrobić odrost - pasemka na włosach blond. zrobiła mi taką "masakrę" jakiej świat nie widział . Miałam żółtko pomieszane z czarnymi pasemkami cos ala borsuk . Nie mogłam się tego pozbyć przez kilka miesięcy. Fryzjerki, które miały to poprawiać były zdumione i mowiły, ze pierwszy raz widzą tak potwornie zrobione włosy, ze to jakiś horror. Zdecydowanie odradzam. Pieniędzy 200 zł za to S**t na głowie nie odzyskałam. OSTRZEGAM przed nią !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam P Agnieszka z salonu kameleon ul Kopernika pasemka rewelacja podaje tel 666 36 16 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveMartini
Dziewczyny, a jakie opinie macie o panu Sebastianie Zając? Poleciła mi go kolezanka ,bo nie mam pojecia gdzie w Szczecinie jest dobry fryzjer. Po przeczytaniu postow strach isc gdziekolwiek :) Mam wlosy w kolorze naturalnego blondu ( naturalne- szatynka). Potrzebuje fryzjera, ktory dobrze dobiera odcienie blondu , tak aby odrost nie roznil sie od reszty wlosow! Niestety wielu fryzjerow ma z tym problem :/ Czy jest na portalu jakas blondynka, ktora jest zadowolona ze swojego fryzjera? :) Dobrze, zeby cena byla w miare przystepna, bo wysoka cena nie zawsze rowna sie z jakoscia- znam z doswiadczenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 0101
hey dziewczyny, mam dokładnie ten sam problem mieszkam w szczecinie i nie mogę trafic na naprawdę dobrego fryzjera, już myślałam ze to cos ze na jest nie tak, chce obciąć włosy i je zafarbować, idąc do fryzjera oczekuje ze mi pomoże w doborze fryzury a tu nic. Ostatnio chodziłam do baltica spa studio loreal ale powiem szczerze ze nie jestem zbyt zadowlona, zadnych sensacji na głowie a ceny dość wysokie farbowanie 180-200 zł włosy mam do ramion, naprawdę mogę zapłacić byle by ktoś mi dobrze dobrał fryzurę, tyle razy się roczarowałam ze postanwiłam sama się farbować i tak chyba zrobię, dziwni mnie tylko fakt ze takie miasto a w sumie rafic na dobrego fryzjera to cud......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jestem od niedawna w szczecinie i zalezy mi na bardzo ladnym kolorze blond, bylam w kilku salonach ale nie pasuje mi kolor do twarzy, albo za bialy albo za zolty, ostanie posty sa troche stare, bardzo zalezy mi na pieknych wlosach, to moja jedyna ozdoba a zawsze jestem rozczarowana, bo fryzjerki mysla ze jak kobieta ma juz 40 to juz nie trzeba sie postarac, nie napisze z jakich salonow nie bylam zadowolona, ale skorzystalam z najdrozszych i byla lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietam kiedys cudowna fryzjerke pania ASIE ktora pracowala na willowej, robilam u niej wlosy w roku 2007 ale dkladnie nie pamietam juz, moze w 2006, potem dowiedzialam sie ze wyjechala do niemiec i nie moge jej odnalezc, tam gdzie pracowala salon nazywal sie TWOJE 5 MINUT, dlugowlosa blondynka Asia, zrobila mi piekne pasemka i obciela wlosy tak ze nigdy nie spodziewalabym sie wczesniej ze moge tak wygladac ladnie, do dzis za nia tesknie, czy ktos wie czy moze wrocila do szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto w szczecinie robi ladny blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam odrosty, zolte wlosy, do kogo udac sie by miec ladny blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomocy !!!! Mam problem ze znalezieniem fryzjera który zrobi mi jasne pasemka na długich już farbowanych włosach. Wcześniej chodziłam do dziewczyny która robiła mi żółte pasemka i za każdym razem mówiła że dobrała źle wodę, i następnym razem już wyjdą ładne bialutkie bo włosa już zna. Nigdy nie wyszłam od niej z patynką którą pożądam. Dodam że robiła mi pasemka od jakiś dwóch lat. Niedługo mam ślub i do tego czasu chciałabym mieć platynowe pasemka. Znacie fryzjera który jest to w stanie zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz boja sie robic jasniutkie pasemka na juz strawione farba wlosy, boja sie ze ci odpadna te wlosy, ja mam to samo, robia odrosty a zolte koncowki zostaja, dawniej ciagneli mi farbe po calosci i mialam straki a nie wlosy, teraz mam geste, znalazlas juz fryzjera? odezwij sie to napisze ci gdzie dobrze robia wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wiem że na zrobione już pasemka boją sie kłaść farbę, ale odrosty tez każdy fryzjer robi ciemne. Jak możesz to daj namiar na dobrego fryzjera :D Z góry dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz ci odpowiadam, fajnie ze odpisalas bo myslalam ze juz nie wejdziesz tu, pytalam dziewczyny w sephorze gdzie robila wlosy bo miala piekny bardzo jasny blond i to bylo robione w Keune na ulicy malopolskiej 60, drugi pan Jacek na jagiellonskiej Modern design, jacek nie boi sie klasc jasnego blondu, robil mi jasny blond i na koniec polozyl toner jasnobezowy bo chcialam cieply blond ale najpierw polozyl bardzo jasny bialy kolor, teraz robie bardzo jasny blond w Fantasy na ku sloncu 71, tylko jak bedziesz chciala konkretny blond to musisz miec ze soba zdjecie wlosow i musisz rozmawiac z fryzjerka w trakcie robienia czego oczekujesz, najwazniejsze w blondzie jest dobre dobranie wody, odpowiedni procent, w fantasy dziewczyny nie niszcza wlosow, pozdrawiam cie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci bardzo :) Moze wybiorę się do Jacka z modern Jak mozesz napisz mi tylko czemu przestalas do niego chodzić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcialam pisac powodu czemu przestalam chodzic ale po pierwsze bardzo dlugi czas oczekiwania a ja nie lubie czekac by zrobic wlosy, nawet kilka tygodni trzeba czekac a druga sprawa to troszke za drogo, ponad 200 zl, w fantasy robie za 150 zl, za 2 cm odrostu 200 zl to troszke szkoda mi pieniazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pojdziesz do Jacka i poprosisz o jasniutki blond to on ci wykona taki, dzieki niemu przestalam tez uzywac jedwabiu ktory niszczy wlosy, wysusza i trawi je, powiedzial bym nie uzywala i teraz moje wlosy lsnia a uzywalam jedwabiu wczesniej kilka lat, uzyl na moich wlosach olejku ktory pieknie pachnial i wlosy super sie rozczesywaly, moje wlosy sa dlugie i poradzil mi bym krecila i spinala na bok w piekna fryzurke, Jacka polecila mi dziewczyna ktora zapytalam kto jej robil wlosy bo miala cudne, dlugie po pas piekny jasny blond, wygladala jak aniol to ja zaczepilam i to wlasnie Jacek robi takie piekne, pozdrawiam cie bardzo, jak juz zrobisz wlosy to napisz mi czy jestes zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromnie nie polecam salonu espri na narutowicza! Mialam wrazenie ze kobieta nie ma zielonego pojecia co robi a siedzac na fotelu chcialam po prostu wyjsc. Z daleka od tego miejsca bede przechodzic nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam serdecznie panią Magdę z salonu OKEY.Dziewczyna ma pojęcie o włosach,miła i bardzo sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy KTOS zna moze numer do p.Ewy ze "Strefy Piekna" na Ksiecia Boguslawa" ? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka W
Tak tak ja też polecam pania Magdę z okeya chodzę do niej od dawna moja mama i kilka koleżanek z pracy.Wyprowadziła moje mega zniszczone włosy ma prostą troche to trwało ale uratowala mi życie.Mam teraz śliczny kolorek.Serdecznie wszystkim polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofia 21
hej pomóżcie wiele słyszałam o pani Ewie z salonu Okey czy teraz z tego innego salonu jesli to ta sama.Mam masakre na włosach po poprzednich psełdo fryzjerach i zastanawiam się czy ona mi pomoże mam długie teraz żółte blond włosy.Co proponujecie?Może jakiś namiar?A ta pani Magda wcześniej nie ma o niej żadnych info ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitkkkka
pani Ewa to chyba sama pozytywne opinie na forum pisze byłam dramat kolor zupełnie inny od tego który był wcześniej uzgodniony.Moja koleżanka była dwa dni po mnie i też tragedia.Osobiście nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam chodze do pani Ewy od kilku lat i jestem mega zadowolona.Podążam za nią po calym Szczecinie ;-).Skierowałam do niej juz bardzo duzo znajomych i jak dotad żadna z nas sie nie zawiodła.Zreszta dlugo trzeba czekac na wizyte a to swiadczy o tym ze ma bardzo duzo klientek, jak ma duzo klientek to logiczne ,ze sa zadowolone ;-).Własnie jestem po wizycie u niej i wiem, ze otwiera ona nowy Salon Okey na Ul.Niedziałkowskiego w budynku , gdzie miesci sie Klinika Chirurgii Plastycznej dr .Dmytrzaka. Zreszta ma ona ciagle ten sam nr telefonu 602 36 17 13. Ja tam polecam ja w 100 %. Bardzo się ciesze , ze w koncu po 2 latach znow bedzie miała Pani Ewa swój wlasny Salon bo tamten na Stoisława komuś sprzedała.Dziewczyny naprawde warto do niej isć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa 82
Cześć byłam przed świętami u pani Magdy na strzyżeniu serdecznie polecam mam teraz fantastyczną fryzurkę włosy układają się idealnie nic nie muszę z nimi robić a cena też przystępna 50 zł.Polecam naprawdę warto.Pani Magda 667995695.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka 000
hej :) ja już obleciałam wszystkich chyba fryzjerów w szczecinie ,ale wreszcie znalałam tego jedynego ;D cudownego, rewelacyjnego ,zdolnego :) jest to Jacek z Modern Design . Prawdziwy fachowiec nie to co reszta tych pseudo fryzjerów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaccuzzi
Hej dziewczyny, Chodziłam do FreeStyle na alei Piastów, ale się zamkneli... Nie wiecie gdzie mogę teraz znaleźć Anię albo Rogera z tego salonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi Drodzy, wiekszosc tych wpisow to reklama. Zauwazcie, ze pojawaja sie tutaj te same nazwiska, np polecam pania Ewe z okeya albo pania gosie z evolution. Szczecin slynie z duzej ilosc salonow fryzjerskich, praktycznie na co drugiej ulicy jest salon fryzjerski a tutaj na kazdejn stronie wpis pani Ewa albo pani Gosia in w dodatku te panie dzialaja cuda, dziwny zbieg okolicznosci i pomimo tych wielu gabinetow innym tutaj sie prawie nie poleca. I po co na kazdej stronie forum ciagle reklamowac te panie gosie albo pania ewe? Przeciez jezeli ktos chce sie podzielic wrazeniami to nie robi po razem 30 wpisow, zeby podzielic sie radoscia z tego, ze byl u dobrej fryzjerki. Jestem specjalista od marketingu internetowego. Niestety te wpisy to czysta reklama. Pani Gosia i pani Ewa prawdopodobnie cierpia na brak klientow dlatego nawet podaja swoje numery komorek. Naprawde zenujace robienie ludziom wody z mozgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem klientka -jedna z wielu- fryzjerki Ewy ( myśle ,ze do fryzjerki Gosi też pójdę z ciekawości ;-) dam tutaj znac jak było ;-) ) . I mysle ,ze pisać anonimowo tutaj to moze każdy dobrze lub żle. Ale Ewa jest moja fryzjerką i wystarczy wejść na jej facebooka a tam jest całe mnóstwo opini na temat jej pracy i co najważniejsze nie są te opinie pisane przez nie wiadomo kogo chowającego sie za monitorem komputera czyli sa wiarygodne i do sprawdzenia.Zreszta wystarczy spróbowac do niej sie umówic to niestety trzeba ze 2 tygodnie poczekać a o sobotach to już nie wspomnę , a nie jak do niektórych fryzjerów można dostać się z dnia na dzien ;-) Dla zainteresowanych strona Ewy z prawdziwymi ,-opiniami o niej :-) https://www.facebook.com/Okey.Salon.Fryzjersko.Kosmetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, pomocy! szukam sprawdzonego fryzjera w okolicy centrum szczecina (bede tu pracowac i mieszkac przez najblizsze pol roku), ale nie mam pojecia do kogo isc, bo nikogo nie znam w miescie :( znalazlam liste z salonami w szczecinie http://www.dobryfryzjer.pl/szczecin ale nie bardzo wiem do kogo się kierowac jesli chodzi o centrum miasta, a salonow jest tam strasznie duzo! pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×