Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nescafejka

Dobry fryzjer szczecin, pasemka

Polecane posty

Gość Emila121
Pani Laura,ul. Pocztowa ,blond mega ,taki jak chciałam zawsze,naprawde dobra robota!!! Mogę śmiało polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam AR fryzjer fryzjerka ania orawska 25 511-029-519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ide na wesele , jestem gościem .Kogo polecacie , kto zrobi mi ładną trwałą fryzure na tę okzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yelahiah
Pani Laura z Evolution- gdzie Pani jest, dokąd się Pani przeniosła? Nareszcie, pół roku temu znalazłam kompetentną fryzjerkę, a teraz okazuje się, że nie ma jej już w Evolution. Niech Pani napisze, gdzie można Panią znaleźć. Bardzo proszę, pojadę tam za Panią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xava3
Wybieram sie wlasnie do Szczecina i chcialam isc do fryzjera, przeczytalam cale forum odnosnie salonow lecz dalej nie jestem zdecydowana. Interesuje mnie kreatynowe prostowanie wlosow, czy ktoras z Was juz to robila, albo wie gdzie mozna zrobic to najlepiej? Pozdrawiam Xava

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam w 100% pania anie salon orawska 25 pomorzany podaje namiaru 511-029-519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usagii
wczoraj byłam w salonie Artis w Szczecinie na Boh. Warszawy. Kupiłam pakiet na Grouponie. Miałam obawy bo słyszałam jak traktuje się takie klientki, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Pani fryzjerka, nie pamiętam imienia, bardzo sympatyczna, sama nie wiedziałam jaki kolor włosów bym chciała, to chyba z kilkanaście minut szukała, doradzała, jak dalej byłam niepewna to proponowała inne rozwiązania, ścieła tak jak ją prosiłam. Ogólnie bardzo miła obsługa, zaproponowała kawę albo herbatę no i pogadać też można było :) Polecam naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzadowolona
Witam, ja ze swojej strony polecam na świeżo (bo dziś skorzystałam po raz pierwszy) i z czystym sumieniem pana Aeksandra Draganov. Ostatnio szukałam "swojego" fryzjera i myślę że znalazłam :) póki co wciąż oswajam się z nowa fryzurą, bo zmiana jest kolosalna (na moje własne wyraźne życzenie), ale bardzo mi się podoba :) na wstępie miała być "grzeczna" fryzura uwzględniająca moje uwagi i propozycję p. Aleksandra, ale poprosiłam o małe szaleństwo i wreszcie je dostałam. Do tej pory trafiałam pod różne nożyczki i denerwowało mnie że nikt nie potrafił/nie chciał mi nic konkretnego i odważniejszego zaproponować poza bezpiecznym podcinaniem, aż dziś.. Aleluja! To lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda ze ten pan super tnie wlosy,, sama u niego robilam fryzure, potem mialam pytania na ulicy kto mi robil robil fryzure, ze wygladam ja celebrytka, tak mi zrobil ze nie musialam modelowac po umyciu tak pieknie sie ukladaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety tez od ladnych paru lat szukam fryzjera,ktory choc w minimalnym stopniu wie o co chodzi w robieniu odrostow pasemek. Ostatnio dalam sie namowic na jeden kolor zeby w koncu przestac sie uzerac z wlosami i fryzjerami. Efekt jest jeszcze gorszy - z jasnych pasemek w zimnej tonacji przeistoczylam sie w cieplego rudzielca. Koszmar. Moze ktos mi podpowie gdzie szukac pomocy. Czy naprawde w calym Szczecinie fryzjerzy nie znaja sie na swojej pracy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos paniEwuni,pani Ewunia cierpi na chroniczny brak klientów objawia się to tym ze dzwoni do innych salonów i umawia klientow niby z polecenia a w afekcie klientki nie przychodzą na umówione wizyty,mało tego nie odbierają telefonów.Sama siebie wychwala pod niebiosa że jest super fachowcem!Jak to nazwać? ZAZDROŚĆ?DZIECINADA?CZY MOZE BRAK POCZUCIA WŁASNEJ WARTOSCI?Bo z tego co czytam wydaje mi sie,że chyba to ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek33
Sprawdźcie opinie o tej pani Ewie na http://wyglad.pl/ jeżeli jej tam nie ma tzn że miała zbyt dużo negatywnych opinnie i administratorzy ją usuneli. Jak szukacie fryzjera albo chcecie sprawdzić opinie o nim/niej to wchodzicie i sprawdzacie. Ja korzystam nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelin
...cd...po tym niemiłym doświadczeniu z polecenia trafiłam pod skrzydła Pani Lidii z salonu Impossible na Zawadzkiego. Salon trochę obskurny, ale drzwi się nie zamykają, jak w ulu, kobiety walą bez ustanku. Na początku stwierdziłam, że to nie w moim stylu, lubię gdy w salonach wszystko jest nowoczesne, gdzie jest ładnie, bogato, nawet mogę więcej płacić za usługę, ale musi być poziom wizualny. Jednak fryzura, kolor, obsługa- nic nie mogłam zarzucić..i tak pozostałam ich klientką, robiłam tam już włosy 2 razy, jestem zachwycona. Pani Lidii dziękuję za ratunek, bo wyratowała mnie z dnia na dzień, kiedy trafiłam do niej po sytuacji z Evolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Szczecin
Witam. W Szczecinie nie udało mi się znaleźć dobrego fryzjera w rozsądnej cenie, ale na weekendy bywam w Poznaniu na studiach i tu znalazłam naprawdę fajny salon z dobrymi cenami i dodatkowo rabatem dla studentów.Salon nazywa się HIMPS Dla zainteresowanych zostawiam namiar http://www.himps.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nisforcia jwli sciasz sie za 120zl to ujagi niebylas chyba ze u babyjagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JowitaCis
Ostatnio trafiłam zupełnie przypadkiem do salonu Vell przy Malczewskiego (róg z parkową). Salon super ładny, czyściutki. Obsługa znakomita. A włosy.... to zostawiam bez komentarza. Nigdy jeszcze nie miałam tak ładnie zrobionej fryzury i tak doskonale dobranej fryzury i koloru do twarzy :) www.vell.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsumentka
Jakiś czas temu byłam u pana Mariusza Bednarka . W sumie miałam jakiś tam pomysł na swoje włosy, natomiast nie spotkał się on z entuzjazmem p.Mariusza :) W sposób bardzo profesjonalny, jasny i rzeczowy wytłumaczył mi dlaczego nie podziela mojej koncepcji i zaproponował mi coś innego. Szczerze mówiąc byłam trochę sceptycznie nastawiana natomiast postanowiłam zaryzykować i zaufałam. No i to był strzał w dziesiątkę. Super cięcie i kolor. Cena raczej wygórowana, natomiast to co mam na głowie, zdecydowanie było warte tych pieniędzy. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam pani Asi ktora pracowala w "Teoje 5 minut" na Willowej, pomozcie mi bo nikt w szczecinie mnie nie rozumie, tylko ona robila cuda z moimi wlosami, konkretna wyjatkowa dziewczyna. Podobno wyjechala do Niemiec, w roku 2007 juz jej nie bylo w salonie. Czy ktos panieta wysoka blondynka dlugowlosa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelin
Zastanawia mnie, czemu już dwa razy moja opinia o salonie Evolution w tym forum zniknęła bez śladu... Wygląda to, jakby ten salon miał jakiś wpływ na to, co tu się pisze. Moja wypowiedź nie była obraźliwa, nie było tam przekleństw, powtarzających się nazw, nic, co mogłoby byś powodem usunięcia wpisu. Zatem powtórzę po raz kolejny i będę powtarzała ten wpis za każdym razem, jeśli będzie nadal znikał... Po długim czasie wiernego korzystania z usług salonu, moja fryzjerka odeszła z pracy tuż przed moją zaplanowaną wizytą. Umówiono mnie do innej fryzjerki z tego salonu na ten sam dzień- zapytano mnie o zgodę na zamianę, potwierdzono godzinę telefonicznie. Wizyta była dla mnie bardzo ważna, ze względu na zaplanowany wyjazd. Umówiłam opiekunkę do dziecka, opłaciłam ją. Na miejscu czekała na mnie ciemnowłosa fryzjerka, która obwieściła, że mnie nie przyjmie, ponieważ ma ok. 9 rano zebranie w szkole dziecka i ewentualnie może mnie zapisać na inny dzień... szok i niedowierzanie. Brak było przeprosin, próby załagodzenia sytuacji, wyjaśnień, całą winę za ten bałagan zrzucono na fryzjerkę, która odeszła- ale dlaczego na nią, skoro potwierdzono ze mną dwa razy telefonicznie zamianę fryzjerki i godzinę wizyty. Po prostu to brak profesjonalizmu, rzetelności, kultury całego salonu. Zrezygnowałam z jego usług, Powtarzam, mój wpis sobie zapisuję i będę go powtarzać ilekroć zniknie! Zaczęłam chodzić do Evolution dzięki temu forum, dzięki wspaniałym opiniom i mam prawo napisać o tym, co mnie tam spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam okazję być w salonie OKEY na Niedziałkowskiego u Pani Ewy . Poważnie nie polecam. Poprosiłam o ombre i nawet pokazałam zdjęcie jak to ma wyglądać. Wyszłam z pasemkami od góry:( Na dodatek użyła wody do rozjaśniania, która złapała tylko odrost i wyszła z tego najgorsza tragedia jaką do tej pory miałam na głowie. Jednym słowem moje pasemka mają 3 cm od góry,a potem zanikają. Skąd u tej Pani takie pomysły? Mało tego, tak niedbale myła moją głowę, że kropla farby wpadła mi do oka. Cholernie mnie piekło. Na dodatek kazała zapłacić 150 zł. Gdzie ona miała wstyd? Usługa wyraźnie jej nie wyszła. I jeszcze dodała na odchodne" jak następnym razem Pani u mnie będzie użyjemy wody 9%".To może lepiej obciąć się na łyso, bo po 9% i tak włosy by mi wypadły. Szczerze odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabla23
Witam wszystkich klientów/klientek Pani Laury z Evolution na Pocztowej.Dostałam wiadomość od P.Laury ze wraca od poniedziałku 04. Maja do salonu-) super,super,super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerka Laura
Witam. Po długiej przerwie... pragnę zaprosić wszystkie Panie,ktòre korzystały z moich usług na ul.Pocztową obok przychodni Sonomed do nowego salonu,wracam z jeszcze większą energią :-),szeroką gamą koloryzacji,strzyżeń oraz pielęgnacji włosów. Zapraszam również nowe Panie:-). Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena 83
odradzam Panią Laurę. Korzystałam kiedyś z jej usługi dokładnie strzyżenie i... porażka. krzywo i beznadziejnie. Może dziewczyna się podszkoliła ale nie będę prubowac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzilam do fryzjera tutaj www.evitaspa.pl postawilam na profesjonalizm i nie zaluje, wszystko co na razie tam robilam jest jak najbardziej na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwaaa
Żeby znaleźć dobrego fryzjera trzeba pójść w kilka miejsc,aby mieć jakieś porównanie.Około roku temu korzystałam z usług salonu w którym pracowała Pani Laura,kilkakrotnie i byłam zadowolona.Fryzjerka ta jest otwarta na uwagi klientów,wiadomo,że po umyciu włosów w domu one są zupełnie inne niż po wizycie w salonie.Szukanie dobrego fryzjera według mnie to nie tylko super układająca się fryzura po jednej wizycie,ale dążenie do takiej i mówienie z czym ma się problem fryzjerowi.I dobry fryzjer powinien nasze prośby brać pod uwagę. Dodam tylko ,że do Pani Laury trafiłam po strzyżeniu u jednego z Szczecińskich Mistrzów Fryzjerstwa,nie będę wymieniać nazwiska,i dzięki Bogu udało się to uratować:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik34
Czy ktoś posiada nr tel do P.Laury??? Nie odpowiada nr stacjonarny Evolution a chciałam się zapisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Gimpel
Witam. Laura zaprasza na Pocztowa tel. 504 438 771. Anna Gimpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogurodzica
Nie polecam salonu L'Or w Baltica! Pani fryzjerka fakt bardzo miła, ale kiedy podając swoją propozycję i chęc by sama może zaproponowała cos innego przyznała mi tylko racje, zero własnej kreatywności, do tego nie wyszło tak jak do końca chciałam. Stracone 70 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×