Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nescafejka

Dobry fryzjer szczecin, pasemka

Polecane posty

Gość gosciowa
Czy któraś była w salonie fryzjerskim Ocxygen?proszę o opinię na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij sobie tutaj – coco33.pl . Byłam u nich na przedłużanie rzęs Szczecin i muszę przyznać, że efekt zniewalający. Wcześniej chodziłam do innego salonu ale niestety nie byłam zadowolona więc postanowiłam zmienić. Decyzji nie żałuję, na pewno jeszcze nie raz tam zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a może któraś korzystała z usług w Studio Okey na ul.Stoisława3 znalazłam kilka opinie w necie i się zastanawiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwis_szczecin
Fryzjer - tanie usługi fryzjerskie w ramach praktyk zawodowych. Studio fryzjerskie Beauty Back Małgorzata Rydzewska w Szczecinie, przy ul. Św. Marcina 2 zaprasza do skorzystania z tanich usług fryzjerskich w ramach praktyk zawodowych. Usługi fryzjerskie na włosy: • Strzyżenie męskie: od 7 zł. • Strzyżenie damskie z modelowaniem/stylizacją: 10 ÷ 20 zł. • Modelowanie/Stylizacja: 5 ÷ 10 zł. • Koloryzacja klasyczna + strzyżenie + modelowanie: 45 ÷ 60 zł. • Flamboyage, Colpi Di Sole, Ombre, Sombre + strzyżenie + modelowanie: 80 ÷ 120 zł. • Dekoloryzacja + Farbowanie: 100 ÷ 120 zł. • Trwała ondulacja, Styling, Beach Waves: 45 ÷ 100 zł. • Upięcia: 15 ÷ 50 zł. • Trwała prostująca: 190 ÷ 250 zł. • Keratynowe prostowanie włosów: 190 ÷ 250 zł. Zabiegi pielęgnacyjne na włosy: • Kuracja pielęgnacyjna/ozonoterapia (sauna + modelowanie): 40 ÷ 50 zł. • Kuracja Spherique Pro (podczerwień i ultradźwięki) + modelowanie: 40 ÷ 70 zł. • Laminowanie włosów iNeo Crystal - Estel: 40 ÷ 70 zł. • Fiberceutic Loreal + modelowanie: 40 ÷ 70 zł. Konieczna rezerwacja telefoniczna!!! Do Studia Fryzjerskiego Beauty Back Małgorzata Rydzewska należy przyjść z kuponem rabatowym, który można pobrać na stronie: www.rabatowezakupy.pl Przyjmujemy płatności kartą Visa, Maestro, MasterCard. Dla naszych klientów jest dostępny darmowy internet LTE. Serdecznie zapraszam Małgorzata Rydzewska mistrz fryzjerstwa http://www.BeautyBack.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sie podział Aleksandr Droganov? :( moze mi ktos napisac, dzwonilam i juz nie pracuje na Willowej:( ma ktos do niego kontakt? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrzydzenie
Odradzam salon L'Or na rodla !!! Byłam tam na strzyżeniu u pewnej dziewczyny. Otóż strzyżenie nawet dobre ale z tego co widziałam to sprzęt maja brudny. Byłam modelowana Szkotką która posiadała czyjeś WŁOSY ... Pewnie po innych klientach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dalas sie czesac szczotka z wlosami? Szczotki u fryzjerek nie sa jednorazowe. Musisz liczyc sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RainStar
Aleksandr jest w Niemczech. Też ubolewam z powodu jego wyjazdu. Do tej pory męczę się i szukam nowego fryzjera, już 3 miejsca wypróbowałam i nadal nie jestem zadowolona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eschwrusge
Fakt Aleksander był najlepszy a wyjechał do Berlina jkoś w czerwcu.Rowniez do tej pory szukam kogoś na miarę Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RainStar
Zamierzam w grudniu wybrac się do Josefa do HairFactory. Musze kogoś znaleźć kto dalej poprowadzi moją fryzurę w dobrą stronę jak robił to Aleksandr... nawet nie musiałam mówić co robimy, pamiętał klientki i strzygł jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Alku, w moim zyciu calym mialam ladnie sciete wlosy jak Pan tu byl. Teraz jestem wsciekla ze tak sobie Pan odfrunal i nawet nie dal na siebie namiarow ani znaku zycia. Juz jedna stracilam a potem Pan sobie wyjechal i gdzie ja mam teraz tak samo wyrzezbic wlosy? Wszyscy najlepsi wyjeżdżają a ja mam gowno na glowie bo nikt mnie nie rozumie. Pan nie musiał mnie rozumieć, Pan wiedzial co zrobic z moimi wlosami bez slow. Jestem zawiedziona i nie wiem do kogo pojsc. Bylam u wielu polecanych ale nigdy juz tego czegos nie bylo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze temat, chciałbym obciąc i zafarbowac włosy, chciałabym aby fryzjer zaproponował mi coś konkretnie a nie byle by było, tylko gdzie w szcecinie sie udac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również podnoszę ten temat! Poszukuję dobrego fryzjera/fryzjerki na Prawobrzeżu Szczecina. Mieszkam tu od paru miesięcy i nie znam nikogo, liczę na Wasze zdanie! Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:07 do fryzjera juz tam nie pojde, wlosy smierdzialy domestosem kilka dni, kolor wogole nie pasował do cery, raz i ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukałam dobrego fryzjera na tym forum i znalazłam. Wcześniej byłam u fryzjera kolegi mojego narzeczonego za dekoracje włosów czarnych długich zaplaciłam 280 zł i 5 godzin siedzenia na fotelu. Oprócz tego gdy otwierał folie patrzę a tam dalej czarne. Ogólnie wyszłam większości z czarnymi niż jasnymi... Oki stwierdziłam że mam ciężkie włosy i rozjasniacz nie działa na mnie tak jako powinien. Poszłam do niego 2 i 3 raz dopiero 3 wizyta coś przyniosła moje włosy stały się troszkę jaśniejsze. Za dwie następne wizyty zaplaciłam 270 zł i 250 zł. Szykowało się wesele mojej siostry więc na biegu szukałam dobrego fryzjera i trafiłam na tą stronę. Wybrałam pierwszego lepszego czyli Daniela Pawlickiego z salonu trzy kolory. Zadzwoniłam i następnego dnia byłam przyjęta. Poszłam przedstawiłam swoją wizję na włosy Daniel podzielił się fachową opinią że zrobi co jego mocy by włosy tak ciężkie były jaśniejsze bez spalania . pokazał mi zepsutą robotę wcześniejszego fryzjera który nie równo położył farbę i rozjasniacz więc po poprawieniu roboty wczejszego rozjaśniania. Patrzę a ja mam takie fajne jaśniejsze włosy ... Daniel fachowo dobrał mi fryzurę do twarzy. Ogólnie wizyty jestem bardzo zadowolona cenie sobie szczerość i fachowość kto się zna i nie wciska kitu że nie można coś zrobić z tymi włosami. A przy płaceniu myślałam że się pomylił bo za tanio było porównaniu do wcześniejszego fryzjera który mnie skroił i nie wyczarował tego odcienia co chciałam. Danielowi udało się to za pierwszym razem... Następne wizyty były tylko formalnością miałam już upragniony bląd. Dla tego fryzjera nie ma rzeczy nie możliwych każda moja wizja włosów jest spełniona i poprawiona gdy coś mi nie pasuje do twarzy. Ostatnio moja siostra robiła ombre u niego wyszła zadowolona tak i ja ... Do Daniela chodze już 8 osiem miesięcy i zostanę już u niego do końca. Za każdym razem wychodzę zadowolona bo moje oczekiwania zostają spełnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Ignac
ostatnio przez moją mame trafilam na fajnego fryzjera - Pana Krzysia, mama byla wlasnie u niego na pasemkach i byla zachwycona. widzialam ze faktycznie fajnie wygladala, wiec mimo, ze chodze zawsze do swojej Pani Uli, dalam sie namowic i poszłam do niego na ombre i musze przyznac, że bylam mile zaskoczona bo nigdy nie bylam u fryzjera-mezczyzny (do tego tak mlodego) i balam sie co wyjdzie. niepotrzebnie! chlopak mily, wesoly, czas zlecial szybko. ombre wyszło lepiej jak mojej sprawdzonej fryzjerce, jak dla mnie SUPER. dał mi wizytowkę ale oczywiście zgubiłam, wiec telefonu nie podam ale pracuje w studio K6 na Kutrzeby, Panie Krzysiu - pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Ja mam sposob na polowanie na fryzjera :) widze babke z pięknym blondem i odrazu pytam kto jej robil kolor ;) tez wam radze. Nie podam zadnych namiarow bo moja zaszła w ciaze ale polecam wam ten sposob :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysty Z
Ja polecam swoja panię Asię :) Pełny profesjonalizm. Nigdy nie zawiodłam się na jej pracy ani sugestiach i poradach. Pracowała w salonie na prawobrzeżu ale teraz otworzyła swój salon w centrum na Łokietka - www.pasja.szczecin.pl Ostatnio zdecydowałam się u niej na ombre i wyszło mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOLA
na poczatku roku 2016 bylam w salonie fryzjerskim na os sloneczne szczecin anabell.mialam strzyzenie i pasemka u anny karwowskiej wlascicielki tego salonu. to co ta baba zrobila mi z wlosami to horor i masakra. bardzo wysokie ceny za ta usluge 260 zl. przestrzegam przed uslugami albo raczej papranina anny karwowskiej do dzisiaj nie moge dojsc do kondycji wlosow po wizycie u karwowskiej /wlosy pospalane / jeszcze raz odradzam definitywnie uslug przez karwowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola74
Ja również szukałam na różnych forum fryzjera ,trafiłam w lipcu zeszłego roku do P.Laury na Pocztową i jestem bardzo zadowolona,zawsze kolor wychodzi super,dziewczyna ma pomysły,nie boi się zmian,dowiedziałam się jak pielęgnować prawidłowo włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem ze Szczecina i do fryzjera na chodzę tutaj http://www.evitaspa.pl/. Od dawna chodzę do nich na koloryzacje. Mają specjalne kosmetyki, bardzo delikatne, ale długo się kolor trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olczii
Witam, Poszukuje fryzjera który potrafi pofarbowac wlosy na czerwono/bordowy kolor lub szare z czarnymi odrostami. Macie jakiś zaufanych fryzjerów których możecie mu polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olczii
Witam, Poszukuje fryzjera który potrafi pofarbowac wlosy na czerwono/bordowy kolor lub szare z czarnymi odrostami. Macie jakiś zaufanych fryzjerów których możecie mu polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi 20
Witam was dziewczyn!czy ma ktos nr.tel.do tego Pana Daniela Pawlickiego?szukam kogos kto robi jasne pasemka i dobrze scina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie ci ciezko trafic na dobrego fryzjera ktoremu bedzie zalezalo, zeby dobrze zrobic ci koloryzacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej nie wiem dlaczego tak duzo osób poleca Dom Urody na Willowej. Ja skorzystałam z ich usług dwa razy i za każdym razem byłam niezadowolona. Pan Aleksander juz tam nie pracuje. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×