Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaxxxxxxxx

Problem z nie trzymaniem moczu RATUJCIE!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
A powiedz mi co ma w takiej sytuacji zrobić facet?! Mój mąż też się z tym musi mierzyć, wiem jakie to przykre :( Póki co mamy tylko wkładki uropenowe (panowie tu http://www.larkis.pl), ciągle jesteśmy w trakcie badań. Wiem jak to maskara, współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam urządzenie do elektrycznej stymulacji,efekty widać po około 3 tygodniach,ale trzeba stosować systematyczne.jest dużo lepiej,ale nie jestem jeszcze całkowicie pozbawiona problemu. Po 2 miesiącach bateria trzyma nadal.Trzeba uważać na kabelek bo na niego jest krótsza gwarancja, żel też trzeba sobie kupić. Nie żałuję wydanych pieniędzy liczę ,że będzie jeszcze lepiej. po 2 miesiącach nie jestem jeszcze w stanie włączyć urządzenie na max.siłę bo mnie boli,więc mm jeszcze zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie zgłoś się na konsultację do Kliniki Miracki w Warszawie. Mają tam świetny laser, który leczy wysiłkowe nietrzymanie moczu – Incontilase. Zabiieg wykonuje się raz i daje bardzo dobre rezultaty. Moja przyjaciółka wykonała ten zabieg po dwóch porodach - jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FizjoPelvi
Witam, jestem fizjoterapeutką uroginekologiczną i pomagam kobietom w problemach związanych nie tylko z nietrzymaniem moczu. W razie pytań zapraszam do kontaktu przez formularz na stronie www.fizjopelvi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma miała ten problem po porodzie, na szczęście w początkowej fazie, doktor wykonał zabieg laserowy i problem znikł natomiast ilość zabiegów zależy od nasilenia problemu. Przynajmniej tak powiedział jej lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodziłam córeczkę w sierpniu i borykam się z tym problemem. Kupiłam sobie 3 miesiące temu na próbę takie urządzenie Sensatone , stosuję regularnie co 2 dni i jest o niebo lepiej. jeśli ktoś się boryka z nietrzymaniem moczu, a nie skłania się ku operacji albo laserowi za nieziemskie pieniądze to warto spróbować. I warto podkreślić, że w seksie też mam wrażenie, że są lepsze odczucia ... Kupowałam w sklepie z artykułami dla dzieci w internecie. Pani mi polecała, że sama też stosuje po porodzie 3 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikawroc
U mnie problem był po ciąży i praktycznie zniknął po 3 miesiącach używania Sensatone. Ważne jest, żeby nie robic przerw i konsekwentnie kontynuować terapię. Ktoś pisał, że wysoka cena, ale kilka wizyt u lekarza będzie cię kosztować więcej. Ja w każdym razie polecam, bo mi pomogło. Kupiłam tutaj, bo mieli dobrą cenę i szybką przesyłkę http://www.ortomoda.pl/stymulator-miesni-kegla-sensatone Możecie jednak poszukać gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felczer
Polecam najnowszą amerykańską metodę ćwiczenia mięśni Kegla za pomocą BODY CLOCK - SENSA TONE for Women. BODY CLOCK - SENSA TONE for Men (inna sonda) dla panów na nietrzymanie moczu. Super sprawa! Dla panów JEDYNA SKUTECZNA metoda!!! Jest to urządzenie elektroniczne na baterie do masażu mięśni dna miednicy! Dostępne od ponad pół roku w aptekach! Koszt urządzenia zależy od od apteki to 250-300 zł, ale warto wydać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi elektoterapii na własną rękę są niebezpieczne. Najlepiej zgłosić się do fizjoterapeuty uroginekologicznego by dobrał odpowiedni sposób leczenia. Lasery nie są skuteczne i coraz więcej jest dowodów na ich szkodliwe działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×