Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Dzieki Aleksandrowa 🌻 Emenems to ja Cie znajde u Alex ok i Ci wysle zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lipcu dopiero skonczy :) Emenems 🌻 juz wyslalam Czy Ty masz siostre bliznaczke,czy to Twoja kolezanka? Takie podobne jestescie,a peruka czadowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! 25 dzien czas rozpoczac :) Dzisiaj sie wazylam i jestem 😠😠😠 bo przet tydzien nic nie schudlam.Tragedia! Milego weekendu! 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) czesc dziewuszki :).. wczoraj juz nawet nie korzystalam z kompa- okropnie sie czuje, chyba grya, a przeciez musze ozdrowiec, jako ze jutro na nocke do łagru..:P,nie ma zmiłuj :] Zuczcek-> zproszenie nie dotarlo, wiec ja wysylam Tobie...Baaaardzo mlodo wygladasz:) i też jestes strasznie sympatyczna. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzeiwczyny, ale mnie dlugo nie bylo, widze ze niezle sie tu wszystko rozwija:)) Nie bylo mnie , bo mialam tygodniowy wyjazd z pracy, ale ogolnie bylo fajnie:), i oczywiscie nie jadlam slodyczy , nie bylo gdzie a i checi ani czasu nie mialam. Wlasnie sniadanie sobie robie, jajeczka na miekko, a potem smigam do fryzjera zmienic swoj wizerunek:)), hehe az sie boje co wymysli :))) odezwe sie pozniej,mam nadzieje nadrobic wszytkie zaleglosci:)) milego dnia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) ja tez jestem chora ;( Ach...wiecie juz nawet nie ciagnie mnie do slodyczy. Wczoraj moja mama kupila ciasto z galerka truskawkowa a w srodku byly truskawki i ciagle pytala sie: ,,chcesz ? chcesz ? a moze jednak?\'\' Myslala, ze poprawi mi tym ciastem humor po tym prawku. Mogla mi kupic mandarynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co?:) a mnie też nie ciągnie :). CZasem jak mam \'świńskie południe\' to mam chętkę an małe co nieco, na szczęście juz kilka dni nic takiego się nie pojawiło... czasami tylko zjem jogurcik, albo serek Danio- jak dziś, bananka albo owoc. Okazało się,że życie bez słodyczy jest możliwe :). A nigdy bym nie pomyślala.. poza tym o ile wiecej $ zostaje w kieszeni:).. można kupić za zaoszczedzone drobniaki coś ładnego, jakas wode toaletowa, ksiazke, ciuszek fajny =]. Zastanawiam się czy po śwetach nie wyrzucę słodyczy na stałe... albo może z zasadą ,że 1 dzien w m-cu będę wcinac cos slodkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm....ja tez chcialabym rzucic slodycze na zawsze :) tylko nie wiem czy mi to wyjdzie, ze wzgeldu na to ze w swieta sa rajem dla slodyczy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Już wróciłam, kurcze ale jestem wykończona po wczorajszym dniu, normalnie szok... Widzę, że tutaj mnie Wasze zdjęcia ominęły... też bym chciała Was zobaczyć ;) No nic zmykam na razie :) 👄 dla WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Natka 🌻 jak tam po fryzjerze??? Napisz czy podobasz sie sobie w nowej fryzurce :) Ja tez mam zamiar isc w marcu,kurcze toz to marzec juz mamy.Matko jak ten czas popierdziela ;) Alexandrowa 🌻 i Emenemsiku 🌻 kurujcie sie dziewczynki.Zdrowka zycze :):):) No ja tez nigdy nie myslalam,ze tyle wytrzymam bez slodkosci,ale jak widac do sie bez tego zyc i jakos dobrze mi z tym.Chyba po poscie bede dalej to ciagnela.W swieta zrobie sobie kawusie(tylko z 1 lyzeczka cukru) i zjem kawalek placka.No ale kolejne dni to bez slodyczy.Tak jak pisala Emenems lepiej sobie cos na du.e lepiej kupic niz czekoladki,ciasteczka,batoniki itp. Dhalii ❤️ zaniedbujesz nas kochana,oj bedzie lanie.Wpadaj do nas czesciej. Anulka 🌻 gdzie Ty sie podziewasz???Mam nadzieje,ze jeszcze masz dostep do kompa :):):) Dziewczyna 🌻 Ty tez dostajesz dzisiaj ode mnie zolta kartke.Ladnie to tak zalozyc topic a potem olac kolezanki 😠😠;);) Ciekawe jak tam Margolenka 🌻 brakuje jej na topicu :(:(:( Kochane ja posiedze troszke przy kompie jak ktora ma ochote na ploteczki to jestem jakby co. Caluje 👄 i czekam na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ wyslalam Ci zaproszenie,a teraz uciekam poogladac Twoje fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana Dhalii ❤️ prawdziwa z Ciebie goralka :) Sliczne fotki.Zazdroszcze Ci,ze mieszkasz w takim pieknym regionie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki u Was tez tak wieje??? No to jeszcze musimy zobaczyc jak wyglada Natka 🌻 i Dziewczyna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) już jestem, znów dzis poszalalam z wciannaiem.Piszę : Śniadanie- 2 kanapki ( as usually), banan II śniadnie-danio obiad- pizza (!) , zupa warzywna na Kolacje: kanapka z serem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i MARGO ! :D U mnie nawet nie wieje tak strasznie, ale czytalam gdzeis na topiku, ze 5 osob w EUR zginelo.. 3 w Austrii i chyba 2 w Czechach,a oko orkanu ma byc tak wielkie,z e obejmie vala PL :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems 🌻 ja tez dzisiaj zaszalalam z jedzeniem :(:(:( Kurcze Margo 🌻 wyjechala i nie ma kto straszyc :(:( Jednak ona jakis rygor wprowadzala (ja jej sie balam ;) ) No wczoraj zrobilam tylko wszystkiego po 15,a dzisiaj jeszcze nic.No jak tak dalej pojdzie to efektow nie bedzie.Juz mi waga strajkuje,bo przez 6 dni nic w dol :(:( Ahhhhhhhhh - Katastrofa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczku- a ja od 2 dni zero cwiczen... wiesz, wzczoraj przez to platanie w lagrze bylam strasznie padnieta- zasnelam wczoraj nawet nie wiem kiedy.. ale dzis pocwiczymy, prawda?:) noooo Ah.. Margo byla niezastapiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems 🌻 no ona byla nie do zdarcia.Nim sie obejrzymy to i Margo do nas wroci.Tylko jeszcze 15 dni ;) A cwiczonka jak najbardziej wrecz musowo trzeba dzisiaj zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goralko czy Ci nie zal Goralko wracaj na topic ! Dhalii ❤️ to dla Ciebie ja tu spiewam :) A gdzie reszta??? Wooooooooooooooooooooolam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×