Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Anula ja mogę wziąć duzo rzeczy, ale nie cierpię pakowania... Zreszta najpierw muszę wszystko wyprasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia może Ci ktos pomoże? :):) nie denerwuj sie hihi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka kochane dziewczynki przepraszam ze nie pisałam ostatnio.. Ale net mi tak nawalał ze napisałam coś rozpisałam się i net się wyłączył.. MASAKRA wkurzyłam sie:// Dzięki z podtrzymujecie topic, ja oczywiście bez słodyczy jestem:)) I bardzo mi z tym dobrze! Dziś takiego powera dostałam ze normalnie wierze że schudne;P i zamierzam sobie kupić jakiś nowy ciuszek;P Chociaz muszę wam się pochwalić ze mam już mały sukcesik..;P wczoraj robiłam porządek w pułkach.. i znalazłam rybaczki które rok temu były mi strasznie opięte i w nich nie chodziłam a ja przymierzam i WOW!! dobre mi były o wiele luźniejsze niż kiedys:D Ucieszyłam sie:D tylko co z tego ze ja widze różnice a na wadze nic w dół.. nadal 64 kg, i tak samo w cm.. nierozumiem tego:( I CO JA MAM TERAZ MYŚLEC?? Pozdrawiam was;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) i ja juz jestem!Tylko musze zmienic synkowi pampersa,bo zasmrodzil caaaaly dom :D:D:D Zara bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pisze co dzisaj zjadlam - kromka chleba z serkiem Filadelfia - salatka owocowa - ziemniaki + jajko sadzone + ogorek Ide zrobic sobie czerwona herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez juz sie spowiadam ;) Śniadanie: 2 kromki chleba razowego z szynką Obiad: to samo, co wczoraj, ale o wiele mniejsza porcja :P Kolacja: jogurt naturalny + 2 łyzki płatków + gruszka. Oczywiście jeszcze nie zaczęłam się pakować :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoleńka Ty leniuchu :P no a ja jeszcze jabłko do tamtego :) wiecie jaki mam opis na gg? "połowinki " ehhehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze faktycznie sa połowinki :) Zapraszam Panie do tańca :P Anula 🌼 tak jestem ogromnym leniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Ty jedna... ja od soboty tez, a nawet nie wiem na ile... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe miłe to :) ale tez troszke smutne. mam pytanko takie z ciekawości - jesteście na naszej klasie? :) ja tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm w sumie ja moge nawet podac linka ale na pewno nie na forum, dla reszty tzn nie z naszego temtu wole pozostac anonimowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja w sumie mam różne zdjecia, stare co byłam ogólnie grubsza jakaś taka inna figure miałam, teraz nawet jak przytyje to chybablepiej wyglądam. a mam też co akurat byłam po zrzuceniu kilku kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo - szkoda ze Cie nie ma bo chcialabym Cie zobaczyc :( Anula - sprawdzalam nasze dziewczynki i tylko Dhalii i Aleksandrowa maja podane e-maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą :) nie chodzi o figure :) twarz tez miło zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula jeszcze do sprawy n-klasa powrocimy :-) Margo spakowana juz jestes? A gdzie Emenemsik sie podziewa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez wpisze a Wy szybko go przepiszcie bo go zaraz skasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ajk chcecie to juz macie mojego :) bedziecie mieć chwile to wysyłać fotki :D to juz całkiem dobrze :) ja lecę do wanny :) a potem zaglądne na chwilkę :) do napisania :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×