Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

melduję się! jak zaliczę te cwiczenia to bedzie cud... ;) Jescze przed breakfastem- ale zaraz napadam na kuchnię, bo juz glodna jestem strasznie ;) buziam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduję :) Emenems ja za kurs zapłaciłam 1500zł... a teraz już mi wyszło ponad 2000, bo dokupiłam sobie jeszce godziny gdzie jedna kosztuje 50 zl :( masakra, chce to zdać bo normalnie zbankrutuję :( Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) To ja też już zmykam na śnadanko, bo chyba najwyższy czas... Mnie cały kurs na prawko kosztował 2200 zł, ale ja sierota oczywiście nie zdałam za pierwszym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) łeeeeeeeee.... to dopiero od dzisiaj nie jemy razem slodyczy ?:) Tylko nie mowcie juz, ze od jutra..:P Ja wczoraj musialam sie tak pilnowac, bo po swietach tego duzo jest. Emenems przyjelas troche , ze tak powiem, zla polityke zywnosciowa. Nie mozesz sie tam glodzic (tylko 2 kanapki i mandarynka ?!). Przeciez pozniej to normalne, ze czlowiek ma napady glodu. Odchudzajmy sie, ale nie glodzimy sie. Ja jem normalne sniadanie i normalny obiad. Ewentualnie jakis jogurcik, owoc czy inny snack i po 17 nie jem. Chce mi sie jesc, ale nie chodze zla, bo to jest umiarkowane i zdrowe.:) Ja na razie po jajecznice. :) :P Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Co tak milczycie? Margo 🌻 chyba nie bylas dzisiaj w pracy? Gdzie sie podziewasz? Ja sie trzymam naszych postanowien,dobrze ze do slodkiego mnie nie ciagnie:P Ide troszke pocwiczyc,kiedys trzeba zaczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem :) zgadzam sie zupełnie z aleksandrowa... z tym głodzeniem. Ja tez nie mam zamiaru aż tak :) ja przed chwila zjadlam obiad po szkole no i chyba dzis juz nic bo przez godzine do 18 nie zdaze zglodniec raczej. Więc mogę już napisać... pół pomaranczy (miałam cała ale mnie obsępili w szkole :) ) kawałek żeberka i kawałek miesa gotowanego z rosołu troszke bigosiku z kromką chleba mam nadzieje ze to nie jest tak strasznie duzo. a co tam u Was ? :) jak dzien mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest Zuczczek 🌻 a no mi tez pasuje ale chyba za chwile bo na razie mi sie nie chce... :P a co do słodkiego to też jakoś wytrzymuje choć ciasta kuszą oj kuszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii- Znam ból związany z $ :|... Pytalam o cene kursu, bo znajomimplacili niedawno 9 stow- mysllam,ze pacne jak uslyszalam cene. Kolezanka zdawala 7 razy- prawko kosztowalao ją uwaga!-4000 :P. W nocy snil0o mi sie,ze jezdze :D... paranoja jakas...Dhalii kochana jak praca? jak poszukiwania? ja byma dzis na rozmowie kwal. w biurze podrozy- dyskutowlai ze mna po angielsku po niemiecku ni slowa nie czailam :p.No i podziekowali mi, ale i tak mi sie tam nie podobalo :D. STracilam juz wiare,ze znajde coś odpowiedniego.. buuuuuu :( Margo ❤️- jaka sierota, jaka sierota?;) Przeczytaj MArgo-powyzszy wpis. 2200- to \' w normie\' ...:D. Tata chce mnie szkolić ;). Aleks=> nareeeeeeeszcie !!!! WrocilaS. Jutro idę po \"Gnój\" :). Juz nie mge sie doczekać ;). Moje odzywiania nie bylo \'taktyka\'- po prostu nie bylam glodna to nie jadlam- po 17 mi sie odmienilo... :|. Zuczczek ❤️ jak tam \'molestowanko\'? ;) Anula :* => wcale nie zjadlas duzo :). Dobrez,ze u mnie sie ciacha skonczyly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps- po niemiecku nie czailam :D, bo w angielskim wydawalo mi się,że calkiem niezle se radze. Widac' wydawalo mi sie'- to dobre okreslenie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenemsiku nie martw się :) na pewno znajdziesz cos fajnego 🌻 kurcze aż się boje jak wy o tym prawku mówicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Lepiej nie będę sie wypowiadała na temat tego, co dzisiaj zjadłam, bo aż żal Nie wiem, co sie ze mną dzieje? Porażka totalna... Wiem, że muszę się wziąć za siebie , bo niedługo wpadnę w czarna rozpacz :P i wtedy dopiero będzie problem :( Dzisiaj dostałam opiernicz od swojej siostry :P opowiadałam jej o swoich zmaganiach ze zbędnymi kg, no i dostało mi się... Hehe... W sumie powinno mnie to zmotywować! Anula 🌼 ---> bardzo fajnie, że się trzymasz :) gratuluję... Zuczek 🌼 ---> Ty też widzę, żę się nie poddajesz :) Emenems ❤️ ---> jestem sierota! Myślałam, że nigdy nie zdam tego egzaminu, no ale w końcu się udało. Ciężko było... Oj ciężko! Jutro jadę do Szczecina, będę dopiero w niedzielę wieczorem. Trzymajcie się Dziewczynki 🌼 Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku🌻z pracą u mnie dalej kiepsko :/ na razie sie nie odzywają... Dzisiaj to się twardo trzymam i nic słodkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margoleńka ważne żebyś się nie poddała :) weź się w garsc i bedzie dobrze (codziennie sama sobie to powtarzam) miłego weekendu, czekamy na Ciebie :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrr no ja tez nic slodkiego,ale za to popzwolilam sobie ilosciowo.PSowiadam się: ŚNIADANIE 2 kanapy z twarozkiem i pomidorkiem, mleko II ŚNIADANIE jogurt truskawkowy OBIAD zupa pomidorowa kartofelki, jajecznica z 2 jajek :P KOLACJA kromeczka z 1 sledzikiem :P, 2 suszone morele, 3 figi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śledzik.... o matko ale bym zjadła :D jutro musze przeszukac dom w poszukiwaniu czegoś rybnego :D coś nie mogę się za ćwiczenia zabrac... pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula! kurna chata! mARSZ do ćwiczeń!!!!!!!!! Ino roz ! :D :D :D :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo 🌻 bravo dla siostry :) Wracaj do nas szybko,a i pomietaj tylko mi tam bez numerow w tym Szczecinie Fajnie,ze chodzicie na prawko,ja niestety nie mam :( Anula 🌻 molestowanie bylo (moze z tego jakis maly Zuczek wyjdzie:P) Dlatego ja teraz z dietka musze uwazac,glodzic sie nie mam zamiaru... Pytanko do Was Cwiczylyscie dzisiaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam ochote na sledziki,uwielbiam rolmopsy:P Dziewczynki chyba wczoraj cos zle zrozumialam,czyzby Kajol 🌻 chciala nas opuscic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM CHORA!!! Zaraziłam się grypą żołądkowo-jelitową. Na szczęście mam tylko mdłości i jest mi słabo, za to z moją siostrą gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajol 🌻 oj to wspolczuje Ci bardzo.Zdrowka zycze :) Ja wczoraj pomyslalam jak napisalas dziewczyny bede musiala Was opuscic,ze nasz plan Ci nie odpowiada i ze chcesz nas opuscic. Ja to mam mysli :P Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula 🌻 Dhalii ❤️ Emenems ❤️ gdzie sie GWIAZDY podziewacie??? Juz nie udawajcie,ze cwiczycie ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczku- to chyba coś pomylilas- to ja pytalam o molestowanie, nie ANula :D :D :D... Kajol- zdrówka... :).. jedyny 'plus' to,że przy grypie zoladkowej chyba nie bardzo masz ochotę na wcinanie. Trzymaj sie cieplutko :) Anuli pewnie nie ma- bo cwiczy ;). Terror dziala ;) :D :D... ja wybywam, wieczorem bede! KAZDA ma sie wyspowiadac :P...nono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz mialm isc cwiczyc a przez Was znowu nie pojde :D :P Kajol zdrowiej :) Zuczczku jak kolejny zuczczek ma byc tak sliczny jak pierwszy to czemu nie :D ;) a co do Kajol to nie Ty jedna tak pomyslalas bo ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ale teraz ide naprawde :d wroce po cwiczeniach i kapieli :) tylko ma ktos tu byc!!! zrozumiano ? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajol- oj wspolczucia. Wyobraz sobie, ze ja mialam grype jelitowa w Wigilie. :/ Jak ja nie lubie tej choroby. Bleah. Zdrowiej. Na szczescie trwa tylko 3 dni :P \'\'Wrocilam\'\' heh. Nie mialam ostatnio czasu. Matura za miesiac, a ja z historii umiem tylko sredniowiecze i XIX w. (ale to i tak mi sie miesza...aaaa...:)) I nie mam motywacji, zeby sie uczyc. Niech mnie ktos okrzyczy, powie, ze tak nie mozna, ze od matury zalezy moje zycie....itd. :P A ...i melduje co zjadlam: jajecznica jogurcik bigosik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Emenemsiku ❤️ pomylilam sie,to Ty sie pytalas a nie Anulka:P Anulka 🌻 no ja taksamo to odebralam Dzieki Bogu Kajol 🌻 zostaje z nami No to i ja musze ruszyc te swoje 4 litery:P Zabieram sie za cwiczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudło
muszę się pochwalić, że w Wielkim Poście nie jadłam słodyczy, pieczywa i mięsa. wytrzymałam i jestem z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×