Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Emenemsik!!!! Kochana co u Ciebie? Jestem za tym, żeby zrobić to postanowienie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez bede tesknic, bede... ale fajnie że sie odzywacie po kolei hehe :) ja jestem za codziennym pisaniem, mam jeszcze tydzień dla Was hehe :) Zuczczku oj słonko teraz szybko przypala, nawet jak sie wydaje ze bardzo nie swieci ;) emenems - powodzonka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja sie melduje:) Emenemsiku❤️fajnie,ze wpadlas:) Dziewczynki powiem Wam w sekrecie,ze jestem na diecie. Nie wiem jak dlugo wytrzymam,ale najwazniejsze ze zaczelam i nawet nawet mi to idzie.Jeszcze musze sie zmobilizowac do cwiczonek:) Margo Dhalii odezwijcie sie:) POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczku napewno Ci się uda. Wierze w Ciebie ;* 6 sierpnia minie pół roku od kiedy jesteśmy ze sobą razem. Robimy coś z tej okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) oj.. dziewczynki.. jak mnie miło przywitalyscie :). Ja już na szczescie \'po\' sesji ;).. :) Aneczka❤️ musisz wykorzystac ten tydzien jak anjlepiej :).Wpadaj do nas. Zuczcuś❤️ i jak? co to za dietka? od kiedy? i jak efekty? ja mam 5 lipca wesele .. czasu za dużo nie zostalo,a le wypadaloby zrzucić cokolwiek :), wiec czekam na info- może się przyłączę :) Kajol:) no właśnie...można pomyśleć nad formą uczczenia \'roczniczki\' naszego forum :)... do przeczytanai wieczorem Gdzie MArgi i Dhali i ALEKS?...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem gdzie się \"szlajają\". Mam nadzieje, że wrócą. Wrócą na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko dodać,że jestem SZCZĘŚLIWA. Dziękuje za uwage i życze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Maleństwa :P U mnie wsio dobrze idzie. Właśnie wróciłam z wycieczki rowerowej. Zrobiłam ok 15 km. Fajnie, że się odzywacie :) Kajol ---> czyzby ten chłopiec, do którego wzdychałaś zwrócił na Ciebie uwagę, że Twój dół minął? :P Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczku no no super :) pewnie bedziecie wszystki laski jak wróce:P trzymam kciuki, najwazniejsze to nie dołowac sie :) kurcze jak fajnie ze nas więcej tu bywa :D Emenems 🌻 Margo rowerzystko :D 🌻 Kajol zakochana ze szcezsliwa? :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo :) dziewzcyny, az razi optymizmem ;) Kajol-> mow szybciutko i jak an spowiedzi-miłość? dodaje skrzydeł...więc pewnie trafiłam :D Margo ❤️ ty jednak kochana jestes szalona- 15 km?! gratuluje samozaparcia :) no.. ale rowerki jeszcze w dobrym towarzystwie to przyjemne z pozytecznym :) Anulka ❤️ pakowanie rozpoczete?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzedni piękny chłoptaś odzszedł w siną dal w zapomnienie. Za to niedawno zakochałam się na amen, ale nie chciałam nic pisać, by nie zapeszać przypadkiem. No i jestem w fantastycznym związku w, którym jestem szczęśliwa jak nigdy do tąd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajol - gratulacje! :D ja tez sie pochwale ze 3 dni temu miałam 3 rocznice z moim Misiem :) emenems zgadzam sie co do rowerku, tez to lubie bardzo ;) a pakowanie? e jeszcze nie :D ale juz wszystko w zasadzie jest, oprocz żarełka heeheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kajol 🌼 no to super :) gratuluję i szczęścia życzę duuuuużo! Emenems ❤️ jazda na rowerku to swietna sprawa, zwłaszcza jak się jeździ w lesie, a bliziutko jest jezioro. Anula ❤️ szkoda, że nas opuszczasz :( Zuczku ❤️ a Ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajol :) gratulacje, moja droga ...Oby Twoja sielanka trwała jak najdłużej. WIdać tylko u mnie w sparawach srecowych zastój :P Anulka❤️ ja już pewnie zaczelabymz dwa tygodnie temu to pakowanie.. mimo,że nienawidze tego robić, biorę mase niepotrzebnych rzeczy, zapominam o najwazniejszych :P... Kochana, wiadomo cos o studiach?:) macie juz wyniki matur w ogole?;) Margo❤️ ja chyba od dzis zaczne kursy na rowerku stacjonarnym :).. jak za starych dobrych czasow.. filmik, ksiazka albo muza, pedalowanie i spalanie tluszczyku.Pamietam,ze troszke jakby nogi mi się wyrobily jak pedalowalam dlugo i regularnie ;). zuczcuś ❤️ gdzie TY?:) jak dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam szkoda, odpoczniecie ode mnie :P:P hehe chocbym chciała to tam nie da sie wziac niepotrzebnych rzeczy, tylko co najwazniejsze czyli ubranie do pracy i jedzenie :) wyników jeszcze nie ma... a studia, no to nie wiem, nadal obstawiam zoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka pewnie ze szkoda... Emenemsiku ja dziś znowu troszkę porowerowałam. Zdążyłam wrócić do domu przed deszczem :P A jesli chodzi o sprawy sercowe, to u mnie tez nic sie nie dzieje, więc nie jestem sama :) to takie małe pocieszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dołować mi się tu... ja też długo czekałam no i warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajol --> ja się nie dołuję... To już lekka deprecha jest :O Ty jeszcze młodziutka jesteś. Ja juz stara baba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo Ty sie mi tu nie łam :) wczesniej czy pozniej i Ciebie to spotka hihih :) kto by nie chciał takiej ślicznotki 🌻 kurcze dziewczynki ostatnio apetytu w ogole ni mam... tzn niby amm wielką ochote cos zjesc, a jak to jem to 2 kęsy i juz mi sie nie chce, żołądek spięty, to chyba stres przed wyjazdem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo-= ja też stara baba... i ciagle singielka.. w sumie chyba stracilam nadzieje na ksiecia..:(. Anulka-ja tez w chwilach stresu nie jem, i zawsze chudnę ;). Polecam Wam kochane filmik \'Once\' na poprawę humorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, wiem jak w tamtym roku zostalam sama (chłopak za granica wlasnie ) to tez schudlam... w tym roku jedziemy razem :) a mam nadziej ze cos rzuce ale ze wzgledu na prace a nie stres. Nastepna co sie załamuje :) kochana na księcia nie ma co liczyc, tacy juz wygineli :D ale fajnego faceta znajdziecie bez obaw :) co to za filmik? romansidło ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ---> musi być książe i koniec :P z byle kim nie ma co nawet zaczynac! Jak kochać to księcia! jak kraść to miliony! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tutaj niestety muszę się zgodzić z Margo ;)... chcę księcia i już :D :D :D... a jak nie.. coz... w koncu 5 mln kobiet ma zaostac bez przydzialu. na kogos musi paść :P To nie romansidło,bardzo fajny obyczajowy/musical/dramat ;)...świetny soundtrack -coś dla fanów gitarowych dźwięków. polecam :) a tutaj linczek : http://film.onet.pl/13619,,Once,film.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo matko ja nie chcę być tą jedną z 5 mln wiecznych singielek :( Ehh... a kiedyś tak długo modliłam sie o dobrego męża i ... d... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki 🌻 strasznie dawno mnie nie było, ale miałam ciężką sesję i po pracy tylko się uczyłam :/ jak to dobrze że już po :) Widzę, że topic się rozkręcił ;) U mnie z dietką tak różnie, w tej sesji to jeden tydzień chudłam, a następny mi przybywało i tak ciągle ;/ Ale teraz biorę się ostro za siebie, bo 19 mam wesele kuzynki i trzeba jakoś ludzko wyglądać :) Obiecuję, że będę częściej wpadać :) Dobranoc Kochane ❤️ Zuczek ❤️ Margo❤️ Emenems❤️ Anula❤️ aleks❤️ i dla wszystkich, których pominęłam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze ze uparłyście sie na tego ksiecia :Dwedług mnie jak juz pisałam takich juz nie ma, każdy facet ma jakieś wady (tak jak my :D) ale jest sporo facetów ktorzy nie maja ich zbyt wielu hehe :) o jest dhalii! no witamy :) wreszcie! nieobecność nieusprawiedliwiona :P tylko trzeba sie poprawic :) a tak serio, to fajnie ze postanowieniw masz i zycze wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×