Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Dhalii-> muszę zarobić na torebki :D, buty, płaszczyk obczaiłam.. wydatków absolutnie \'niezbędnych\' do życia mam,że hoho ;) mama zrobila pyszną salatkę.. z szyneczką, kukurydzą, fasolą czerowną.. pyyyszoooota. W ogole ejstem wielka fanka salatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) oj a ja mam taka ochote na jakas egzotyczna salatke z pomaranczy, kiwi, bananow....mniam. I jeszcze do tego malinki i truskawki A tak to teraz wcinam Danone o smaku biszkoptowym i pije malinowa herbatke z liscmi czerwonej rozy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też po kolacji. Skonczylam kawalek pizzy.. ale i tak nic to na moje mozliwości.Ale spalę, spalę- spokojnie-wybywam przecież zaraz ,dziewczynki do łagru. Będę więc dopiero jutro. a gdzie żuczcek? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kurcze ale tutaj dzisiaj pusto... no dziewczynki co z Wami?? Ja dopiero wróciłam do domku, oglądałam dzisiaj sobie TzG i muszę Wam powiedzieć, że zazdroszczę tym wszystkim babkom, figury i tego jak się poruszają... też bym tak chciała... Chyba zapiszę się na jakiś kurs tańca ;) No nic to uciekam :) Dobranoc 🌻 Zuczku ❤️ a gdzie Ty się dzisiaj nam zgubiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kurcze komp mi dzisiaj zastrajkowal :( dopiero sie teraz cus odblokowalo,no i jestem. Kochane kolorowych snow 🌻 A Tobie Emenemsiku 🌻 zeby Ci szybko ta nocka minela ;) Buziaki i do jutra 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 27 dzien 🌻 Kochane ja dzisiaj jade na zakupy. Nie bedzie mnie tak miedzy 12h a 18h. Ide na sniadanko. Milego poniedzialku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sama zostalam :(:(:( Dziewczynki w szkole albo w pracy,Margo na urlopie a Emenemsik pewnie spi 💤 Licze no to,ze wieczorkiem sobie pogadamy :) 🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z roboty i z uczelbni.. ehhh... bede pozniej, na chwilke , boz now nocka w łagrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie :( Myslalam,ze bede miala duuuuze zaleglosci w czytaniu a tu zaledwie 2 wpisy 😠 Bylam na zakupach i sie kompletnie zdolowalam,nic na mnie nie pasuje :P Tragedia totalna. Alexandrowa 🌻 czemu Cie nie bedzie??? Wszystkie nas ostatnio opuszczaja :(:(:( Ja nie pozwole zeby topic umarl,bede pisac sama do siebie :) Emenemsiku 🌻 jak jest na nocce,dajesz rade? Buziaki dla Was 👄 No i jeszcze moge napisac com dzisiaj zjadla 2 kromki chleba z Filadelfia pomarancz kiwi w miescie zjadlam brecla jak wrocilam to zjadlam grejfruta wpadne za kilka minut pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo duzo nauki i niestety....powiedzialam bratu, zeby zarekwirowal mi klawiature i oddal w piatek, bo inaczej nie wyrobie. Poza tym troche sie uzaleznilam :) A zatem...do pt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandrowa 🌻 bedziemy tesknic :) Oby do piatku :) ja sie jeszcze przyznam,ze zjadlam jeszcze dzisiaj 4 suchary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mamy jakis maly kryzysik na topicu :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Dziewczynki piszcie prosze..... mam nadzieje,ze sie poprawicie z frekwencja :D:D:D Dobranoc i do jutra 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja niedawno wróciłam z meczu i jestem zmarznięta i zmęczona :( Wpadłam, tylko życzyć Wam miłej nocki 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem. wrocilam z lagru. $8 godzin i tylko 1,5 godz snu.. a zraz n uczelnie wybywam ;). dzis zwyciestwo!ale to potem..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) 28 dzien! Dhalii ❤️ Emenems 🌻 cos Ty taka tajemnicza??? co za zwyciestwo??? U mnie pada deszcze ze sniegiem. Po poludniu chcialam isc zrobic sobie termin do fryzjera. Trzeba chociaz wlosami na swieta zaswiecic :D W nocy spac nie moglam.Wczoraj co przymiezalam spodnie i w kazdych wygladalam grubo.Musze zrzucic jeszcze z 15 kg.Ciezka i dluga droga przede mna.No nic,mysle ze z Wami dam rade 🌻 Uciekam na sniadanko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj.. wczoraj w tesco dawali pączki. Dla niektórych brakło, więc zostalismy obdarowni mega wypaśbnymi kawałkami placucha :).Oddalam swoj kawalek kolezance... ot i moje male zwyciestwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam,ze bede pisac sama ze saba zeby podtrzymac topic ;) Kochane pamietacie o cwiczonkach??? Ja wlasnie zrobilam jedna serie (wszystkiego po 25) a wieczorkiem druga. Ciekawe co tam u Margo 🌻 slychac? mam nadzieje,ze sie trzyma :) Dawno juz nie bylo Dziewczyny 🌻 i Natki 🌻,Anula 🌻 pewnie nie ma dostepu do kompa :(:(:(:(:( Wracajcie na topic,bo nudno bez Was ❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno :) Jutro minie 4 tygodnie naszych zmagan :) Kutcze 4 tyg.jest jeden taki topic gdzie dziewczyna schudla w 5 tyg. 7 kg. Ja tez tak chce aaaaaaaa! Wiecie jak cwiczylam dzisiaj to zamknelam sobie oczy i wyobrazalam siebie jak jestem szczupla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie! gdzie dziewczyny?:) Zuczcku- 4 tyg.. a mnie ten tpik neisamowicie mobilizuje, bo wiem,ze bede musiala sie ze wszystkiego zlego spowiadac ;).. Sama sie dziwie,ze tak dlug wytrzymalam bez slodyczy. Ale nie cwiczylam juz dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku 🌻 Tobie mozna wybaczyc,przeciez pracujesz tak ciezko w lagrze ;) tammasz gimnastyke :) A gdzie reszta sie podziewa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam do slodyczy juz nie ciagnie.Tez sie dziwie,ze bez nich mozna normalnie funkcjonowac.Tesknie tylko za kawusia :) I co z tego,ze zje sie batonika albo ciasteczko,chwile zrobi sie milo a potem ile trzeba sie nagimnastikowac zeby zgubic te kcalorie. Dziekuje bardzo.Slodycza mowimy NIE! Margo 🌻 kiedys pisala,ze nie jadla 59 dni.Nie spytalam jej sie dlaczego w 60 dzien sie poddala.Mam nadzieje,ze jak wroci to mi odpowie. Milego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emenemsik
aj.. żuczczku 🌼 mam to samo myślenie i też mnie nie ciagnie,ale na swieta już mama zapowiedziala wielkie pieczenie :), keks, pierwszy w zyciu mazurek, no i pewnie trezba bedzie sprobowac jakos zyc na krotko ze slodkosciami :)...Tyle, że teraz jest mi łatwie, bo rodzina też się ogranicza, więc nie ma tylu pokus co normalnie- zawsze jakies ciacho lezy na stole no i ... sama lapka wedruje ;). Spalam cale 2 godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole- nie pozwolimy przeciez topikowi umrzec :)! Margo mialaby przykra niespodzianke, talze pisac, pisac :). Poki co jak zwykle tylko z Zuczusiem 🌼 jestesmy aktywne ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku ❤️ teraz zawsze przy Twoim nicku bedzie serce,tak jak u Dhalii ❤️ zaplusowalas u mnie,jestes kosiana ❤️❤️❤️ Ja jak to ja znowu przelecialam topic od poczatku :) Dziewczyny ktore deklarowaly sie ze wyrzekna sie slodyczy na czas postu No to lecimy: gigi 554 , claudia_kk ,elenoora ,Ferdydurka ,Klodi , Jasmin D ,Cookie_88 ,inkainka ,Kajol ,Salana ,Mominka ,Polewa jogurtowa ,Vanili ,Kosaosa ,gochasia ,miskaaa ,Kejtea ,lolaaaa 16 ,pharba ,Nona 34 ,Czerwony Tulipan ,agutkal ,karda 26 :) Dziewczyny! jesli ktoras z Was nie miala silnej woli i pochlonela slodycze,a teraz ma wyrzuty sumienia i chcialaby dalej sie wyrzec ciuciu to zapraszamy ponownie.Odezwijcie sie! Naprawde fajnie jest wytrwac w swoim postanowieniu.Razem jest latwiej.Wiec kochane wracajcie do nas! BUZIAKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×