Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

No to pisze co dzisiaj zjadlam :) - 2 kromki chleba z serem zoltym i papryka - grejfrut -zupa i gotowana noga z kurczaka -pomarancz -kiwi Cwiczonka wykonane,i bylam jeszcze na 45 minutowym spacerku. 18 marca mam termin u fryzjera :) Ja bede tu pisac do konca swiata i jeszcze jeden dzien dluzej 🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja z Tobą, Zuczczku :). Jak juz wiesz jestem osobą słabej woli, ale z rozdziawioną buzią myślę o dokonaniu jakie udało się dzieki Wam i topikowi :). Zuczcku,ale Ty malutko jesz...choć i ja nawet nie szalalam dziś jak na mje mozliwosci. Śniadanie: kanapka z serem + banan II ŚNiadanie: jogurt + kawa KOlacja: znów kawałek domowej pizzy Nie macie pojecia jaka jestem padnieta. 2 nocki nieprzespane +uczelnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ ja jeszcze jestem,ale tak mnie strasznie ssie,ze zaraz uciekam lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ a co Ty tak zawsze pozno na topicu??? Przyznaj sie randkowalas z chlopakiem ,coo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komputer mi się strasznie wiesza i wszystko mi okropnie wolno chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic chyba się spóźniłam :( Życzę Wam dziewczynki kolorowych snów 🌻 Aha i jeszcze co dzisiaj zjadłam: Śniadanie: muesli z mlekiem W pracy: bułka z pasztetem Obiad: kluski leniwe No i oczywiście zgrzeszyłam bo o......21..... pół grejfruta :(:(:( ale tak mnie ssało, że już nie mogłam wytrzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dhalii ❤️ Kolejny dzien przed nami juz 29 :) Najpierw ide wypic wode,potem sniadanko. Milego dzionka 🌻 No i meldowac sie Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja sie melduję :) Miłego dnia Wam życzę 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzis mam wolne :P jakas akademia dla mlodszych klas :D ha ! A zatem..nie wytzrymam bez komputera do piatku. Podziwiam ludzi, ktorzy maja takie postanowienie postne...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa- byl tu kiedys linczek z uzaleznieniem od kompa :P, polecam ;) A dzis w autobusie jakas laska wcinala czekolade z bakaliami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm....moze mi sie przyda :P spedzam przed kompem jakos godzine dziennie, wiec moze nie jest tak zle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niiiiic mi sie dzis nie chce i ciagle siedze jednak przed kompem :P jakis len mnie zlapal za nogi i nie chce puscic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Alexandrowa 🌻 nie uciekaj :) Emenems ❤️ Ja juz po obiedzie. Kurcze 4 dzien mam te sama zupe.Kiedys gar zupy zjadalismy w ciagu 2 dni,teraz jak jestem na dietce to 4 dni jemy to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczek 🌼 naprawde bylas takim zarlokiem? :) nie moge w to uwierzyc jak patrze na twoj skromny jadlospis ;)... dalej nie cwiczyl;am. Muszę to nadrobić :)! buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka laseczki:D ja nadal bez słodyczy i nic nie jem po 18:) wiecie co pisze bo czegos nierozumiem niedawno sie wazylam i mierzylam czy cos zleciało.. bo przymierzalam spodnie które byly mi za małe a tera akurat:D:) bylam happy!! ale co z tego ze waga nic nie ruszyła i tak samo cm a przeciez czuje ze schudłam;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyna 🌻 fajnie,ze wpadlas do nas.Dziwna sprawa z Twoja waga Nieprzejmuj sie wazne,ze Ty widzisz i czujesz ze chudniesz. Emenems ❤️ wlasnie zrobilam sobie herbatke owocowa :) Dzisiaj zjadlam 2 talerze zupy :P i czuje sie taka pelna.no musialam ja wykonczyc,bo jutro bym jadla ja 5 dzien :P a do kibelka szkoda wyrzucic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze juz co dzisiaj zjadlam :) -kromka chleba z calym opakowaniem serka wiejskiego - 2 talerze zupy - jogurt Nie mam w domu owocow(skonczyly sie) a do sklepu dzisiaj nie ide,bo wczoraj wypralam kurtke i jeszcze nie wyschla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczek 🌼 to ja tez napiszę, ale jeszcze wpadnę wieczorkiem :) Śniadanie: kawa, kanapka z serkiem II Sniadanie: kawałek pizzy, galaretka ( z torebki- wiec chyba nie slodycz, coś a`la ksiiel :P) OBIAD brokuł z bulka tarta Podwieczorek kanapka z serem i pomidorkiem 6 śliwek suszonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ❤️ tej kawusi to Ci zazdroszcze.Ja dzisiaj 4 tyg.jak jej nie pilam :( Anula 🌻 Natka 🌻 Odezwijcie sie Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja piszę :) Śniadanie: 2 parówki + pół bułki W pracy: bułka z serkiem Obiad: marchewka z jabłkiem + ziemniaki + kotlety z jajka Coś dzisiaj malutko piszecie, ale to pewnie taki dzień ja mam dzisiaj jakiegoś doła :( Wszystko mi się pierniczyć zaczyna :( Do jutra dziewczynki 🌻 Kolorowych snów 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ Ty to jestes kosiana!!! Zawsze o mnie pamietasz :) Duuuuuuuuuza BUZKA dla Ciebie 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×