Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Hej :) Juz wrocilam.Biegac nie begalam,ale zrobilam szybki spacer :) Co z Wami,dlaczego nikt tutaj nie zaglada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) iz agladam, tyle ze nie barzdo mam zcs pisac. Wlasnie sie zastanawiam czy by sie do pracy nei zglosic- szukaja kelnerek :) 12h/dobe- nie byloby czasu jesc :D co zjadlam: ŚNIADANIE 2 kanapki z serkiem+mleko potem kawa OBIAD- 3 placuszki malutkie ziemniaczane z sosem, slatka pODWIECZOREK 2 kanapki z twarożkiem, mleko, ryzowe snacki pomidorowe KOLACJA- 2 krokiety, barszcz czerw ide rowerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po śniadanku-ciemna buleczka z zisrnami, twarożkiem i pomidorkiem, mleko karmelowe. Herbatka z pokrzywki zaparzona.Oh yeah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Kochane wszystkiego naj... z okazja Dnia Kobiet 🌻 Dzien 32! Wczoraj nie mialam sily sie z Wami pozegnac. Poszlam spac o 21h. Milego dzionka 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurt i placuszek ryzowy oblewany jogurtem... szaleję od rana. Weeendy to zabojstwo :| zuczczek{kwiatek] najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego Kobietki:*:* Daajemy rade;P jak tam jakies sukcesy już są?? ja sie dzis rano wazyłam to 2 kg bylo mniej tylko to rano wiec moze 2 kg nie ale jestem dumna:) mysle ze niejedzenie kolacji dziala cos na uda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostalam z pol kilograma cukierkow czekoladowych :) Zapakowalam do woreczka, zamknelam oczy, schowalam :).Na lepsze czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Musze sie Wam pochwalic,ze dostalam od meza 5 pieknych zoltych tulipanow ;) Dziewczyna 🌻 fajnie,ze do nas wpadlas.Wkoncu to Ty jestes zalozycielka tego topicu,moglabys czesciej wpadac :) Milego popoludnia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczcek:) ale suuuuper :) ja tylko rozyczke,a le i tak sie cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale teraz bylam na tydzien poza domem bez neta..:/ troche zaniedbałam topic ale obiecuje ze to nadrobie:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ❤️ ja wlasnie po obiedzie jestem. Zaraz zrobie sobie czerwona herbatke :) Dziewczyna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje mla dyspense slodkosciowa z okazji naszego swieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo niemoralna propozycja ! Jestes niegrzeczna emenems. Tobie to chyba trzeba w dupsko, przez kolano, z prawej , z lewej i porzadnie, na cale zycie. ZERO SLODYCZY ! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandrowa 🌻 popieram,hihihi Wlasnie wrocilam ze spacerku (40 min) szybki marsz. Gdzie Dhalii ❤️ sie podziewa??? Ide zrobic sobie herbatke,chce ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna 🌻 oj jak ja bym sobie lody zjadla mniam mniam,jeszcze troche musimy wytrzymac :) Emenems ❤️ budyn no no,zaraz dostaniesz czerwona kartke!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze co dzisiaj zjadlam - kromka chleba z serem zoltym,szyka i papryka - winogron - gulasz z kopytkami + ogorek - mandarynka - 2 biszkopty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dostalyscie na Dzien Kobiet ? (oprocz dyspensy na slodkosci i budynie...wiem wiem jestem okropna :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,dziewczyny, dziewczyny-ładnei mnie karcicie :P. Ja pytam mamę- a ona- budyń, dziecko:) to żaden słodycz. to ja już nie wiem... :P Porowerowane-30 min, przysiady były, teraz brzuszki, skosy i w kimke.Branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexandrowa 🌻 ja juz pisalam dzisiaj,ze dostalam tulipany o meza :) Emenemsiku ❤️ Buzka dla Ciebie,my to wszytko robimy dla Twojego dobra ;) chociaz te moje 2 biszkopty to tez male przegiecie,ale zadna z Was mnie nie skarcila - prosze o opiernicz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzin dbry milym paniom :) Zuczczek ! Ja Ci dam te biszkopty. Nastepnym razem nasle na Ciebie CBA...albo Komitet na Rzecz Zycia Biszkoptow. Oni sie tam z Toba rozprawia :P Ja dostalam tulipana i roze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Panienki :) 33 dzien,juz coraz blizej :P (troszke szkoda) Alexandrowa 🌻 dzieki za opiernicz :P od dzisiaj zero biszkoptow,obiecuje :D Milej niedzieli 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×