Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

branoc Zuczczku ❤️ Dhalii ja sie zapisuję na prawko w przyszlym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powodzenie Ci Emenemsiku życzę, ja bym chciała mieć to już za sobą... ok ja też się już z Wami dzisiaj żegnam :) Dobranoc Dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry DZIEWCZYNKI!!! Ja nie moge spac,wiec zagladam do WAS 🌻 Kochane 40 DZIEN!!! Juuuuuuhhhuu! Dzisiaj Margo 🌻 wraca. Milej niedzieli Wam zycze 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie to już 40 dzień, ale to szybko zleciało :) MIłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo! 40?:) a zawsze mi się wydawalo,ze Post ma 40 dni :D... za rydzien o tej porze zasiade do swiatecznego mazurka lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak zawsze myślałam :P Jestem juz po obiadku, teraz sobie poczytam coś, bo nie ma co robić :/ A co tu dzisiaj tak cicho?? Gdzie jest reszta?? Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dziewczynki!Ja ze swoimi chlopakami jade do znajomych,potem do kosciolka.Bede wieczorkiem,mam nadzieje,ze Margo 🌻 juz sie odezwie :D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam z zakupoów- slowo daje, to już mania :P Margo❤️ czekamyyyyyy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Pisze co zjadlam - bulka z szynka ,serem zoltymi ogorkiem - kiwi - ziemniaki,kielbaska,surowka no i to wszystko :) bylismy w gosciach.Kumpela upiekla serniczek,ale ja tylko na niego se popatrzylam :P Myslalam,ze Margo 🌻 juz bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌼 W końcu wróciłam do Was :) Tęskniłam bardzo mocno za topikiem... Cieszę się, że o mnie pamietałyście. Jestem mega szczęśliwa, że wróciłam juz do domku. Jeśli chodzi o narty, to nie jest sport dla mnie :P w sumie to nie wiem, który jest :P Moje całe ciało pokrywa mnóstwo siniaków, bolą mnie pośladki i nogi. Ruchu miałam dużo, ale niestety muszę się przyznać, że kilka razy zgrzeszyłam :( :( :( Jest mi bardzo wstyd z tego powodu 😭 Gdybym była w domu, to na pewno by było wsio ok, a tam praktycznie \"wlewali\" mi piwo do gardła ... Kilka razy wcisnęli mi też cos słodkiego... Ludzie nie potrafią zrozumieć, że człowiek ma jakieś postanowienie... Mówili, że jestem dzikus, więc żeby nie wyjść na kompletnego odludka robiłam coś wbrew sobie :( Emenemsik ❤️ mówił, że jak wrócę, to będę Was karciła za maleńkie wpadki i brak ćwiczeń, a co do czego, to mi najbardziej należy sie opierdziel! Od jutra wracam do swojego jadłospisu sprzed wyjazdu w góry... Jeszcze nie wszystko stracone... Buziaczki dla Was wszystkich 👄 Kajol witaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo 🌻 nareszcie jesteś :) My też tęskniłyśmy za Tobą :) Dobranoc Wam Dziewczynki 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dziewczynki biorę się ostro za siebie, bo czuję, że przez ten cholerny wyjazd troszke brzuszka mi przybyło :O Muszę iśc do banku, do dentysty i mam masę prania, więc dzisiaj wpadnę na topic chyba pod wieczór. Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dzien 41! Margo 🌻 WITAJ!!!! Doskonale Cie rozumiem,ja wczorajmialam tak samo.Prawie mi ten sernik do buzi wsadzali.Nie mozna tego uszanowac,ze ktos jest na diecie 😠 Fajnie,ze juz wrocilas :) No to co Dziewczynki od dzisiaj zaczynamy cwiczonka??? Ja juz sie troszke za nimi stesknilam ;) Uciekam na sniadanko 🖐️ i milego dzionka! Dhalii ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Właśnie wróciłam ze szpitala, bo miałam taki mały zabieg i kilka szwów mi przybyło :/ i niestety choćby nawet chciała to ćwiczyć nie dam rady :( normalnie cała obolała jestem. Wpadnę później teraz idę się trochę przespać, bo ledwo siedzę :( Miłego dnia 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dhalii ❤️ a co sie stalo,gdzie Cie sszywali??? Jak sie teraz czujesz??? U mnie masakra na sniadanie zjadlam 2 bulki z pasztetem + ogorek . A przed chwilka zjadlam duuuuza paczke popcornu(no jak juz jedno sprobujesz to trzeba zjesc cala paczke) Jestem wsciekla 😠 na siebie. Do wieczora nic juz nie jem :P Zachcialo mi sie popcornu... Emenems ❤️ gdzie Ty sie podziewasz??? Bede wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza??? Pisze co zjadlam - 2 bulki z pasztetem - kiwi - popcorn :P niepotrzebnie - jablko - 5 sucharow Dziewczynki jestem taka glodna,ze bym konia z kopytami zjadla :P Co robicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Nie wytrzymuje i wlasnie gotuje sobie kalafior. To warzywo,wiec chyba to nie ma duzo kcal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeku.. cos ie z anmid zieje.. ja tez jestem permanentnie glodna, z tym ze u mnie to jest stan \'normalny\':|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Sorry, że mnie wczoraj nie było, ale jakoś tak wyszło. Super, że wróciłaś Margo 🌼 Coś mi tu nie pasuje. Przecież do świąt jeszcze troche, a dzisiaj jest 41 dzień, no nie? Dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kajol 🌻widze,ze Ty tez nie wiesz ile trwa post:P a moze to Margo 🌻 nas wblad wprowadzila :) Mi tez sie zawsze wydawalo,ze post trwa 40 dni. Dziewczynki ktore sie ucza,niech sie spytaja swoich katechetow jak to z tym postem jest Malo dzisiaj sie udzielalyscie 😠 Od jutra prosze o poprawe :D Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj nic nie pisałam bo cały czas \"próbowałam\" leżeć w łóżku i ogólnie źle się czułam :/ Zuczku wycieli mi dwa znamiona, jedno na szyi ( i teraz nią nie mogę ruszać) a drugie na plecach i tera mam ograniczoną możliwość ruchu :( Dobra nie zanudzam Was już :) Miłego dnia 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×